Νέα

σοβαρη ελληνιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rapunzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Θέλω να σε κάνω να νοιώσεις τον απόλυτο εξευτελισμό της πουτάνας. Θα σε βάλω στα τέσσερα ντυμένο με γυναικεία εσώρουχα.
Θέλω να σε κτυπάω να σε γαμάω να σε βρίζω να σε κάνω να νοιώσεις την απόλυτη υποταγή.
Να σε κάνω να νοιώσεις ότι έχεις αποκτήσει μουνί που μπορεί να μπει μέσα οτιδήποτε.
:S :S :S

tenor.gif
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Θέλω να σε κάνω να νοιώσεις τον απόλυτο εξευτελισμό της πουτάνας. Θα σε βάλω στα τέσσερα ντυμένο με γυναικεία εσώρουχα.
Θέλω να σε κτυπάω να σε γαμάω να σε βρίζω να σε κάνω να νοιώσεις την απόλυτη υποταγή.
Να σε κάνω να νοιώσεις ότι έχεις αποκτήσει μουνί που μπορεί να μπει μέσα οτιδήποτε.
:S :S :S
Δυσκολη παιδικη ηλικια περασες και εσυ
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
H απόλυτη ηδονή θέλει χρόνο. Σε θέλω για ένα ολόκληρο διήμερο να ζήσουμε το Freedom lifestyle. Θέλω να σε εκπαιδεύσω. Να σε κάνω Αρσενική Τσούλα. Να σε έχω ντυμένο με γυναικεία ρούχα. Να δοκιμάσεις τα ΠΑΝΤΑ. Να σε γαμάω να σταματώ, να αφήνω το strap-on μέσα σου και μετά να ξαναρχίζω να σε γαμάω πάλι. Το βράδυ πριν κοιμηθείς θα σου βάλω δονητή τάπα και θα κοιμηθείς με αυτό μέσα στο κωλαράκι σου. Σκέψου τον εαυτό σου μετά από μια ολόκληρη ημέρα εξευτελισμού μαστιγώματος καψίματος και πολλών άλλων να κοιμηθείς δεμένος με αλυσίδες και με έναν δονητή στον κώλο σου  :S :S :S


αυτο το ειχα διαβασει καπου σαν αγγελια...ετσι οπως ειναι. αλλα δεν θυμαμαι που...
η εχεις ανεβασει αγγελια καπου και το γραφεις η απο καπου το εκλεψες
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Έλα Ιάκωβε τσάκο κι αυτό.
Θέλω να νοιώθεις τον απόλυτο εξευτελισμό.
Είσαι το πουτανάκι μου. Θα ψάξω μέσα στον κώλο σου με τα δάκτυλά μου να δω εάν έχεις τίποτα κρυμμένο και εάν δεν βρω,
θα συνεχίσω να σου κάνω μασάζ στον προστάτη σου μέχρι να χύσεις.
Και όσο τα δάκτυλά μου θα ξεφτιλίζουν τον κώλο σου, το στόμα μου θα ξεφτιλίζει λεκτικά εσένα.
:S :S :S


κατι τετοια πρεπει να εκανε και ο ρεμος παλια και ειχε ακουστει οτι τον πηγαν στα επειγοντα με μπουκαλι στον κωλο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Έλα Ιάκωβε τσάκο κι αυτό.
Θέλω να νοιώθεις τον απόλυτο εξευτελισμό.
Είσαι το πουτανάκι μου. Θα ψάξω μέσα στον κώλο σου με τα δάκτυλά μου να δω εάν έχεις τίποτα κρυμμένο και εάν δεν βρω,
θα συνεχίσω να σου κάνω μασάζ στον προστάτη σου μέχρι να χύσεις.
Και όσο τα δάκτυλά μου θα ξεφτιλίζουν τον κώλο σου, το στόμα μου θα ξεφτιλίζει λεκτικά εσένα.
:S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Έλα Ιάκωβε τσάκο κι αυτό.
Θέλω να νοιώθεις τον απόλυτο εξευτελισμό.
Είσαι το πουτανάκι μου. Θα ψάξω μέσα στον κώλο σου με τα δάκτυλά μου να δω εάν έχεις τίποτα κρυμμένο και εάν δεν βρω,
θα συνεχίσω να σου κάνω μασάζ στον προστάτη σου μέχρι να χύσεις.
Και όσο τα δάκτυλά μου θα ξεφτιλίζουν τον κώλο σου, το στόμα μου θα ξεφτιλίζει λεκτικά εσένα.
:S :S :S

tenor.gif
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
αυτο το ειχα διαβασει καπου σαν αγγελια...ετσι οπως ειναι. αλλα δεν θυμαμαι που...
η εχεις ανεβασει αγγελια καπου και το γραφεις η απο καπου το εκλεψες
Όντως είναι από την ίδια αγγελία όπως και τα παραπάνω που έχουν γραφτεί.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
κατι τετοια πρεπει να εκανε και ο ρεμος παλια και ειχε ακουστει οτι τον πηγαν στα επειγοντα με μπουκαλι στον κωλο   :2funny: :2funny: :2funny:

Tυπε τελικα φαινεται οτι μονο ο Λιλας ειναι μπουκαλακιας  :S :S :S
 

Συνημμένα

  • PDVD_651.jpg
    PDVD_651.jpg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 44

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Tυπε τελικα φαινεται οτι μονο ο Λιλας ειναι μπουκαλακιας :S :S :S


φιλε δεν ξερω αν εχεις δει το two girls one cup :vomit: αλλα εβγαλαν κατι παρομοιο γι αυτους τους ανωμαλους που γουσταρουν μπουκαλια στον κωλο...  και λεγεται one man one jar :vomit:... και του σπαει το βαζο στον κωλο...
αυτα δεν ειναι φετιχ.. xtreme sports ειναι
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
πω ρε φιλε δεν βλεπεται αυτη η αηδια... να δω τι ειπε μετα στις νοσοκομες στα επειγοντα

Παρακολουθώ gore sites όπως τα kaotic, watch people die, nothingtoxic, bestgore κλπ κλπ πολλά χρόνια.
Τέτοια μαλακία δεν ξανάδα όμως αδερφέ.

:S :S :S :S :S
 

Επισκέπτης
Παρακολουθώ gore sites όπως τα kaotic, watch people die, nothingtoxic, bestgore κλπ κλπ πολλά χρόνια.
Τέτοια μαλακία δεν ξανάδα όμως αδερφέ.

:S :S :S :S :S
Εγω εχω ακουσει παλι ότι καποιοι άρρωστοι βαζουν ζωντανα χαμστερακια στο ορθο τους...….
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom