Νέα

Σολωμού 33,7ος,Εξάρχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 596
  • Εμφανίσεις 155K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Το επισκέφτηκα προχθες την Κυριακή. Για την Ειρήνη πήγαινα αλλα είχε ρεπό και έκανα με την Νίκη. Κόστος 45€  με φραπεδάκι.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Επίσκεψη την προηγούμενη εβδομάδα. Ροστερ Άννα και Ναταλί. Πέρασα με Άννα, καλό μασάζ και απολαυστικό φραπέ, να σημειωθεί ότι έμεινε  μόνο με το στρινγκ και ένα κορσεδακι με τα βυζάκια έξω, τα οποία και πιπιλησα αρκετή ώρα. Παρακάτω, αν και προσπάθησα δεν  με άφησε  να προχωρήσω.
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Like
668
Πόντοι
81
Πέρασμα πριν λιγο καιρο απ το κατάστημα.. Ηταν η Άννα και ενα αλλο καλο μιλφακι.. Δυστυχως το αλλο είχε δουλεια όποτε πηρα αναγκαστικά την Άννα! Η καβλα μου είχε φτασει στο ταβάνι!! Μπαίνει η Άννα μεσα και ημουν ήδη πολυ καβλωμενος.. Σχεδόν της όρμηξα στην πορτα και της ειπα εχω πολλές καβλες. Το βλεπω μου λεει!! Της λεω να παω στον μπανιο να τον παιξω; Μου λεει θα στον παιξω εγω αφού μου το λες απ την αρχη.. Ετσι και εγινε! Μου τον έπαιξε με το καλημερα! Μετα μασαζακι αδιάφορο και μετα δεύτερη φορα μου τον ξαναπαίξε! Επειδη της ειχα κανει κουβέντα απ την αρχη πλήρωσα 45 € με δυο εκτονωσεις.. Απο εμφάνιση ομως δεν ελεγε και πολλα αςε που φορούσε ενα αντισεξουαλικο κυλοτακι.. Εχω παει πολλές φορες αλλα πρέπει να μειώσουν τις τιμές!! Πολλα λεφτα για γυναίκες κατω του μετρίου!! Ας όψοντε οι καβλες
 

Nephtis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κανεις νεα απο Τατιανα? εχει σταματησει εδω και λιγους μηνες και δουλευε και κριτονως εναλλαξ, προφανως δεν παρεχουν πληροφοριες στα ελαιοτριβεια αν αλλαξε καταστημα και εργαζεται καπου αλλου.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Εχει κανεις νεα απο Τατιανα? εχει σταματησει εδω και λιγους μηνες και δουλευε και κριτονως εναλλαξ, προφανως δεν παρεχουν πληροφοριες στα ελαιοτριβεια αν αλλαξε καταστημα και εργαζεται καπου αλλου.
Εχει σταματησει είναι η επίσημη απάντηση, έκτοτε αγνοείται.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εχει σταματησει είναι η επίσημη απάντηση, έκτοτε αγνοείται.
Δεν έχει σταματήσει. Συνεργάζεται με την Φωτεινή (που δούλευε και αυτή παλιότερα εκεί). Τώρα και οι δύο τους είναι σε χώρο που διατηρεί η Φωτεινή στην Καλλιθέα.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Δεν έχει σταματήσει. Συνεργάζεται με την Φωτεινή (που δούλευε και αυτή παλιότερα εκεί). Τώρα και οι δύο τους είναι σε χώρο που διατηρεί η Φωτεινή στην Καλλιθέα.
Δώσε καμιά λεπτομέρεια παραπάνω αν δεν μπορείς εδώ, στείλε μου π.μ παρακαλώ.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εχεις ξανα αναφερθει το "μαγαζι" της Φωτεινής, όμως όχι σαν ξεχωριστό θέμα. Αλλά σαν κριτική από μένα στην γενική κατηγορία των "Μασατζίδικων που φραπάς" και χάθηκε στις πίσω σελίδες με τον καιρό. Θα σου στείλω pm όχι για κανένα άλλο λόγο αλλα για να μην είμαι εκτός θέματος από το παρών νήμα.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Δεν έχει σταματήσει. Συνεργάζεται με την Φωτεινή (που δούλευε και αυτή παλιότερα εκεί). Τώρα και οι δύο τους είναι σε χώρο που διατηρεί η Φωτεινή στην Καλλιθέα.
..στη Θησεως...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
που ρε παιδια πειτε η στειλτε πριβε λεπτομερειες...
Στις εστειλα μόλις. Πάντως για εμένα η Τατιάνα όταν την είχα πάρει στην Σολωμού, ήταν μια άσχημη εμπειρία και τα έκλαψα τα λεφτά μου.
 

Nephtis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
θα το εκτιμουσα και εγω να λαμβανα ενα pm για το εν λογω μαγαζι!
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Ξερει κανεις κατι για την Αγγελικη που δουλευει στο μαγαζι? Τη εχει δοκιμασει κανεις? Ηλικα?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εχω να περάσω κανα μήνα και βάλε από εκεί αλλα Αγγελική δεν είδα. Μόνο η Ειρήνη και η Βίκυ ήταν παρούσες.
 

moirazwpono

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Προχθές π'ετυχα μια Αλίνα. Αβυζο τελείως και αντικαυλωτικό, αλλά κάνει βαθύ κωλοδάχτυλο (με γάντι και λάδι) χωρίς καν να της το ζητήσεις. Μασάζ μέτριο προς το καλό.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Προχθές π'ετυχα μια Αλίνα. Αβυζο τελείως και αντικαυλωτικό, αλλά κάνει βαθύ κωλοδάχτυλο (με γάντι και λάδι) χωρίς καν να της το ζητήσεις. Μασάζ μέτριο προς το καλό.

Τι εννοεις για το κωλοδαχτυλο? Στο εκανε η της το εκανες???
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μάλλον ο τύπος το άρπαξε κανονικά......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom