Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 446K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Χρονια πολλα και απο εμενα , καλη χρονια καλα :knockinb: και ελπιζω συντομα να ανεβω πανω στη Σοφια
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ειναι κανενας συναγωνιστης σοφια αυτη τη στιγμη να με κατατοπησει???
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
ειναι κανενας συναγωνιστης σοφια αυτη τη στιγμη να με κατατοπησει???

Για ρωτησε και μπορω να απαντησω υπ οψιν εχω να παω Σοφια 6 μηνες αλλα μαλλον την αλλη εβδομαδα θα ειμαι παλι στη Σοφια
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να συνενοηθω δεν ξερουν αγγλικα οι γκομενες που περνω τηλ
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να συνενοηθω δεν ξερουν αγγλικα οι γκομενες που περνω τηλ

Παρε αυτες που δηλωνουν οτι μιλανε αγγλικα, αν ειναι σε ξενοδοχειο ζητα απο τη reception να σου στείλει κανενα τεμαχια (δωστου και 5 euro tip και να του πεις οτι αν δεν σου αρεσει τη στελνεις πισω). Αν παιρνεις τωρα τηλεφωνο μαλλον τα κοριτσια κοιμουνται μετα τις 6 η 7 το απογευμα
να περασεις καλα συναγωνιστη και ελπιζω να βοηθησα

υ.γ. Δημοφιλεστερη γλωσσα ειναι η γλωσσα του χρηματος
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Ειναι κανενας συναγωνιστης στη Σοφια??
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.459
Κριτικές
20
Like
1.789
Πόντοι
5.015
Αυτό που με τρελαίνει γενικά είναι όταν διάφοροι μπαίνουν και ζητούν βοήθεια και πληροφορίες εδώ μέσα και μετά ούτε φωνή ούτε ακρόαση για το αποτέλεσμα.
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.459
Κριτικές
20
Like
1.789
Πόντοι
5.015
Φίλοι και συναγωνιστές, να θέσω ένα θέμα-μαλακία έτσι για να περνάει η ώρα και να γελάσουμε.

Οι περισσότερες από τις κορασίδες στην Σόφια που έχω πάρει, και κυρίως οι μάπα, είναι πολύ "μαλακές"

Τι εννοώ

Όταν τις χουφτώνεις ρε παιδί μου είναι μαλακές σαν μισοφουσκωμένο μπαλόνι, σαν να μην έχουν κρέας. κυρίως ο κώλος τους αλλά και το στήθος. Την βλέπεις την άλλη αδυνατούλα και λαχταριστή...πας να πιάσεις με δύναμη, να το νιώσεις και αυτό είναι--αφρολέξ. Αυτό με χαλάει ιδιαίτερα


Σε καμία ελληνίδα δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο. Όλες έχουν σφιχτό κώλο όπως πρέπει να είναι.

Γιατί σύμβάινει αυτό;

Αναζητούνται επιστημονικές εξηγήσεις αλλά και θεωρίες (συνωμοσίας)

:rockon: :rockon:

 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαγκες απο τιμες τι παιζει?
 

megalos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
24
Like
309
Πόντοι
290
Φίλοι και συναγωνιστές, να θέσω ένα θέμα-μαλακία έτσι για να περνάει η ώρα και να γελάσουμε.

Οι περισσότερες από τις κορασίδες στην Σόφια που έχω πάρει, και κυρίως οι μάπα, είναι πολύ "μαλακές"

Τι εννοώ

Όταν τις χουφτώνεις ρε παιδί μου είναι μαλακές σαν μισοφουσκωμένο μπαλόνι, σαν να μην έχουν κρέας. κυρίως ο κώλος τους αλλά και το στήθος. Την βλέπεις την άλλη αδυνατούλα και λαχταριστή...πας να πιάσεις με δύναμη, να το νιώσεις και αυτό είναι--αφρολέξ. Αυτό με χαλάει ιδιαίτερα


Σε καμία ελληνίδα δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο. Όλες έχουν σφιχτό κώλο όπως πρέπει να είναι.

Γιατί σύμβάινει αυτό;

Αναζητούνται επιστημονικές εξηγήσεις αλλά και θεωρίες (συνωμοσίας)

:rockon: :rockon:
φίλε Salonica η άποψή σου έχει διαμορφωθεί φαντάζομαι κυρίως από επαγγελματίες, οι οποίες δε κάνουν και την καλύτερη ζωή και φυσικά δε γυμνάζονται. οπότε η πλαδαρότητα είναι φυσιολογική.

εαν θέλεις κάτι γυμνασμένο στα 30 με 100 δικά μας την ώρα δες 00359898819308. γύρω στο 1:67, 60 - 65 κιλά με μεγάλο βυζί. την είχα πάρει πριν 1,5 χρόνο οπότε δε θυμάμαι και πολλά.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.459
Κριτικές
20
Like
1.789
Πόντοι
5.015
φίλε Salonica η άποψή σου έχει διαμορφωθεί φαντάζομαι κυρίως από επαγγελματίες, οι οποίες δε κάνουν και την καλύτερη ζωή και φυσικά δε γυμνάζονται. οπότε η πλαδαρότητα είναι φυσιολογική.

εαν θέλεις κάτι γυμνασμένο στα 30 με 100 δικά μας την ώρα δες 00359898819308. γύρω στο 1:67, 60 - 65 κιλά με μεγάλο βυζί. την είχα πάρει πριν 1,5 χρόνο οπότε δε θυμάμαι και πολλά.

Μπα δεν νομίζω ότι είναι αυτο. Μικρά κοριτσάκια 20-25 χρονών τι διάολο κακή ζωή να έχουν κάνει. Και πάλι, στην όψη όλα φαίνονται καλά, όταν πας να πιάσεις πιάνεις αφρό. πιστέυω ότι είναι κάτι γονιδιακό, ή είναι κάτι στην διατροφή τους από μικρά.

Λες επειδή δεν χρησιμοποιούν ελαιόλαδο?

Να και ιδέα για μπίζνα και έτοιμο το πακέτο μάρκετινγκ...για να σφίξει ο κώλος-Ζιχτίν!

:rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Αυτό που με τρελαίνει γενικά είναι όταν διάφοροι μπαίνουν και ζητούν βοήθεια και πληροφορίες εδώ μέσα και μετά ούτε φωνή ούτε ακρόαση για το αποτέλεσμα.
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

καλά ξυπνητουρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα το καταλαβες αυτό;;;;;;;;;;;;
ασε που αν βοηθάς σου την λένε και καποιοι ξυπνιοι οτι οικονομας μεσιτικά :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
αναφέρομαι στην ivannina

η κοπέλα παιζει πριβέ και οχι με τηλεφωνο - επιλέγει τις παρέες της.
Συχνάζει - συχναζε στο  City kai  Planet.
To ονομά της ειναι  αληθινό και οχι καλιτεχνικό.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Μπα δεν νομίζω ότι είναι αυτο. Μικρά κοριτσάκια 20-25 χρονών τι διάολο κακή ζωή να έχουν κάνει. Και πάλι, στην όψη όλα φαίνονται καλά, όταν πας να πιάσεις πιάνεις αφρό. πιστέυω ότι είναι κάτι γονιδιακό, ή είναι κάτι στην διατροφή τους από μικρά.

Λες επειδή δεν χρησιμοποιούν ελαιόλαδο?

Να και ιδέα για μπίζνα και έτοιμο το πακέτο μάρκετινγκ...για να σφίξει ο κώλος-Ζιχτίν!

:rockon: :rockon: :rockon:

Αδερφε θα σε στεναχωρήσω αλλά εχεισ δικιο ειναι θεμα διατροφης.
Ολα αυτα τα κοριτσάκια κατα 90% ειναι χρηστες ναρκωτικών και μάλιστα πολλές στα σκληρα ναρκωτικά
η ζωή τους  βρισκεται αναμεσα στο πληρωμενο ερωτα και τα ναρκωτικα δεν εχουν ενδειαφεροντα για τιποτα περα απο την δοση τους.
διατροφή;;;;; οτι βρουν σαν βρουν τιποτα ιδιαίτερο  - Γυμναστήριο; ουτε λόγος.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.459
Κριτικές
20
Like
1.789
Πόντοι
5.015
Αδερφε θα σε στεναχωρήσω αλλά εχεισ δικιο ειναι θεμα διατροφης.
Ολα αυτα τα κοριτσάκια κατα 90% ειναι χρηστες ναρκωτικών και μάλιστα πολλές στα σκληρα ναρκωτικά
η ζωή τους  βρισκεται αναμεσα στο πληρωμενο ερωτα και τα ναρκωτικα δεν εχουν ενδειαφεροντα για τιποτα περα απο την δοση τους.
διατροφή;;;;; οτι βρουν σαν βρουν τιποτα ιδιαίτερο  - Γυμναστήριο; ουτε λόγος.
Allani προφανώς έχεις δίκιο. Από την διατροφή και την ακινησία φαντάζομαι κι εγώ κάτω από το δερματάκι (το βελούδινο) δεν έχει σάρκα αλλά λίπος το οποίο είναι "τζούφιο" όταν πας να το σφίξεις.

Η απορία μου  :think: (μαλακία θα πω) όμως είναι..γιατί οι καλές βουλγάρες πουτάνες, αυτές που έχουν καλή απόδοση και είναι και λίγο έξυπνες, δεν είναι μαλακές; παρατηρημένο αυτό!

γαμώ τα dna μου
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Allani προφανώς έχεις δίκιο. Από την διατροφή και την ακινησία φαντάζομαι κι εγώ κάτω από το δερματάκι (το βελούδινο) δεν έχει σάρκα αλλά λίπος το οποίο είναι "τζούφιο" όταν πας να το σφίξεις.

Η απορία μου  :think: (μαλακία θα πω) όμως είναι..γιατί οι καλές βουλγάρες πουτάνες, αυτές που έχουν καλή απόδοση και είναι και λίγο έξυπνες, δεν είναι μαλακές; παρατηρημένο αυτό!

γαμώ τα dna μου

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

megalos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
24
Like
309
Πόντοι
290
η κοπέλα παιζει πριβέ και οχι με τηλεφωνο - επιλέγει τις παρέες της.
Συχνάζει - συχναζε στο  City kai  Planet.
To ονομά της ειναι  αληθινό και οχι καλιτεχνικό.

δυστυχώς δεν πολυέχω χρόνο για εξόδους αν και τελευταία ανεβαίνω συχνά (κάθε δεκαπέντε για 3 βραδιές).

πολύ θα ήθελα να το πάρω αλλά χωρίς να χάσω χρόνο για να την ψάχνω.

dolce vita (πρωην planet) έχω πάει αρκετές φορές και μαζεύει πολύ μουνί αλλά όλες οι καλές είχαν σε κοντινή απόσταση κάποιον μαφιόζο - φουσκωτό και δεν ένοιωθα άνετος να κάνω παιχνίδι.

city εαν εννοείς το sin city εκεί και εαν γίνεται μουνοθίελα. και να την είχα δει δε θα την είχα προοσέξει εκει μέσα με τέτοια μουνιά που παίζαν.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Αδερφε θα σε στεναχωρήσω αλλά εχεισ δικιο ειναι θεμα διατροφης.
Ολα αυτα τα κοριτσάκια κατα 90% ειναι χρηστες ναρκωτικών και μάλιστα πολλές στα σκληρα ναρκωτικά
η ζωή τους  βρισκεται αναμεσα στο πληρωμενο ερωτα και τα ναρκωτικα δεν εχουν ενδειαφεροντα για τιποτα περα απο την δοση τους.
διατροφή;;;;; οτι βρουν σαν βρουν τιποτα ιδιαίτερο  - Γυμναστήριο; ουτε λόγος.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom