Νέα

Speed-Dating κλπ. γραφεία γνωριμιών & συνοικεσίων, δουλεύουν άραγε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonidas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχω πάει σε SPEED DATING και...

  • Ηταν πολύ θετική εμπειρία

    Ψήφοι: 6 15,8%
  • Γνώρισα τον άνθρωπο μου

    Ψήφοι: 2 5,3%
  • Σκέτη κοροιδία

    Ψήφοι: 8 21,1%
  • Μου έκατσε καλή φάση !

    Ψήφοι: 5 13,2%
  • Τα εφτιαξα με παντρεμένη!

    Ψήφοι: 4 10,5%
  • Θα ξαναπήγαινα

    Ψήφοι: 3 7,9%
  • Εχασα την ώρα μου και τα λεφτά μου

    Ψήφοι: 10 26,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    38

virusam

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
και τα 42€ που θελει, και οι δυο εως δυομιση ωρες σαν πολλα μου φαινονται. ασε που δεν μπορεις να συκωθεις και πρεπει να φας στη μαπα το μπαζο που ισως βλεπεις μπροστα σου.
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Ενδιαφέρουσα περίπτωση για παντρεμένους, αρκεί να είναι τίμιο... εννοώ να υπάρχουν πραγματικά γυναίκες που θέλουν να γνωρίσουν άντρες κι όχι "επαγγελματίες" που απλά εξυπηρετούν το "μαγαζί" για να τα μασάει..
Εχει κανένας σύντροφος ανάλογη εμπειρία?
Υπάρχει μήπως κάτι τέτοιο και στη Θεσσαλονίκη?
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Στην Αμερική έχει τεράστια επιτυχίαέχω ακούσει ότι οι πιο πολλές είναι μπάζα 
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε φίλε είναι δυνατόν ποτέ κανενα τρελό μωρό οπως το φανταζόμαστε να πάει εκει?Μα είναι ποτέ δυνατόν μια βόλτα να κανει τελείωσε έχει όποιον γουστάρει.
 

atopon

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Δεν μιλάω για τρελλά μωρά, αυτά τα ψάχνει κανείς και τα βρίσκει εάν εχει φραγκα΄, μιλάω για το αν εχει κανείς γνωρίσει εκει και κανει μια σχεσι με σκοπό το σεξ και μόνο
 

baronosthess

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια υπαρχει γραφειων γνωριμιων στην θεσσαλονικη απο δυο νεα παιδια που δουλευει μια χαρα δεν εχει βιζιτες αλλα κανει οντως γνωριμιες και ταξιδια singlesclub.com.gr πας γραφεσαι και δεν σου δειχνουν φωτο αλλα σε βαζουν σε γκρουπ με αυτες που ταιριαζεις και πατε για ποτο αν ταιριαζεται τα βρισκεται μεταξυ σας και το κοστος ειναι 150ε για ενα χρονο για απειρες γνωριμιες
 

baronosthess

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
singlesvlub.com.gr εχει καλα κομματια εγω γραφτηκα και πηγα σε εκδηλωση που κανανε τα παιδια εχει τρελλα μωρα που απλως κανεις γνωριμια δεν εχει καμια σχεση με γραφεια γνωριμιων εχει πολλες γυναικες και πολυ λιγους αντρες και δεν φτανουν γραφτειται γιατι χ α ν ο μ α σ τ ε.........δεν ξερω για την αθηνα αλλα θεσσαλονικη εχουν ενα μηνα προσφορα για τους αντρες ΔΩΡΕΑΝ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΡΕΣ...
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Ρε μάγκα, το έχουμε πει πολλές φορές εδώ μέσα. Δεν είναι κακό να ενημερώνεις για το μαγαζί σου, αλλά κάντο ευθέως. Και να υπήρχε περίπτωση να τσιμπήσει κάποιος, έτσι που το παρουσιάζεις δεν θα πατήσει κανείς.
 

baronosthess

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον μεγαλε ο βαρωνος δεν εχει δικο του μαγαζι απλα ενημερωνει    τους ψαγμενους οι πονηροι ―――σαν και εσενε να πανε να πληρωσουν στα αλλα πους τους τα παιρνουν και τρωνε πορτα
 

baronosthess

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
οπως σας ενημερωνω γιατα μασατζιδικα σας ςνημρων και γιαυτα πηγες_ και δεν σου αρεσε ...τι εμπειριες μας γραφουμε εδω
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
αντε παλι διαφημιση...ρε δεν το κλεινει κανεις εδω ?κανας μοντ????
 

tzini_thess

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
οντως πολυ μουφα αυτα.
φιλαρακι μου την πατησε προσφατα με 100ευρω και θα του εδινε 3 τηλεφωνα απο κοπελες.
τις μιλησε αυτος και αυτες ολο δεν μπορουσαν κτλ κτλ
εντομεταξυ ρε παιδια μονο και μονο που ειμαστε στην Ελλαδα σε μια κοινωνια αρπαχης σκεφτηκα κι εγω να κανω το ιδιο. να βαλω και 2-3 φιλες μου μεσα στο κολπο και μη τον ειδατε τον Παναϊ. :headbang:
τι να πω...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
βρηκα αυτο το Ελληνικο γραφειο και εχει καποιες φωτο.
       
κοιταξτε αυτη την πολυ ομορφη κοπελα,ρωσιδα μαλλον.









[παρακαλω αν υπαρχει αναλογο θεμα να συγχωνευθει]
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ξερει κανεις τι παιζει?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
ξερει κανεις τι παιζει?
γραφειο συνοικεσιων ειναι.
Οι φωτο μπορει να ειναι για διαφημιστικους λογους.
Ξερεις τι γινεται πιστευω με τα γραφεια συνοικεσιων.
Ολοι οι απελπισμενοι εκει πανε
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εγω εβαλα το θεμα επειδη ειδα αυτη την ωραια κοπελα και μου εκανε εντυπωση.
 

Επισκέπτης
Πάντως έχει και κάτι ωραία γκομενάκια
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
την ξέρω την περίπτωση παλιά συζούσα με μια Ρωσίδα και από αυτό το γραφείο είχαν παντρευτεί δυο γνωστές της Ρωσίδες.....

απλά πας και πληρώνεις ένα ποσόν εκεί και σε φέρνουν σε επαφή με μερικές κοπέλες πιθανών κρίνουν αυτοί βάσει κάποιον χαρακτηριστικών ηλικία κλπ καλούν της κοπέλες πρώτα που αυτοί επιλέγουν βάση των πάρα πάνω τους δείχνουν φωτογραφίες σου και εφ όσον συμφωνούν και αυτές γίνετε ανταλλαγή τηλεφώνων και γίνετε εποικοινωνία τηλεφωνική και εν συνέχεια κάποια ραντεβού της περισσότερες φορές το πρώτο ραντεβού με την παρουσία τρίτου ατόμου και αν τα βρεις με καμιά τα βρήκες...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
την ξέρω την περίπτωση παλιά συζούσα με μια Ρωσίδα και από αυτό το γραφείο είχαν παντρευτεί δυο γνωστές της Ρωσίδες.....

απλά πας και πληρώνεις ένα ποσόν εκεί και σε φέρνουν σε επαφή με μερικές κοπέλες πιθανών κρίνουν αυτοί βάσει κάποιον χαρακτηριστικών ηλικία κλπ καλούν της κοπέλες πρώτα που αυτοί επιλέγουν βάση των πάρα πάνω τους δείχνουν φωτογραφίες σου και εφ όσον συμφωνούν και αυτές γίνετε ανταλλαγή τηλεφώνων και γίνετε εποικοινωνία τηλεφωνική και εν συνέχεια κάποια ραντεβού της περισσότερες φορές το πρώτο ραντεβού με την παρουσία τρίτου ατόμου και αν τα βρεις με καμιά τα βρήκες...

κ αν ειναι μουαστενιες?εννοω πληρωμενες να βγαινουν καποια ραντεβου κ αντε γεια μετα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom