Νέα

Σπασιμο fecebook και viper γινετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
να σε βοηθησουμε σε τι?
στο να κλεψεις προσωπικα της δεδομενα που ειναι παρανομο?
το καταλαβαινεις οτι αυτο που ζητας ειναι παρανομο και πρεπει να σε καταγγειλει (ισως η ιδια οταν το καταλαβει) στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος?
δεν εχεις ΚΑΝΕΝΑ εννομο συμφερον, γκομενος της εισαι, ουτε συζυγος ουτε αφεντικο της ουτε τιποτα. δεν εχεις κανενα δικαιωμα να το κανεις αυτο.
αν εισαι σιγουρος οτι σε κερατωνει απλα την χωριζεις δεν χρειαζεσαι ουτε απποδειξεις ουτε τιποτα. ακομη και αδικο να εχεις και να ειναι πιστη παλι αφου δεν την εμπιστευεσαι καλο ειναι να την χωρισεις και ΟΧΙ να της σπασεις το φεησμπυκ και το βαημπερ που ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ.

τυπε καλα τα λες    :S :S :S

αυτο ελλειπε να παμε και φυλακη για καμια ελλεϊνιδα    :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
εχει γεμισει το σαη νιαμου τυπε, μην λυγιζεις... :S :S :S



τυπε οσο κι αν προσπαθησουν να με εμποδισουν οι χυστες εγω θα κραταω παντα την ποιοτητα ψηλα    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:


D89uy1C.gif



 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Παρέλαση στο νήμα από white knights :vomit:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.814
Πόντοι
506
Το βαιμπερ σπαει με λιγες γνωσεις... Το ΦΒ δεν σπαει...ο αλγοριθμος ειναι τρομερα πολυπλοκος... Μπορεις μονο να βρεις τον κωδικο της στελνοντας εναν ιο "ψαρεματος"... Αλλα εκει θες χακερ....
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εχω κατι φιλαρακια ντετεκτιβ

υπαρχουν πολλα κολπακια στην πιατσα για ξυπνια ατομα

αναλογα τι θετε μεχρι και κλειδαρια ξεκλειδωνουν και απο ντουλαπα και απο εσωτερικη πορτα

ορεξη να υπαρχει μαγκες
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
εχω κατι φιλαρακια ντετεκτιβ

υπαρχουν πολλα κολπακια στην πιατσα για ξυπνια ατομα

αναλογα τι θετε μεχρι και κλειδαρια ξεκλειδωνουν και απο ντουλαπα και απο εσωτερικη πορτα

ορεξη να υπαρχει μαγκες


τυπε χακεραδες θελει ο τυπος οχι κλειδαραδες    :S :S :S
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
δε παιζει να με φτανει τυπε, 20 ποντους του ριχνω.

Και απο πότε το ξύλο που ρίχνεις είναι συνάρτηση του ύψους?
Αμα ήταν έτσι ο φασούλας θα επρεπε να ήταν παλαιστής!

Επίσης το... εν βρασμό ψυχής το έχεις ακουστά?
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
παιδια  δεν μπορω να  πω παραπανω πραγματα για το τι ακριβος ειμαι .στην κοπελα .και για τον φιλο που εξακουθι να κατακρινη και οχι δεν μπορει να με καταγκιλει γιατι εχει πολι λερομενη την φολια τις .ειναι πολλα που δεν μπορω να αναφερω διμοσια .φιλε zane δεν εχω προσβασει στον κηνητο της ουτε στο λαπ τοπ τις .και επεσεις τι να κανουμε δεν ειμαιστε μορφομενη σαν εσενα ρε μαγκα που το παιζεις εξιπνος να γνοριζουμε καλα ορθογραφια .επιδι δεν γνοριζουμε δεν πρεπει να γραφουμε τιποτα ? αν δε σου αρεσει μην διαβαζεις .
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
δεν εχω προσβασει στον υπολογιστη της ουτε στο κηνιτο της αν ειχα ολα ειναι ευκολα με το lazarous add firefox
αποθικευση  η οχι το paswword .παιδια αν μπορει να βοηθεισει καπιος εχει καλος .αλλα παρακαλω πολυ μην το ξεφτιλισουμε το θεμα οπος γινετε σηνηθως και να ειναι η γκομενα μου .και ειμαι συγουρος οτι κατι παιζει με καπιον παπαρα αλλα δεν εχω αποδιξεις . :S :helpplea:
ελα τυπε,μπορω να σε βοηθησω :hi: :S :S :S
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
παιδια  δεν μπορω να  πω παραπανω πραγματα για το τι ακριβος ειμαι .στην κοπελα .και για τον φιλο που εξακουθι να κατακρινη και οχι δεν μπορει να με καταγκιλει γιατι εχει πολι λερομενη την φολια τις .ειναι πολλα που δεν μπορω να αναφερω διμοσια .φιλε zane δεν εχω προσβασει στον κηνητο της ουτε στο λαπ τοπ τις .και επεσεις τι να κανουμε δεν ειμαιστε μορφομενη σαν εσενα ρε μαγκα που το παιζεις εξιπνος να γνοριζουμε καλα ορθογραφια .επιδι δεν γνοριζουμε δεν πρεπει να γραφουμε τιποτα ? αν δε σου αρεσει μην διαβαζεις .

εχω γνωστο που αναλαμβανει παρακολουθησεις
στειλε μου πμ και θα σου κανει φιλικη τιμη γνωριμιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom