Νέα

Σοφία - Φυλής 54Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Φιλε δωρητη θα συμφωνησω-στο 134 επανω την ειχα παρει περισυ και ηταν πολυ καυλα ολη η συμπεριφορα της,η πιπαρα στα 4 deep throat :thumbsup: και δεχοταν και μπινελικια και σφαλιαρες στο λοκω :headbang2: και γουσταρε πολυ αγρια-Εκτοτε δεν φτανω ποτε μεχρι το 54 γιατι υπαρχουν αλλα τοσα μπουρδελοσπιτα που χανω τον προσανατολισμο μου,καποια στιγμη θα την τιμησω την δεσποινις ξεκωλιαριδου με μια καλη τσαπου Νο2 :rockon: :rockon: :headbang2:
εγω παντως παω σαν μαγνητισμενος :bounce: :new_shocked:να της δωρισω το σπερμα μου και παντα το παιρνει με χαρα :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm:ασε που τον βγαζει γυαλι ειναι τρομερη νοικοκυρα :crazy:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συνάδελφοι πήγα κατά της 6 το απόγευμα στη Σοφία. Έχοντας διαβάσει τόσα καλά σχόλια εδώ, λέω αποκλείεται να μην αξίζει. Δεν είχε κόσμο στο σαλόνι και μπήκα χωρίς να την δω. Με έβαλε στο μεσαίο δωμάτιο και δεν μπορώ να πω ότι είναι και το καλύτερο να έχεις το κουζινάκι στη μούρη σου. Μετά από κανά 10λεπτο ήρθε η Σοφία πολύ πρόσχαρη και ομιλιτική με πολύ καλή πίπα. Δυστυχώς παιδιά δεν έγλυψε μπαλάκια αν και έδώ διάβασα πως το κάνει. Δεν το πρότεινα λέω άστο αν δεν γουστάρει. Στο σεξ ήτανε πολύ καλή με αλλαγή στάσεων. Θα ξαναπάω σύντομα.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Συνάδελφοι πήγα κατά της 6 το απόγευμα στη Σοφία. Έχοντας διαβάσει τόσα καλά σχόλια εδώ, λέω αποκλείεται να μην αξίζει. Δεν είχε κόσμο στο σαλόνι και μπήκα χωρίς να την δω. Με έβαλε στο μεσαίο δωμάτιο και δεν μπορώ να πω ότι είναι και το καλύτερο να έχεις το κουζινάκι στη μούρη σου. Μετά από κανά 10λεπτο ήρθε η Σοφία πολύ πρόσχαρη και ομιλιτική με πολύ καλή πίπα. Δυστυχώς παιδιά δεν έγλυψε μπαλάκια αν και έδώ διάβασα πως το κάνει. Δεν το πρότεινα λέω άστο αν δεν γουστάρει. Στο σεξ ήτανε πολύ καλή με αλλαγή στάσεων. Θα ξαναπάω σύντομα.
που να μπεις και στο δεξια,με το κουζινακι στη μαπα και την τουαλετα στο δωματιο :2funny:
οσο για τα μπαλακια δεν ειναι στανταρ,ειναι θεμα διαθεσης,πελατη και προτιμησης της σοφουλας.πιστευω οτι αν της το ζητησεις και ειναι και γουλι τα μπαλακια θα το κανει :rockon:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ συναγωνιστή. Θα της το ζητήσω αν είναι την άλλη φορά.
 

kokoss7

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Γειά σε όλους τους συναγωνιστές. Επέστρεψα με νέο λογαριασμό λόγω προβλημάτων με το p.c. Έχει κανείς κανά νέο για την κάβλα μου γιατί έχω κανά 2μηνο να την επισκεφτώ;;; Δωρητής;; :dancing:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Γειά σε όλους τους συναγωνιστές. Επέστρεψα με νέο λογαριασμό λόγω προβλημάτων με το p.c. Έχει κανείς κανά νέο για την κάβλα μου γιατί έχω κανά 2μηνο να την επισκεφτώ;;; Δωρητής;; :dancing:
εγινες λεσβια????ποτε αλλαξες φυλο??? :2funny:
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Άργησα λίγο να ανακαλύψω αυτό το thread , αλλά το βρήκα.
Είμαι και 'γω φανατικός fun και "δωρητής" της Σοφίας, εδώ και 2 χρόνια.
Και εμένα μου άρχισε το ακάποτο από την πρώτη φορά και το συνέχισε σε όλες τις φορές που την πήρα (και είναι αρκετά πάνω από δέκα).
Χύσιμο στο στόμα (ακάποτο με κατάποση) μόνο δυο-τρείς φορές γιατί προτιμούσα την υπέροχη θέα όταν την είχα στα 4.
Κώλο της είχα ζητήσει καναδυό φορές αλλά μου είχε πεί όχι, γιατί δεν είχα πείτην μαγική φράση : "και τι δεν θάδινα για να στον βάλω στο κωλαράκι" και βέβαια πήρα την απάντηση : "τι θάδινες".
Μετά από λίγο παζάρι, που ξεκίνησε από τα 120, καταλήξαμε στα 80, οπότε και έγινε το μοιραίο, με αρκετή προσπάθεια και πολύ πόνο απ' ότι φαινόταν. Το κακό ήταν ότι μου είπε ότι δεν έπρεπε να είχε δεχτεί γιατί ήξερε ότι ήταν μεγάλο και ότι δεν θα το ξανακάναμε.
Προς τιμήν της, βέβαια, είναι ότι όταν την ρώτησα γιατί δεν μου έλεγε να σταματήσουμε αφού πονούσε τόσο πολύ, μου είπε ότι δεν ήθελε να μου την σπάσει.
Αυτά μας έκανε το Σοφάκι και μας είχε τρελλάνει.

Γι΄αυτό, λοιπόν, ρε παιδιά πρέπει να την ξαναβρούμε.

Όλοι μαζί με μιά φωνή ας φωνάξουμε : "πουν' το Σοφάκι οέο" και ας πάρουμε τα μονοπάτια της ηδονής "πόρτα-πόρτα" μέχρι να την ανακαλύψουμε. 
 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Γι΄αυτό, λοιπόν, ρε παιδιά πρέπει να την ξαναβρούμε.

Όλοι μαζί με μιά φωνή ας φωνάξουμε : "πουν' το Σοφάκι οέο" και ας πάρουμε τα μονοπάτια της ηδονής "πόρτα-πόρτα" μέχρι να την ανακαλύψουμε. 

Το Σοφάκι όντως είναι από τα πιο καυλάκια...εμένα και μόνο με το βλέμμα της με κάνει αρνάκι. :rockon: :rockon:
Είναι σε ένα στη Λιοσίων με σκάλες τώρα… ακόμη και γω που δεν ήξερα που πέφτει η Λιοσίων το βρήκα πανεύκολα. Αριθμό δεν ξέρω. Έχω να πάω πολύ καιρό εξάλλου.

Εμένα πάντως δε μου έχει κάνει ποτέ ακάποτη πίπα… ακόμη και όταν της πρότεινα να μου κάνει εξτράκια, έπαιρνα αρνητικές απαντήσεις.

Σόρρυ φίλε που σε βγάζω άκυρο και ψεύτη… αλλά αν θες να ξέρεις εγώ της έχω προτείνει πολύ περισσότερα από ότι εσύ, και μου έχει απαντήσει με σοβαρό ύφος αρνητικά… ΄΄Κοίτα εγώ λεφτά θέλω, αλλά προτιμώ μόνο αυτά που παίρνω εδώ και ας είναι και λιγότερα, όποτε όχι΄΄… και δε δέχτηκε να κάνουμε κάτι παραπάνω ούτε με έξτρα.
Μετά εννοείτε πώς με περιποιήθηκε έτσι όπως μόνο αυτή ξέρει.  :) :)  :smitten: :smitten: :smitten:

Αν και κάποιον μου θυμίζεις αλλά δε θα πω …  :think:
 

Einheit

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω τη Σοφια την εχω πετυχει μια φορα πριν 3 εβδομαδες Χωματιανου στο πανω.
Χθες μετα τις 23.30 την πετυχα στα δυο μπουρδελακια επι της Λιοσιων τα οποια ειναι αναμεσα απο Βεργας και Εξηκου.
Στο πρωτο το κατω ειχε μια Μαρινα απο Ουκρανια μιλφ και στο απνω αυτο με τις σκαλες ηταν η Σοφια.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Φίλε SANDRI, αφού είσαι fun της Σοφίας θα έπρεπε να ξέρεις ότι, παρά την ευγένεια και το χαμόγελό της, είναι αρκετά κυκλοθυμική και αρκετά τσαμπουκαλού. Αυτό σημαίνει ότι κάνει ότι γουστάρει και με όποιον γουστάρει. Αν της την σπάσεις θα στο πεί στα ίσα, όπως μου το είχε πεί και μένα μία φορά που της έκανα "παρατήρηση" επειδή άργησε. Το γαμήσι που ακολούθησε ήταν πολύ κρύο και επαγγελματικό. Το Σοφάκι γουστάρει GFE καταστάσεις. Θέλει τις αγκαλίτσες της και τα φιλάκια της και τα κοπλιμέντα της και μετά γίνεται χαλί να την πατήσεις. Αν βέβαια σε κάνει κέφι.
Οσο για αυτά που έγραψα, ισχύουν στο ακέραιο. Το ακάποτο είχε ξεκινήσει από την αρχή που την πρωτοπήρα, όταν είχε περάσει για ένα φεγγάρι από την Διδύμου 18 (το πάνω). Με είχε ρωτήσει αν ήθελα, απάντησα θετικά, και συνεχίστηκε από τότε κάθε φορά που πήγαινα.
Ο κώλος έγινε όπως ακριβώς τα περιέγραψα, για μία και μοναδική φορά, και μετά από πολλές-πολλές "καταθέσεις".
Για το τι κάνει και το τι δεν κάνει το Σοφάκι δεν χρειάζεται να πιστέψεις εμένα. Ψάξε το site, αλλά και αυτό το thread καλά και θα μάθεις.
Αλλά να θυμάσαι ότι και οι πουτάνες είναι άνθρωποι και έχουν τα γούστα τους, τα κέφια τους, τις ανάποδες και τις καλές τους. Αν θές να παίρνεις "the best value for your money" θα πρέπει να  ξέρεις να τα ανιχνεύεις και να τα εκμεταλλεύεσαι.

Τώρα για το ποιόν σου θυμίζω.. δεν θα ήθελα να σου απαντήσω με το παλιό γνωστό τραγούδι, γιατί δεν μ' αρέσουν οι παρεξηγήσεις.

Καλό βόλι.
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε SANDRI, αφού είσαι fun της Σοφίας θα έπρεπε να ξέρεις ότι, παρά την ευγένεια και το χαμόγελό της, είναι αρκετά κυκλοθυμική και αρκετά τσαμπουκαλού. Αυτό σημαίνει ότι κάνει ότι γουστάρει και με όποιον γουστάρει. Αν της την σπάσεις θα στο πεί στα ίσα, όπως μου το είχε πεί και μένα μία φορά που της έκανα "παρατήρηση" επειδή άργησε. Το γαμήσι που ακολούθησε ήταν πολύ κρύο και επαγγελματικό. Το Σοφάκι γουστάρει GFE καταστάσεις. Θέλει τις αγκαλίτσες της και τα φιλάκια της και τα κοπλιμέντα της και μετά γίνεται χαλί να την πατήσεις. Αν βέβαια σε κάνει κέφι.
Οσο για αυτά που έγραψα, ισχύουν στο ακέραιο. Το ακάποτο είχε ξεκινήσει από την αρχή που την πρωτοπήρα, όταν είχε περάσει για ένα φεγγάρι από την Διδύμου 18 (το πάνω). Με είχε ρωτήσει αν ήθελα, απάντησα θετικά, και συνεχίστηκε από τότε κάθε φορά που πήγαινα.
Ο κώλος έγινε όπως ακριβώς τα περιέγραψα, για μία και μοναδική φορά, και μετά από πολλές-πολλές "καταθέσεις".
Για το τι κάνει και το τι δεν κάνει το Σοφάκι δεν χρειάζεται να πιστέψεις εμένα. Ψάξε το site, αλλά και αυτό το thread καλά και θα μάθεις.
Αλλά να θυμάσαι ότι και οι πουτάνες είναι άνθρωποι και έχουν τα γούστα τους, τα κέφια τους, τις ανάποδες και τις καλές τους. Αν θές να παίρνεις "the best value for your money" θα πρέπει να  ξέρεις να τα ανιχνεύεις και να τα εκμεταλλεύεσαι.

Τώρα για το ποιόν σου θυμίζω.. δεν θα ήθελα να σου απαντήσω με το παλιό γνωστό τραγούδι, γιατί δεν μ' αρέσουν οι παρεξηγήσεις.

Καλό βόλι.
Φιλε μου έτσι όπως τα λες είναι με το Σοφάκι.
Την έχω "πάρει" πολλές φορές πάνω από 20 φορές(είναι η τάνα που έχω πηδήξει πιο πολλές φορές στην ζωή μου) και πραγματικά είναι έτσι όπως τα λες όσον αφορά τον χαρακτήρα της και την συμπεριφορά της.
Ειναι λίγο τρελλή.
Εμενα μου έκανε ακάποτο αφού είχα πάει καμια 15αριά φορές και μου το έκανε από μόνη της χωρίς να της το πω.
Και όσον αφορά το πρωκτικό πράγματι ζητάει πολλά στην αρχή(μου είχε ζητήσει 150 ευρώ) και μετά από παζάρια κλείσαμε στα 90 αλλά και σε μένα τα ίδια περί μεγέθους και πόνου.
Γενικά είναι πολύ περίεργη η Σοφία,ήταν φορές που μου φερόταν σαν να ήμουν ο γκόμενός της και φορές που ούτε καν με δεχόταν στο δωμάτιο και μου πέταγε το 20ευρώ στα μούτρα.
Αλλες φορές δάκρυζε μπροστά μου,άλλες ήταν θερμή και άλλες ψυχρή.
Γενικά είναι πολύ ψυχογκόμενα και εξαρτάται από το πως θα της φερθείς και από την ψυχολογική φάση που θα την πετύχεις.
Αλλά γενικά είναι καλό παιδί και αρκετά ευαίσθητο.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Ευχαριστώ συναγωνιστή Dragon Fly, γιατί θα μας βγάλουν και μυθομανείς εδώ μέσα.

Παίδες, όσοι έχετε πάρει το Σοφάκι τον τελευταίο καιρό στην Λιοσίων, ξέρετε τι ώρα ξεκινάει την βάρδια?
Γιατί όσες φορές κι' αν έχω περάσει, μέχρι τις 18:30, το μαγαζί είναι κλειστό.
Τι ώρα δουλεύει, ρε πούστη μου, 10 με 12 ??? 
 

PEOKLHS

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Εγω την πετυχα στη Λιοσιων,πριν 10 μερες περιπου μετα τις 12...
 

Επισκέπτης
πο ποοοο παταγος εχει γινει με αυτιν τιν πορνι!!!!!
το μαγικο αγγιγμα εχει επιτελουσ και ερεθιζει ολουσ τουσ μπουρδελιαριδες???
κατι περιεργο σιμβαινει με αυτιν τιν αλοκοτι πορνι!!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ρε παιδια ποιο ειναι το αυτο το Σοφακι?? :huh: Δεν την εχω παρει καθολου,αλλα ειμαι μανιακος κυνηγος της ωραιας πιπας μια και ειναι λιγες μα πολυ λιγες αυτες που κατεχουν το αθλημα καλα...Ερωτηση:Μηπως ειναι μια κοντουλα μικροκαμωμενη ξανθια με καρε μαλακι και  μικρο στηθος,αλλα ωραιο κωλαρακι?Αν ειναι αυτη πρεπει να την εχω δει αλλα την προσπερασα αγνοωντας οτι με τη 'φλογερα'της εχει μαγεψει τοσο κοσμο...
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια ποιο ειναι το αυτο το Σοφακι?? :huh: Δεν την εχω παρει καθολου,αλλα ειμαι μανιακος κυνηγος της ωραιας πιπας μια και ειναι λιγες μα πολυ λιγες αυτες που κατεχουν το αθλημα καλα...Ερωτηση:Μηπως ειναι μια κοντουλα μικροκαμωμενη ξανθια με καρε μαλακι και  μικρο στηθος,αλλα ωραιο κωλαρακι?Αν ειναι αυτη πρεπει να την εχω δει αλλα την προσπερασα αγνοωντας οτι με τη 'φλογερα'της εχει μαγεψει τοσο κοσμο...
ο εφιαλτισ στο δρομο με τισ λευκες!!!!!
 

Επισκέπτης
Οχι αδερφε διορθωση ο εφιαλτης στο δρομο με τις μαυρες!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
μπουαχχααχαχαχαχαχαχ!!!!!ατιμε φρεντι γκρουγκερ!απο τουσ αγαπιμενουσ μου!
θεος ο τιπος!
πρεπει να μιμιθεισ τον φρεντι καυλιαρι μου!ξεκοιλιασε ολες τισ ξεβρακοκεφαλες πορνες και μπεσ στα ονειρα τουσ να τουσ τα κανεισ κολασι!!!!χεχε!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
μπουαχχααχαχαχαχαχαχ!!!!!ατιμε φρεντι γκρουγκερ!απο τουσ αγαπιμενουσ μου!
θεος ο τιπος!
πρεπει να μιμιθεισ τον φρεντι καυλιαρι μου!ξεκοιλιασε ολες τισ ξεβρακοκεφαλες πορνες και μπεσ στα ονειρα τουσ να τουσ τα κανεισ κολασι!!!!χεχε!
:2funny: :2funny: :2funny:  Ωραιος ο pitsilistis!!!!!!Θα γινω ενας αλλος τιμωρος ατακτων πορνιδιων :rockon: :rockon: οπως λες κι εσυ!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom