Νέα

σοβαρη ελληνιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rapunzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Καποια ατομα,οντως ενδιαφερονται ο σκοπος μου δεν ειναι η αντιπαραθεση-
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Καποια ατομα,οντως ενδιαφερονται ο σκοπος μου δεν ειναι η αντιπαραθεση-
ούτε και μένα. Απλα σου λεω ότι για να μη σε πρήζουν όσοι θέλουν να κάνουν σεξ μαζί σου, πες απο την αρχή ότι κανεις αυταρχικο χωρίς σεξουαλική επαφή για να σε προσεγγισουν όσοι ψάχνουν αυτο
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Στα τέσσερα μαλάκα να σου κάνω κατακόκκινο τον κώλο σου με τα μαστίγια μου και μετά θα στο βαράω με τις ρακέτες μέχρι να μάθεις τι σημαίνει υπακοή  :S :S :S

Ότι πρέπει είσαι τύπε ... για την Ραπουνζέλ. Μόνο που δεν θα γαμήσεις. Θα τις φας μόνο.

:S :S :S
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
ούτε και μένα. Απλα σου λεω ότι για να μη σε πρήζουν όσοι θέλουν να κάνουν σεξ μαζί σου, πες απο την αρχή ότι κανεις αυταρχικο χωρίς σεξουαλική επαφή για να σε προσεγγισουν όσοι ψάχνουν αυτο
πιστεψε με,παντα λεω αυτα τα απαραιτητα που πρεπει δε κρυβω κατι,ο σκοπος ειναι αλλος,δε παιζουμε το κρυφτο.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Προσφατος πελατης της Rapunzel, ισχυριζεται οτι περασε καταπλητικα. :S :S :S

2717711.main_image.jpg
 

pirkavlos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
7
Like
517
Πόντοι
301
Προσφατος πελατης της Rapunzel, ισχυριζεται οτι περασε καταπλητικα. :S :S :S

https://[URL unfurl="true"]www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2016/03/2717711.main_image.jpg?strip=all[/img[/URL]]


[/quote]χα χα χα χα καλό!!!!!!
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
τι ναι αυτα; ποιος το σκεφτηκε αυτο;
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
H απόλυτη ηδονή θέλει χρόνο. Σε θέλω για ένα ολόκληρο διήμερο να ζήσουμε το Freedom lifestyle. Θέλω να σε εκπαιδεύσω. Να σε κάνω Αρσενική Τσούλα. Να σε έχω ντυμένο με γυναικεία ρούχα. Να δοκιμάσεις τα ΠΑΝΤΑ. Να σε γαμάω να σταματώ, να αφήνω το strap-on μέσα σου και μετά να ξαναρχίζω να σε γαμάω πάλι. Το βράδυ πριν κοιμηθείς θα σου βάλω δονητή τάπα και θα κοιμηθείς με αυτό μέσα στο κωλαράκι σου. Σκέψου τον εαυτό σου μετά από μια ολόκληρη ημέρα εξευτελισμού μαστιγώματος καψίματος και πολλών άλλων να κοιμηθείς δεμένος με αλυσίδες και με έναν δονητή στον κώλο σου  :S :S :S
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
H απόλυτη ηδονή θέλει χρόνο. Σε θέλω για ένα ολόκληρο διήμερο να ζήσουμε το Freedom lifestyle. Θέλω να σε εκπαιδεύσω. Να σε κάνω Αρσενική Τσούλα. Να σε έχω ντυμένο με γυναικεία ρούχα. Να δοκιμάσεις τα ΠΑΝΤΑ. Να σε γαμάω να σταματώ, να αφήνω το strap-on μέσα σου και μετά να ξαναρχίζω να σε γαμάω πάλι. Το βράδυ πριν κοιμηθείς θα σου βάλω δονητή τάπα και θα κοιμηθείς με αυτό μέσα στο κωλαράκι σου. Σκέψου τον εαυτό σου μετά από μια ολόκληρη ημέρα εξευτελισμού μαστιγώματος καψίματος και πολλών άλλων να κοιμηθείς δεμένος με αλυσίδες και με έναν δονητή στον κώλο σου  :S :S :S
Εχεις προβλημα μεγαλε!!!  Δε πας σε κανα ψυχιατρο
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
H απόλυτη ηδονή θέλει χρόνο. Σε θέλω για ένα ολόκληρο διήμερο να ζήσουμε το Freedom lifestyle. Θέλω να σε εκπαιδεύσω. Να σε κάνω Αρσενική Τσούλα. Να σε έχω ντυμένο με γυναικεία ρούχα. Να δοκιμάσεις τα ΠΑΝΤΑ. Να σε γαμάω να σταματώ, να αφήνω το strap-on μέσα σου και μετά να ξαναρχίζω να σε γαμάω πάλι. Το βράδυ πριν κοιμηθείς θα σου βάλω δονητή τάπα και θα κοιμηθείς με αυτό μέσα στο κωλαράκι σου. Σκέψου τον εαυτό σου μετά από μια ολόκληρη ημέρα εξευτελισμού μαστιγώματος καψίματος και πολλών άλλων να κοιμηθείς δεμένος με αλυσίδες και με έναν δονητή στον κώλο σου  :S :S :S
τελειο!!!!!!
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Τύπε έχεις μπερδέψει την βούρτσα με την μπουτσα!
Είσαι σε λάθος φόρουμ. Τον μπούλο...

Fetish/BDSM
Ανωμαλε κοιτα μη σου βαλω κανα κομοδινο στο πατο σου και εκει θα δεις γλεντια
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Θέλω να σε κάνω να νοιώσεις τον απόλυτο εξευτελισμό της πουτάνας. Θα σε βάλω στα τέσσερα ντυμένο με γυναικεία εσώρουχα.
Θέλω να σε κτυπάω να σε γαμάω να σε βρίζω να σε κάνω να νοιώσεις την απόλυτη υποταγή.
Να σε κάνω να νοιώσεις ότι έχεις αποκτήσει μουνί που μπορεί να μπει μέσα οτιδήποτε.
:S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom