Νέα

Σπαρτιάτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
επισης μου κανει εντυπωση πως ενω αποδεδειγμενα οι εθνικιστες εχουν γινει στοχος υπανθρωπων που εκτελουσαν συμβολαια θανατου,εμπρησμων κλπ,εσυ επιμενεις στη δηθεν εγκληματικη δραση των (πρωην) χρυσαυγιτων.

δηλαδη οταν οι αλλοι απειλουν τη σωματικη σου ακεραιοτητα με καδρονια (στην καλυτερη),εσυ πως θα αμυνθεις?
Δεν χρειάζεται να αμυνθείς...
Απλώς κάτσε να σε σκοτώσουν μωρέ...
Στο όνομα της δημοκρατίας...
Όχι της Νέας...
Της άλλης που δεν μοιάζει με της Αρχαίας Ελλάδας αλλά εντάξει...
Άλλωστε το 70-80 στην ταραγμένη πολιτική σκηνή της Ιταλίας που τα
ορφανά του Στάλιν ήταν στα φορτε τους υπήρχε και σύνθημα...
Ότι το να σκοτώσεις φασίστα δεν θεωρείται έγκλημα...
Είναι ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια άτομα που ξεπλένουν πολιτικές δολοφονίες όπως αυτή του
Μίκη Μάντακα στην Ρώμη και των Φουντουλη-Καπελωνη στο Ηράκλειο...
Γιατί επιμένει για τους Χρυσαυγιτες?
Γιατί η μόνη δολοφονία που βλέπει ο φιλαράκος είναι του Φύσσα άντε και του Λουκμαν.
Αλλά είναι κατά των άκρων μου έχει δηλώσει έτσι?
Αλλά άλλη δολοφονία δεν βλέπει..
Πόσο μάλλον όταν πρόκειται για ΦΑΣΙΣΤΕΣ...
Καλά δεν συζητάς για τον Άρη σου και εγώ για τον ΠΑΟΚ μου?
Ας συζητάμε καλύτερα για ομάδες,μούνια τίποτε άλλο εδώ άκρη δεν θα βγει...
Πίστεψέ με..
Τα νεύρα μας διαλύουμε και χαλάμε τα στομάχια μας...
Να σου θυμίσω ότι άνθρωποι σαν τον Λιγνάδη,τον Φιλιππίδη και άλλους έβγαιναν
με πλακάτ "Δεν είναι αθώοι" για τους Χρυσαυγιτες...
Χωρίς να είμαι Χρυσαυγιτης έτσι?
Απλά ενημερωτικά να βλέπουμε και το ποιοι είναι οι απέναντι από τους τόσο πολύ μισητούς
Φασίστες της ιστορίας...
Οπότε άσε τους τρελούς στην τρέλα τους και στην οικουμενική τους τρελιτσα...
Στην τελική αυτοί θα τον πιουν...
Και ειλικρινά πολύ όμως ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ...
Ας πρόσεχαν..
 
Τελευταία τροποποίηση:

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.360
Κριτικές
16
Like
13.471
Πόντοι
5.577
Οι σπαρτιατες κανένα ψέμα δεν είπαν στους ψηφοφόρους τους, αυτοί ήξεραν ότι ψηφίζουν δεξιους, φίλους του Κασιδιάρη
Ψέματα είπε ο ΣΥΡΙΖΑ όταν θα έσκιζε το μνημόνιο και όταν έκανε το Ναι Όχι στο δημοψήφισμα

Ψέματα είπε η ΝΔ όταν δεν θα φορολογουσε τη μεσαία τάξη κι όταν θα προστατευε τη χώρα από τον ανεξέλεγκτο εποικισμό, όταν θα ξανά έβλεπε τη συμφωνία των Σκοπιων

Όσον αφορά τη δολοφονία Φυσσα ψάξτε να βρείτε ποιοι οφελήθηκαν απο αυτήν
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
ιατί η μόνη δολοφονία που βλέπει ο φιλαράκος είναι του Φύσσα
για την ιστορία και επειδή με εμένα μιλούσε ο φίλος πιο πάνω...

έχω χαρακτηρίσει πολλές φορές αυτά τα παιδιά που σκοτώθηκαν έξω από τα γραφεία της χρυσής αυγής θύματα δολοφονίας και το κυριότερο θύματα της πλύσης εγκεφάλου που τους έκαναν. Το ίδιο με τον Φύσα.

Γιατί σκοτώθηκαν? για μαλακίες....δολοφόνοι μπράβοι σκότωσαν τον φύσα δολοφόνοι μπράβοι σκότωσαν και αυτούς. Εκτός αν νομίζεις ότι αυτοί που περνάνε με τη μηχανή και γαζώνουν μαφιόζικα έχουν ιδεολογία....ή ότι αυτός που έστειλαν να καθαρίσει τον φύσα δεν ήταν μπράβος....
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
για την ιστορία και επειδή με εμένα μιλούσε ο φίλος πιο πάνω...

έχω χαρακτηρίσει πολλές φορές αυτά τα παιδιά που σκοτώθηκαν έξω από τα γραφεία της χρυσής αυγής θύματα δολοφονίας και το κυριότερο θύματα της πλύσης εγκεφάλου που τους έκαναν. Το ίδιο με τον Φύσα.

Γιατί σκοτώθηκαν? για μαλακίες....δολοφόνοι μπράβοι σκότωσαν τον φύσα δολοφόνοι μπράβοι σκότωσαν και αυτούς. Εκτός αν νομίζεις ότι αυτοί που περνάνε με τη μηχανή και γαζώνουν μαφιόζικα έχουν ιδεολογία....ή ότι αυτός που έστειλαν να καθαρίσει τον φύσα δεν ήταν μπράβος....
Με την μόνη διαφορά ότι ο πανυβλακας μισθοφόρος πρώην ΚΚΕς και όπου φυσάει ο άνεμος
Ρουπακιάς ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΓΚΕΛΟ...
Όπως επίσης και όλη η ηγεσία της Χρυσής Αυγής...
Ο δολοφόνος των παιδιών στο Ηράκλειο ξέρουμε πού βόσκει?
Κάποιοι ισχυρίζονται ότι ήταν ένας ποινικός ο οποίος είναι ήδη νεκρός και κάποιοι άλλοι
πιστεύουν ότι τα φόρτωσαν σε αυτόν για να κλείσει η υπόθεση και να μην πολυσκαλιζεται...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Με την μόνη διαφορά ότι ο πανυβλακας μισθοφόρος πρώην ΚΚΕς και όπου φυσάει ο άνεμος
Ρουπακιάς ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΓΚΕΛΟ...
Όπως επίσης και όλη η ηγεσία της Χρυσής Αυγής...
Ο δολοφόνος των παιδιών στο Ηράκλειο ξέρουμε πού βόσκει?
Κάποιοι ισχυρίζονται ότι ήταν ένας ποινικός ο οποίος είναι ήδη νεκρός και κάποιοι άλλοι
πιστεύουν ότι τα φόρτωσαν σε αυτόν για να κλείσει η υπόθεση και να μην πολυσκαλιζεται...
Ε και? Αν τον είχαν πιάσει θα έβγαζε κάγκελο και αυτός...θα του χαρίζονταν? Και να γίνει να τον αφήσουν έξω επειδή δεν έπιασαν τον άλλον? Άνθρωπο εν ψυχρώ...γιατί να κυκλοφορεί ελεύθερος?

Αυτά είναι θέματα διαδικαστικά...η ουσία είναι ότι σκοτώθηκαν 3 άνθρωπο νέοι για τις μαλακίες και τις ''ιδεολογίες''

Το ότι η ηγεσία της χρυσής αυγής είχε ως μπράβο τον πανίβλακα μισθοφόρο πρώην ΚΚΕ μπαχαλάκια θα έπρεπε να σου λέει πολλά για την ''ιδεολογία'' της χρυσής αυγής γενικότερα...
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
Ε και? Αν τον είχαν πιάσει θα έβγαζε κάγκελο και αυτός...θα του χαρίζονταν? Και να γίνει να τον αφήσουν έξω επειδή δεν έπιασαν τον άλλον? Άνθρωπο εν ψυχρώ...γιατί να κυκλοφορεί ελεύθερος?

Αυτά είναι θέματα διαδικαστικά...η ουσία είναι ότι σκοτώθηκαν 3 άνθρωπο νέοι για τις μαλακίες και τις ''ιδεολογίες''

Το ότι η ηγεσία της χρυσής αυγής είχε ως μπράβο τον πανίβλακα μισθοφόρο πρώην ΚΚΕ μπαχαλάκια θα έπρεπε να σου λέει πολλά για την ''ιδεολογία'' της χρυσής αυγής γενικότερα...
Ναι μωρέ είδα και τους αριστερούς,είδα και τους φιλελεδες τη ωραία ιδεολογία έχουν...
Φίλε κατά διαόλου πάμε το νιώθεις?
Και εσύ περιμένεις τον εχθρό να έρθει με σβάστικες και φασιστικά εμβατήρια...
Αμ δε...
Γραβατωμενος θα σου έρθει και θα σου πάρει την ζωή...
Άλλαξε πρόσωπο και χέρια η τρομοκρατία...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.740
Κριτικές
8
Like
24.278
Πόντοι
6.336
Ναι μωρέ είδα και τους αριστερούς,είδα και τους φιλελεδες τη ωραία ιδεολογία έχουν...
Φίλε κατά διαόλου πάμε το νιώθεις?
Και εσύ περιμένεις τον εχθρό να έρθει με σβάστικες και φασιστικά εμβατήρια...
Αμ δε...
Γραβατωμενος θα σου έρθει και θα σου πάρει την ζωή...
Άλλαξε πρόσωπο και χέρια η τρομοκρατία...
Η σβάστικα και το φασιστικό εμβατήριο είναι όπλα του γραβατωμένου.
Από ότι φαίνεται και το σφυροδρέπανο εργαλεία του είναι και αυτά.....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Ναι μωρέ είδα και τους αριστερούς,είδα και τους φιλελεδες τη ωραία ιδεολογία έχουν...
Φίλε κατά διαόλου πάμε το νιώθεις?
Και εσύ περιμένεις τον εχθρό να έρθει με σβάστικες και φασιστικά εμβατήρια...
Αμ δε...
Γραβατωμενος θα σου έρθει και θα σου πάρει την ζωή...
Άλλαξε πρόσωπο και χέρια η τρομοκρατία...
Κατά διαόλου πάμε...το ότι οι άνθρωποι στρέφονται (απελπισμένοι) σε σβάστιγκες μήπως και σωθούν είναι ξεκάθαρη απόδειξη της παρακμής μας.

Δεν τους θεωρώ εχθρούς γιατί δεν έχουν υπόσταση....1 στους 10 είναι και αυτοί ντρέπονται να το πουν. Όμως τους θεωρώ εχθρό για την κουλτούρα και τον πολιτισμό.

Οπότε δεν μου αρέσει η βία προς αυτούς αν δεν είναι αυτοί βίαιοι...αλλά θα καυτηριάζω και θα στηλιτεύω την φασιστική και εγκληματική ιστορία αυτών που πρεσβεύουν.

Συμφωνώ....ως προς τους γραβατομένους....πάντα οι γραβατομένοι όμως έδιναν εντολές για τις τρομοκρατίες...η ιστορία δεν αλλάζει μόνο ο τρόπος επιβολής.....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
Ναι μωρέ είδα και τους αριστερούς,είδα και τους φιλελεδες τη ωραία ιδεολογία έχουν...
Φίλε κατά διαόλου πάμε το νιώθεις?
Και εσύ περιμένεις τον εχθρό να έρθει με σβάστικες και φασιστικά εμβατήρια...
Αμ δε...
Γραβατωμενος θα σου έρθει και θα σου πάρει την ζωή...
Άλλαξε πρόσωπο και χέρια η τρομοκρατία...
Ο τύπος είναι κλασικό αναρχοκουμμούνι. Για αυτό τον έβαλα στη λίστα ισόβιο .
Κυκλοφορούσε με παρέα .... με κουμμουνιστικά μπλουζάκια .... και τους την πέσαν !!!!!!!!

Τι πιθανότητα να συνέβει αυτό ;;;
Από την άλλη για αναρχοκουμμουνια στα εξάρχεια που την πέφτουν σε πολλούς με μπλουζάκια με σημαίες .... εμβλήματα ομάδων .... κτλ
ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ .... δεν έχει ακούσει ποτέ τίποτε.


Κλασικό αναρχοκουμμούνι . Το παίζει και .... επιχειρηματίας λεφτάς ....

ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ..... ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ..... ΑΝΑΡΧΟΚΟΥΜΜΟΥΝΙΑ .... ΤΩΝ "ΒΠ" ΠΟΥ ΣΝΟΜΠΆΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΊΖΟΥΝ ΛΕΦΤΆΔΕΣ !


Χειρότερα αναρχοκουμμούνια από τα σκέτα !
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
Η σβάστικα και το φασιστικό εμβατήριο είναι όπλα του γραβατωμένου.
Από ότι φαίνεται και το σφυροδρέπανο εργαλεία του είναι και αυτά.....
Εμείς τα έχουμε ξαναπεί...
Μην επαναλαμβάνομαστε...
Είμαστε ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ σε ΟΛΑ.
Από ομάδα μέχρι γενικότερη κοσμοθεωρία...
Τις καλημέρες μας καλησπέρες μας θα τις λέμε πάντως.
10 άτομα κανονίζετε μπάρμπεκιου και δεν ξέρει να ψήνει ρε μαλακές
ούτε ένας σας...
Τι κατάσταση τραγική είναι αυτή?
Την Κωνσταντινούπολη κάτι τέτοιες φυσιογνωμίες είχαμε βάλει σκοπια και
μας την πήραν...:tooth:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.740
Κριτικές
8
Like
24.278
Πόντοι
6.336
Εμείς τα έχουμε ξαναπεί...
Μην επαναλαμβάνομαστε...
Είμαστε ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ σε ΟΛΑ.
Από ομάδα μέχρι γενικότερη κοσμοθεωρία...
Τις καλημέρες μας καλησπέρες μας θα τις λέμε πάντως.
10 άτομα κανονίζετε μπάρμπεκιου και δεν ξέρει να ψήνει ρε μαλακές
ούτε ένας σας...
Τι κατάσταση τραγική είναι αυτή?
Την Κωνσταντινούπολη κάτι τέτοιες φυσιογνωμίες είχαμε βάλει σκοπια και
μας την πήραν...:tooth:
Καμμία σχέση το μόνο σίγουρο.
Είμαι Έλληνας πάνω από όλα,όχι ζιγκ χάιλ κτλ...
Ο καλός ναζί είναι ο θαμμένος με κομμένο λαιμό στο Μάλεμε.....
:birdman:

Εγώ είμαι σκληρός ψήστης βρε μπουγάτσα.
Και ο Άντζελο ξέρει ρε κωλομπαρά.
:tooth:

Στην εποχής της πτώσης της Κωνσταντινούπολη όλοι ήταν μοναχοί και κανένας πολεμιστής....
 
Τελευταία τροποποίηση:

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
Καμμία σχέση το μόνο σίγουρο.
Είμαι Έλληνας πάνω από όλα,όχι ζιγκ χάιλ κτλ...
Ο καλός ναζί είναι ο θαμμένος με κομμένο λαιμό στο Μάλεμε.....
:birdman:

Εγώ είμαι σκληρός ψήστης βρε μπουγάτσα.
Και ο Άντζελο ξέρει ρε κωλομπαρά.
:tooth:

Στην Κωνσταντινούπολη όλοι ήταν μοναχοί και κανένας πολεμιστής.
Δόξα και τιμή...
Ξέρεις εσύ...
Μην λέμε τα ίδια...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Ο τύπος είναι κλασικό αναρχοκουμμούνι. Για αυτό τον έβαλα στη λίστα ισόβιο .
Κυκλοφορούσε με παρέα .... με κουμμουνιστικά μπλουζάκια .... και τους την πέσαν !!!!!!!!

Τι πιθανότητα να συνέβει αυτό ;;;
Από την άλλη για αναρχοκουμμουνια στα εξάρχεια που την πέφτουν σε πολλούς με μπλουζάκια με σημαίες .... εμβλήματα ομάδων .... κτλ
ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ .... δεν έχει ακούσει ποτέ τίποτε.


Κλασικό αναρχοκουμμούνι . Το παίζει και .... επιχειρηματίας λεφτάς ....

ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ..... ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ..... ΑΝΑΡΧΟΚΟΥΜΜΟΥΝΙΑ .... ΤΩΝ "ΒΠ" ΠΟΥ ΣΝΟΜΠΆΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΊΖΟΥΝ ΛΕΦΤΆΔΕΣ !


Χειρότερα αναρχοκουμμούνια από τα σκέτα !
Πες καλύτερα ότι δεν σου άρεσε αυτό που σου έγραψα ότι δεν είσαι λεφτάς αν κληρονόμησες σπίτια και άσε τώρα που θίχτηκες με αυτό που είπα για τους ναζί...

εγώ δεν είπα ποτέ ότι είμαι λεφτάς εσύ διατυμπανίζεις παντού για τα ακίνητα και τις ανακαινίσεις και τα ταξίδια και τα υπάρχοντα σου....αλλά κλαις όλη μέρα για 1500 ευρώ εφορία που αν τα είχες όλα αυτά δεν θα δήλωνες τόσο λίγα και δεν θα σε επηρέαζε καν..ή για το τέλος επιτηδεύματος και για τον έφκα και πράγματα που η κάθε υγιής επιχείρηση που δεν φυτοζωεί τα έχει ως δεδομένα.

Επειδή εγώ έκανα πλάκα αλλά δε θα κάθομαι να γράφω για να κάνεις εσύ εφέ με τις λίστες σου...είναι τρίτη φορά που με βάζεις στη "λίστα''....μη με ξαναβγάλεις γιατί δεν θα σου ξανά απαντήσω.

Συζήτα αν θες με κανέναν που συμφνείται για τους ναζί ή με κανέναν που πιστεύει ότι είσαι λόρδος και ζεις σε κάνα πύργο στην Σκοτία.

και εγώ θεωρώ τον καπιταλισμό ως το κακό-αλλά το καλύτερο που έχουμε...εσύ είσαι κουμούνι που περιμένεις το κράτος να σου σιάξει όλα τα προβλήματα μη και πληρώσεις κάνα ευρώ παραπάνω από τα ενοίκια που είναι αέρας λεφτά.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
δε σκιάζομαι είναι τρίτη φορά...

μετά από λίγο καιρό θα ξελογκάρει θα δει αυτά που γράφω για τους φόρους που του αρέσουν και θα με ξαναβγάλει από τη λίστα...

αλλά και να μην το κάνει όλοι ξέρουμε ότι η "λίστα" δεν υπάρχει :confused:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.927
Πόντοι
14.936
Πες καλύτερα ότι δεν σου άρεσε αυτό που σου έγραψα ότι δεν είσαι λεφτάς αν κληρονόμησες σπίτια και άσε τώρα που θίχτηκες με αυτό που είπα για τους ναζί...

εγώ δεν είπα ποτέ ότι είμαι λεφτάς εσύ διατυμπανίζεις παντού για τα ακίνητα και τις ανακαινίσεις και τα ταξίδια και τα υπάρχοντα σου....αλλά κλαις όλη μέρα για 1500 ευρώ εφορία που αν τα είχες όλα αυτά δεν θα δήλωνες τόσο λίγα και δεν θα σε επηρέαζε καν..ή για το τέλος επιτηδεύματος και για τον έφκα και πράγματα που η κάθε υγιής επιχείρηση που δεν φυτοζωεί τα έχει ως δεδομένα.

Επειδή εγώ έκανα πλάκα αλλά δε θα κάθομαι να γράφω για να κάνεις εσύ εφέ με τις λίστες σου...είναι τρίτη φορά που με βάζεις στη "λίστα''....μη με ξαναβγάλεις γιατί δεν θα σου ξανά απαντήσω.

Συζήτα αν θες με κανέναν που συμφνείται για τους ναζί ή με κανέναν που πιστεύει ότι είσαι λόρδος και ζεις σε κάνα πύργο στην Σκοτία.

και εγώ θεωρώ τον καπιταλισμό ως το κακό-αλλά το καλύτερο που έχουμε...εσύ είσαι κουμούνι που περιμένεις το κράτος να σου σιάξει όλα τα προβλήματα μη και πληρώσεις κάνα ευρώ παραπάνω από τα ενοίκια που είναι αέρας λεφτά.
Εσυ αλανι μου τι μπλουζακι φοραγες και εφαγες πεσιμο?
Αν θες βεβαια μου λες ετσι?
Γιατι εχω χασει και επεισοδια μιας ολοκληρης σεζον...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom