Νέα

Σκουπιδιασμα γκομενας που την επιασα με αλλον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karxies28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.180
Like
8.627
Πόντοι
1.406
Οποιος βριζει κ απανταει οπως ο απο πανω δε θα παιρνει απντηση
Εγω απλα ενημερωσα! Δεν εομαι εδω ουτε να δουλεψω κανεναν αλλα ουτε κ να βγαζω τον μαγκα που κρυβω μεσα μου
Εγω θα το οργανωσω κ ας κοψει το λαιμο της κ αφου το κανω αυτο θα γραψω στοιχεια της εδω


με τον τρόπο που αντιδράς δε δείχνεις για 28 αλλά για 8.
αν θες να κάνεις κάτι τέτοιο σαν απάντηση, δε χρειάζεται να μπεις εδώ και να το διαλαλήσεις αλλά παίρνεις μερικούς φίλους σου και κάνεις ότι είναι να κάνεις αλλά ετοιμάσου και για τις όποιες συνέπειες στην συνέχεια. ότι γράφεις σαν ομαδικός βιασμός μεταφράζεται και τίποτα λιγότερο.

ο πιο σύντομος δρόμος είναι η ευθεία, γιατί λοιπόν δε πας νας την ρωτήσεις ευθέως για ότι είδες και κάθεσαι και κάνεις σενάρια εκδίκησης?
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Ρωτησα να μου πειτε πως να λειτουργησω! Να βοηθησετε!! Αλλα οχι να την παρατησω και τελος κ  δεν τρεχει καστανο! Ειστε σοβαροι ρε!;;; 1,5χρονο κοροιδευει κ θα φυγω ετσι;;; οσο για τους φιλους που λες η απαντηση τους ηταν να τη σπασω στο ξυλο κ να φυγω
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Καλα σου λενε οι αποπανω.. Ξεφτυλισε την αλλιως... Τραβα τη κ καλα βολτα σε κανα Ερημο Μερος, να μη περναει ψυχη..μετα βγαλτη απο το αμαξι κ αστηνε να τη φανε τα τσακαλια.. Τοκανα πριν χρονια σε καποια... Λογικα ακομα εκει ειναι.....  :heavymetalbig:

μετα πηγες να αλλαξεις τα στοιχεια της ταυτοτητας σου σε φυλο: ΠΟΥΣΤΡΑ
μην το αμελεις, επειγει
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Με κατι τετοια νηματα που ανοιγουν το "σεξ με κωφαλαλη πορνη, σιχαθηκα τον εαυτο μου" δειχνει μυθιστορημα!!!! Ο τυπος οχι μονο παραδεχεται οτι πληρωνε τα παντα οσο ειχαν σχεση (απο εκει επρεπε να καταλαβεις φιλε μου οτι η γκομενα δεν αξιζει, γιατι καποια με αξιοπρεπεια που θελει να τη σεβεσαι εχει μαθει πρωτα να σεβεται τον εαυτο της και να πληρωνει οτι της αναλογει) αλλα εαν 1 στο εκατομμυριο κανει κιολας αυτο που λεει το διατυμπανιζει κιολας εδω, για να ειναι σιγουρο οτι θα του πεσει αρκετες φορες το σαπουνι στη φυλακα!!! Και οτι θα ερθουν κι αλλοι μαλακες ας πουμε να συμμετεχουν σε βιασμο  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
δεν αξιζει παλικαρι ευτυχως σου ανοιξαν τα ματια...εισαι τυχερος..που ναχες και κανενα παιδι μαζι της ...μην εχεις αλλους μπελαδες στο τελος...θα βρεις κατι  καλυτερο


αρκει να φυγει απο την ελλαδα τυπε  :grin: :grin: :grin:

 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Φίλε μου είχες τραβήξει καμία φωτό όταν εμφανίστηκε με τον άλλον ;
Αν ναι, δείξε της την φώτο και θα πάθει ζημιά.
Αλλά κατ' εμέ, όσο δύσκολο κι αν σου είναι στην παρούσα φάση μην χαλάς την ζαχαρένια σου. Αν είσαι εμφανίσιμος εύκολα βρίσκεις την επόμενη. Μην κολλάς στην μία. Και να σου πω και κάτι κι εμείς οι άνδρες μπορεί να έχουμε μια σχέση και να ξενογαμαμε. Τυχαίνει και στις γυναίκες σήμερα. Αν είναι νέα και θέλει εμπειρίες στο σεξ ή να πηγαίνει με πολλούς πες της ότι αν θέλει μπορεί να κανονίσετε παρτούζα. Πρότεινε της και μια παρτούζα με γυναίκα. Εκεί θα καταλάβεις τις ερωτικές επιθυμίες της.
Αν σε αγαπάει θα στο πει και θα βάλει και τα κλάματα. Αν όχι πλέον ήρεμα κι ωραία πες της ότι χωρίζεται και να πάει στον τύπο που την χουφτωνε.
Κάνε το ξέσπασμα σου με λόγια, βρισε αλλά μην προβεις σε πράξεις βίας γιατί θα το μετανιώσεις και ίσως καταστρέψεις την ζωή σου.
Στην εποχή που ζούμε με το ιντερνετ το κέρατο πάει σύννεφο. Έχουμε γίνει απαιτητικοί και αχόρταγοι. Δες το ψύχραιμα.
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Με κατι τετοια νηματα που ανοιγουν το "σεξ με κωφαλαλη πορνη, σιχαθηκα τον εαυτο μου" δειχνει μυθιστορημα!!!! Ο τυπος οχι μονο παραδεχεται οτι πληρωνε τα παντα οσο ειχαν σχεση (απο εκει επρεπε να καταλαβεις φιλε μου οτι η γκομενα δεν αξιζει, γιατι καποια με αξιοπρεπεια που θελει να τη σεβεσαι εχει μαθει πρωτα να σεβεται τον εαυτο της και να πληρωνει οτι της αναλογει) αλλα εαν 1 στο εκατομμυριο κανει κιολας αυτο που λεει το διατυμπανιζει κιολας εδω, για να ειναι σιγουρο οτι θα του πεσει αρκετες φορες το σαπουνι στη φυλακα!!! Και οτι θα ερθουν κι αλλοι μαλακες ας πουμε να συμμετεχουν σε βιασμο  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking:
Ρε μαγκα που λετε κ ξαναλετε το βιασμο
Ειλικρινα για πειτε ρε τι σκατα θα κανατε;;; ολοι ειστε επικριτικοι κ οταν σας συμβει δε ξερετε τι κανετε!!!! Απλα θα φευγατε!!! Ουτε καν μαγκα γιατι ο εγωισμος δε θα σαφησει
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
Μετά μερικοί γράφετε για Ελεινίδες όταν υπάρχουν δεκάδες Ελέεινες...Να την παρατήσει σε ερημιά λέει ο άλλος..Αντρίκειο ρε.Μπράβο σας.Να της πει μετά από ένα βαρβάτο γαμήσι να τα μαζέψει και να φύγει δεν θα ήταν καλύτερο;Νομίζετε ότι δε θα την πειράξει;Θα την τσακίσει.Διότι το θεωρεί δεδομένο.Αν ο δεδομένος την αφήσει θα της έρθει ο ουρανός στο κεφάλι.Όλα τα άλλα είναι μαλακίες και στο τέλος το αστυνομικό δελτίο θα έχει τη φάτσα του.
 

Επισκέπτης
Να της σκισεις το κωλαντερο και στο τελος να της πεταξεις ενα 20αρικο στη μαπα και να της πεις τοσα αξιζεις.την επομενη φορα που θα εχω καυλες θα σε φωναξω.
 

achtung

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
691
Like
3.161
Πόντοι
446
Στείλε και κανένα Facebook αν παίζει να πάρουμε σειρά.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Κανεις δε μιλησε για βιασμο! Θελει κ αλλη πουτσα αφου πηγε με τον αλλο κ θα της δωσω απλοχερα οσες θελει! Αλλα αν ησασταν στη θεση μου προφανως κ δε θα ησασταν τοσο χαλαροι!!!!


μια ειναι η λυση τυπε   :grin: :grin: :grin:


 

Συνημμένα

  • οδηγος χρησης ελλεϊνιδων.jpg
    οδηγος χρησης ελλεϊνιδων.jpg
    36 KB · Εμφανίσεις: 16

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
683
Πόντοι
96
και τον επομενο ετσι θα τον κανει...μαλλον ειναι ωραιοπαθης και εχει ελειψη αυτοπεποιθησης
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Ρε μαγκα που λετε κ ξαναλετε το βιασμο
Ειλικρινα για πειτε ρε τι σκατα θα κανατε;;; ολοι ειστε επικριτικοι κ οταν σας συμβει δε ξερετε τι κανετε!!!! Απλα θα φευγατε!!! Ουτε καν μαγκα γιατι ο εγωισμος δε θα σαφησει

τι λες ρε τυπε??? και σε ποιον ανω των 15 δεν εχει συμβει??? ολοι εχουμε φαει και εχουμε ριξει κερατο και το πιθανοτερο ειναι κι εσυ να το εχεις κανει (αν οχι σε αυτη σε καποια αλλη) αραξε λοιπον καντης μια ξειγα, εαν δεις οτι το μετανιωνει και προσπαθει να επανορθωσει και οντως την αγαπας οπως λες δες αν μπορεις να συνεχισεις αλλιως τον δρομο σου!!! Βρωμαει ο τοπος απο γυναικες κι εσυ θα ρισκαρεις τη φυλακη??? ουτε καν χαστουκι το μεγαλυτερο ξεφτιλισμα θα ειναι να της δειξεις οτι την ειχες για το πουτσο... με τα λογια οπως ειπε και ενας φιλος πιο πριν. Πες της καλα εκανα και πληρωνα τα παντα τοσο καιρο γτ ως γνωστος οι πουτανες μονο για το χρημα πηδιουντε ή κατι τετοιο τελωςπαντων!!! Εγω προσωπικα ουτε να τη ξαναδω αλλα εαν στην εσπασε τοσο ξεφτιλισε την στα λογια....
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Στείλε και κανένα Facebook αν παίζει να πάρουμε σειρά.
Μολις τελειωσω μαζι της αυτο ειναι το μονο σιγουρο φιλε! Και τηλ κ προφιλ κ ας τρελαθει απο τις ενοχλησεις! Γαμησι κ πεταμα χρηματων αν η αλλη δεν της καιγεται καρφι δε θα την πονεσει καθολου!!!! Θα γελαει με τις φιλες της
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Ρε μαγκα που λετε κ ξαναλετε το βιασμο
Ειλικρινα για πειτε ρε τι σκατα θα κανατε;;; ολοι ειστε επικριτικοι κ οταν σας συμβει δε ξερετε τι κανετε!!!! Απλα θα φευγατε!!! Ουτε καν μαγκα γιατι ο εγωισμος δε θα σαφησει

καμια γκομενα δεν αξιζει να τρως ψωλη στη φυλακη για x χρονια, ξεκινα απο αυτο. Και παντα υπαρχει καλυτερο μουνι απο το μουνι που βαρεθηκες να γαμας 1-2-x χρονια. Συνεχισε με αυτο.

τα μπουνιδια κι οι βιασμοι εχουν συνεπειες, αμα εισαι τοσο ηλιθιος και γουσταρεις να υποστεις τις συνεπειες εμεις τι να σου πουμε? Βουρ και καλα κουραγια, αλλα φροντισε να εχεις αφρολουτρο, σαπουνι σε ντουζιερες με αλλους 20 που χουν να γαμησουν καμια 10ρια χρονια δε λεει.

Αμα θες να την τσουξει ομως απλα γαμησι τελευταιο και delete και αμεση αντικατασταση με καλυτερο rebound μοντελο. Αλλα οταν λεω delete εννοω delete ουτε κουβεντες ουτε με κερατωσες με εκανες, απλα block και δε της ξαναμιλας οσο κι αν σε ρωταει τι εγινε. Εγω εχω μια 7 χρονια ακομα ρωταει τι εγινε.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
στειλε μας το facebook της
τοσα μελη που ειναι εδω θα χορτασει να βλεπει πουτσες σε μηνυματα

καλα αν της στειλει ο mimis την πουτσα του θα παθει κοκομπλοκο


και που να ξαναμπει ο ιπποτης69 που ποσταριζε ψωλες ολη την ωρα τυπε   :S :S :S
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Δεν εχω πιει ετσι μεχρι τα 28 μου οσο ηπια χθες με την παρεα μου! Θα το θυμαμαι κ θα γελαω σε λιγο καιρο αλλ τωρα μονο αυτο δεν κανω!!! Αν νιωθεις ρε μαγκες τοτε σε ποναει κ θες να τα διαλυσεις ολα
 

achtung

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
691
Like
3.161
Πόντοι
446
Δεν εχω πιει ετσι μεχρι τα 28 μου οσο ηπια χθες με την παρεα μου! Θα το θυμαμαι κ θα γελαω σε λιγο καιρο αλλ τωρα μονο αυτο δεν κανω!!! Αν νιωθεις ρε μαγκες τοτε σε ποναει κ θες να τα διαλυσεις ολα

Ρε μαν βάλε το Facebook εδώ να γίνει γλέντι. Θα τα πιούμε και μαζί όλοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom