Νέα

Σλοβενία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα icecube
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Μπηκα να δω αμα εχει τιποτα για αυτην την χωρα αλλα αρχιδια. Κ ειναι χωρα που φημηζεται οτι εχει ωραιες γυναικες. Ισως παω σε 4 βδομαδες για 3 μερες στην Βορια Σλοβενια. Αμα παω κ κανω τιποτα θα ποσταρω...

αυτα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μπηκα να δω αμα εχει τιποτα για αυτην την χωρα αλλα αρχιδια. Κ ειναι χωρα που φημηζεται οτι εχει ωραιες γυναικες. Ισως παω σε 4 βδομαδες για 3 μερες στην Βορια Σλοβενια. Αμα παω κ κανω τιποτα θα ποσταρω...

αυτα
αφου ο τυπος YROGERG δεν μας λεει τι παιζει
μαλλον θα εμεινε εκει
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
εχω μπει σε διαφορα φορουμ στο ιντερνετ κ διαβαζω ποστ. Μεχρι τωρα (αυτα που εχω διαβασει) οι τιμες σε μπαρακι δεν ειναι κ οι πιο φτηνες. ενας που ποσταρε γραφει "το ποτο της κοπελας 25€, 1/2 ωρα 60€, 1 ωρα 100€" Βεβαια αυτο το μαγαζι ειναι στα συνορα με Αυστρια οποτε ισως χτυπαει γι αυτο

αμα βρω κ αλλες πληροφοριες θα ποσταρω

 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
Θυμάμαι Λουμπλιάνα ένα υπόγειο μπαρ/ σαν γκαράζ, το καραύποπτο... που είχαμε πάει με τον κολλητό μου, προ ευρώ εποχή, που είχε 7-8 στριπ κορίτσια κι από αυτά τα 6 παίζανε και στο πριβέ για όλο το πακέτο φτηνά.

Πάντως έχει ωραίες μουνίτσες βαλκανικόγερμανόφυλλες έτσι ένα περίεργο πράμα...πολύ καυλιάρικο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Θυμάμαι Λουμπλιάνα ένα υπόγειο μπαρ/ σαν γκαράζ, το καραύποπτο... που είχαμε πάει με τον κολλητό μου, προ ευρώ εποχή, που είχε 7-8 στριπ κορίτσια κι από αυτά τα 6 παίζανε και στο πριβέ για όλο το πακέτο φτηνά.

Πάντως έχει ωραίες μουνίτσες βαλκανικόγερμανόφυλλες έτσι ένα περίεργο πράμα...πολύ καυλιάρικο.
ειναι καυλιαρες τυπε?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Θυμάμαι Λουμπλιάνα ένα υπόγειο μπαρ/ σαν γκαράζ, το καραύποπτο... που είχαμε πάει με τον κολλητό μου, προ ευρώ εποχή, που είχε 7-8 στριπ κορίτσια κι από αυτά τα 6 παίζανε και στο πριβέ για όλο το πακέτο φτηνά.

Πάντως έχει ωραίες μουνίτσες βαλκανικόγερμανόφυλλες έτσι ένα περίεργο πράμα...πολύ καυλιάρικο.

θυμασαι ενα μπαρ, προ ευρω, φτηνα, ωραιες μουνιτσες.....

μαλιστα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Πέρασα 2 εβδομάδες το 2007 στη Λιουμπλιάνα με ένα φίλο Σλοβένο που είχε γυναικοπαρέα η γκόμενα του. Το μεγάλο ατού ήταν ότι αν είσαι ξένος και μπλέξεις σε τέτοια κατάσταση μπορείς να πάρεις σχεδόν όλη την παρέα. Μετά την 1η που τον έφαγε και ψυχραίμισε, ακολούθησαν 3 ακόμη. Ο λόγος δεν είναι ότι είμαι ομορφάντρας ή λεφτάς, αλλά ότι επειδή είναι λίγοι οι Σλοβένοι, οι καριολίτσες τους που γουστάρουν να τον φάνε, προτιμούν να τον φάνε από ξένο όπου δεν θα παίξει και σούσουρο παρά απο ντόπιο.

Για διακοπές πήγαινε προς Δαλματικές ακτές στα νησάκια κλπ,,, έχει απίστευτο μουνσυνωθύλευμα εκεί. Πίνουν τις κάλτσες τους και μετά πάει τυφλοσούρτη.
από εισιτήρια και τιμές τι λέει εκεί?και ποια είναι η καλύτερη εποχή να πας?τι εποχή πηγες?και στο θέμα γλώσσας μιλούσαν αγγλικά?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
κανεις νεο??

θα ποσταρω οταν παω ομως
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
μονος για 5 μερες... οχι διακοπες, επαγγελματικα παντα...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
αντε αναμενουμε.κυριως εμενα ενδιαφερει το καμακι οχι το πληρωτεο αλλα φανταζομαι οτι θα προτιμισεις το ετοιμο φαγητο μιας και θα πας για 5 μερες...
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
αναλογα...

στην παταγια που πηγα δεν με ενδιεφερε το καμακι...

Γενικα μου αρεσει να μην με πιανουνε μαλακα.. αμα μου ζητησουνε 300€ για μια γκομενα καλυτερα να τα δωσω σε city tour στην αθηνα
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ το υπόγειο με τις ξέκωλες.
Ήταν όπως είπα υπόγειο σε γκαράζ μέσα κρυμμένο.

Πάντως δύο προτεινόμενα clubs με πολύ καλό επίπεδο μούνεν (όχι αγοραία) είναι:

Escape club - Κέντρο Λιουμπλιάνα
Latino night club - Κέντρο Λιουμπλιάνα (Καλύτερο από το Escape)

Όπως ανέφερα σε προηγούμενες σελίδες, όταν είσαι ξένος και την πέσεις, έχεις πολλές πιθανότητες να γευτείς τη σάρκα τους, γιατί δεν είσαι γνωστός της Σλοβένικης γειτονιάς, επομένως δεν παίζουν υποχρεώσεις κλπ κλπ κλπ

Καλό ταξίδι αμα πας φίλε.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Kαλο Καλοκαίρι σε όλους 2χρονιά στο συγκριμένο μέρος,με φίλους και εχθρούς ξανά στην μανούρα και την συζήτηση στο site στις 27-8.
 

Συνημμένα

  • untitled.png
    untitled.png
    116,4 KB · Εμφανίσεις: 73

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.666
Κριτικές
178
Like
39.148
Πόντοι
21.896

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
φιλοι που πηγαν εκει το 2006 ειπαν δεν ειχε νυχτερινη ζωη ουτε γκομενες για γαμησι.απο ζαγρεπ 2-3 ωρες πας λιουπλιανα με τρενο.ακομα δεν βρηκα χρονο να εξερεθνησω τι παιζει εκει αλλα ξερω περσι εκτισαν ενα μεγαλο μολλ λιουπλιανα ετσι  λογικα οι γκομενες θα βολταρουν εκει.φετος πηγα βελιγραδι και σαραγεβο,σαραγεβο ευκολοσχετιστοσ και φιλικοτερος κοσμος με πολλα καφε,μπαρ,μολλ και ναργιλε.τους σλοβενους τους θεωρουσαν τους πλουσιους της γιουγκοσλαβιας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom