Νέα

Σκουπιδιασμα γκομενας που την επιασα με αλλον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karxies28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Αν είχες αδερφή και έκανε κάτι τέτοιο θα ήθελες να υποστεί ομαδικό βιασμό ?????
Εδώ οι περισσότεροι έχουν κερατώσει  και κερατώνουν  ακόμα και τώρα γκόμενες γυναίκες κτλ θα έπρεπε και αυτούς να τους γαμήσουν ομαδικά.... .
Για το ότι πλήρωνες δικό σου θέμα το μουνί πάντα πληρώνετε εκτός από εξαιρέσεις (νταβάδες κτλ).

Το θετικό είναι ότι το έμαθες την γουστάρεις και κράτα την για κανα γαμήσι μην την κόψεις και μην της πεις τίποτα απλά έχε την σαν πουτάνα όταν καβλώνεις γαμάς.
Είμαστε μέσα στο καλοκαίρι που γίνετε της πουτάνας πήγαινε σε κανα νησάκι και θα έρθεις στα ίσα σου σε 1 μέρα .

Καλές διακοπές και αυτά έχει η ζωή μη βάζεις το χέρι σου στην φωτιά για καμία..... και εννοώ καμία.




 

lalistatos00

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
560
Κριτικές
1
Like
976
Πόντοι
86
Να σε ενημερώσω ότι δεν είναι το πρώτο κέρατο που έχεις φάει. Απλά είναι το πρώτο κέρατο που έμαθες. Σύνελθε και προχώρα
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.672
Like
1.308
Πόντοι
366
γινεται και παραγινεται.Ομως να ξερεις πως οτι κανεις για την αλλη το κανεις ια να νιωθεις εσυ καλα οτι το ατομο που εχεις διπλα σου περναει ομορφα και ετσι περνας και εσυ.
Απο κει και περα οταν η αλλη δεν το εκτιμησει ειναι δικο της θεμα.Προχωρας παρακατω.Θα στενοχωρηθεις αλλα θα περασει.Ολοι εχουμε πονεσει και πληγωθει και ξανα κανουμε τα ιδια.Ετσι ειναι το παιχνιδι του ερωτα.
Αν αντιμετωπιζεις τις γυναικες σαν κρεατα τοτε μην περιμενεις να σε αντιμετωπισουν και αυτες καλυτερα.Σαν σπονσορα θα σε βλεπουν.
Σαφως και ειναι κ πολλες που θελουν ξυλο και απλα τις εχεις μονο για ενα γαμησι και δρομο.
συνεπως κι αυτος σπονσορας ηταν αλλα με συναισθημα και μαλιστα γουσταρε γι αυτο!!!! δηλαδη πυρφορος κατα συνειδηση!  :grin:

περα απ την πλακα, τα περιγραφεις πολυ ευστοχα...αλλα,
προσωπικα δεν μ αρεσει ν γινομαι ερμαιο των συναισθηματων μου...ουτε θεωρω υγιες μια σχεση να ορθωνεται στη βαση μιας μονομερους -υλικης- ανταλλαγης...
καποιος που κανει ολα τα χατηρια και γινεται χορηγος, πρωτιστος, γινεται δεδομενος, χωρια που κακομαθαινει τον αλλον και τον βαζει αυτοματα σε θεση ισχυης...υποσυνείδητα ισως ενεχει και μια ελλειψη εμπιστοσυνης στον εαυτο του...
ολα αυτα δουλευουν μεσα στο βαθος του μυαλου τους...

 

Επισκέπτης
Φιλε op (αν δεν τρολλαρεις) μεινε μακρια. Καμια επικοινωνια. Δεν υπαρχει καλυτερο αγαθο απο την ελευθερια. Απο εδω και περα ελπιζω να μην ξαναπληρωνεις μονο εσυ(γενικα). Αν και ο ''πιρφορισμος'' ειναι ανιατη ασθενια. Λιγοι ξεφευγουν...

Επομενη και μετα επομενη και μετα επομενη. Αργοτερα θα δεις οτι πανω κατω ολες ιδιες ειναι και τα πραγματα ειναι πολυ απλα.  :cheesy:
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Μακρια απο οποιοδηποτε σχεδιο εκδικησης,γιατι μπορει να βρεις κανα μπελα.ΤΟ καλυτερο την γραφεις και πας παρακατω αυτο να σου <<γινει >> μαθημα και να προσεχεις ,παντα φιλικα στο λεω(να σου γινει μαθημα),την εχω παθει και εγω αλλα την εκανα με ελαφρια πηδηματακια ,ουτε να την παρατησεις σε ερημιες ουτε γαμησια ουτε ξυλο ,ουτε τιποτα γιατι μπορει να σου κανει καμια ιστορια και να τρεχεις ,η κοινωνια μας ειναι ετσι φτιαγμενη που υποστηριζει παντου και παντα τις καριολες γιαυτο μακρια .
υ.γ. μην ξανα πληρωνεις τοσα λεφτα στις γκομενες οσο καλη και να ειναι ,το θυληκο το εχει στο αιμα του στο dna του μολις σε βρει αγαπουλη ,πιρφορο....σου την εκανε!!!!γιαυτο τα χωνουμε στις πουτανες (μονο)
 

sampouan

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2014
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
48
Πόντοι
0
Παράτα τη φίλε δεν αξίζει.
Και ειδικά να μην μπλέξεις νομικά.

έμενα μια φόρα με μπέρδεψε μια στο τηλ με άλλον επειδή της έκανα έκπληξη από καρτοτηλέφωνο εννοείτε ότι δε της ξαναμίλησα και όταν μου έστειλε μήνυμα γιατί δε της μιλάω απλά της έστειλα ότι ξέρει γιατί και τέλος μια βδομάδα κράτησε το πένθος μου LOL.

Όπως διάβασα παραπάνω και το σοφό να λέγετε "Μην ανοίξεις διάλογο μαζί της επ ουδενί" θα βρει τρόπο να τα γυρίσει εναλλακτικά θα σου Γαμήσει την ψυχολογία (είναι αδίσταχτα ΖΩΑ).
Απλά πες της ότι βαρέθηκες και ότι σου είναι αδιάφορη χωρίς πολλές εξηγήσεις.
Αν αρχίσει ερωτήσεις πες της ξανά και ξανά ότι είναι βαρετή, ότι απλά πέρασες καλά μαζί της και η ζωή θέλει αλλαγές, Όχι ότι είναι ψέματα βέβαια.

Και κάτι που μου είχε πει η μάνα μου για γκόμενα "υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια".



 

ALKA

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
28
Πόντοι
0
Εγώ πάλι θα επιμείνω!

Το κέρατο το έφαγες. Αυτό δεν αλλάζει. Το θέμα είναι πως θα το εκμεταλλευτείς για να έχεις όφελος.  Την πάρτη σου θα κοιτάξεις και τίποτα άλλο.

Έχεις στα χέρια σου υλικό απιστίας.  Αυτό είναι ένα πολύ δυνατό διαπραγματευτικό χαρτί και όπλο.

Άκου τι θα έκανα εγώ.

Με απόλυτη ψυχραιμία και κρύο αίμα θα την ενημέρωνα ότι ξέρω πολλά (άστην να νομίζει ότι ξέρεις περισσότερα) και θα της έδειχνα ένα μικρό δείγμα των στοιχείων που έχω.  Μετά θα την άφηνα να σκεφτεί μια δυο μέρες.  Σε διαβεβαίωνω ότι θα πανικοβληθεί. Καμία δεν θέλει να χαλάει το όνομα της στην πιάτσα. Μετά θα κανόνιζα μια ακόμα συνάντηση για να θέσω τους όρους μου.
Τι θα ζητούσα και τι θα έδινα:
Θα προσέφερα εχεμύθεια. Τίποτα άλλο.
Θα ζητούσα να γίνει ο μεγαλύτερος διαφημιστής μου. Θα την έβαζα να λέει παντού τα εξής:
" Είναι άντρας με Α κεφαλαίο"
" Τέτοιοι άντρες δεν ξαναβρίσκονται"
" Δεν ήμουν αρκετά έξυπνη να τον κρατήσω κοντά μου"
" Τυχερή όποια τον κερδίσει"
" Μακάρι να μπορούσα να τον έχω πίσω"

Αν συμβεί αυτό θα έχεις πολλαπλά οφέλη.  Θα πηδήξεις όλες τις φίλες της και ίσως να την πηδάς κι αυτήν που και που. Στην πιάτσα θα είσαι κύριος και gentleman.

Θέλω να θυμάσαι επίσης ότι η μεγαλύτεη της τιμωρία είναι ότι θα σε χάσει. Και κατά την άποψη μου είναι υπεραρκετή γι αυτό που έκανε.
Να θυμάσαι επίσης ότι οι ενέργεις της χαρακτηρίζουν αυτήν και όχι εσένα.  Η αντιμετώπιση των ενεργειών της όμως χαρκτηρίζει εσένα και όχι αυτήν.
 

ALKA

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
28
Πόντοι
0
Και επίσης πολύ σημαντικό.

Ότι και να αποφασίσεις να κάνεις ακολούθα μια συμβουλή.

Μην μιλάς. Ούτε αυτήν, ούτε σε άλλους.  Όσο λιγότερα θα πεις, τόσο το καλύτερο.  Όσο περισσότερο μιλάς κινδυνεύεις να ξεφτιλιστείς και δεν θα σε σέβονται.
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Καλα εχετε την εντυπωση οτι θα πονεσει?

Ρε μπουρδελιαριδες το εχουμε πει....... πλασμα που ματωνει 5 μερες καθε μηνα και δεν παθενει τιποτα να το φοβαστε.
Και απο την στιγμη που το πηρε αποφαση για το κερατο στα @@ της για τον προηγουμενο.

2) Ψωφατε απο οτι βλεπω να ανεβασει κανα βιντεακι να την δειτε.αρε κατινιαριδες λαστιχο  :wanker: ο μητσος καραφωτιας.

3)Απο την στιγμη που ακουμπησαν ξενα @@ στην γυναικα ξεχνα την οπως και σε εχει ξεχασει.

4)Αν τελικα την κανεις με αλλα 10 ατομα οπως ειπες και χρειαστεις νομικη υποστιριξη μετα (που θα την χρειαστεις να εισαι συγουρος) εδω ειμαι...και εχει πεσει και η δουλεια.
 

Reddotkilling

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
13
Like
726
Πόντοι
311
Σαυτους τους τυπαρους που απαντησαν με μπεσα κ με νοιαξιμο γιατι πραγματικα νιωθουν τι περασα περναω,ευχαριστω παρα πολυ κ με βοηθησαν να αντιδρασω με λογικη κ οχι με τον εγωισμο που θα την πατουσα ασχημα!!!
Αν τρολλαρα οπως γραφετε καποιοι θα το καταλαβαινατε!
Δυσκολη φαση μαγκες να το ζεις αυτο αλλα πραγματικα δεν αξιζει καμμια τους
Δε ξερω αν υπαρχει η κυρια τελεια που αραζεις μαζι της

Βρες την ηρεμία παρακολούθησε την μια φορά ακόμα και όπου κάτσει σε bar σε cafe μπες μέσα δωστης ένα 20αρικο με ωραίο τρόπο και πες και στον μάγκα ακριβή η πουτάνα αλλά γαμιέται καλά και φύγε ... Βγες μετά γλέντα το βράδυ σου και ανέβασε φωτό με ξεφτιλομουνα άλλα να γίνει χώμα.Μην μπλέξεις σε κακές σκέψεις πάνω στα νεύρα γιατί οι μαλακίες πληρώνονται

Υ.Γ. ΜΗΝ παίξεις μπουνιές με τον μάγκα 1ον θα της δώσεις αξία 2ον η πούτσα αν δεν ανοίξει το μουνί δεν μπαίνει
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Απ'το κακό, καλό δεν βγαίνει τύπε.

Καν'την με ελαφρά και χωρίς πολλά πολλά.


Τόσα άλλα μουνιά υπάρχουν τριγύρω...
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
Δεν καταλαβαίνω ακριβως το νόημα τόσης κουβέντας.
Αν γκόμενα σε κερατώσει τελείωσε, είναι πουτάνα ρε φίλε τι να κάνουμε... Ούτε η πρώτη είναι ούτε η τελευταία.
Αν ήτανε γυναίκα σου να το συζητάγαμε λίγο περισσότερο. Αν είχες και παιδί να το συζητάγαμε πολύ. Άλλα την γκόμενα στειλτην στο διάολο και μην ξανασχοληθεις. 

Είναι σίγουρο ότι θα αρχίσει τις κλάψες, "όχι μωρό μου δεν ήταν τίποτα , ο πρώην μου ήτανε που με είχε πρήξει να ξαναβρεθούμε " και μαλακίες... Εκεί κινδυνεύεις (αν τη γουστάρεις- που τη γουστάρεις...) να μασήσεις. Αν μασήσεις  είναι το μεγαλύτερο λάθος που μπορείς να κάνεις. Θα το ξανακάνει και την επόμενη  φορά θα είναι και στα αρχίδια της που θα το καταλάβεις. 
:woldman:
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαίνω ακριβως το νόημα τόσης κουβέντας.
Αν γκόμενα σε κερατώσει τελείωσε, είναι πουτάνα ρε φίλε τι να κάνουμε... Ούτε η πρώτη είναι ούτε η τελευταία.
Αν ήτανε γυναίκα σου να το συζητάγαμε λίγο περισσότερο. Αν είχες και παιδί να το συζητάγαμε πολύ. Άλλα την γκόμενα στειλτην στο διάολο και μην ξανασχοληθεις.  

Είναι σίγουρο ότι θα αρχίσει τις κλάψες, "όχι μωρό μου δεν ήταν τίποτα , ο πρώην μου ήτανε που με είχε πρήξει να ξαναβρεθούμε " και μαλακίες... Εκεί κινδυνεύεις (αν τη γουστάρεις- που τη γουστάρεις...) να μασήσεις. Αν μασήσεις  είναι το μεγαλύτερο λάθος που μπορείς να κάνεις. Θα το ξανακάνει και την επόμενη  φορά θα είναι και στα αρχίδια της που θα το καταλάβεις.  
:woldman:
Ποσο δικιο εχεις!!!
Και γενικα οταν εχουμε πιεση της στιγμης μαγκες οπως ειπατε κ εσεις δεν πραττουμε ποτε τοτε!!!
Αυτο που εκανα ειναι να τημπλοκαρω
Εχω κλεισει το τηλ μου!!! Απλα μου στειλε ενας φιλος στο φεισμπουκ οτι με ψαχνει αυτη! Δεν απαντησα ουτε στο φιλο!!!
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
56
Like
6.169
Πόντοι
3.556
Είσαι και μικρούλης ρε φιλε. Τραβά βρες κανένα καλό μουνι σε tinder ή beachομπαρο και γραφτη στ αρχιδια σου την άχρηστη. Ο κόσμος έχει γεμίσει ξελιγωμενες καριολες που στο δινουν στο πιάτο. Ξέρεις Πόσο κέρατο έχεις να φας στη ζωή σου. Τι θα κάνεις;θα τις βιασεις ολες; φυσικά και όχι. Κοίτα να γαμας πολύ και διαφορετικές μέχρι να καταλήξεις κάπου. Και αν το καπου στα γυρίσει κατευθείαν στουντιακ, τιντερακι και βολτες με φιλους για καμακι. Μην μασας. Μας έχουν ανάγκη. Απλά οι μαλακες οι πιρφοροι χαλανε την πιατσα
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Είσαι και μικρούλης ρε φιλε. Τραβά βρες κανένα καλό μουνι σε tinder ή beachομπαρο και γραφτη στ αρχιδια σου την άχρηστη. Ο κόσμος έχει γεμίσει ξελιγωμενες καριολες που στο δινουν στο πιάτο. Ξέρεις Πόσο κέρατο έχεις να φας στη ζωή σου. Τι θα κάνεις;θα τις βιασεις ολες; φυσικά και όχι. Κοίτα να γαμας πολύ και διαφορετικές μέχρι να καταλήξεις κάπου. Και αν το καπου στα γυρίσει κατευθείαν στουντιακ, τιντερακι και βολτες με φιλους για καμακι. Μην μασας. Μας έχουν ανάγκη. Απλά οι μαλακες οι πιρφοροι χαλανε την πιατσα

Πολυ ωραιος φιλε! Ετσι πρεπει να σκεφτεται ένας άντρας.
Αν παντως θελει να την τιμωρησει, αυτο που ειπε ο παραπανω, σε βαρεθηκα και θέλω κατι νέο. Πηγαινε σπιτι σου και τελος, καλα περασαμε. Τιποτα παραπανω.
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Απαξίωση μεγάλε...Γύρνα την πλάτη σου και μην ξανασχοληθείς μαζί της. Μαθηματικά αποδεδειγμένο ότι θα μασήσει και θα σε κυνηγήσει ανηλεώς. Αλλά γενικά να ξέρεις ότι δεν πρέπει να τα βρεις μαζί της ξανά. Θα στην ξανακάνει... Επομένως απαξίωσέ την κι όταν έρθει το πλήρωμα του χρόνου, αν θες ρίξτης έναν, έτσι για το ξεφτιλίκι, και κλείστην στο μπαούλο των πρώην.
 

noir

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
298
Like
137
Πόντοι
1
Για μένα φίλε ισχύουν δύο πράγματα στις σχέσεις.
1) Κερατώνεις προτού κερατωθείς. Έτσι ο εγωισμός σου θα είναι λίγο κατευνασμένος, αν σού τύχει η στραβή.
2) Ποτέ δεν πληρώνεις τα πάντα σε μια γκόμενα. ΟΥΔΕΜΙΑ αξιοπρεπής και "αξίζει ν' ασχοληθείς" γκόμενα ανέχεται να την πληρώνει ο γκόμενος στην καθημερινότητά της. Άλλο πράγμα να είσαι τσίπης και άλλο χαϊβάνι. Και να ξέρεις ότι δεν είναι θέμα εμφάνισης της γυναίκας, αλλά νοοτροπίας. Υπάρχουν μουνάρες που είναι τεράστια μαγκάκια και θεωρούν αναξιοπρεπές να τις πληρώνουν διαρκώς οι συνοδοί τους και υπάρχουν και σαύρες, που οι διάφοροι αγαπούληδες τις έχουν κάνει να πιστεύουν ότι το μουνί τους είναι φτιαγμένο από χρυσό. Όποια νομίζει ότι έχει χρυσούν αιδοίο, ας το βγάλει στην πιάτσα κι ας ασκήσει το έντιμο και δύσκολο επάγγελμα της ιεροδούλου.
Από κει και πέρα απλά χαλάρωσε. Αν δε φας κέρατο να ξέρεις ότι δεν ωριμάζεις ως άνδρας. Θα φας κι άλλες φορές και κάποιες ίσως και να μην το μάθεις ποτέ. Δεν αξίζει να ασχολείσαι. Αν αντέχεις κράτα την μέχρι να βρεις το νεό πρόσωπο και τότε σούταρέ την. Αν όχι πες της ότι γουστάρεις κάποια άλλη και σούταρέ την και πάλι. Να ξέρεις ότι τίποτα δεν πονάει περισσότερο μια γυναίκα από την αδιαφορία και την απόρριψη. Εσένα πονάει ο εγωισμός σου εκείνες τις πονάει η ματαιοδοξία και ο έμφυτος ανταγωνισμός που έχουν απέναντι στις άλλες γυναίκες. Υπομονή ο χρόνος όλα τα συμμαζεύει.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Καλησπερα μαγκες!καινουριος εδω!28ετων αρκετα εμφανισιμος κ εχω σχεση με μια καριολα εδω και 1,5 χρονο!για να μη σας κουρασω πολυ περνουσαμε τελεια πληρωνα τα παντα γαμουσα αποτι ελεγε πολυ καλα! Σε συζητηση που ειχαμε καποια στιγμη για κερατωματα ειχε φριξει σε τετοια κουβεντα και της ειχα πει πως αν το εκανε ποτε θα το πληρωνε με τον ιδιο τροπο και με τα ιδια εργαλεια που το εκανε!
Προχθες εμαθα απο φιλο οτι την ειδε σε ενα μαγαζι σε ασχετη περιοχη απο μενα κ αποκει που βγαιναμε! Σηκωθηκα σαν μαλακας και πηγα σπιτι της κ την εστησα με αμαξι φιλου απο κατω για ωρα!εφτασε μετα απο 3ωρο
Βγηκε απο αμαξι του συναγωνιστη που μαλλον ουτε αυτος γνωριζει τιποτα και της ανοιξε την πορτα την αποχαιρετησε με ενα χουφτωμα στον κωλο κ γλωσσοφιλο που δε ξερω πως δε βγηκα απο ταμαξι να την σαπισω!! Αυτο που σκεφτηκα κατευθειαν ειναι πως αφου καριολα θελεις κ αλλη πουτσα κ δε σου φτανει αυτη που ειχες και το παιζεις ηθικη καριολα θα σου δωσω πουτσα αλλ οχι απο εναν αλλα απο πολλους χωρις να το ξερεις
Τις επομενες μερες θα την παω σε ξενοδοχειο καπου κεντρικα κ θα κανονισω με οποιον κ οσους γουσταρουν να μπουκαρουν μεσα ενω με περιμενει κ να της αλλαξουν τα φωτα!!!
Κωλο μιας κ τον δινει
Μουνι κ ταισμα στομα!
Μπορει να εχω βγει ρε μαγκες εκτος εαυτου κ ναρχεται η εικονα με τον αλλο στ μυαλο μου αλλα αυτο αξιζουν οι καριολες κ οχι ξυλο! Αλλα σκουπιδιασμα κ ξεφτιλα
Να παρακαλαει να σταματησουμε κ απλα να τη χυνουμε!
Μην τρολλαρετε παρακαλω! Εννοω οτι εγραψα παραπανω! Κ απλα δωστε ιδεες για το τι να κανω
Δεν τη συνανταω απο προχθες με δικαιολογιες για να μην τη σαπισω!!! Θα τη συναντησω στο μερος που θα κανονισω αυτο που θελω να της κανω μονο

γάμα και εσύ άλλες και κάντε το σαν ελεύθερη σχέση... αφήστε τα μίση περάστε καλά και πιάστε το ... :)
αν ειναι και open mind το γκομενάκι πρότεινε και παρτουζίτσα
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
γάμα και εσύ άλλες και κάντε το σαν ελεύθερη σχέση... αφήστε τα μίση περάστε καλά και πιάστε το ... :)
αν ειναι και open mind το γκομενάκι πρότεινε και παρτουζίτσα
Συμφωνώ με τον τύπο τι εκδίκησή και μαλακίες πρέπει για έμενα να σκεφτείς καθαρά την πάρτη σου.Το κρατάς το πουτανακι και το έχεις για πουτανακι γαμάς και καμιά φίλη της η όποια άλλη βρεις.Είναι πολύ σημαντικό εκεί που έχεις καύλες να έχεις στο κιν ένα νούμερο από ένα πουτανακι που όταν το πάρεις τηλ να μπορεί έρθει σπίτι σου και θα σου ρουφάει τον πούτσο άμα μετά βρεις καμιά και γίνεις αγαπουλης τότε σουτ στο πουτανακι.
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Δηλαδή μία σε κεράτωσε και σχεδιάζεις ομαδικό βιασμό;

Καλή φυλακή φιλαράκι, δεν θα σου φέρνω τσιγάρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom