Νέα

Σολωμού 33,7ος,Εξάρχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 596
  • Εμφανίσεις 155K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

roky72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
96
Κριτικές
15
Like
378
Πόντοι
290
μακριά από τον κ.... μας κι όπου θέλει σα είναι λέει η παροιμία
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365

Ψυχραιμία παιδιά, η Αλίνα έχει λεπτά δαχτυλάκια, δεν θα θεωρηθείτε γλεντζέδες.. Πηγαίνετε άφοβα  :tooth:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365

.. και για να σοβαρευτούμε. Το αδελφάκι στη Κρίτωνος έχει τίποτα αξιόλογο?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
προχθεσινο περασμα απο δω εκανα μασαζ με μια μιλφ κοντο ξανθο μαλι απο μασαζ τιποτα ηταν και μια αλλη κοπελα μιλφ ανω των 40αρα κοκκινομαλα η μαρινα αν θυμαμαι καλα το ονομα της η μαστερ του φραπε ελειπε τωρα γιατι και πως δε ξερω
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
προχθεσινο περασμα απο δω εκανα μασαζ με μια μιλφ κοντο ξανθο μαλι απο μασαζ τιποτα ηταν και μια αλλη κοπελα μιλφ ανω των 40αρα κοκκινομαλα η μαρινα αν θυμαμαι καλα το ονομα της η μαστερ του φραπε ελειπε τωρα γιατι και πως δε ξερω

Αδερφέ καλησπέρα.Η κοκκινομάλλα αν δεν με απατά η μνήμη μου λέγεται Όλγα,και σε συνεδρία μου απέδειξε ότι το έχει και το μασάζ (πολύ καλό χαλαρό που ζήτησα) και τη τέχνη του φραπέ.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
δε θυμαμαι ονομα
 

astalavista

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
Η Μαρίνα η τσαχπίνα τεχνίτρια του φραπέ δουλεύει ακόμα εδώ;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Μιά Αντζελα την έχει συναντήσει κανείς ,τι λέει απο εμφάνιση ;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Εχει κανεις νεα απο Τατιανα? εχει σταματησει εδω και λιγους μηνες και δουλευε και κριτονως εναλλαξ, προφανως δεν παρεχουν πληροφοριες στα ελαιοτριβεια αν αλλαξε καταστημα και εργαζεται καπου αλλου.
H Tατιάνα έχει επιστρέψει
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
προχθεσινο περασμα απο δω εκανα μασαζ με μια μιλφ κοντο ξανθο μαλι απο μασαζ τιποτα ηταν και μια αλλη κοπελα μιλφ ανω των 40αρα κοκκινομαλα η μαρινα αν θυμαμαι καλα το ονομα της η μαστερ του φραπε ελειπε τωρα γιατι και πως δε ξερω
η μαρινα εχει σταματησει εδω και αρκετο καιρο. λογικα σταματησε γενικα να δουλευει.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
επισκεψη στο καταστημα προ ημερων , παρουσες αννα ( η μονιμη ) και ειρηνη την οποια δεν γνωριζα μιας και ειχα αρκετο καιρο να παω στο συγκεκριμενο λαδοτριβειον. μιας και με την αννα εχω κανει αρκετες φορες στο παρελθον επελεξα ειρηνη.
η ειρηνη για οποιον δεν την γνωριζει ειναι milf στα 50-55 ετη( στο περιπου παντα) απο λευκορωσια , στηθος δυαρακι θα το ελεγα και ωραιο πλαδαρο σφιχτο κολο, ειναι πολυ χαμογελαστος ανθρωπος  την συμπαθεις απο την πρωτη στιγμη και φοραει και σιδερακια.
επι το εργο τωρα κανει παρα πολυ καλο και δυνατο μασαζ εχει δυνατα χερια το ευχαριστηθηκα δηλαδη αρκετα το μασαζ. τωρα στα υπολοιπα ξεκινησε με χαιδεμα στις μπαλες , εβγαλε φουστα , επεσε χουφτωμα , της ζητησα να βγαλει και εσωρουχο αλλα δεν το εκανε και εκει που εκανε την φραπεδια αρχισε να με χαιδευει στην πισω πορτα και μου πεταει το θεικο... :o :o :o ΄΄θελεις να σου βαλω δαχτυλακι???΄΄. :helpplea: :helpplea: :helpplea: οχι της λεω γιατι εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει.
κοστος κλασσικα στα 45€. να πω οτι εφυγα ευχαριστημενος και απο το μασαζ και απο την φραπεδια.

τελος η ειρηνη δουλευει απο οτι μου ειπε μονο στο καταστημα της σολωμου.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ποια κανει πιο καλο μασαζ εκει; Για ακραια χαλαρωση.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
ολες πανω κατω το ιδιο μασαζ κανουνε.. ποδια-πλατη-χερια-βγαζω φουστα-βυζια-φραπεδια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom