Νέα

Το πρώτο μου call girl

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zaxos2722
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Για ένα περιεργο λόγο τον νηματοθέτη τον πιστεύω
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
Όντας μικρός ηλικιακά θεωρητικά (24 είμαι) δε έχω και πολύ πείρα με call girls μιας και έχω πάρει μόνο 3.
Η πρώτη που πήρα ήταν το 2013 και ήταν η Demy η βουλγάρα (απο Θεσσαλονίκη όσοι είναι πιθανότατα θα την ξέρουν).
Έγραφε ότι ήταν για 1 ώρα 80 ευρώ.Δε είχα ιδέα νόμιζα στη 1 ώρα χύνεις όσες φορές θες.Και μου είχε πει "όχι 1 ώρα σημαίνει ότι έχεις μια 1 ώρα για να χύσεις 1 φορά.Αν θες χύνεις στα 5 λεπτά αν έχεις αντοχή στην ώρα πάνω" .Με τα πολλά παζαρεύτηκε και το κάναμε 2 φορές αλλά τη πρώτη έχυσα κακήν κακώς.
Απο τότε φυσικά δε τη πήρα ξανά.
Βολεύτηκα με 2 μιλφ της πόλης.Τη μια τη συνάντησα 4-5 φορές την άλλη μία.
Πλέον τίποτα.
Αυτά κύριοι.
καλά γλέντια και καλά να περνάμε
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
τωρα χειρομαλαξη μονο ?

τρελέ μου δοξα το Θεό υπάρχουν κοπέλες που γαμάω και δε ειναι του επαγγελματος απλα κοπελες της ηλικιας μου είτε σε σχέση είτε για καβάτζα.
τώρα τυχαίνει να πηγαίνω σε call girls όταν κατεβαίνω Αθήνα για δουλεία δηλαδή 2-3 φορές το χρόνο και έχω επιλέξει μόνο milfs για τη εμπειρία!
απο Θεσσαλονίκη τίποτα μόνο καμιά τσάρκα στη πιάτσα και τίποτα παραπάνω
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Εμένα πάντως το πρώτο μου call-girl ήταν στο θρυλικό HOTEL MARINA νυν PLAZA της Θεσσαλονίκης ! Πήγαινες στο ρετιρέ όπου ήταν οι νταβάδες - πλήρωνες 7-8.000 δρχ. και πήγαινες στα δωμάτια του από κάτω ορόφου έκαστο των οποίων είχε και μια κοπέλα. Περίοδος αρχές 10ετίας 1990 !!
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
το επικο TS θα ηταν να σου ελεγαν στο τηλ, η Σοφια εχει πεθανει πριν 10 χρονια....


 

lalistatos00

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
560
Κριτικές
1
Like
976
Πόντοι
86
Δεν την ξανάδα ποτέ. Από το ίδιο γραφείο πήρα μάλιστα τις δύο επόμενες κοπέλες και πάλι στο σπίτι μου. Και οι δύο φυσικά μετά τα προκαταρκτικά και τις πίπες που ήταν ακάποτες, έβγαλαν κανονικά το σκουφάκι και μου το φόρεσαν.

Πατέρα επιτέλους σε βρήκα!!!!.Έίχα αρχίσει να απελπίζομαι, αλλά μόλις διάβασα την ιστορία σου κατάλαβα ότι εσύ είσαι ο πατέρας μου. Πατέρα η Σοφία είναι καλά και σε αγαπάει ακόμα. Είμαι 28 ετών τώρα και χρειάζομαι αυτοκίνητο. Να σου δώσω IBAN?
 
OP
OP
Z

Zaxos2722

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
262
Πόντοι
280
Έχετε φοβερή πλάκα ορισμένοι.

Κάθισε κανένας να σκεφτεί, για το τι κέρδος θα είχα να σας παραμυθιάσω; Είμαι στα πενήντα τόσο, και αυτή η ιστορία είναι ότι πιο ακραίο και κουφό μου έχει τύχει σε όλη τη σεξουαλική πορεία μου μέχρι σήμερα. Και η πορεία αυτή είναι αρκετά μεγάλη, μια και ξεκίνησα πολύ μικρός από το Μεταξουργείο.

Ιδέα δεν έχω ποιος ήταν πραγματικά ο σκοπός της κοπέλας και δεν είμαι ψυχαναλυτής άλλωστε. Ότι και να επιδίωκε, μάλλον θα ήταν αδύνατο να το πετύχει, γιατί όπως φάνηκε στην πορεία, πρέπει να είμαι "τζούφιος" ή να έχω πολύ αδύνατο σπέρμα, αν και δεν έχω κάνει ειδική εξέταση για να το διαπιστώσω.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν ήθελε, θα μπορούσε να με ξαναβρεί. Δεν έχω μετακομίσει από το 89-90.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom