Νέα

Σολωμού 33,7ος,Εξάρχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 596
  • Εμφανίσεις 155K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Επισκεψη αυτη την ωρα στο ιδρυμα. Παρουσες Αννα και Αγγελικη... ειμαι στο σαλονακι της αναμονης μεχρι να αδειασει το δωματιο ο προηγουμενος συναγωνιστης.... για να δουμε.... θα γραψει τιποτα εδω;
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Επισκεψη αυτη την ωρα στο ιδρυμα. Παρουσες Αννα και Αγγελικη... ειμαι στο σαλονακι της αναμονης μεχρι να αδειασει το δωματιο ο προηγουμενος συναγωνιστης.... για να δουμε.... θα γραψει τιποτα εδω;
αυτο θα πει live μεταδοση  :happy: :happy: :happy:
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Επισκεψη αυτη την ωρα στο ιδρυμα. Παρουσες Αννα και Αγγελικη... ειμαι στο σαλονακι της αναμονης μεχρι να αδειασει το δωματιο ο προηγουμενος συναγωνιστης.... για να δουμε.... θα γραψει τιποτα εδω;

Με ποια περασες; Αξιζε τον κοπο η τα ιδια;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Επισκεψη αυτη την ωρα στο ιδρυμα. Παρουσες Αννα και Αγγελικη... ειμαι στο σαλονακι της αναμονης μεχρι να αδειασει το δωματιο ο προηγουμενος συναγωνιστης.... για να δουμε.... θα γραψει τιποτα εδω;

:helpsos:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Επισκεψη αυτη την ωρα στο ιδρυμα. Παρουσες Αννα και Αγγελικη... ειμαι στο σαλονακι της αναμονης μεχρι να αδειασει το δωματιο ο προηγουμενος συναγωνιστης.... για να δουμε.... θα γραψει τιποτα εδω;


Μου φαίνεται ότι οπως πάμε σε λίγο θα έχουμε και Live μετάδοση στο you tube!!!
 

ConstantineRR

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
μια χαρα ειναι η μαρινα και τωρα αλλα δεν θα ελεγα να την επερνα 20-25 χρονια νεοτερη που θα ηταν γυναικαρα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Σαν τους rolling stones!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
η μαρινα μου φαινεται  ερχετε οταν ξεμενει απο μπικικινι για να ξαναμαζεψει και εξαφανιζετε παλι
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
η μαρινα μου φαινεται  ερχετε οταν ξεμενει απο μπικικινι για να ξαναμαζεψει και εξαφανιζετε παλι
Φεύγει για το χειμώνα κι έρχεται πάλι για το καλοκαίρι. Έχει καταλάβει τι σημαίνει καλοκαίρι στην Ελλάδα. Κάτι σαν διακοπές αλλά βγάζει και το χαρτζιλίκι. Έχει καλές φίλες που της παραχωρούν σπίτι στο τζαμπέ.
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Ακριβώς όπως τα λέει ο φίλος από πάνω. Σημερινό πέρασμα και ήταν εκεί η Άννα και η Μαρίνα. Πιστεύω όμως ότι έχει πια γεράσει αρκετά για αυτό το επάγγελμα.
Στο άλλο μαγαζί τους στην Κρίτωνος, παίζουν μπάλα οι Όλγα και Αγγελική.
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
για να πας με την μαρινα πρεπει να εχεις καταραχτη η ειρηνη ηταν καλη αλα που ειναι
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Ακριβώς όπως τα λέει ο φίλος από πάνω. Σημερινό πέρασμα και ήταν εκεί η Άννα και η Μαρίνα. Πιστεύω όμως ότι έχει πια γεράσει αρκετά για αυτό το επάγγελμα.
Στο άλλο μαγαζί τους στην Κρίτωνος, παίζουν μπάλα οι Όλγα και Αγγελική.
μπα η αγγελικη στην κριτωνος? σε περασμα την προηγουμενη εβδομαδα μου ειπε η ολγα οτι η αγγελικη ειναι μονο το σ/κ στην κριτωνος .
αυτη η αννα ποσα χρονια πια θα ειναι εκει, και απορω αν παει κανενας πελατης μαζι της, που την ακουμπαγες το βυζι και ελεγε ΄΄αχ μη ποναω΄΄
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Α, τα έλεγε και σε εσένα αυτά τα κουλά; Νόμιζα μόνο σε μένα τα έλεγε. Πράγματι η Άννα πρέπει να είναι η μακροβιότερη μασατζού ever.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom