Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 445K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
παιδια δεν αντεχω αλλο,ξεκουρασι.πηγα στο παρκακι παλη για γυμναστικη,μου την επεσε μια ξανθουλα οχι τσιγγανα,αμεσως στο ψητο.της εδωσα 50 λεβα,μετα ακομα 10 και την εχυσα στο στομα.ακομα μια μανουλα με μωρακι επαιζε το ματι της και ειδε την φαση με την αλλη που μου την επεσε.οταν τελειωσα πηγα πισω στο παρκο αλλα εφυγε.εδωσα ομως πανω στην χτεσινη βουλγαρα που την γαμησα μπροστα στα παιδια.ηταν με μια αλλη ομορφη κοπελα και παιζανε μαζι τα παιδακια τους.αυτη μου φανηκε καλη κοπελα ετσι δεν εκανα κινηση.εμεινα με 40 λεβα τωρα,20 για το ταξι.οι τραπεζες κλινουν 4 και ετσι αλλαξα σε εβρο τα 800 λεβα που ειχα γιατι 6 το πρωι αεροδρομιο δεν νομιζω να βρω τραπεζα.πετω μεσω αθηνας σαλονικη,μετα απο 20 χρονια ερχομαι ελλαδα.οσοι θελουν να βρεθουμε για καφε εσπροσδεκτοι.
να και η αλλη που εγραψα μου την επεσε απο μονη.απο καπου ηρθε συστημενη δεν γινετε αλλιως.
πηρανε χαμπαρι οτι εψαχνα θυραμα.αυτα για να δειτε οτι καμω θραυση παντου και οταν λεω για ουκρανια
δεν μπορω να κανω αυτα σε τετειο βαθμο να μην αμβησβητητε.αν παω και ελλαδα εκει θα τις ξεφτλισω τις ελεηνιδες χαχαχαχα.σοφια γουσταρω και ειναι η πιο ιδανικη για ελληνες.δεν κινδυνευεις,πολλες γκομενεσ ετοιμεσ,δεν στην λενε και γαμας συνεχεια με λεφτα η λιγα.ουκρανια πρεπει να εισαι σθνδιασμο κιλλερ,ψυχοπαθης,λεφτα.να εισε ετοιμοσ να παιξεισ ξυλο.ακομα και ρουμανια εγραψα που ετρεχα τους τσιγγανους,ψαρωσαν.οταν παιζεις κιεβο 20 χρονια γιδροπαρκ ολοι μου φενωνται αρνακια.σοφια χαλαρα,δεν εχει κινδυνο ουτε σε ενοχλει κανενας ουτε κινδθνευεις αναπασα στιγμη να σε πλακωσουν η καθαρισουν.δεν εχω χρονο απλα αν και πεθυμω βολτα


 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στουτενκι γραντ δεν επαιξα ουτε πηγα.μακρια και 4 μερες ηταν λιγες.κουραζωμουν στο κυνηγι
και γυμναστικη και βραδι μετα τα γαμησια ηθελα ξεκουρασι.κεντρο αδειαζε γρηγορα,βιτοσα χαλια δεν λεει κατι και ξενερωσα με τον δρομο που εκτιζαν.ειχε ενα κλαμπ μεγαλο σιν αλλα ηθελες τραπεζι να μπεις και ηταν αδειο οπωτε περνουσα
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.076
Κριτικές
33
Like
5.212
Πόντοι
4.096
καλησπέρα στους κυριους

από τραβελ λειντυ  Meri,Stella,Anya,Mona,Elektra,Ani,η Ilona??

βοηθειστε παρακαλω
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
καλησπέρα στους κυριους

από τραβελ λειντυ  Meri,Stella,Anya,Mona,Elektra,Ani,η Ilona??

βοηθειστε παρακαλω

Εξαρταται τί θέλεις....Ani ωραίω σώμα και πρόσωπο υπηρεσίες ενα κλικ κάτω και διεκπεραιωτική.... μόλις χώρισε με την κοπέλα της και είναι down...
Iliona... σούπερ σερβις ωραιο ατομο αλλα είναι πολύ κοντούλα...γυρω στο 1.55... αν δεν σε πειράζει αυτό μην το σκέφτεσαι καν...
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.076
Κριτικές
33
Like
5.212
Πόντοι
4.096
ξερεις φιλτατε αν δινουν...πισω κινηση? :hi:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.076
Κριτικές
33
Like
5.212
Πόντοι
4.096
υπόχρεος!
θα ρηπορταρω φιλτατε,καθως θα κατσω 2 νυχτες κι η μια θα ναι καταδρομικη

Ευχαριστω και παλι
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
υπόχρεος!
θα ρηπορταρω φιλτατε,καθως θα κατσω 2 νυχτες κι η μια θα ναι καταδρομικη

Ευχαριστω και παλι

καλά να περάσεις όποια κι αν πάρεις.... αν διαλέξεις Ανι...πρόσεξε λίγο τους χρόνους...αργεί πολύ στο ντούς αν δεν της την πεις... την πρώτη φορά που μου το έκανε έμεινε 20 λεπτα... οπότε.... πίεση....
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Κακημερα φιλαράκια... θα είμαι αυτό το Σαββατοκύριακο Σοφια... κάτι σε στάνταρ υπάρχει..; Λιγο που διάβασα κατευθύνομαι προς lady travel η κάτι από all...

Καμμία συμβουλή θα την εκτιμούσα έστω και με πμ...

Σε outcall σε καλά ξενοδοχεία έρχονται;;
 

vsilegav9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τυποι ενα λαστ μινιτ ινφο. Παω τουαλετα για τελευταιο κατουρημα πριν φυγω (ειναι η τουαλετα του 5στερου ξενοδοχειο μαρινελα καθως το club ειναι του ξενοδοχειου) κ με τσιμπαει ενας φουσκωτος κ μου λεει μονος του στα αγγλικα δες το κινητο μου, οποια γκομενα τη θες στη φερνω. Λεω τυπε δεν ειμαι του σπορ ευχαριστω κ παω να φυγω, αλλα μετα σκεφτομαι το φορουμ κ καπακι ρωταω ρε τυπε για κανα φιλο αν θελει τι να πω. Λεει 100 η ωρα, τα 75 της κοπελας τα 25 δικα μου. Ξηγημενος. Τα μωρα ηταν αρκετα καλα μερικα ηταν τοπ. Διαλεγεις οποια σου αρεσει κ τη φερνει. Πιστευω με παζαρι πεφτει κ στα 80. Μου εδωσε κ τηλ του. Γενικα στο μαρινελα χοτελ ειχα υποψια πως θα μαζευε επαγγελματιες κ ειδα κ στο κλαμπ κατι παραξενα ζευγαρια (κ πολλες κανονικες) αλλα δεν περιμενα να με τσιμπησουν ετσι. Οποτε εχει ψωμι για αυτους που ψαχνουν πληρωμενο. Λεω αν καποιος δε μενει στο μαρινελα αλλα αλλου εχει εξτρα φι; Οχι λεει στην τιμη. Αυτα μαγκες

Μήπως θα μπορούσα να έχω το τηλ του; Πρόκειται για bachelor φίλου
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Τύπε σόρυ, έχω καιρό να μπω... Γενικά είμαι πολύ απογοητευμένος από Βουλγαρία, γίναν και κάτι σκηνικά τελευταία και δεν την παλεύω άλλο.. Ψάχνομαι για άλλες πολιτείες... Το πολύ ένα χρόνο ακόμα και λος μπούλος... Πότε θα έρθεις για το μπάτσελορ?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.140
Κριτικές
178
Like
39.804
Πόντοι
21.896
oi τιμες σε τι νομισμα ειναι?
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Τύπε σόρυ, έχω καιρό να μπω... Γενικά είμαι πολύ απογοητευμένος από Βουλγαρία, γίναν και κάτι σκηνικά τελευταία και δεν την παλεύω άλλο.. Ψάχνομαι για άλλες πολιτείες... Το πολύ ένα χρόνο ακόμα και λος μπούλος... Πότε θα έρθεις για το μπάτσελορ?

Τι σκηνικά για πές μας μπάς και βοηθήσουμε
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Τι σκηνικά για πές μας μπάς και βοηθήσουμε

Σε ευχαριστώ, πάμε για καφέ να τα πούμε. Όχι επικίνδυνα σκηνικά, απλά με τις καργιόλες... Δεν παίζονται... δίνω τα πάντα και δεν μπορώ να βγάλω... δεν ξέρω τι φταίει πλέον, έχω δοκιμάσει τα πάντα.. μέχρι και λεφτάς το παιξα, νοικιάζοντας κυριλλέ αμάξι, μέχρι απλός ρε ροκάδικα, μέχρι τουρίστας χαμένος, δεν βγαίνει τίποτα αδερφέ... με μία βγήκε καλό σκηνικό, μουνάρα, το προσπάθησα για σχέση, μιλούσαμε κανονικά ένα μήνα και ξαφνικά εξαφανίστηκε, δεν απαντάει μηνύματα, fb, τίποτα.. απογοήτευση... νιώθω έκλεισε ο κύκλος μου εδώ μετά από 3 χρόνια.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ, πάμε για καφέ να τα πούμε. Όχι επικίνδυνα σκηνικά, απλά με τις καργιόλες... Δεν παίζονται... δίνω τα πάντα και δεν μπορώ να βγάλω... δεν ξέρω τι φταίει πλέον, έχω δοκιμάσει τα πάντα.. μέχρι και λεφτάς το παιξα, νοικιάζοντας κυριλλέ αμάξι, μέχρι απλός ρε ροκάδικα, μέχρι τουρίστας χαμένος, δεν βγαίνει τίποτα αδερφέ... με μία βγήκε καλό σκηνικό, μουνάρα, το προσπάθησα για σχέση, μιλούσαμε κανονικά ένα μήνα και ξαφνικά εξαφανίστηκε, δεν απαντάει μηνύματα, fb, τίποτα.. απογοήτευση... νιώθω έκλεισε ο κύκλος μου εδώ μετά από 3 χρόνια.

Μην απογοητέυεσαι είσαι δυνατό καμάκι υπομονή ίσως δεν πάς σε σωστά μέρη θα πάμε για καφέ απλά έχω κάτι δουλίτσες θα τα πούμε.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Σε ευχαριστώ, πάμε για καφέ να τα πούμε. Όχι επικίνδυνα σκηνικά, απλά με τις καργιόλες... Δεν παίζονται... δίνω τα πάντα και δεν μπορώ να βγάλω... δεν ξέρω τι φταίει πλέον, έχω δοκιμάσει τα πάντα.. μέχρι και λεφτάς το παιξα, νοικιάζοντας κυριλλέ αμάξι, μέχρι απλός ρε ροκάδικα, μέχρι τουρίστας χαμένος, δεν βγαίνει τίποτα αδερφέ... με μία βγήκε καλό σκηνικό, μουνάρα, το προσπάθησα για σχέση, μιλούσαμε κανονικά ένα μήνα και ξαφνικά εξαφανίστηκε, δεν απαντάει μηνύματα, fb, τίποτα.. απογοήτευση... νιώθω έκλεισε ο κύκλος μου εδώ μετά από 3 χρόνια.

τυπε εγω τους τα λεγα οτι τα τελευταια χρονια(πενταετια) αρχιζουν ν μοιαζουν σε Ελλεηνιδες   :S :S :S
τι να συγκρινεις με εποχες 2004 η τελη 90'ς  :erection: :wanker: :wanker: :headbaning2: :headbaning2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom