Νέα

Σπαρτιάτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
2
Like
13.520
Πόντοι
3.556
Δεν είναι δικό μου θέμα αν έχεις πρόβλημα κατανόησης...εγώ σε όλα τα ποστ μου είμαι συνεπής. σε αυτά που λέω. Εσύ πάλι τα γυρνάς αναλόγως με το αν συμφωνείς ή όχι με τον άλλον. Καλά τις ''προσβολές'' τι να σου πω και να τα γράψω θα βαριόμουνα....

Ότι σου είπα....στηρίζω ότι εμείς έχουμε περισσότερες ευκαιρίες και ελευθερίες από τις χώρες που σου ανέφερα. Αν έκανες καλόπιστη συζήτηση δεν θα έβαζες στη συζήτηση τις μαλακίες με τους αλλοδαπούς που δεν είχαν καμία σχέση με αυτά που λέγαμε. Μιλάγαμε για ελευθερίες και καθεστώτα όχι για το αγαπημένο σου θέμα.

Δε πα να είσαι ότι Έλληνας θες?? Και εγώ είμαι σκέτος Έλληνας ούτε αζόφ ούτε ζιγκ χάιλ ούτε γιόσεφ με κόκκινη σημαία ούτε μικρά μουστάκια ούτε τίποτα


εγώ δεν έχω την ανάγκη να καπελώσω κάθε συζήτηση με τις ιδεοληψίες μου μιλάω αντικειμενικά και σοβαρά. Εσύ δεν μπορείς να αποφύγεις τις εμμονές σου.
δεν μπορώ τη κλάψα και τα ζογκλερικά , ειδικά τη πούστικη κλάψα του αριστεριστή....
τα ποστ όλα είναι πάνω, ένιωσες στριμωγμένος κ άρχισες τη λαλακία και τις φατσούλες...
μιλήσαμε το γάμησες ,αντί να καταλάβεις ότι σου διεύρυνα τη σκέψη , να μην μένεις στα στερεότυπα σαν κυρ παντελής
Μίλα με ντολμάδες , από μένα πλέον έχει τρολάρισμα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.464
Like
11.232
Πόντοι
3.656
δεν μπορώ τη κλάψα και τα ζογκλερικά , ειδικά τη πούστικη κλάψα του αριστεριστή....
τα ποστ όλα είναι πάνω, ένιωσες στριμωγμένος κ άρχισες τη λαλακία και τις φατσούλες...
μιλήσαμε το γάμησες ,αντί να καταλάβεις ότι σου διεύρυνα τη σκέψη , να μην μένεις στα στερεότυπα σαν κυρ παντελής
Μίλα με ντολμάδες , από μένα πλέον έχει τρολάρισμα

αυτό λεώ και εγώ τα ποστ πιο πάνω είναι ξαναδιάβασε τα....

ναι μεγάλο στρίμωγμα....περιμένω να μου διευρύνεις τη σκέψη για το πως ο ο χότζα και ο κιμ προσέφεραν ευτυχία μέσω της στέρησης της ελευθερίας :confused:

μεγαλύτερο στερεότυπο από τις εμμονές σου δεν υπάρχει να ξέρεις....

αυτός ο ντολμάς τρώει σκουπίδιασμα ακόμα και στους τσακωμούς των άλλων :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

τρόλαρε τύπε καλύτερα...γιατί από εμένα να συμφωνήσω σε πράγματα που δεν μου κάθονται καλά μην περιμένεις....εγώ τη γνώμη μου θα τη λέω...αν δε σαρέσει και δεν την παίρνεις σοβαρά ξέρεις τι λένε για τις απόψεις....όλοι έχουν από μία
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.155
Like
15.804
Πόντοι
3.656
Σαν την Τζοκοντα ειναι εδω ρε τρελε...
Η αλλη η ασπρομαυρη με τον μυστακα που σκουπιζουν
επανω τα χυσια μετα τα τσιμπουκια που του δινουν ειναι πιο ωραια...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Κοίτα τύπε ....... η πιο ωραία φωτό του ήρωα του ΠΑΣΟΚου μας .... είναι όταν έκοψε το μύστακα της σοβιετίας .... α παρί ...
με το ... ραντάκι .... (αριστερά) .

Makhno_Berkman.jpg
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
2
Like
13.520
Πόντοι
3.556
αυτό λεώ και εγώ τα ποστ πιο πάνω είναι ξαναδιάβασε τα....

ναι μεγάλο στρίμωγμα....περιμένω να μου διευρύνεις τη σκέψη για το πως ο ο χότζα και ο κιμ προσέφεραν ευτυχία μέσω της στέρησης της ελευθερίας :confused:

μεγαλύτερο στερεότυπο από τις εμμονές σου δεν υπάρχει να ξέρεις....

αυτός ο ντολμάς τρώει σκουπίδιασμα ακόμα και στους τσακωμούς των άλλων :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

τρόλαρε τύπε καλύτερα...γιατί από εμένα να συμφωνήσω σε πράγματα που δεν μου κάθονται καλά μην περιμένεις....εγώ τη γνώμη μου θα τη λέω...αν δε σαρέσει και δεν την παίρνεις σοβαρά ξέρεις τι λένε για τις απόψεις....όλοι έχουν από μία
εμ είσαι τρελή παιχτούρα ....
Χότζα... τεχνική να αισθανθεί ο δούλος καλύτερα ..
στην αρχή 10 νομά σε ένα δωμά και μετά ένας νομάς σε μισή στάνη ....ταμάμ
εξελίσσεται η τέχνη του να είναι (είσαι) ευχαριστημένο θύμα...
τώρα έχει τηλεόραση .... γκαίμπελς σε όλες τις συχνότητες ..

σπάσε ,κούρασες.....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.464
Like
11.232
Πόντοι
3.656
εμ είσαι τρελή παιχτούρα ....
Χότζα... τεχνική να αισθανθεί ο δούλος καλύτερα ..
στην αρχή 10 νομά σε ένα δωμά και μετά ένας νομάς σε μισή στάνη ....ταμάμ
εξελίσσεται η τέχνη του να είναι (είσαι) ευχαριστημένο θύμα...
τώρα έχει τηλεόραση .... γκαίμπελς σε όλες τις συχνότητες ..

σπάσε ,κούρασες.....
πάντως από τον άλλον τον γκέμπελς τον καλό που είχε μόνο ένα κανάλι και σε εξέταζαν κάθε μέρα αν τον παρακολούθησες καλά....καλύτερα θύμα στην σημερινή δημοκρατία παρά θύμα ζόμπι σε τέτοιες καταστάσεις.

μην συνεχίζεις τις παραθέσεις αφού δεν συμφωνούμε τι να γίνει
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
2
Like
13.520
Πόντοι
3.556
Το μπιτονι ηταν με νερο...
Πρωταπριλια?
Halloween?
Ποιος ξερει αραγε?
Παντως ψαρωσαν ολοι..:D:
στο μεταξύ ήταν τα εφηβικά τμήματα ...όπως στη Σταυρούπολη...τα μαθητούδια
πάντως από τον άλλον τον γκέμπελς τον καλό που είχε μόνο ένα κανάλι και σε εξέταζαν κάθε μέρα αν τον παρακολούθησες καλά....καλύτερα θύμα στην σημερινή δημοκρατία παρά θύμα ζόμπι σε τέτοιες καταστάσεις.

μην συνεχίζεις τις παραθέσεις αφού δεν συμφωνούμε τι να γίνει
εσύ γιατί παράθεσες ?


είμαι νιγηριανός και βλέπω να ψοφάνε οι δικοί μου από έλλειψη τροφής και οι δικοί σου είναι με όπλα κ αντλούν το πετρέλαιο μου,
φωνάζω ελεύθερα αλλά τζίφος....

καληνύχτα
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
2
Like
13.520
Πόντοι
3.556
Σαν την Τζοκοντα ειναι εδω ρε τρελε...
Η αλλη η ασπρομαυρη με τον μυστακα που σκουπιζουν
επανω τα χυσια μετα τα τσιμπουκια που του δινουν ειναι πιο ωραια...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
παίδες καλή η πλάκα αλλά τα πράματα έχουν ξεφύγει ,
η Ευρώπη η κοιτίδα του πολιτισμού που κατάντησε ?
πόσο ψυχανώμαλοι είναι οι τύποι στις βρυξέλλες ?

 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.157
Κριτικές
60
Like
19.851
Πόντοι
14.936
παίδες καλή η πλάκα αλλά τα πράματα έχουν ξεφύγει ,
η Ευρώπη η κοιτίδα του πολιτισμού που κατάντησε ?
πόσο ψυχανώμαλοι είναι οι τύποι στις βρυξέλλες ?

Τεχνη αγαπητε...
Ναι ειναι τεχνη και ας μην το πιστευετε...
Απλως ΕΜΕΙΣ δεν εχουμε τις καταλληλες ευαισθησιες
για να καταλαβουμε το βαθυτερο νοημα του να σε σερνουν
2 βιολιτερες με ενα κερι σπαρματσετο στον πρωκτο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
1
Like
5.423
Πόντοι
2.356
Μόνο στη μπανανία την Ελλάδα, θα δεις καταδικασμένο για κακούργημα να ορκίζεται δημοτικός σύμβουλος.


Χώρα ΓΤΠΚ εντελώς. :jerking:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.676
Like
28.922
Πόντοι
6.056
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.676
Like
28.922
Πόντοι
6.056

Κοπηκαν οι Σπαρτιατες.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.722
Κριτικές
178
Like
39.229
Πόντοι
21.896
Η δημοκρατία έλαμψε
Αντί να αποφασίζει ο λαός για το αν θα μπει ένα κόμμα ή όχι στη Βουλή ,θα αποφασίζουν τα τσιράκια του κεφαλαίου δλδ οι δικαστές
:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.155
Like
15.804
Πόντοι
3.656
Η δημοκρατία έλαμψε
Αντί να αποφασίζει ο λαός για το αν θα μπει ένα κόμμα ή όχι στη Βουλή ,θα αποφασίζουν τα τσιράκια του κεφαλαίου δλδ οι δικαστές
:2funny::2funny::2funny::2funny:
Έλα ρε μαλάκα κι εσύ ...

14 κόμματα κόψανε ... πως κάνετε έτσι ;


Τα κόμματα που μας έφτασαν εδώ, είναι όλα μέσα.
ΝΔ-ΠΑΣΟΚ ... τι θέλετε πια;
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
7
Like
2.925
Πόντοι
786
διαβάζω την απόφαση του ΑΠ,
στη σελίδα 44 γράφει για τον κασιδιάρη: "συμμετείχε καθώς και οι συγκατηγορούμενοί του Νικόλαος Μιχαλολιάκος, Γεώργιος Γερμενής, Αρτέμιος Ματθαιόπουλος κ.α. σε συναυλία του έτους 2005 του συγκροτήματος Πογκρόμ, παρόντων Γερμανών ναζιστών, με σημαίες της Βέρμαχτ και των 33"

τί είναι 33;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.616
Πόντοι
8.006
διαβάζω την απόφαση του ΑΠ,
στη σελίδα 44 γράφει για τον κασιδιάρη: "συμμετείχε καθώς και οι συγκατηγορούμενοί του Νικόλαος Μιχαλολιάκος, Γεώργιος Γερμενής, Αρτέμιος Ματθαιόπουλος κ.α. σε συναυλία του έτους 2005 του συγκροτήματος Πογκρόμ, παρόντων Γερμανών ναζιστών, με σημαίες της Βέρμαχτ και των 33"

τί είναι 33;
Η κου κλουξ κλαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom