Νέα

Σλοβενία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα icecube
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Σλοβενια ειχα παει παλια...σε Λουμπλιανα κ Τολμιν...γινοτανε ενα μεταλ φεστιβαλ το metal camp κ επαιζε τοτε ολη η αφροκρεμα του μεταλ./... :rockon: :rockon:
ωραιες γυναικες,ξεφτιλα τιμες σε φαγητο,ποτα κτλ,αξιζει καποιος να παει,...για μπουρδελα κ γενικα αγοραιο δεν ειχα ασχοληθει καθολου μιας κ ειχα παει για πολυ συγκεκριμενο σκοπο...το Χοστελ Αλιμπι ειχε τιμες ξενοδοχειου Ελλαδας κ ειχε κ κοριους...οποτε μεινετε μακρυα απο το συγκεκριμενο...καλο ηταν το Σελικα Χοστελ -πρωην φυλακη-που ειχε δωματια κελια ,αλλα γενικα ηταν γαματο σε ανεσεις. :grin:
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
φιλοι που πηγαν εκει το 2006 ειπαν δεν ειχε νυχτερινη ζωη ουτε γκομενες για γαμησι.απο ζαγρεπ 2-3 ωρες πας λιουπλιανα με τρενο.ακομα δεν βρηκα χρονο να εξερεθνησω τι παιζει εκει αλλα ξερω περσι εκτισαν ενα μεγαλο μολλ λιουπλιανα ετσι  λογικα οι γκομενες θα βολταρουν εκει.φετος πηγα βελιγραδι και σαραγεβο,σαραγεβο ευκολοσχετιστοσ και φιλικοτερος κοσμος με πολλα καφε,μπαρ,μολλ και ναργιλε.τους σλοβενους τους θεωρουσαν τους πλουσιους της γιουγκοσλαβιας.
Σαραγεβο εξαιρετικοι,αρχοντικοι ανθρωποι,πολυ ωραιες γυναικες και ωραια πολη,Ζαγκρεμπ,Λιουμπλιανα ωραιες πολεις αλλα ξενερωτες imo
Οι Βοσνιοι μουσουλμανοι επι Οθωμανικης Αυτοκρατοριας ηταν αρχοντες και αυτο μαλλον αναπαραγεται μεχρι σημερα στις συμπεριφορα τους.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
προχτες εκανα βολτα λιουπλιανα απο το ζαγρεπ.η πολη αδεια,ολα τα καταστηματα κλειστα καπεια γιορτη ειχανε μου ειπανε.δεν ειναι ασχημη πολη,μου θυμισε το καταθλιπτικο και αδειο βιλνιους.λιγους τουριστες και αν ειδα 50 σλοβεμους στο κεντο,παντως φιλικοι παρα πολυ ητανε.μιση ωρα ειχα ειδη δει το κεντρο της πολης με τα ποδια.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
503
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Καμια πληροφορια για Λουμπλιανα απο καποιον που πηγε προσφατα υπαρχει φιλοι μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom