Νέα

SOS !Ξέρει κανείς τι γλώσσα ειναι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis55555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
461
ποιοι μιλανε εδω;

Στο DEUTSCHE WELLE...Μιλαει η Μερκελ με το γαμια της....αυτη λεει οτι μαγειρευει λουκανικα για να τα χωσει στον κωλο μας κι οτι τα θελει κ μαλακα...κι αυτος της λεει οτι θελει να τον παρει με μεγαλο στραπον 60 ποντους..σαν αυτο λεει που γαμαει τους Ελληνες πολιτικους...









































































 

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
συγγνωμη για την ενοχληση παιδεια αλλα ειμαι ηλιθιος αν δεν μαθω τι ελεγαν και στην υπολοιπη ηχογραφηση θα σκασω ,οχι τοσο οτι ζηλευω και ανησυχω για τη γυναιακ μου αλλα φοβαμαι να μην την προσεβαλαν ή  γενικα της την επεσαν .γι αυτο θα ανεβασω εδω την ηχογραφηση που εκανα ,μεχρι χθες ημουν με δυο ιδεες δεν ηξερα τι να κανω ,τελικα σκεφτηκα να αλοιωσω τις φωνες τους και ακουγονται διαφορετικες και ολες οι αντρικες ιδιες.βεβαια  ο τυπος που πηγα και το εκανε σαν να αλοιωσε δυστηχως και την ποιοτητα της ηχογραφησης αλλα αν μορει καποιος να βγαλει ακρη και να καταλαβει τι λενε ,σας παρακαλω ασ βοηθησει.ευχαριστω
    δεν χρειάζεται να ανησυχείς και ο υπόλοιπος διάλογος είναι μια αθώα καθημερινή συζήτηση
 

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Αυτος λέει-έχεις υπέροχες καμπύλες.                                                              αυτη-Ευχαριστώ.                                  -Σε τι δεν μπορείς να αντισταθείς γλυκά ή κρέας;                          Αυτή-κρέας.                                                Αυτός-Ποιο είδος σου αρέσει πιο πολύ.                                    Αυτή-τα λουκάνικα.                             
 

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
μετά τη ρωτάει αυτός -πως σ αρέσουν ζουμερά ή ξεροψημένα
αυτή-ζουμερά
-εμεις φτιάχνουμε πολύ καλά λουκάνικα
ναι ξερουμε
 

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0

αυτή-αλλά φοβάμαι,οτι δεν θα χορτάσω
αυτός-μη φοβάσαι είναι πολύ χορταστηκά,ειναι πραγματικά μεγάλα
-δεν ξέρω ,εσένα ασ πούμε πόσο σου γίνονται
-εμένα μου γίνονται μέχρι 19
-και των φίλων σου;

 

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
νομίζω οτι κάπως έτσι είναι ,αν άκουσα καλά βέβαια ,γιατί ο ήχος δεν είναι και πολυ καλός.μη σε πάρω και στο λαιμό  μου.


πάντως απ οτι φαίνεται είδες τζάμπα ανησυχούσες για τη γυναίκα σου ,δεν της την πέσανε ενας απλός φιλικός διάλογος ήταν όλος όπως σου είπαν τα παιδία και για τα προηγούμενα.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Οπου λουκάνικα εννοούν πούτσες!!!Θα την ξεκολλιάσουν την Λένα πάλι!!!!






Δεν βαρεθηκες ρε μαλακα;Καθε λιγο και λιγακι τα ιδια.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
461
Οπου λουκάνικα εννοούν πούτσες!!!Θα την ξεκολλιάσουν την Λένα πάλι!!!!






Δεν βαρεθηκες ρε μαλακα;Καθε λιγο και λιγακι τα ιδια.


εμ δε μιλατε κι εσεις απο την αρχη  να ξερουμε που βαδιζουμε κι εμεις τα νεα μελη του  φορουμ..ειτε οτι τρολαρει να μη ασχοληθουμε
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.972
Like
23.501
Πόντοι
6.056
τα ιδια και τα ιδια...σαν την αλλη τη παπαρια με το καμπινγκ
θα το παει και αυτο 200+ σελιδες ο χαζομαλακας
για να μας πει οτι του γαμησανε τη γυναικα οι παιχτες της χερτα βερολινου



 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
τα ιδια και τα ιδια...σαν την αλλη τη παπαρια με το καμπινγκ
θα το παει και αυτο 200+ σελιδες ο χαζομαλακας
για να μας πει οτι του γαμησανε τη γυναικα οι παιχτες της χερτα βερολινου

εεεεεεεεε..... σε παρακαλώ μην λες ανακρίβιες...... του την βιάζουν, αυτή δεν θέλει, δεν είναι πουτάνα!!!!!
:rockon: :s&m_1: :pipa1: :fuck1: :tits2:
 
OP
OP
F

fanis55555

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.036
Like
6
Πόντοι
16
νομίζω οτι κάπως έτσι είναι ,αν άκουσα καλά βέβαια ,γιατί ο ήχος δεν είναι και πολυ καλός.μη σε πάρω και στο λαιμό  μου.


πάντως απ οτι φαίνεται είδες τζάμπα ανησυχούσες για τη γυναίκα σου ,δεν της την πέσανε ενας απλός φιλικός διάλογος ήταν όλος όπως σου είπαν τα παιδία και για τα προηγούμενα.
  Σε ευχαριστώ πολύ ρε φίλε να σαι καλά που μετεφρασες, ελπίζω να είναι αληθινή μετάφραση μόνο μην είναι ότι να ναι .αν είναι αλήθεια ευχαριστω για τη  βοήθεια, τουλάχιστον ξέρω τι μου γίνετε.ρε τα μαλακισμενα ακόμα δε βγήκαν απ τ αυγό και θέλουν και γυναίκες και μάλιστα παντρεμένες.αλλά που θα πάει δεν θα τους πετύχω πουθενά θα τους σαπισω στο ξύλο.άκουσε κει να καλούν παντρεμένη γυναίκα στο σπίτι του ενός επειδή θα ψησουνε,και να την ενοχλούν τόση ώρα και να την πιέζουν να πάει.
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
   Σε ευχαριστώ πολύ ρε φίλε να σαι καλά που μετεφρασες, ελπίζω να είναι αληθινή μετάφραση μόνο μην είναι ότι να ναι .αν είναι αλήθεια ευχαριστω για τη  βοήθεια, τουλάχιστον ξέρω τι μου γίνετε.ρε τα μαλακισμενα ακόμα δε βγήκαν απ τ αυγό και θέλουν και γυναίκες και μάλιστα παντρεμένες.αλλά που θα πάει δεν θα τους πετύχω πουθενά θα τους σαπισω στο ξύλο.άκουσε κει να καλούν παντρεμένη γυναίκα στο σπίτι του ενός επειδή θα ψησουνε,και να την ενοχλούν τόση ώρα και να την πιέζουν να πάει.

Τους μπράβους δεν τους έχεις πιά? μόνος σου θα καθαρίσεις?
 
OP
OP
F

fanis55555

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.036
Like
6
Πόντοι
16
Οπου λουκάνικα εννοούν πούτσες!!!Θα την ξεκολλιάσουν την Λένα πάλι!!!!






Δεν βαρεθηκες ρε μαλακα;Καθε λιγο και λιγακι τα ιδια.                                                                                                           
Οπου λουκάνικα εννοούν πούτσες!!!Θα την ξεκολλιάσουν την Λένα πάλι!!!!






Δεν βαρεθηκες ρε μαλακα;Καθε λιγο και λιγακι τα ιδια. 
  σκάσε ρε μαλακά.κανείς δεν θ ακουμπήσει την γυναίκα μου.ούτε αυτά τα νιανιαρα,που αμέσως μόλις ιδες λουκανικα αμέσως το πηγές στο πονηρό και το συνδεσες με πουτσες,όλα τα ξες μαλακά.και γω σου λέω ότι δεν εννοούσαν αυτό
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
  σκάσε ρε μαλακά.κανείς δεν θ ακουμπήσει την γυναίκα μου.ούτε αυτά τα νιανιαρα,που αμέσως μόλις ιδες λουκανικα αμέσως το πηγές στο πονηρό και το συνδεσες με πουτσες,όλα τα ξες μαλακά.και γω σου λέω ότι δεν εννοούσαν αυτό

Φάνη είναι απαράδεκτος!!! τα παιδιά να την ταίσουν θελουν τη γυναικούλα σου και ο αλλος αμεσως στις πουτσες το μυαλο του.... τι τραβας και συ......
βαλε τους μπραβους να τον πλακωσουν κι αυτον.... παω στοιχημα πως ξερει τους γερμαναραδες!!!
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
  μόνος μου.καλά γι αυτά τα νιανιαρα δεν χρειάζονται μπράβοι

ειναι πολλοί βρε...αν θελεις να ερθω να βαλω και γω ενα χερακι..... και πατσιζουμε με μια πιπα απο τη λενα.... κωλο δεν θελω...
 
OP
OP
F

fanis55555

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.036
Like
6
Πόντοι
16
ειναι πολλοί βρε...αν θελεις να ερθω να βαλω και γω ενα χερακι..... και πατσιζουμε με μια πιπα απο τη λενα.... κωλο δεν θελω...



μη ξανα βρισεις τη γυναικα μου ,η λενα δεν παει με αλλους μονο  μαζι μου.και δευτερον δεν ειναι πολλοι,τρια νιανιαρα ηταν οι δυο ειδικα εμοιαζαν δεκαπενταχρονα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom