Νέα

Σκουπιδιασμα γκομενας που την επιασα με αλλον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karxies28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.374
Πόντοι
216
Αλλα αν ησασταν στη θεση μου προφανως κ δε θα ησασταν τοσο χαλαροι!!!!

Ελα ρε τυπε ξερεις ποσοι ειναι σαν και εσενα εδω,που καθε μερα η αγαπημενη τους πουτανα παει με ενα λοχο πουτσες ??  :cheesy:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Ελα ρε τυπε ξερεις ποσοι ειναι σαν και εσενα εδω,που καθε μερα η αγαπημενη τους πουτανα παει με ενα λοχο πουτσες ??  :cheesy:

Άστα ρε φίλε...Μόλις βλέπω να μπαίνει πριν από εμένα άλλος στο δωμάτιο με την Μάγια π.χ μου έρχεται να τη σπάσω στο ξύλο  :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.983
Κριτικές
1
Like
29.696
Πόντοι
8.006
Ρε φιλε να θιγονται σε συζητησεις κ να το παιζουν κυριες και να ξεκολιαζονται με αλλους οταν λειπεις;; τι μιλας ρε καριολα για ερωτες κ μαλακιες γαμω το σπιτι σου
Η με τον εναν η με τον αλλο τροπο δε φευγω ρε αν δεν την ξεφτιλισώ
Εσυ δεν εχεις κερατωσει ποτέ τύπε? Και αν δεν το εχεις κανει ακομη, θα το κανεις καποια στιγμη. Επομενως χαλαρωσε λιγο. Δεν ειναι το τελος του κοσμου το κερατο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Εσυ δεν εχεις κερατωσει ποτέ τύπε? Και αν δεν το εχεις κανει ακομη, θα το κανεις καποια στιγμη. Επομενως χαλαρωσε λιγο. Δεν ειναι το τελος του κοσμου το κερατο.

σωστο κ αυτο :hi:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.374
Πόντοι
216
Άστα ρε φίλε...Μόλις βλέπω να μπαίνει πριν από εμένα άλλος στο δωμάτιο με την Μάγια π.χ μου έρχεται να τη σπάσω στο ξύλο  :2funny: :2funny:

Ο τυπος ειναι υπερβολικος ... δεν νοιωθει το μεσο μπουρδελιαρη που εχει δεθει συναισθηματικα με την αγαπημενη του πουτανα και διαβαζει κριτικες μετα στο bourdela.com για το πως την εδωσαν το μουνι και το κολοτρυπιδι στο χερι ... αυτος τρελενεται τωρα επειδη ο αλλος της επιασε λιγο τον κολο και εδωσε ενα γλωσσοφιλο ,..

Μια ειναι η καλυτερη εκδικηση τυπε να της γραψεις κριτικη στο bourdela.com που να την θαβεις  :grin:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
..

Μια ειναι η καλυτερη εκδικηση τυπε να της γραψεις κριτικη στο bourdela.com που να την θαβεις  :grin:

Για να μειωθούν οι επισκέψεις και να χάσει λεφτά,αφού γι'αυτά πεθαίνουν

131 άτομα διαβάζουν το παρόν θέμα...Για δες απήχηση που είχε...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ρε φιλε να θιγονται σε συζητησεις κ να το παιζουν κυριες και να ξεκολιαζονται με αλλους οταν λειπεις;; τι μιλας ρε καριολα για ερωτες κ μαλακιες γαμω το σπιτι σου
Η με τον εναν η με τον αλλο τροπο δε φευγω ρε αν δεν την ξεφτιλισώ
Μηπως ήταν ξαδερφάκι της;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
μαλλον  δεν  εισαι  καλος  γαμιας    φιλε  μου  και  παρ  οτι σου  ειπε  το  αντιθετο  για  να  σε  ανεβασει  .........  εψαξε  ,  βρηκε,  δοκιμασε  .......  και  αρχισε  να  απολαμβανει  καλο  γαμησι.......απο  αλλη  πουτσα.....  τα  εχουν  αυτα  οι  σχεσεις  ......
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Διασκεδαστικα τα λες καλή μας πουστρα, αλλα ποια δικαιώματα; οι καργιολες αυτο που τους αξίζει δλδ πλήρης αδιαφορία, και οι καργιοληδες σαν εσενα που κάνουν τέτοιες πουστιες, τον τίτλο που τους αξιζει : ΠΟΥΣΤΡΑ

Εντιτ: Το πόστ πήγαινε σε διεγραμμενο σχόλιο αλλα και για τον νηματοθετη μια χαρά στεκει
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Τυπε,παρατα την σε κανα βουνο ξεβρακωτη ή σε καμμια γειτονια με πακιστανια.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
3
Like
1.464
Πόντοι
216
ΤΥΠΕ!!!.....κουραγιο κατ αρχας!

Επαθες κοκομπλοκο γερο-δε λεω, και πρεπει να προσεξεις να το αντιμετωπίσεις σωστα, για να βγεις ομορφα κερδισμένος!
Όχι ότι εχεις τιποτα φοβερο να κερδισεις, περαν από καποια ηθικη δικαιωση δηλαδή, αλλα κι αυτό κατι είναι...

Για αρχη, οσο ψωλα και καριολα κι αν είναι, ασχέτως τι της αξιζει, ξεχνα τα αυτά περι σκουπιδιασματων με παρτουζες δια της βιας, γιατι όπως πολύ σωστα σου ειπαν, θα μπλέξεις ασχημα και δεν θα ξαναδείς μουνι για χρονια!

Το να την ξαναγαμησεις μια τελευταια φορα ετσι για το γαμωτο, εξαρτάται απτο αν θελεις ΚΑΝ να την ξανα ακουμπήσεις, κι αν το κανεις, δεν εγινε και κατι.
Θα μπορουσες να την σκισεις σε κανα χοτελ, και όπως προειπε άλλος συναγωνιστης, να ντυθείς στα μπαμ, να της πεταξεις ένα 20αρικο στη μαπα, και να φυγεις αφήνοντας την εκει.
Θα δωσει και το 20αρικο μετα να πληρωσι το χοτελ που την γαμησες, πλακα θα χει.

Ταπεινη μου γνωμη, το καλυτερο που θα πρεπε να κανεις, είναι που ειπε και άλλος συναγωνιστης: block από παντου, καμμια κουβεντα ξανα και 'αφαντος ο παναης'.
Ναι, ξερω, ότι δυστυχως δεν θα μπορεις να δεις την αντιδραση της (η οποια σιγουρα θα χει πολύ γελιο, γιατι ακομα και εντελως στο μουνι της να σε ειχε, θα σκαλωνε πολύ ασχημα), αλλα αυτή είναι και η μονη συμπεριφορά που της αξιζει.
Εσυ δεν θα σαι εκει πλεον να το καταλάβεις, αλλα το να σου κοψει εντελως την καλημέρα ξαφνικα υστερα από...1,5 χρονο σχεσης, είναι σκαμπιλι απτα λιγα! Ακομα και να μην σε νοιαζει.

Μου το χουν κανει, και το χω κανει κι εγω-μιλαω εκ πειρας, τυπε!

Μην κανεις την μαλακια ν ανοίξεις οποιονδηποτε διαλογο σχετικα με το οτιδήποτε! Θα επιστρατευσει κάθε διαθεσιμο μεσο προκειμενου να σου βγει και από πανω, και θα ναι τρομερα ψυχοφθορο, και ανευ ουσιας.

Κατ εμε, θεωρω πως εισαι μαγκας που δεν κατηγορησες το αλλον-ισα ισα, τον αποκαλεσες και 'συναγωνιστη'- καθως σ αυτές τις περιπτώσεις φταιει αποκλειστικα η ψωλα!

Βρες ο,τι κουραγιο μπορεις, και ξεκοψε την παντελως!
Τσιμουδιά!
Θα βαλει κοινους φιλους, φιλες της, ποιος ξερει τι!
Διπλωματια, και ανωτεροτητα εσυ-την ξεχασες ηδη...

Ετσι θα αποχωρησεις κυριος, θα μεινει η καριολα μαλακας ν αναρωτιέται, και θα σε αποζητα τι εχει συμβει.
Αν ποτε την ξαναδείς, θα είναι υπο, και ξεφτιλισμενη όπως της αξιζει!

 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
μετα πηγες να αλλαξεις τα στοιχεια της ταυτοτητας σου σε φυλο: ΠΟΥΣΤΡΑ
μην το αμελεις, επειγει
κατσε την αλλαξα την απάντηση.. Δλδ πως θα με αποκαλουσες αν σου πω οτι την 2η πουτανα (σκανδιναυη) που μουφαγε προσφατα πολλα λεφτα λογω συνθηκων κ εκανε τα ιδια (4 ακομα ειχε) κ πηγα να την πνιξω κ εμπλεξα με μπατσους κ εφαγα απελαση κ εχασα δουλειές κλπ κλπ? Μηπως Μαλακα?? Βεβαια η τυπισσα κατεληξε σε ψυχιατρειο αλλα ο χαμενος ημουν εγω.... Πουστρα ςπειδη παρατησα στα ρανταρ στον Υμηττό μια πουτανιτσα ενα κρυο βραδυ τιυ φλεβαρη το 1984?που μου τοπαιζε παρθένα κ ολο κερναγα κ παρτουζονωταν στο Παγκράτι??
 
Εγγρ.
2 Ιουλ 2015
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Έλα τύπε λοιπόν, αρχικά να σου πω ότι φταις σε μεγάλο βαθμό που την έκανες να αισθάνεται σαν αρχόντισσα...πολλά πολλά κούπεπε δεν θέλουν οι μαλακισμένες γιατι κλασικά το εκμεταλευονται...όπως ειπε ενας συναγωνιστης πιο πανω, η καλυτερη εκδικηση είναι η αδιαφορια...αν και γενικα δεν οδηγει πουθενα η ''εκδικηση'' γιατι ότι και να της κανεις σημασια εχει να εισαι εσυ καλα μεσα σου...αυτό να προσπαθήσεις και όχι τοσο να εκδικηθείς...Γενικα θελεις χρονο και σιγουρα θα βγεις πιο δυνατος από ολη αυτή την ιστορια..Απλα η τυπισσα σου εδωσε ένα μαθημα ζωης και ετσι πρεπει να το δεις..
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Έλα τύπε λοιπόν, αρχικά να σου πω ότι φταις σε μεγάλο βαθμό που την έκανες να αισθάνεται σαν αρχόντισσα...πολλά πολλά κούπεπε δεν θέλουν οι μαλακισμένες γιατι κλασικά το εκμεταλευονται...όπως ειπε ενας συναγωνιστης πιο πανω, η καλυτερη εκδικηση είναι η αδιαφορια...αν και γενικα δεν οδηγει πουθενα η ''εκδικηση'' γιατι ότι και να της κανεις σημασια εχει να εισαι εσυ καλα μεσα σου...αυτό να προσπαθήσεις και όχι τοσο να εκδικηθείς...Γενικα θελεις χρονο και σιγουρα θα βγεις πιο δυνατος από ολη αυτή την ιστορια..Απλα η τυπισσα σου εδωσε ένα μαθημα ζωης και ετσι πρεπει να το δεις..

:thumbsup: :thumbsup:
 

mario46

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
33
Like
13
Πόντοι
0
Τόσα ελεύθερα ωραία μουνιά εκεί έξω, μικρός είσαι, κάθεσαι και σκας μια ένα??? δεν κάνει φίλε δεν αξίζει βουρ στο-α επόμενα που θα είναι πιω δροσερά καυλωμένα και μικρά.... :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Τόσα ελεύθερα ωραία μουνιά εκεί έξω, μικρός είσαι, κάθεσαι και σκας μια ένα??? δεν κάνει φίλε δεν αξίζει βουρ στο-α επόμενα που θα είναι πιω δροσερά καυλωμένα και μικρά.... :hi:

πες τα ντε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom