Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 444K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Φυλής πηδάς σαβούρες μαζί με τον κάθε πακιστανό τέτοιες έχει και η Βουλγαρία. Citytours και ρωσοπιπίνα θέλουμε στα γεραματα μας  :grin:
   

εχει και καλες στην φυλης, απλα τα σιτουρακια ειναι τσιμπιμενα στο θεμα το οικονομικο.

τωρα οσο αφορα την φυλης αυτο ειναι το μονο μειον οτι πανε πακιστανοι και διαφοροι τετοιοι.

στην θεσσαλονικη δεν εχει πακιστανους στα στουντιο, αλλά η τιμη ξεφευγει σε σχεση με την φυλης στο διπλασιο ποσο.
προγραμμα με ακαποτη πιπα  παει στα 40 ευρω ενω στην φυλης εχει 20 ευρω.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
εχει και καλες στην φυλης, απλα τα σιτουρακια ειναι τσιμπιμενα στο θεμα το οικονομικο.

τωρα οσο αφορα την φυλης αυτο ειναι το μονο μειον οτι πανε πακιστανοι και διαφοροι τετοιοι.

στην θεσσαλονικη δεν εχει πακιστανους στα στουντιο, αλλά η τιμη ξεφευγει σε σχεση με την φυλης στο διπλασιο ποσο.
προγραμμα με ακαποτη πιπα  παει στα 40 ευρω ενω στην φυλης εχει 20 ευρω.
Τα μπουρδέλα δεν είναι για μένα,να πάω να το βάλω για 10 λεπτά σε μιατρυπα τινκγα στο λάδι και με το χρονόμετρο στο χέρι  μόνο και μόνο να αδειάσω,καλύτερα να πηδήξω την δικιά μου
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Τα μπουρδέλα δεν είναι για μένα,να πάω να το βάλω για 10 λεπτά σε μιατρυπα τινκγα στο λάδι και με το χρονόμετρο στο χέρι  μόνο και μόνο να αδειάσω,καλύτερα να πηδήξω την δικιά μου

στην φυλης ετσι ειναι  :thumbsup: στην θεσσαλονικη ομως εχεις χρονο αρκετο εγω συνηθως επειδη παιρνω προγραμμα με ακαποτη πιπα που παει στα 40 και σε καποιες κοπελες στα 50 εχεις χρονο μιση ωρα μπορει και λιγο περισσοτερο.

εγω επειδη αργω να χυσω 10 λεπτα δεν μου φτανουν με τιποτα στην φυλης αν παω θελω μισαωρο για να κανω δουλεια.

συνηθως επιλεγω κοπελες που δεν βιαζονται στο δωματιο και κανουν καλο παιχνιδι μεσα. 
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
ηξερα μια ρωσιδα η οποια ειχε σαν γραφειο ας το πουμε και εφερνε κοπελες για δουλεια ρωσιδες και ουκρανες. καθε εβδομαδα ειχε απο δυο διαφορετικες κοπελες. η 1 ωρα πηγαινε 60 ευρω. τις αλλαζε συνεχεια μπορει μεσα σε 6 χρονια να πηδηξα γυρω στις 150.

στον κυκλο αυτο εμπαινε καποιος με συστασεις, δεν μπορουσε οποιος και οποιος να μπει.

αλλά την εκαναν πεσιμο οι μπατσοι και τερμα το εργο.

 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Φυλής πηδάς σαβούρες μαζί με τον κάθε πακιστανό τέτοιες έχει και η Βουλγαρία. Citytours και ρωσοπιπίνα θέλουμε στα γεραματα μας  :grin:
   

Δε θα συμφωνήσω. Πάκια πάνε μετάξι στο 10ρικο και νομίζω δεν τους επιτρέπουν φυλής, ή τουλάχιστον τα περισσότερα ιδρύματα. Πάντως εγώ έχω σταμπάρει ένα κατάστημα πολύ κυριλλέ κ με μπάνιο μέσα !!! Ακαπέλα μπουκιτσί και σχεδόν πάντα αξιόμαχα κομμάτια και τις περισσότερες φορές και λωκό μέσα. Δε θα ξεχάσω που είχα πετύχει καθαρόαιμο 8αρι από Βουλγαρία ψηλό ξανθό και άφηνε και ξερά πίσω κατευθείαν χωρίς νιμού αν ήθελες. Κ φυσικά δεν βάζουν πάκια. 15-20 λεπτά στα 20 ευρώ. Αυτό δεν υπάρχει πουθενά Ευρώπη, ούτε δυτική ούτε Ανατολική. Απλά.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
εχει και καλες στην φυλης, απλα τα σιτουρακια ειναι τσιμπιμενα στο θεμα το οικονομικο.

τωρα οσο αφορα την φυλης αυτο ειναι το μονο μειον οτι πανε πακιστανοι και διαφοροι τετοιοι.

στην θεσσαλονικη δεν εχει πακιστανους στα στουντιο, αλλά η τιμη ξεφευγει σε σχεση με την φυλης στο διπλασιο ποσο.
προγραμμα με ακαποτη πιπα  παει στα 40 ευρω ενω στην φυλης εχει 20 ευρω.

Ακόμα κ έτσι, πες μου κάτι αντίστοιχης ποιότητας Ευρώπη στα 40... επίσης προτιμώ αντί σιτιτουρ ένα αματούρι ανατολικό κ με τα ίδια λεφτά τύπου δώρο να το γαμαω ασύστολα ένα long weekend.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Τα μπουρδέλα δεν είναι για μένα,να πάω να το βάλω για 10 λεπτά σε μιατρυπα τινκγα στο λάδι και με το χρονόμετρο στο χέρι  μόνο και μόνο να αδειάσω,καλύτερα να πηδήξω την δικιά μου

Κοίτα όλοι ψάχνουμε την amateur φάση με πιτσιρίκα κ αν χρειαστεί κ κανα προσιτό δωράκι αλλά να ναι σχέση ή έστω μικρής διάρκειας, πχ. Εβδομάδα. Αλλά όταν δεν το έχεις κ έχεις καύλες στα κόκκινα, ένα ποιοτικό μουνι στη φυλής για ένα 20αρικο δεν είναι τίποτα να σου φύγει η καύλα!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ακόμα κ έτσι, πες μου κάτι αντίστοιχης ποιότητας Ευρώπη στα 40... επίσης προτιμώ αντί σιτιτουρ ένα αματούρι ανατολικό κ με τα ίδια λεφτά τύπου δώρο να το γαμαω ασύστολα ένα long weekend.

πολύ σωστά έχει γυναικάρες στα 40 ευρώ μισή ώρα με ακάποτο τσιμπούκι στα στούντιο της Θεσσαλονίκης. μ' αυτά τα χρήματα πουθενά στην Ευρώπη δεν έχει. μιλάμε για σχέση ποιότητας και τιμής είναι η ποιο value επιλογή.
 

SportingLisbon13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
49
Κριτικές
5
Like
118
Πόντοι
0
προς αποφυγή για όσους επισκεφτούν την Σόφια φεικ φωτογραφίες σαφώς μικρότερα βυζια και 120 λέβα για έναν γύρο...
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Φίλος στην αγγελία γράφει 60 λέβα η μισή ώρα.. Πως την πάτησες έτσι... το πληρωμένο γενικά Βουλγαρία είναι για ένα μισάωρο μαξ, ένα γαμήσι δηλαδή και δρόμο... Δεν κάνουν ιδιαίτερο σερβις καμιά δυστυχώς.. Εγώ όσο καυλωμένος να είμαι το έχω παρατήσει το πληρωμένο γιατί σχεδόν πάντα είναι αποτυχία... μόνο αν πάρω καλοκαιράκι καμιά από τον πουτανόδρομο έξω από τη Βράτσα... Που έχει κάποια καλά κομμάτια μέσα σε 100 γυναίκες πάνω στο δρόμο.. και πας με την ησυχία σου ξενοδοχείο... Σόφια για μένα δε λέει πολλά.. Και Βουλγαρία γενικά... Καλά σε σύγκριση με Ελλάδα καλύτερα φυσικά (όχι για το πληρωμένο, Φυλής ανώτερη), αλλά δυστυχώς δεν είναι η παλιά Βουλγαρία που μεγαλώσαμε ...
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φίλος στην αγγελία γράφει 60 λέβα η μισή ώρα.. Πως την πάτησες έτσι... το πληρωμένο γενικά Βουλγαρία είναι για ένα μισάωρο μαξ, ένα γαμήσι δηλαδή και δρόμο... Δεν κάνουν ιδιαίτερο σερβις καμιά δυστυχώς.. Εγώ όσο καυλωμένος να είμαι το έχω παρατήσει το πληρωμένο γιατί σχεδόν πάντα είναι αποτυχία... μόνο αν πάρω καλοκαιράκι καμιά από τον πουτανόδρομο έξω από τη Βράτσα... Που έχει κάποια καλά κομμάτια μέσα σε 100 γυναίκες πάνω στο δρόμο.. και πας με την ησυχία σου ξενοδοχείο... Σόφια για μένα δε λέει πολλά.. Και Βουλγαρία γενικά... Καλά σε σύγκριση με Ελλάδα καλύτερα φυσικά (όχι για το πληρωμένο, Φυλής ανώτερη), αλλά δυστυχώς δεν είναι η παλιά Βουλγαρία που μεγαλώσαμε ...

Φίλε Target με όλο τον σεβασμό που τρέφω για εσένα και το ξέρεις δυστυχως όλες είναι πληρωμένες ακόμη και οι γκόμενες αλλά με διαφορετικό τρόπο δωρακια κλαμπάκια κλπ εσύ το ξέρεις καλά αλλά σε ένα θα συμφωνησω μαζί σου η Βουλγαρία έχει αλλάξει πολύ πρέπει να ρίξεις χρήμα αρκετό πλέον για να γαμήσεις καλά το τζάμπα πέρασε και προπαντός μην λέτε οτι είστε Ελληνες δεν περνάει πια έχουμε χαλάσει την πιάτσα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Φίλε Target με όλο τον σεβασμό που τρέφω για εσένα και το ξέρεις δυστυχως όλες είναι πληρωμένες ακόμη και οι γκόμενες αλλά με διαφορετικό τρόπο δωρακια κλαμπάκια κλπ εσύ το ξέρεις καλά αλλά σε ένα θα συμφωνησω μαζί σου η Βουλγαρία έχει αλλάξει πολύ πρέπει να ρίξεις χρήμα αρκετό πλέον για να γαμήσεις καλά το τζάμπα πέρασε και προπαντός μην λέτε οτι είστε Ελληνες δεν περνάει πια έχουμε χαλάσει την πιάτσα

Η Βουλγαρία από την ώρα που μπήκε στην ΕΕ το 2007 άρχισε να αργό σβήνει σιγά σιγά και όσο αφορά τον πληρωμένο αλλά και τις γκόμενες, εσείς οι μόνιμοι και ημιμόνιμοι κάτοικοι εκεί το γνωρίζεται καλύτερα από εμάς το περιστασικούς επισκέπτες.

 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Φίλε Target με όλο τον σεβασμό που τρέφω για εσένα και το ξέρεις δυστυχως όλες είναι πληρωμένες ακόμη και οι γκόμενες αλλά με διαφορετικό τρόπο δωρακια κλαμπάκια κλπ εσύ το ξέρεις καλά αλλά σε ένα θα συμφωνησω μαζί σου η Βουλγαρία έχει αλλάξει πολύ πρέπει να ρίξεις χρήμα αρκετό πλέον για να γαμήσεις καλά το τζάμπα πέρασε και προπαντός μην λέτε οτι είστε Ελληνες δεν περνάει πια έχουμε χαλάσει την πιάτσα

Σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια. Ξέρεις δε με πειράζουν τα χαιλίκια, κλαμπάκια, δωράκια κλπ. αλλά ακόμα κ εκεί τα πράγματα πήραν την κατιούσα. Οι Έλληνες είναι ένα θέμα... Αλλά και πως αλλιώς να συστηθουμε... και δεν είναι μόνο ότι χάλασε η πιάτσα.. Ποτέ τους δε μας γούσταραν... Αφού μας λένε Βυζαντινούς και μην εμπιστεύεστε τους Βυζαντινούς κ τέτοια. Εσύ τα ξέρεις και καλύτερα. Απλά όταν ήταν στη φτώχεια δεν τους έπαιρνε να μιλήσουν.. Και τώρα που πήραν λίγο τα πάνω τους (πλασματικά) βγαίνει όλο το κόμπλεξ. Έχει ακόμα ψωμί, αλλά πρέπει να σαι μόνιμος, να επενδύεις σε χρόνο (τα καλά μουνιά μπορεί να κάνουν και μήνα να σου δωθούν) και φυσικά να σαι large, έξοδοι κλπ. Με λίγα λόγια χέσε μέσα Πολυχρόνη. Αν δεν έχεις και δουλειές εδώ, δεν αξίζει να μένεις/έρχεσαι. Εδώ ξύπνησαν μέχρι και οι επαρχιώτισες Βουλγάρες ...
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Η Βουλγαρία από την ώρα που μπήκε στην ΕΕ το 2007 άρχισε να αργό σβήνει σιγά σιγά και όσο αφορά τον πληρωμένο αλλά και τις γκόμενες, εσείς οι μόνιμοι και ημιμόνιμοι κάτοικοι εκεί το γνωρίζεται καλύτερα από εμάς το περιστασικούς επισκέπτες.

Έτσι... Αυτός ο καρκινος που λέγεται εε. Και δε φτάνει αυτό, επηρέασε και τις χώρες που συνορεύουν με ε.ε. Ένα καρκίνωμα είναι, θα πέσει κάποια στιγμή, που θα πάει. Όλες οι αυτοκρατορίες πέφτουν πάντα. Να ζω μόνο θέλω για να ανοίξω σαμπάνιες!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Έτσι... Αυτός ο καρκινος που λέγεται εε. Και δε φτάνει αυτό, επηρέασε και τις χώρες που συνορεύουν με ε.ε. Ένα καρκίνωμα είναι, θα πέσει κάποια στιγμή, που θα πάει. Όλες οι αυτοκρατορίες πέφτουν πάντα. Να ζω μόνο θέλω για να ανοίξω σαμπάνιες!
Δεν έχει να κάνει με την ΕΕ.Και στην Ουκρανία πριν τα γεγονότα του Μαϊντάν είχαν αρχίσει να γίνονται δύσκολα τα πράγματα.Περισσότερο έχει να κάνει με την οικονομική εξαθλίωση
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Δεν έχει να κάνει με την ΕΕ.Και στην Ουκρανία πριν τα γεγονότα του Μαϊντάν είχαν αρχίσει να γίνονται δύσκολα τα πράγματα.Περισσότερο έχει να κάνει με την οικονομική εξαθλίωση

Θα διαφωνήσω. Η οικονομική εξαθλίωση δίνει ευκαιρίες. Εδώ μιλάμε ότι οι βλάχοι της ανατολική ευρώπης πήραν στάτους με την ε.ε. αύξηση μισθών και χαρτιά να ταξιδέψουν και να δουλέψουν νόμιμα όπου θέλουν!!! Μιλάμε για την απόλυτη καταστροφή!!! Και στις χώρες που δεν μπήκαν, πχ. ουκρανία και μολδαβία, τα μέρη έχουν αρχίσει να αδειάζουν (τα ποιοτικά μουνιά πάντα πρώτα φεύγουν) και φυσικά προωθούν τη δυτική υποκουλτούρα, δηλαδή ομοφυλοφιλία, ανεξαρτησία γυναίκας, δικαιώματα γυναίκας, σεξισμός και καλά το καμάκι, ότι το σεξ είναι κακό, τα καμάκια είναι κακά... εδώ μιλάμε για απόλυτη καταστροφή... Δεν είσαι υποχρεωμένος να συμφωνήσεις φυσικά, αλλά στα μάτια μου αυτό βλέπω εδώ και χρόνια (από early 00s) απλά τώρα κορυφώνει το θέμα ...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν έχει να κάνει με την ΕΕ.Και στην Ουκρανία πριν τα γεγονότα του Μαϊντάν είχαν αρχίσει να γίνονται δύσκολα τα πράγματα.Περισσότερο έχει να κάνει με την οικονομική εξαθλίωση

γενικά φίλε νύκτερε εσύ που εζησες στην σοβιετική ένωση γνωρίζεις καλά την κατάσταση των χωρών της πρώην ΕΣΣΔ όπως και των χωρών της βαλακανικής που ήταν κάτω από την σκέπη της ΕΣΣΔ.

οι χώρες που έφυγαν την προστασία της Ρωσίας (Ουκρανία κ.τ.λ.) για εμένα αποτελούν καμένο χαρτί. το λέω αυτό ίσως γιατί είμαι λίγο σκύλος του τσάρου Βλαδίμηρου. Λατρεύω γενικά την Ρωσία και είμαι φιλορώσος όσο λίγοι, όχι σαν αυτούς που βγαίνουν στην τηλεόραση και το παίζουν γιαλαντζί φιλορώσοι.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
γενικά φίλε νύκτερε εσύ που εζησες στην σοβιετική ένωση γνωρίζεις καλά την κατάσταση των χωρών της πρώην ΕΣΣΔ όπως και των χωρών της βαλακανικής που ήταν κάτω από την σκέπη της ΕΣΣΔ.

οι χώρες που έφυγαν την προστασία της Ρωσίας (Ουκρανία κ.τ.λ.) για εμένα αποτελούν καμένο χαρτί. το λέω αυτό ίσως γιατί είμαι λίγο σκύλος του τσάρου Βλαδίμηρου. Λατρεύω γενικά την Ρωσία και είμαι φιλορώσος όσο λίγοι, όχι σαν αυτούς που βγαίνουν στην τηλεόραση και το παίζουν γιαλαντζί φιλορώσοι.

και φιλορώσοι να μην είμασταν, αυτό που λες είναι αδιάψευστη αλήθεια. Καμμένα χαρτιά.. Δυστυχώς.. γιατί ήταν χώρες με ωραία μουνιά και εύκολα. Κρίμα απλά.... κρίμα... Τι να πρωτοπιάσω? Τις δίμετρες απο βαλτικές? Τις ξεκωλιάρες τις πολωνές και τις ρουμάνες? τις μουνάρες τις βουλγάρες?...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Θα διαφωνήσω. Η οικονομική εξαθλίωση δίνει ευκαιρίες. Εδώ μιλάμε ότι οι βλάχοι της ανατολική ευρώπης πήραν στάτους με την ε.ε. αύξηση μισθών και χαρτιά να ταξιδέψουν και να δουλέψουν νόμιμα όπου θέλουν!!! Μιλάμε για την απόλυτη καταστροφή!!! Και στις χώρες που δεν μπήκαν, πχ. ουκρανία και μολδαβία, τα μέρη έχουν αρχίσει να αδειάζουν (τα ποιοτικά μουνιά πάντα πρώτα φεύγουν) και φυσικά προωθούν τη δυτική υποκουλτούρα, δηλαδή ομοφυλοφιλία, ανεξαρτησία γυναίκας, δικαιώματα γυναίκας, σεξισμός και καλά το καμάκι, ότι το σεξ είναι κακό, τα καμάκια είναι κακά... εδώ μιλάμε για απόλυτη καταστροφή... Δεν είσαι υποχρεωμένος να συμφωνήσεις φυσικά, αλλά στα μάτια μου αυτό βλέπω εδώ και χρόνια (από early 00s) απλά τώρα κορυφώνει το θέμα ...

ο βλάχοι της πρωην ΕΣΣΔ ειναι οι ουκρανοι οι ρωσοι τους θεωρουν υποαναπτικους αγροικους και με το δικιο τους φυσικα.

Ν μην ξεχναμε ιστορικα οτι οι ουκρανοι ηταν ο δουρειος ιππος στον πολεμο με το χιτλερ αυτοι ανοιξαν της πυλες των συνορων της ΕΣΣΔ για να προελασει ο δικτατορας χιτλερ διοτι οι ουκρανοι ποτε δεν ηθελαν να βρισκονται υπο την Ρωσικη επιρροη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom