Νέα

Σπαρτιάτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
2
Like
13.542
Πόντοι
3.556
Άλλο αυτό που περιγράφεις άλλο η αναρχία. Όλα όσα λες περιέχονται σε ένα σύστημα.

Προσωπικά θα προτιμούσα να μην είχαμε πιάσει στα χέρια μας ποτέ iphone αν επρόκειτο να μην δουλεύουν τα παιδάκια στις τριτοκοσμικές χώρες για ένα μπολ ρύζι.

Επίσης δεν με απασχολεί καθόλου αν θα μπορούν στην επόμενη 5ετία να στείλουν επανδρομένα στον Άρη όταν ακόμα εδώ σκοτωνόμαστε για ένα κομμάτι γη.

Άλλος όμως θα σου πει ότι με την ίδια τεχνολογία καταπολεμούμε ασθένειες και μπορούμε να αναπτυχθούμε γιατί ο μεγαλύτερος εχθρός μας δεν είναι ο πυρετός.

Η πραγματικότητα είναι ότι όλες οι εξουσίες είχαν την ευκαιρία να φτιάξουν καλές συνθήκες παγκοσμίως...αλλά κανένας δεν το έκανε. Κοίταγαν πως θα διατηρήσουν την εξουσία καταπιέζοντας τον λαό. Μέχρι στιγμής δεν έχει βρεθεί κανένας που να μην τον διέφθειρε η εξουσία.

Οπότε η αρχή γίνεται με το να είσαι ελεύθερος να αντιτίθεσαι σε αυτά που θεωρείς άδικα. Οπότε ναι μετράει το ότι έχεις την ελευθερία να εκφράζεις ελεύθερα την άποψη σου. Επί κουκουνισμού ή επί ναζισμού ή επί χούντας δεν θα το είχες...και σε πολλά καθεστώτα σήμερα που μιλάμε δεν το έχουν.

Αφού κανένας δεν θα βρεθεί να ασκήσει εξουσία σωστή ο μόνος τρόπος να πλάσεις το μαντρί είναι να το μορφώσεις και να ΜΗΝ το φανατίζεις. Το αντίθετο με ότι γίνεται σήμερα....και φυσικά το αντίθετο από ότι θέλουν όλα τα φασιστικά καθεστώτα.
βρε συ θα μιλήσουμε για αναρχία όταν είναι θολή η δημοκρατία ?
δε βλέπεις πόσοι γίνανε ακρορατσιστές για το χατήρι της κούλας ? με την εκτέλεση του ...γιούφτου ?

τέσπα
δεν είσαι άκυρος αλλά οι εξελίξεις τρέχουνε ...
Δηλαδή ο διάολος έπαψε να φοράει prada αλλά δεν έπαψε να είναι διάολος
αυτοί που τρώνε τις βόμβες στο κεφάλι ,ελεύθεροι είναι να φωνάζουν ότι δολοφονούνται,
όπως στην αφρική ελεύθερα λένε ότι πεθαίνουν από έλλειψη νερού ή τροφής ας έχουν πολύτιμους λίθους, ορυκτά πετρέλαια κτλπ
Όπως ελεύθερος να φωνάζει γαμιόσαστε είναι αυτός που έχει χάσει τον κώλο του στα σούπερ μάρκετ ή με το ρεύμα..
οκέι δεν δουλεύει η γκιλοτίνα, κάτι είναι κι αυτό
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
βρε συ θα μιλήσουμε για αναρχία όταν είναι θολή η δημοκρατία ?
δε βλέπεις πόσοι γίνανε ακρορατσιστές για το χατήρι της κούλας ? με την εκτέλεση του ...γιούφτου ?

τέσπα
δεν είσαι άκυρος αλλά οι εξελίξεις τρέχουνε ...
Δηλαδή ο διάολος έπαψε να φοράει prada αλλά δεν έπαψε να είναι διάολος
αυτοί που τρώνε τις βόμβες στο κεφάλι ,ελεύθεροι είναι να φωνάζουν ότι δολοφονούνται,
όπως στην αφρική ελεύθερα λένε ότι πεθαίνουν από έλλειψη νερού ή τροφής ας έχουν πολύτιμους λίθους, ορυκτά πετρέλαια κτλπ
Όπως ελεύθερος να φωνάζει γαμιόσαστε είναι αυτός που έχει χάσει τον κώλο του στα σούπερ μάρκετ ή με το ρεύμα..
οκέι δεν δουλεύει η γκιλοτίνα, κάτι είναι κι αυτό
Καλά στην Ελλάδα όλοι λέμε πολλά και διάφορα....πάρε έναν από τους ''τιμωρούς'' και βάλτον σε ένα δωμάτιο με τον γύφτο και δόσε του ένα πιστόλι και πες του ρίξε...να δεις για πότε η μαγκιά γίνεται κάτουρο....από την τιβί είμαστε όλοι σκληροί καργιόλιδες....

Όχι δεν το βλέπω έτσι....εμείς εδώ στη δύση είμαστε ελεύθεροι σε σχέση με αυτούς που περιγράφεις. Που δεν ήταν τόσο τυχεροί και γεννήθηκαν σε χώρες που κουμάντο κάνουν τα όπλα και οι χούντες που περνάνε ανά τα χρόνια.

Και όσο πιο βαθειά πας στις τριτοκοσμικές χώρες αυτό γίνεται και χειρότερο....στην αφρική δεν έχουν ούτε την ελπίδα μόρφωσης...πεθαίνουν για το νερό το φαί και τα φάρμακα.

Εμείς είμαστε ελεύθεροι σε σχέση με αυτούς. Αλλά είμαστε κακομαθημένοι ακριβώς επειδή είμαστε ελεύθεροι....γίναμε πουτανάκια αυτών που κάνουν κουμάντα.

όχι δεν δουλεύει η γκιλωτίνα, ούτε η φάλαγκα...ούτε τα κρατητήρια ούτε τα αποσπάσματα ούτε οι εξορίες ούτε τίποτα τέτοιο. και αυτό είναι καλό αν δούλευαν αυτά δεν θα συζητούσαμε καν για το αν είμαστε ελεύθεροι.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
2
Like
13.542
Πόντοι
3.556
Καλά στην Ελλάδα όλοι λέμε πολλά και διάφορα....πάρε έναν από τους ''τιμωρούς'' και βάλτον σε ένα δωμάτιο με τον γύφτο και δόσε του ένα πιστόλι και πες του ρίξε...να δεις για πότε η μαγκιά γίνεται κάτουρο....από την τιβί είμαστε όλοι σκληροί καργιόλιδες....

Όχι δεν το βλέπω έτσι....εμείς εδώ στη δύση είμαστε ελεύθεροι σε σχέση με αυτούς που περιγράφεις. Που δεν ήταν τόσο τυχεροί και γεννήθηκαν σε χώρες που κουμάντο κάνουν τα όπλα και οι χούντες που περνάνε ανά τα χρόνια.

Και όσο πιο βαθειά πας στις τριτοκοσμικές χώρες αυτό γίνεται και χειρότερο....στην αφρική δεν έχουν ούτε την ελπίδα μόρφωσης...πεθαίνουν για το νερό το φαί και τα φάρμακα.

Εμείς είμαστε ελεύθεροι σε σχέση με αυτούς. Αλλά είμαστε κακομαθημένοι ακριβώς επειδή είμαστε ελεύθεροι....γίναμε πουτανάκια αυτών που κάνουν κουμάντα.

όχι δεν δουλεύει η γκιλωτίνα, ούτε η φάλαγκα...ούτε τα κρατητήρια ούτε τα αποσπάσματα ούτε οι εξορίες ούτε τίποτα τέτοιο. και αυτό είναι καλό αν δούλευαν αυτά δεν θα συζητούσαμε καν για το αν είμαστε ελεύθεροι.
μα δεν χρειάζεται να δουλέψει γκιλοτίνα φάλαγκα εξορία κτλπ
γίνεται η δουλειά αλλιώς χωρίς σωματική βία , όλα στο μυαλό είναι
Γνωρίζεις πως ο Χότζα τους έκανε ευτυχισμένους ,
από 10 σε ένα δωμάτιο , μισό δωμάτιο στον καθέναν και ένα πιάτο ριζάλευρο..εξελίσσονται οι τεχνικές
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
μα δεν χρειάζεται να δουλέψει γκιλοτίνα φάλαγκα εξορία κτλπ
γίνεται η δουλειά αλλιώς χωρίς σωματική βία , όλα στο μυαλό είναι
Γνωρίζεις πως ο Χότζα τους έκανε ευτυχισμένους ,
από 10 σε ένα δωμάτιο , μισό δωμάτιο στον καθέναν και ένα πιάτο ριζάλευρο..εξελίσσονται οι τεχνικές
ε ναι γιαυτο μετά περπάταγαν ξυπόλυτοι 4 μέρες από τα βουνά για να έρθουν στην Ελλάδα.....


ναι οκ όλα στο μυαλό και το 90% της κοινωνίας δεν ασχολείται...αλλά συνεχίζω να πιστεύω ότι άλλο η καταστολή με το fame story και τις ειδήσεις του σκάι


και άλλο η καταστολή με τις μαύρες σακούλες στο κεφάλι και γραμμή για ''αναμόρφωση''


Αυτά στην δύση....στην γειτονική τουρκία δεν είναι τόσο εύκολο να εκφραστείς...στην Ρωσία ακόμα χειρότερα....στην Β. Κορέα θυμάμαι ότι δε είχαν ούτε ένα θύμα κόβιντ...λογικά όλα τα κρούσματα τα πέταγαν κατευθείαν στον κλίβανο ζωντανά.... :tooth:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.210
Like
15.855
Πόντοι
3.656
Γιατι θα χουν οι ελληνες σε λίγο?
Στη σοβιετία είχαν θέρμανση .
Στην Ελλάδα, από το 2010 που το πετρέλαιο θέρμανσης πήγε από 0.35€/lt σε 1.15€/lt σε μία μέρα, δεν έχουν θέρμανση 13 χρόνια ...
και συνεχίζει .............
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
2
Like
13.542
Πόντοι
3.556
ε ναι γιαυτο μετά περπάταγαν ξυπόλυτοι 4 μέρες από τα βουνά για να έρθουν στην Ελλάδα.....


ναι οκ όλα στο μυαλό και το 90% της κοινωνίας δεν ασχολείται...αλλά συνεχίζω να πιστεύω ότι άλλο η καταστολή με το fame story και τις ειδήσεις του σκάι


και άλλο η καταστολή με τις μαύρες σακούλες στο κεφάλι και γραμμή για ''αναμόρφωση''


Αυτά στην δύση....στην γειτονική τουρκία δεν είναι τόσο εύκολο να εκφραστείς...στην Ρωσία ακόμα χειρότερα....στην Β. Κορέα θυμάμαι ότι δε είχαν ούτε ένα θύμα κόβιντ...λογικά όλα τα κρούσματα τα πέταγαν κατευθείαν στον κλίβανο ζωντανά.... :tooth:
άντε να στο πω αλλιώς να σου είναι πιο ευκολοχώνευτο ..
Αν δεν υπήρχε Γκαίμπελς θα χρειαζόντουσαν πολλαπλάσιες φυλακές αντιφρονούντων ,
καλύτερα έτσι ?

Ναί γι΄αυτό επειδή ζούσανε σε ζωώδεις καταστάσεις δεν τους γουστάρω στη χώρα μου,
ούτε τους αλβανούς,ούτε τους μάο μάο ,ούτε τους γεωργιανούς
και δεν έχω υποχρέωση να τους λυπάμαι
Πογκρόμ και Αζοφικό(αποδεκτό από δύση το αζόφ) γαμήσι στους αλλοδαπούς :rockon:

καλύτερα έτσι ? :2funny:


μωρ μλκα θες να κουβεντιάσεις και για αναρχισμό , λίγδωσε το αντεράκι σου στην ελλάδα ,τηγανοκέφαλε :2funny:

ζήτω η μεραρχία σκεντέρμπεη :boff::2funny:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
Μιλάω με όλους....μπορεί να μην συμφωνώ με κανέναν.

Δεν υπάρχει αναρχικός ιδεολόγος....οι μόνοι αναρχικοί είναι αυτοί που πήραν μια τσάντα και πήγαν να μείνουν στα βουνά σαν ερημίτες.

Με αυτούς που εννοείς έχω πρόβλημα.

Από που και ως που συμπεραίνεις ότι δεν έχω πρόβλημα με τους αναρχικούς?
Επειδη οσες φορες αναφερεσαι στα ακρα λες
συνεχεια για κακους φασιστες-ναζι κτλ.
Απο εκει το συμπερανα..
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
2
Like
13.542
Πόντοι
3.556
Επειδη οσες φορες αναφερεσαι στα ακρα λες
συνεχεια για κακους φασιστες-ναζι κτλ.
Απο εκει το συμπερανα..
να δηλώνεις Αζοφικός να παθαίνουν κόμπλα, τρίποντο φάουλ κ τεχνική ποινή:2funny:

προσωπικά είμαι ακροΑζωφικός , σου ρίιχνω στ΄αυτιά :rockon:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
2
Like
13.542
Πόντοι
3.556
Επειδη οσες φορες αναφερεσαι στα ακρα λες
συνεχεια για κακους φασιστες-ναζι κτλ.
Απο εκει το συμπερανα..
τίποτα δεν είναι.... από ελμπασάν ήρθε μικρός ,ίσως τότε με τα συλλαλητήρια του Κων/νου Μητσοτάκη για τα Σκόπια,
φοβήθηκε τον ελληνικό εθνικισμό και αριστέρεψε...
ιδέα δεν έχει περί αναρχισμού-φασισμού κτλπ για Μπερίσα ναι όσα έχει ακούσει... αλβανός μου έλεγε ότι ο γέρος μητσοτάκης
έστησε τις πυραμίδες και οι γονείς του μείνανε ταπί , ο μητσοτάκης όχι ο μπερίσα :2funny:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
άντε να στο πω αλλιώς να σου είναι πιο ευκολοχώνευτο ..
Αν δεν υπήρχε Γκαίμπελς θα χρειαζόντουσαν πολλαπλάσιες φυλακές αντιφρονούντων ,
καλύτερα έτσι ?

Ναί γι΄αυτό επειδή ζούσανε σε ζωώδεις καταστάσεις δεν τους γουστάρω στη χώρα μου,
ούτε τους αλβανούς,ούτε τους μάο μάο ,ούτε τους γεωργιανούς
και δεν έχω υποχρέωση να τους λυπάμαι
Πογκρόμ και Αζοφικό(αποδεκτό από δύση το αζόφ) γαμήσι στους αλλοδαπούς :rockon:

καλύτερα έτσι ? :2funny:


μωρ μλκα θες να κουβεντιάσεις και για αναρχισμό , λίγδωσε το αντεράκι σου στην ελλάδα ,τηγανοκέφαλε :2funny:

ζήτω η μεραρχία σκεντέρμπεη :boff::2funny:
Μπούρδες...όσο συμφωνούσα μαζί σου για τους καπιταλιστές συζητούσες σοβαρά...μόλις διαφώνησα μαζί σου άρχισες τις τρολιές για να καταλήξεις σε αυτά που σου αρέσουν.

Λες και μιλούσαμε για τη μετανάστευση....εσύ τους λυπάσαι επιλεκτικά....

μια χαρά το λιγδώνω και εγώ και εσύ.....και εσύ στην πολιτισμένη δύση με τα άι φον ζεις.

Ξέρεις ποιος είναι πραγματικός αναρχικός και γράφει στο παπάρι του την κωλοκοινωνία και τον καπιταλισμό???

Αυτός που πάει εθελοντής γιατρός ή για ανθρωπιστική βοήθεια σε εμπόλεμες ζώνες ή σε τριτοτερτοκοσμικές χώρες.

εγώ και εσύ που γράφουμε για τον αναρχισμό και για την κοινωνία από το πισί μας πριν πάμε για ύπνο είμαστε από τα λίντλ.

Αυτή είναι η μόνη αλήθεια...όλα τα άλλα που γράφεις για ποκγρόμ είναι απλά το χόμπι σου δεν έχουν σχέση με την προηγούμενη συζήτηση.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Επειδη οσες φορες αναφερεσαι στα ακρα λες
συνεχεια για κακους φασιστες-ναζι κτλ.
Απο εκει το συμπερανα..

Αν διαβάσεις τα ποστ που έγραψα και μάλιστα σε απάντηση σε σένα θα δεις ότι είπα τους κουμουνιστές εξήσου φασίστες, ότι όλοι οι φασίστες έχουν την ίδια μούρη (δεν είναι μόνο οι ναζί) και ότι και οι αναρχικοί μπαχαλάκιδες είναι το ίδιο με τους ακροδεξιούς μπαχαλάκιδες.


Μην βλέπεις ότι θες να δεις....όσες φορές αναφέρομαι στα άκρα λέω ότι δεν μου αρέσει κανένα άκρο.

Αλλα είναι γενικό φαινόμενα αν δεν είσαι με το ένα να σε θεωρούν αυτομάτως ότι είσαι με το άλλο. Τρέχα γύρευε δηλαδή...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
2
Like
13.542
Πόντοι
3.556
Μπούρδες...όσο συμφωνούσα μαζί σου για τους καπιταλιστές συζητούσες σοβαρά...μόλις διαφώνησα μαζί σου άρχισες τις τρολιές για να καταλήξεις σε αυτά που σου αρέσουν.

Λες και μιλούσαμε για τη μετανάστευση....εσύ τους λυπάσαι επιλεκτικά....

μια χαρά το λιγδώνω και εγώ και εσύ.....και εσύ στην πολιτισμένη δύση με τα άι φον ζεις.

Ξέρεις ποιος είναι πραγματικός αναρχικός και γράφει στο παπάρι του την κωλοκοινωνία και τον καπιταλισμό???

Αυτός που πάει εθελοντής γιατρός ή για ανθρωπιστική βοήθεια σε εμπόλεμες ζώνες ή σε τριτοτερτοκοσμικές χώρες.

εγώ και εσύ που γράφουμε για τον αναρχισμό και για την κοινωνία από το πισί μας πριν πάμε για ύπνο είμαστε από τα λίντλ.

Αυτή είναι η μόνη αλήθεια...όλα τα άλλα που γράφεις για ποκγρόμ είναι απλά το χόμπι σου δεν έχουν σχέση με την προηγούμενη συζήτηση.
αλβανοφουντιές .... μαλακάκο μιλάγαμε και το γύρισες στη τρελίτσα για βόρεια κορέα κόβιντ κ μαγκιά κλανιά κ τηγάνι η κεφάλα
Αντί να πείς ωπ έμαθα κάτι νέο από τον άνθρωπο , το μαλάκεψες...

άντε σε πέρασα για σοβαρό.... μπιτόνι και φαπίδια στο σταθμό του τρένου στο Μόναχο :2funny:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
τίποτα δεν είναι.... από ελμπασάν ήρθε μικρός ,ίσως τότε με τα συλλαλητήρια του Κων/νου Μητσοτάκη για τα Σκόπια,
φοβήθηκε τον ελληνικό εθνικισμό και αριστέρεψε...
ιδέα δεν έχει περί αναρχισμού-φασισμού κτλπ για Μπερίσα ναι όσα έχει ακούσει... αλβανός μου έλεγε ότι ο γέρος μητσοτάκης
έστησε τις πυραμίδες και οι γονείς του μείνανε ταπί , ο μητσοτάκης όχι ο μπερίσα :2funny:
Ισχυει η κουφαλα ο Δρακουλας σε συνεργασια με τον Μπερισα..
True story...
Ο @Saul δεν ειναι κακο ατομο ειναι συζητησιμο παιδι...
Οτι και να ειναι και μονο που συζηταει και δεν ειναι Πασοκος μουλος
σαν καποιους ονομα και μη χωριο και κατι τραβελογαμηδες εμενα μου αρκει...
Εχει αλλες αποψεις...
Προβλημα δικο του το οποιο εμενα δεν με αγγιζει..
Απο εκει και περα μου λεει και του λεω..
Ανταλλασουμε αποψεις..
Στο κυριλε και πολιτισμενα..
Τωρα με κατι αλλους νταηδες της πουτσας ουτε τα αρχιδια μου
δεν τους δινω να συνομιλησουν...
Αυτα..:sunglasses:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
αλβανοφουντιές .... μαλακάκο μιλάγαμε και το γύρισες στη τρελίτσα για βόρεια κορέα κόβιντ κ μαγκιά κλανιά κ τηγάνι η κεφάλα
Αντί να πείς ωπ έμαθα κάτι νέο από τον άνθρωπο , το μαλάκεψες...

άντε σε πέρασα για σοβαρό.... μπιτόνι και φαπίδια στο σταθμό του τρένου στο Μόναχο :2funny:
Ναι όχι μπρο...στην συζήτηση θα δέχεσαι και αυτά που λέει ο άλλος ακόμα και αν δεν συμφωνείς αλλιώς γράψε τα απομνημονεύματα σου

Φυσικά και σου είπα για την β κορέα γιατί εκεί στερούνται περισσότερες ελευθερίες από ότι εμείς. Τώρα αν θίχτηκες επειδή έθιξα τη χούντα του κιμ εντάξει....

τώρα πες με και αλβανό και μάο μάο και ότι θες....θίχτηκα ανεπανόρθωτα :tooth:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
αλβανοφουντιές .... μαλακάκο μιλάγαμε και το γύρισες στη τρελίτσα για βόρεια κορέα κόβιντ κ μαγκιά κλανιά κ τηγάνι η κεφάλα
Αντί να πείς ωπ έμαθα κάτι νέο από τον άνθρωπο , το μαλάκεψες...

άντε σε πέρασα για σοβαρό.... μπιτόνι και φαπίδια στο σταθμό του τρένου στο Μόναχο :2funny:
Το μπιτονι ηταν με νερο...
Πρωταπριλια?
Halloween?
Ποιος ξερει αραγε?
Παντως ψαρωσαν ολοι..:D:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
2
Like
13.542
Πόντοι
3.556
Ναι όχι μπρο...στην συζήτηση θα δέχεσαι και αυτά που λέει ο άλλος ακόμα και αν δεν συμφωνείς αλλιώς γράψε τα απομνημονεύματα σου

Φυσικά και σου είπα για την β κορέα γιατί εκεί στερούνται περισσότερες ελευθερίες από ότι εμείς. Τώρα αν θίχτηκες επειδή έθιξα τη χούντα του κιμ εντάξει....

τώρα πες με και αλβανό και μάο μάο και ότι θες....θίχτηκα ανεπανόρθωτα :tooth:
Χαζομενιές, πάνω είναι όλα τα ποστ της συζήτησης και πως μπαχάλεψες επειδή σου έφερα κάποια επιχειρήματα
Δεν ήθελα να σε στριμώξω ρε κεφάλα, καλόπιστη συζήτηση νόμιζα πως κάναμε, εσφαλμένα νόμιζα..
Επομένως δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σου
εσύ μπορεί να είσαι Κοσοβάρος
αλλά εγώ είμαι Έλληνας Αζοφικός.
παίζουμε λοιπόν μπάλα με νέα δεδομένα !!!
Εξω οι ξένοι από την Ελλάδα και μπιτόνια στο πάτο των αλληλέγγυων , το Κόσοβο είναι Σερβία :tooth:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.210
Like
15.855
Πόντοι
3.656
και δεν ειναι Πασοκος μουλος
σαν καποιους ονομα και μη χωριο και κατι τραβελογαμηδες εμενα μου αρκει...
Παλιούς ΠΑΣΟΚους , που να είναι τώρα γαλάζιοι ; Έχουμε τέτοιους εδώ ;
Δεν πάει κάπου ο νους μου .........

b105221b826fc8bffef39eb267afbc7b.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Χαζομενιές, πάνω είναι όλα τα ποστ της συζήτησης και πως μπαχάλεψες επειδή σου έφερα κάποια επιχειρήματα
Δεν ήθελα να σε στριμώξω ρε κεφάλα, καλόπιστη συζήτηση νόμιζα πως κάναμε, εσφαλμένα νόμιζα..
Επομένως δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σου
εσύ μπορεί να είσαι Κοσοβάρος
αλλά εγώ είμαι Έλληνας Αζοφικός.
παίζουμε λοιπόν μπάλα με νέα δεδομένα !!!
Εξω οι ξένοι από την Ελλάδα και μπιτόνια στο πάτο των αλληλέγγυων , το Κόσοβο είναι Σερβία :tooth:
Δεν είναι δικό μου θέμα αν έχεις πρόβλημα κατανόησης...εγώ σε όλα τα ποστ μου είμαι συνεπής. σε αυτά που λέω. Εσύ πάλι τα γυρνάς αναλόγως με το αν συμφωνείς ή όχι με τον άλλον. Καλά τις ''προσβολές'' τι να σου πω και να τα γράψω θα βαριόμουνα....

Ότι σου είπα....στηρίζω ότι εμείς έχουμε περισσότερες ευκαιρίες και ελευθερίες από τις χώρες που σου ανέφερα. Αν έκανες καλόπιστη συζήτηση δεν θα έβαζες στη συζήτηση τις μαλακίες με τους αλλοδαπούς που δεν είχαν καμία σχέση με αυτά που λέγαμε. Μιλάγαμε για ελευθερίες και καθεστώτα όχι για το αγαπημένο σου θέμα.

Δε πα να είσαι ότι Έλληνας θες?? Και εγώ είμαι σκέτος Έλληνας ούτε αζόφ ούτε ζιγκ χάιλ ούτε γιόσεφ με κόκκινη σημαία ούτε μικρά μουστάκια ούτε τίποτα


εγώ δεν έχω την ανάγκη να καπελώσω κάθε συζήτηση με τις ιδεοληψίες μου μιλάω αντικειμενικά και σοβαρά. Εσύ δεν μπορείς να αποφύγεις τις εμμονές σου.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
Παλιούς ΠΑΣΟΚους , που να είναι τώρα γαλάζιοι ; Έχουμε τέτοιους σαπιόγερους εδώ ;
Δεν πάει κάπου ο νους μου .........

b105221b826fc8bffef39eb267afbc7b.jpg
Σαν την Τζοκοντα ειναι εδω ρε τρελε...
Η αλλη η ασπρομαυρη με τον μυστακα που σκουπιζουν
επανω τα χυσια μετα τα τσιμπουκια που του δινουν ειναι πιο ωραια...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom