Νέα

Σκοτώθηκε ο Παντελής Παντελίδης – Θανατηφόρο τροχαίο στη Βουλιαγμένης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JOULIANI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 211K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
οταν οδηγεις εισαι σφαιρα στη θαλαμη. οφειλεις να εισαι νηφαλιος και προσεκτικος. οι παθητικοι συμμετοχοι ενος ατυχηματος ειναι το κριμα.
ο μονος που τα φωναζει με το ονομα τους για χρονια ειναι ο ιαβερης.

βρε αμα ειναι να σε βρει σε βρίσκει...αλλά καλό ειναι να μην προκαλείς την τυχη σου...δεν τον Σουμαχερ τον ειχε φαει η ασφαλτος και τον έστειλε το χιονι...τι ψαχνεις τωρα να βρεις με τα μεταφυσικά
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
οταν οδηγεις εισαι σφαιρα στη θαλαμη. οφειλεις να εισαι νηφαλιος και προσεκτικος. οι παθητικοι συμμετοχοι ενος ατυχηματος ειναι το κριμα.
ο μονος που τα φωναζει με το ονομα τους για χρονια ειναι ο ιαβερης.

συμφωνω σε αυτο . και εγω μπορει μερικες φορες να τρεχω αλλα οποτε εχω κοσμο μεσα παω σαν χελωνα. δεν μου βγαινει να τρεξω. μονος μου ομως κοντραρω rally acropolis χαχα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.644
Κριτικές
61
Like
39.902
Πόντοι
22.785
.......

.........  :huh:
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Να το ελαφρυνουμε λιγο...το παραπανω θρεντ "φαγανε τον Σφακινανακη" το περασα ως "Τον εφαγε ο Σφακιανακης",νομισα πως αναφεροταν στον Παντελιδη...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
βρε αμα ειναι να σε βρει σε βρίσκει...αλλά καλό ειναι να μην προκαλείς την τυχη σου...δεν τον Σουμαχερ τον ειχε φαει η ασφαλτος και τον έστειλε το χιονι...τι ψαχνεις τωρα να βρεις με τα μεταφυσικά

δεν φταινε τα μεταφυσικα αλλα εμεις.

συμφωνω σε αυτο . και εγω μπορει μερικες φορες να τρεχω αλλα οποτε εχω κοσμο μεσα παω σαν χελωνα. δεν μου βγαινει να τρεξω. μονος μου ομως κοντραρω rally acropolis χαχα

και μεσα να μην εχεις κοσμο, εχει εξω. δεν ξερεις που θα εμπλακεις. ειμαστε υπολογοι και γω τρεχω αλλα δεν χωραει δικαιολογιες.
 

Επισκέπτης
η τραγικη ειρωνια ειναι πως πριν 3 χρονια ειχαν βγαλει ενα δημοσιευμα φαρσα...και τον ειχαν βγαλει νεκρο με τον ιδιο ακριβως τροπο...  οτι και να λεμε το παλικαρι πηγε αδικα... κριμα 

αυτο μου ηρθε στο μυαλο και εμενα.
κριμα οπως και να χει.....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
οταν οδηγεις εισαι σφαιρα στη θαλαμη. οφειλεις να εισαι νηφαλιος και προσεκτικος. οι παθητικοι συμμετοχοι ενος ατυχηματος ειναι το κριμα.
ο μονος που τα φωναζει με το ονομα τους για χρονια ειναι ο ιαβερης.
Ετσι ειναι.
 

popeye_170

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2015
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
δεν πεθαναν ακομα... χαροπαλευουν...  αδικα θα πανε..ναι... αλλα και το παλικαρι 32 χρονων αδικα πηγε... μη τρελαθουμε
Το τιμόνι ήταν στα δικά του χέρια, σε μεγάλο ποσοστό  αυτός που οδηγάει καθορίζει τη θα γίνει. Είναι πολύ κρίμα που έφυγε ένα νέο παιδί και δυο κοπέλες είναι άσχημα. Αλλά κάποιος φταίει για αυτό που έγινε και δεν είναι ούτε η τύχη ούτε η μύρα ούτε οι Αμερικάνοι.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Το τιμόνι ήταν στα δικά του χέρια, σε μεγάλο ποσοστό  αυτός που οδηγάει καθορίζει τη θα γίνει. Είναι πολύ κρίμα που έφυγε ένα νέο παιδί και δυο κοπέλες είναι άσχημα. Αλλά κάποιος φταίει για αυτό που έγινε και δεν είναι ούτε η τύχη ούτε η μύρα ούτε οι Αμερικάνοι.

χμμμ,γιατι εγω νομιζα οτι κρυβονται οι rothschild πισω απο το συμβαν ?  :S
 

Επισκέπτης
Γιατιιιιιιιιιιιιιι? :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Απο τη ζήλεια τους τν έφαγαν!  :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'(
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Κρίμα το παλικάρι. Οι κανόνες οδικής κυκλοφορίας είναι μελετημένοι και αν τους τηρείς πολύ δύσκολα θα τρακάρεις.. Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν τηρούμε τίποτα και όχι απλά δεν τηρούμε, αλλά ξεφτιλίζουμε όλους τους κανόνες με τα μπούνια. 150 σε δρόμους με όριο 90 κλπ..
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Γιατιιιιιιιιιιιιιι? :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Απο τη ζήλεια τους τν έφαγαν!  :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'(

ο ιδιος ο παντελιδης το ειχε δηλωσει πριν μερικες μερες οτι αν ξεπερασεις τα 1000 posts εδω μεσα θα το παρει πολυ βαρια
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Κρίμα το παλικάρι. Οι κανόνες οδικής κυκλοφορίας είναι μελετημένοι και αν τους τηρείς πολύ δύσκολα θα τρακάρεις.. Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν τηρούμε τίποτα και όχι απλά δεν τηρούμε, αλλά ξεφτιλίζουμε όλους τους κανόνες με τα μπούνια. 150 σε δρόμους με όριο 90 κλπ..


Καλα, αυτο ασ'το, μεγαλη συζητηση. Κατα τα λοιπα συμφωνουμε.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Καλα, αυτο ασ'το, μεγαλη συζητηση. Κατα τα λοιπα συμφωνουμε.

Υπάρχει μία μαλακισμένη αντίληψη στο μέσο Έλληνα οδηγό. Έχει την ψευδαίσθηση ότι είναι ή θέλει να το παίξει Νίκι Λάουντα!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Υπάρχει μία μαλακισμένη αντίληψη στο μέσο Έλληνα οδηγό. Έχει την ψευδαίσθηση ότι είναι ή θέλει να το παίξει Νίκι Λάουντα!

ε ναι ρε φιλε αλλα ολο και καποιος δεν θα ειναι Λαουντα αναμεσα σε τοσους οδηγους ?

σε αυτον τον ανθρωπο τι εχεις να πεις ?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Υπάρχει μία μαλακισμένη αντίληψη στο μέσο Έλληνα οδηγό. Έχει την ψευδαίσθηση ότι είναι ή θέλει να το παίξει Νίκι Λάουντα!

πιο μαλακισμενη αντιληψη ειναι οτι φταιει το κακο οδοστρωμα για τα τροχαια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom