Νέα

Σοφία - Φυλής 54Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Χτες το βράδυ κατάφερα επιτέλους, μετά από 4 μήνες,  να επισκεφτώ το Σοφάκι.
Βλέπετε δουλεύω στο Κέντρο μέχρι το απόγευμα και το βραδινό της ωράριο μου ερχόταν δύσκολο.

Παρ' ότι είχε να με δεί τόσο καιρό με θυμήθηκε αμέσως (άρα οι τόσες καταθέσεις δεν πήγαν χαμένες) και άρχισε τις χαρούλες.
Τις είπα από την αρχή ότι έχω πληρώσει διπλή "επίσκεψη" και ότι η πρώτη θα είναι πίπα και η δεύτερη γαμήσι.

Άρχισε λοιπόν την καλλιτεχνική της πίπα (πάντα ακάποτη) με τα deepthroat της, με τα γλυψίματα @@, με τα πουτσοσκάμπιλα, με τα αστειάκια κλπ με αποτέλεσμα να τελειώσω μετά από λίγα λεπτά βαθειά μέσα στο λαρύγγι της, από όπου δεν βγήκε ούτε σταγόνα!!!! Αυτό είχα πολύ καιρό να το δω !!

Της είπα να πάει σε άλλο δωμάτιο και να ξαναέρθει.
Μετά από ένα τεταρτάκι ξανασκάει μύτη και μου δηλώνει ότι θέλει ένα καλό γαμήσι γιατί μέχρι εκείνη την ώρα μόνο κάτι άχρηστοι την είχαν πηδήξει. (ελπίζω να μήν ήταν κανένας συναγωνιστής από αυτούς...)

Αρχίζει την πίπα πάλι, και με το που τον σηκώνει, μου φοράει την καπότα και καβαλάει επάνω.
Αφού τον παίρνει όλο μέσα αρχίζει ένα στριφογυριστό, αργό και βασανιστικό κούνημα που έδειχνε να της αρέσει πολύ, ιδιαίτερα επειδή τις έγλυφα και τα βυζάκια.
Ακολούθησε ένα καθιστό αγγαλιαστό (με συναίσθημα... χα)
Και συνεχίσαμε με άγριο πισωκολλητό σφυροκόπημα, που λόγω της διάρκειας και της ..σφοδρότητας, κατέληξε σε πισοκολομπρούμητο, όπου και άδειασε και η τέλευταία σταγόνα σπέρματος, εν μέσω κραυγών της Σοφούλας (κάτι που δεν συνηθίζει, εκτός από μικρά βογγητά). Μείναμε έτσι για ένα λεπτό περίπου με την Σοφία να τραγουδάει το "έρωτά μου αγιάτρευτε" και να γελάμε, ενώ ταυτόχρονα μου έσφιγγε με το μουνάκι της τή τσαπού (που δεν έλεγε να πέσει).

Έτσι άλλη μία υπερπαραγωγή της Σοφίας έλαβε τέλος, αφηνοντάς μου για πρώτη φορά την υποψία ότι μπορεί και να είχε χύσει (μπορεί και όχι, βέβαια).
Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να την ξαναεπισκεφθώ, αλλά το σίγουρο είναι ότι θα την σκέφτομαι.

 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Χτες το βράδυ κατάφερα επιτέλους, μετά από 4 μήνες,  να επισκεφτώ το Σοφάκι.
Βλέπετε δουλεύω στο Κέντρο μέχρι το απόγευμα και το βραδινό της ωράριο μου ερχόταν δύσκολο.

Παρ' ότι είχε να με δεί τόσο καιρό με θυμήθηκε αμέσως (άρα οι τόσες καταθέσεις δεν πήγαν χαμένες) και άρχισε τις χαρούλες.
Τις είπα από την αρχή ότι έχω πληρώσει διπλή "επίσκεψη" και ότι η πρώτη θα είναι πίπα και η δεύτερη γαμήσι.

Άρχισε λοιπόν την καλλιτεχνική της πίπα (πάντα ακάποτη) με τα deepthroat της, με τα γλυψίματα @@, με τα πουτσοσκάμπιλα, με τα αστειάκια κλπ με αποτέλεσμα να τελειώσω μετά από λίγα λεπτά βαθειά μέσα στο λαρύγγι της, από όπου δεν βγήκε ούτε σταγόνα!!!! Αυτό είχα πολύ καιρό να το δω !!

Της είπα να πάει σε άλλο δωμάτιο και να ξαναέρθει.
Μετά από ένα τεταρτάκι ξανασκάει μύτη και μου δηλώνει ότι θέλει ένα καλό γαμήσι γιατί μέχρι εκείνη την ώρα μόνο κάτι άχρηστοι την είχαν πηδήξει. (ελπίζω να μήν ήταν κανένας συναγωνιστής από αυτούς...)

Αρχίζει την πίπα πάλι, και με το που τον σηκώνει, μου φοράει την καπότα και καβαλάει επάνω.
Αφού τον παίρνει όλο μέσα αρχίζει ένα στριφογυριστό, αργό και βασανιστικό κούνημα που έδειχνε να της αρέσει πολύ, ιδιαίτερα επειδή τις έγλυφα και τα βυζάκια.
Ακολούθησε ένα καθιστό αγγαλιαστό (με συναίσθημα... χα)
Και συνεχίσαμε με άγριο πισωκολλητό σφυροκόπημα, που λόγω της διάρκειας και της ..σφοδρότητας, κατέληξε σε πισοκολομπρούμητο, όπου και άδειασε και η τέλευταία σταγόνα σπέρματος, εν μέσω κραυγών της Σοφούλας (κάτι που δεν συνηθίζει, εκτός από μικρά βογγητά). Μείναμε έτσι για ένα λεπτό περίπου με την Σοφία να τραγουδάει το "έρωτά μου αγιάτρευτε" και να γελάμε, ενώ ταυτόχρονα μου έσφιγγε με το μουνάκι της τή τσαπού (που δεν έλεγε να πέσει).

Έτσι άλλη μία υπερπαραγωγή της Σοφίας έλαβε τέλος, αφηνοντάς μου για πρώτη φορά την υποψία ότι μπορεί και να είχε χύσει (μπορεί και όχι, βέβαια).
Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να την ξαναεπισκεφθώ, αλλά το σίγουρο είναι ότι θα την σκέφτομαι.

Τελικα θυμασαι νουμερο φιλε μου?
Εχεις ποτε φαει το κουλουρι της?
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χτες το βράδυ κατάφερα επιτέλους, μετά από 4 μήνες,  να επισκεφτώ το Σοφάκι.
Βλέπετε δουλεύω στο Κέντρο μέχρι το απόγευμα και το βραδινό της ωράριο μου ερχόταν δύσκολο.

Παρ' ότι είχε να με δεί τόσο καιρό με θυμήθηκε αμέσως (άρα οι τόσες καταθέσεις δεν πήγαν χαμένες) και άρχισε τις χαρούλες.
Τις είπα από την αρχή ότι έχω πληρώσει διπλή "επίσκεψη" και ότι η πρώτη θα είναι πίπα και η δεύτερη γαμήσι.

Άρχισε λοιπόν την καλλιτεχνική της πίπα (πάντα ακάποτη) με τα deepthroat της, με τα γλυψίματα @@, με τα πουτσοσκάμπιλα, με τα αστειάκια κλπ με αποτέλεσμα να τελειώσω μετά από λίγα λεπτά βαθειά μέσα στο λαρύγγι της, από όπου δεν βγήκε ούτε σταγόνα!!!! Αυτό είχα πολύ καιρό να το δω !!

Της είπα να πάει σε άλλο δωμάτιο και να ξαναέρθει.
Μετά από ένα τεταρτάκι ξανασκάει μύτη και μου δηλώνει ότι θέλει ένα καλό γαμήσι γιατί μέχρι εκείνη την ώρα μόνο κάτι άχρηστοι την είχαν πηδήξει. (ελπίζω να μήν ήταν κανένας συναγωνιστής από αυτούς...)

Αρχίζει την πίπα πάλι, και με το που τον σηκώνει, μου φοράει την καπότα και καβαλάει επάνω.
Αφού τον παίρνει όλο μέσα αρχίζει ένα στριφογυριστό, αργό και βασανιστικό κούνημα που έδειχνε να της αρέσει πολύ, ιδιαίτερα επειδή τις έγλυφα και τα βυζάκια.
Ακολούθησε ένα καθιστό αγγαλιαστό (με συναίσθημα... χα)
Και συνεχίσαμε με άγριο πισωκολλητό σφυροκόπημα, που λόγω της διάρκειας και της ..σφοδρότητας, κατέληξε σε πισοκολομπρούμητο, όπου και άδειασε και η τέλευταία σταγόνα σπέρματος, εν μέσω κραυγών της Σοφούλας (κάτι που δεν συνηθίζει, εκτός από μικρά βογγητά). Μείναμε έτσι για ένα λεπτό περίπου με την Σοφία να τραγουδάει το "έρωτά μου αγιάτρευτε" και να γελάμε, ενώ ταυτόχρονα μου έσφιγγε με το μουνάκι της τή τσαπού (που δεν έλεγε να πέσει).

Έτσι άλλη μία υπερπαραγωγή της Σοφίας έλαβε τέλος, αφηνοντάς μου για πρώτη φορά την υποψία ότι μπορεί και να είχε χύσει (μπορεί και όχι, βέβαια).
Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να την ξαναεπισκεφθώ, αλλά το σίγουρο είναι ότι θα την σκέφτομαι.
Σε ποιό μπουρδελάκι την βρήκες φίλε μου;
 

zygos13

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλημέρα,
το Σοφάκι το βρήκα μετά από καιρό που το έψαχνα και ρώταγα και τη τσατσά που είχε στη Φυλής και έλεγε πως η Σοφία ξεκουράζεται,τη βρήκα λοιπόν στη Λιοσίων στο διώροφο μεταξύ Βέργας Εξηκίου.
Κάναμε χαρούλες αν και δε με βολεύει το νυχτερινό της ωράριο.
Μέχρι που πριν κανάδυο Σάββατα ήταν κουρασμένη και τσαντισμένη από άλλους πελάτες, με είχε 40 λεπτά στο δωμάτιο να περιμένω, μπήκε και με ρωτάει 'περίμενες;' της απαντώ 'περιμένω τι να κάνω κόντεψα να κοιμηθώ -γιατί η ώρα είχε πάει 1 το βράδυ'.Ε' τι ήταν να το πω, φεύγει και μου γυρίζει τα λεφτά και 'Μη σε κρατάμε και περιμένεις, εγώ για να μείνουμε παραπάνω το έκανα' και δεν δεχόταν με τίποτα να γυρίσει.Η Ειρήνη η τσατσά μου λέει άσε φύγε γιατί έχει τα νεύρα της από άλλους.
Έπεσα στη περίπτωση φαίνεται ,αν και έχω διαβάσει πως έχει τέτοιες εξάρσεις.Ετσι είναι;Ξέρει κανένας άλλος συναγωνιστής κάτι παρόμοιο;
Τώρα σχετικά με το ακάποτο, το κάνει στους περισσότερους ή άμα σε ξέρει από καιρό.
Πάντως μια φορά που τα πήρε στο στόμα μετά τα έφτυσε στο προφυλακτικό και δεν τα κατάπιε.Σχετικά με κουλούρι που έχουν γράψει άλλοι συναγωνιστές δεν έχω τολμήσει να το θίξω στη Σοφία γιατί δεν ξέρω πώς θ' αντιδράσει.Το δίνει συχνά με κάποιο 'συνθηματικό';
Γεια χαρά συναγωνιστές 
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Παιδιά, για να μην ξαναγράφουμε τα ίδια και τα ίδια, γυρίστε στη σελίδα 9 του thread, διαβάστε την από πάνω μέχρι κάτω και θα μάθετε όλα όσα θα θέλατε να ξέρετε για το Σοφάκι. Οσο για το πού είναι, είναι στην Λιοσίων, κατεβαίνοντας την Ιουλιανού δεξια, μετά από ένα τετράγωνο στα αριστερά σας βλέπετε ένα διπλό μπουρδέλο (πάνω και κάτω). Είναι στο επάνω. Νούμερο δεν θυμάμαι (μαλακία μου) αλλά είναι 80κάτι (μονό). Ωράριο 21:00 - 05:00.

By the way, φίλε  zygos13, η Σοφία τα έχει πάρει τρελλά με την πρώην τσατσά της (στο Φυλής 54) για αυτά που λέει και που δεν της στέλνει πελάτες. Με ρώτησε πως την ανακάλυψα και της είπα για το site. Μου είπε ότι της το είχε πεί και άλλος "τακτικός" της και ήταν χαρούμενη που υπάρχει και αυτός ο εναλλακτικός τρόπος "πληροφόρησης". Πάντως της είπα, την επόμενη φορά που είναι αν αλλάξει "μαγαζί" να ενημερώνει κάποιον από τους "τακτικούς" για τη διεύθυνση και το ωράριο, για να το ποστάρει.

 

kokoss7

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Αφού της άρεσε το sait να της πω τότε ότι εγώ είμαι ο δημιουργός του θέματος για την πάρτη της, μπορεί να πάρω και κανά έξτρα!!! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :smitten:
 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Η Σοφία εκτός απο την καλύτερη στη δουλειά της... είναι και η τάνα με τους περισσότερους καψούρηδες.  :2funny: :2funny:  :smitten: :smitten:

Μια φορά που της είχα πει για εκτός... μου είχε απαντήσει ΄΄Οι 5 στους 10 πελάτες με πρήζουν συνέχεια για εκτός΄΄  :2funny: :2funny: (εννοείτε ότι δε δέχτηκε).

Μην τα πιστεύεται όλα αυτά που γράφονται για αυτή. ;)
Και ειδικά απο τον ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
την ειχα παρει πριν 2 χρονια περιπου.σιγουρα ειναι Αλβανιδα.και εμενα μου ειπε οτι ειναι απο τη Θεσσαλονικη.φιλαει στο στομα πολυ καλα.το μονο κακο ειναι οτι το δερμα της ειναι πολυ χαλαρο ειδηκα εκει που ειναι το μουνι της.ειναι παντος πολυ καλη.οσο για της αρρωστιες δεν ξερω παντος εμενα δεν με κολλησε τιποτα!
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Η Σοφία εκτός απο την καλύτερη στη δουλειά της... είναι και η τάνα με τους περισσότερους καψούρηδες.  :2funny: :2funny:  :smitten: :smitten:

Μια φορά που της είχα πει για εκτός... μου είχε απαντήσει ΄΄Οι 5 στους 10 πελάτες με πρήζουν συνέχεια για εκτός΄΄  :2funny: :2funny: (εννοείτε ότι δε δέχτηκε).

Μην τα πιστεύεται όλα αυτά που γράφονται για αυτή. ;)
Και ειδικά απο τον ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:jerking: :birdman:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
τελικα εγω δεν καταλαβα που ειναι η ΣΟφια στη Φυλης ή στη Λιοσιων και οι δυο ειναι μεγαλες λεωφοροι μπορειτε να δωσετε τιποτε συντεταγμενες για "βομβαρδισμο"
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
με κατα καβλωσατε παιδια με το ακοποτο!!!!οταν ξαναπαω Ελλαδα θα παω σιγουρα να την χυσω στο στοματακι!!!!ειναι πολυ γλεικια και φιλαει πολυ ομορφα στο στομα!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
με κατα καβλωσατε παιδια με το ακοποτο!!!!οταν ξαναπαω Ελλαδα θα παω σιγουρα να την χυσω στο στοματακι!!!!ειναι πολυ γλεικια και φιλαει πολυ ομορφα στο στομα!!!
μονο τωρα να μην την φιλησεις,απλα ακαποτο και στο στοματακι
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom