Νέα

Σπασιμο fecebook και viper γινετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
παιδια  δεν μπορω να  πω παραπανω πραγματα για το τι ακριβος ειμαι .στην κοπελα .και για τον φιλο που εξακουθι να κατακρινη και οχι δεν μπορει να με καταγκιλει γιατι εχει πολι λερομενη την φολια τις .ειναι πολλα που δεν μπορω να αναφερω διμοσια .φιλε zane δεν εχω προσβασει στον κηνητο της ουτε στο λαπ τοπ τις .και επεσεις τι να κανουμε δεν ειμαιστε μορφομενη σαν εσενα ρε μαγκα που το παιζεις εξιπνος να γνοριζουμε καλα ορθογραφια .επιδι δεν γνοριζουμε δεν πρεπει να γραφουμε τιποτα ? αν δε σου αρεσει μην διαβαζεις .
τυπε οτι μπορεις γραψε και μονο γραφεις Ελληνικα ρισπεκτ που το παλευεις και δεν γραφεις greekenglish  :hi:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
παιδια  δεν μπορω να  πω παραπανω πραγματα για το τι ακριβος ειμαι .στην κοπελα .και για τον φιλο που εξακουθι να κατακρινη και οχι δεν μπορει να με καταγκιλει γιατι εχει πολι λερομενη την φολια τις .ειναι πολλα που δεν μπορω να αναφερω διμοσια .φιλε zane δεν εχω προσβασει στον κηνητο της ουτε στο λαπ τοπ τις .και επεσεις τι να κανουμε δεν ειμαιστε μορφομενη σαν εσενα ρε μαγκα που το παιζεις εξιπνος να γνοριζουμε καλα ορθογραφια .επιδι δεν γνοριζουμε δεν πρεπει να γραφουμε τιποτα ? αν δε σου αρεσει μην διαβαζεις .

Σωστός τύπε μου. Μην τα παρατάς.   :rockon:

Στο θέμα τώρα. Ξέρω έναν που έχει ένα φίλο, ξάδελφο της κουμπάρας του, που τα σπάει.
:heavymetalbig:

Στείλτε του e-mail όλες τις λεπτομέρειες και θα σε βοηθήσει.    :hi:

ΥΓ. Μην απογοητευτείς από τους μπαχαλάκιδες. Ζηλεύουν τον πόθο και την επιμονή σου.
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1
κανε με αδδ είμαι πλοκ στο βαιπερ/φεκεπουκ  :rockon:
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Γίνεται και παραγινεται,, ναι,, για το βιμπερ κομματάκι δύσκολο αλλά για φβ είναι πολύ εύκολο αν έχεις ορισμένες γνώσεις,, η άποψη μου είναι πάντως να απευθυνθείς σε ειδικό επί του θέματος για να μην κάνεις καμιά γκάφα κ σε τσακωσουν,, πρέπει να γνωρίζεις να κρύψεις VPN καλύτερα να σερφαρεις με tor browser κ να χρησιμοποιηθεί fake email... Μην το δοκιμάσεις μόνος,, επίσης θεωρώ ότι κανένας από αυτούς συμπεριλαμβανομένου κ εμένα που έχουν κάποιες παραπάνω γνώσεις δεν πρέπει να σε βοηθήσει,, είναι αντιδεολογικο και δεν πρέπει... Εξάλλου γιαυτό λέγονται και προσωπικά δεδομένα... Καλή συνέχεια!!
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
[1]      Δώσε δωρεάν πρόσβαση από το ρούτερ σου στο διαδίκτυο στην εν λόγω κορασίδα
[2]      www.nirsoft.net/utils/password_sniffer.html]https://www.nirsoft.net/utils/password_sniffer.html[/url]

https://[URL unfurl="true"]www.nirsoft.net/utils/sniffpass.gif[/img[/URL]]

[3]        Είναι νόμιμο 100% εάν το τρέχεις για "ανάλυση" πακέτων από το δίκτυο σου.
[/quote]γιατί ρε nakayama??? Όχι ρε φίλε.... Μη δίνεις τέτοια στον καθένα!!
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ασε το κοριτσάκι να κάνει και άλλους ευτυχισμένους μοναχοφάη ...... .
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Παιδια δεν μπορω να πω αλαλιτικα τι γινετε με την συγκεκριμενη γυναικα αν ξερατατε το τι ακριβος γινετε δεν θα τα λεγατε αυτα ..dimer δεν γινετε αυτο που λες γιατι μενει μακρια απο  εμενα .και που να τον βρω τον υδικο ρε παιδια ? αν εβρισκα θα ρωτουσα εδω? να κανω site και να πω ζιτιτε  hacker?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Παιδια δεν μπορω να πω αλαλιτικα τι γινετε με την συγκεκριμενη γυναικα αν ξερατατε το τι ακριβος γινετε δεν θα τα λεγατε αυτα ..dimer δεν γινετε αυτο που λες γιατι μενει μακρια απο  εμενα .και που να τον βρω τον υδικο ρε παιδια ? αν εβρισκα θα ρωτουσα εδω? να κανω site και να πω ζιτιτε  hacker?
Ρε τυπε πλακα μας κανεις αν νομιζεις οτι σε κερατωνει και ταυτοχρονα σου χει βγαλει τον αδοξαστο στειλτην πακετο και τελειωσε το θεμα τα παιδακια μονο σκεφτονται τετοιες μαλακιες να σπασω το fb viber κτλ ελεος με καποιους ρε πουστη μου
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
βαζεισ κατι απο αυτα στον υπολογιστη τησ


.
και οταν λειπει ανοιγεισ τον υπολογιστη,και βλεπεισ ολα οτι θεσ ..κωδικουσ,με ποιουσ εχει συνομιλησει,τι εχει πει,τι τησ εχουν πει κλπ

επισησ εχει δυνατοτητα ,αφου τησ το εγακαταστησεισ,να σου στελνει σε μαιλ που θα ορισεισ εσυ,ολα οσα θεσ να βλεπεισ
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ρε τυπε πλακα μας κανεις αν νομιζεις οτι σε κερατωνει και ταυτοχρονα σου χει βγαλει τον αδοξαστο στειλτην πακετο και τελειωσε το θεμα τα παιδακια μονο σκεφτονται τετοιες μαλακιες να σπασω το fb viber κτλ ελεος με καποιους ρε πουστη μου


Σωστός !!!!
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Παιδια δεν μπορω να πω αλαλιτικα τι γινετε με την συγκεκριμενη γυναικα αν ξερατατε το τι ακριβος γινετε δεν θα τα λεγατε αυτα ..dimer δεν γινετε αυτο που λες γιατι μενει μακρια απο  εμενα .και που να τον βρω τον υδικο ρε παιδια ? αν εβρισκα θα ρωτουσα εδω? να κανω site και να πω ζιτιτε  hacker?
Ριχτης μια γαμησαρα και οπως θα ειναι μετα λιωμενη και τεζα απο την ηδοgνή ζητα τους κωδικοι της γιατι θελεις να της κανεις δωρο και εχεις ξεχασει τους δικοι σου
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Παιδια δεν μπορω να πω αλαλιτικα τι γινετε με την συγκεκριμενη γυναικα αν ξερατατε το τι ακριβος γινετε δεν θα τα λεγατε αυτα ..dimer δεν γινετε αυτο που λες γιατι μενει μακρια απο  εμενα .και που να τον βρω τον υδικο ρε παιδια ? αν εβρισκα θα ρωτουσα εδω? να κανω site και να πω ζιτιτε  hacker?

καλα μαλακας εισαι?
στειλε μου πμ ρε βλακα να σε βοηθησω στο θεμα σου
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Τυπε μπακλαβατζιογλου, αν τελικα βρεις με τον λαζαρο οτι ανταλλασει πικαντικα μυνηματα με αλλο παλληκαρι, ξέρανε της τα χερια.

Μετα θα ειναι ολη δικη σου και θα παρετε και επιδοματα αφου θα ειναι κουλή!

Οσον αφορα το viper, εκει μπορει να σε βοηθησει σιγουρα ο τυπος Ιακωβος αφου τα φιδια ειναι η ειδικοτητα του! :happy:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
κατι καλυτερο


παρακολουθηση 24ωρες το 24ωρο

φωτογραφιες και βιντεοσκοπηση

εχω φιλο με γραφειο ντετεκτιβ  :cool2:



τυπε μια και ξερεις κλειδαραδες και ιδιωτικους ντετεκτιβ,μηπως εχεις και κανενα γραφειο για γαμους γιατι παντρευεται το τραβελι ο πιπαλεκος;      :orchestra: :effemine: :gay:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom