Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Όχι τπτ άλλο δεν υπάρχει και αντιπρόσωπεια Lada στην Ελλάδα πια.....
μη δινεις σημασια σε κανεναν, ας κρατησουμε το νημα ενημερωτικο ...

αλλωστε στους δεκα, οι 9 θα πουν κατι κακο και ο ενας θα πει κατι καλο με κακο τροπο....στα αρχιδια σας ολα!
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
zadren μη μπαινεις στο κοπο να μου απαντας,ξερω οτι διαβαζεις οτι γραφετε εδω,αυτο μου φτανει.οπως και ξερεις οτι εχεις την στηριξη μου,απο τη στιγμη που με τον ελληνα ριξατε την ιδεα στο τραπεζι.εγω γραφω διαφορα που σκεφτομαι,απο κει και περα,εσεις φιλτραρετε και κρατατε αν σας κανει κατι!μετα το τελευταιο σου κειμενο,με κανεις να πιστευω οτι αυτο που οργανωνετε,τελικα πρεπει να ξεπερναει κατα πολυ οτι περναγε απ το μυαλο μου!!!!καλη συνεχεια παιδια!!!!
οτι χρειαστειτε,απλα ζητηστε το.
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
ο φιλος με το "πουλμαν" δε κανονιζει κανα δρομολογιο!!!να μαζεψει κοσμο,για την βραδινη μας εξοδο!!!καλο αλλοθι και για τους παντρεμενους!!!αλλα ξεχασα,αμα δεν ειναι "LADA" το πουλμαν,δε μας κανει!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
zadren μη μπαινεις στο κοπο να μου απαντας,ξερω οτι διαβαζεις οτι γραφετε εδω,αυτο μου φτανει.οπως και ξερεις οτι εχεις την στηριξη μου,απο τη στιγμη που με τον ελληνα ριξατε την ιδεα στο τραπεζι.εγω γραφω διαφορα που σκεφτομαι,απο κει και περα,εσεις φιλτραρετε και κρατατε αν σας κανει κατι!μετα το τελευταιο σου κειμενο,με κανεις να πιστευω οτι αυτο που οργανωνετε,τελικα πρεπει να ξεπερναει κατα πολυ οτι περναγε απ το μυαλο μου!!!!καλη συνεχεια παιδια!!!!
οτι χρειαστειτε,απλα ζητηστε το.
:grin:
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
ο φιλος με το "πουλμαν" δε κανονιζει κανα δρομολογιο!!!να μαζεψει κοσμο,για την βραδινη μας εξοδο!!!καλο αλλοθι και για τους παντρεμενους!!!αλλα ξεχασα,αμα δεν ειναι "LADA" το πουλμαν,δε μας κανει!
Λοιπόν μια φορά το έχω αραξει κοντά στο Mirada στην Γλυφάδα, ραντεβού στο φτερό.με πήραν καμμια 10 άρα τηλέφωνα να με ρωτήσουν από τι έμεινε εκεί  :2funny:  :2funny:  :2funny: :2funny:
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
χαχαχα!κλαιω!!!εεε ναι,που να το κρυψεις!!δε σ αφησαν να χαρεις και το διαλειμμα σου!
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
χαχαχα!κλαιω!!!εεε ναι,που να το κρυψεις!!δε σ αφησαν να χαρεις και το διαλειμμα σου!
Εεεεεεεε μα.ειπα να ξεφουσκωσω λάστιχο έχω τρόπο να το επαναφέρω μετά αλλά θα πάθει ζημιά τόση ώρα πίτα με τόσο βάρος
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Εεεεεεεε μα.ειπα να ξεφουσκωσω λάστιχο έχω τρόπο να το επαναφέρω μετά αλλά θα πάθει ζημιά τόση ώρα πίτα με τόσο βάρος
Ε μα κι εσυ, δεν εβαζες μια πινακιδα " Εκπαιδευτικη Εκδρομη Ενηλικων"........κι ασε τους να αναρωτιουνται...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
κυριοι διοργανωτες που δηλωνουμε συμμετοχη?
οπως εχω πει θα με ενδιεφερε

αναμενουμε  :hi:
 

PhantomQ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Κριτικές
10
Like
218
Πόντοι
291
zadren μη μπαινεις στο κοπο να μου απαντας,ξερω οτι διαβαζεις οτι γραφετε εδω,αυτο μου φτανει.οπως και ξερεις οτι εχεις την στηριξη μου,απο τη στιγμη που με τον ελληνα ριξατε την ιδεα στο τραπεζι.εγω γραφω διαφορα που σκεφτομαι,απο κει και περα,εσεις φιλτραρετε και κρατατε αν σας κανει κατι!μετα το τελευταιο σου κειμενο,με κανεις να πιστευω οτι αυτο που οργανωνετε,τελικα πρεπει να ξεπερναει κατα πολυ οτι περναγε απ το μυαλο μου!!!!καλη συνεχεια παιδια!!!!
οτι χρειαστειτε,απλα ζητηστε το.

και εγώ χωρίς να τα ξέρω τα παιδιά μετά το τελευταίο μήνυμα του Zadren κατάλαβα ότι αυτό που έχουν στο μυαλό τους είναι μεγάλο και ξεπερνάει όπως λες ότι μπορεί να είχε ο καθένας μας στο μυαλό του..πλέον δεν τους φοβάμαι θα το πετύχουν σίγουρα  :hi:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
μετά το τελευταίο μήνυμα του Zadren κατάλαβα ότι αυτό που έχουν στο μυαλό τους είναι μεγάλο και ξεπερνάει όπως λες ότι μπορεί να είχε ο καθένας μας στο μυαλό του.

Που να δεις το τελευταίο μήνυμα του Αρτέμη Σώρρα, πόσο τεράστιο είναι αυτό που έχει στο μυαλό του.
Ίσα με τρία τρις!

Γίγαντας!
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Που να δεις το τελευταίο μήνυμα του Αρτέμη Σώρρα, πόσο τεράστιο είναι αυτό που έχει στο μυαλό του.
Ίσα με τρία τρις!
Γίγαντας!

Δεν κατάλαβα τι υπονοείς....  ότι δίνουμε απατηλές προσδοκίες?

Δεν ξέρω πόσο τεράστιο καθορίζεις το μήνυμα του Α. Σώρρα. Δεν ξέρω καν πως καθορίζεις κάτι τεράστιο και γιγαντιαίο.
Για παράδειγμα... Ας πούμε το μυαλό σου να το θεωρείς επίσης "Τεράστιο" και εμείς "Μικροσκοπικό", ή όπως το weenie σου (βλ. πέος), εσύ μπορεί να το θεωρείς "Γίγαντα" και εμείς "Νάνο".  

Το αν είναι ή όχι εξαρτάται από ποια σκοπιά βλέπει ο καθένας τα πράγματα.
 
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
9
Like
3.683
Πόντοι
736
Προς διευκόλυνση των μακρινών συμμετεχόντων πότε περίπου το υπολογίζεται παίδες;
 

Geo12S

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
145
Like
16
Πόντοι
1
Δεν κατάλαβα τι υπονοείς....  ότι δίνουμε απατηλές προσδοκίες?

Δεν ξέρω πόσο τεράστιο καθορίζεις το μήνυμα του Α. Σώρρα. Δεν ξέρω καν πως καθορίζεις κάτι τεράστιο και γιγαντιαίο.
Για παράδειγμα... Ας πούμε το μυαλό σου να το θεωρείς επίσης "Τεράστιο" και εμείς "Μικροσκοπικό", ή όπως το weenie σου (βλ. πέος), εσύ μπορεί να το θεωρείς "Γίγαντα" και εμείς "Νάνο". 

Το αν είναι ή όχι εξαρτάται από ποια σκοπιά βλέπει ο καθένας τα πράγματα.
 
Οταν εχεις χρονο δες το πμ σου!!
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Οταν εχεις χρονο δες το πμ σου!!

Ναι το έχω δει.... σε ευχαριστώ. Απλά να το πω για να διαβάσουν και οι υπόλοιποι.
Έχω λάβει πάρα πολλά πμ (πρωσοπικά μηνύματα), αλλά δεν έχω απαντήση σε κανέναν.
ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ επίτηδες, ούτε για να σνομπάρω κάποιον. Απλά θα απαντήσω σε όλους σας μαζεμένα σε 2-3 ημέρες.

Μόλις κάνουμε και επίσημη ανακοίνωση την ημερομηνία, θα απαντήσω σε όλους σας.

Απλά μέχρι τότε...
Καλό θα ήταν όσοι έχουν το ενδιαφέρον να παραβρεθούν στο SINNERS 1ο prive VIP party, να μας στείλουν,
είτε σε εμένα, είτε στο Zadren πμ (προσωπικό μήνυμα) και να μας αναφέρουν ότι ενδιαφέρονται να έρθουν.
Εάν θα είναι μόνοι τους ή εάν θέλουν να έρθουν παρέα με κάποιον φίλο τους.
Να πω ότι όσοι έχετε σκοπό να έρθετε με παρέα... θα πρέπει να εγγυηθείτε για αυτήν!

Σε καμία περίπτωση αυτό δεν σημαίνει και ότι θα τους δεχτούμε στο πάρτυ μας. Να είμαστε ξεκάθαροι εξαρχής.
Απλά το κάνουμε για να γνωρίζουμε ανώνυμα το ενδιαφέρον του εκάστοτε και να βάλουμε τα πράγματα σε ένα
μπούσουλα.

 

Moutro69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
234
Like
16
Πόντοι
1
Εγώ είπα οτι θα βγουν φράγκα και κακό δεν ειναι και πεσατε να με φάτε.
Το ποτο έχει καθαρό κόστος λιγοτερο από 1 ευρώ, οι κοπέλες 0 οι σερβιτορες παίζουν με την ώρα και την μέρα. Αν ερθουν λοιπόν 200 ατομα με 15 ευρώ είσοδο εχεις είσπραξη 3000, αφαιρείς κοστοι και σου μένει ένα καλό μερακαματο αν εχεις κάνει καλή διαχείρηση. Υποχρεωτικά σκοπευεις στο να έχεις κερδος, γιατί αλλιώς θα μπεις μέσα. Αν πραγματικά δεν  θέλετε να βγάλετε λεφτά, κάνετε μία σούμα και λέτε βγάλαμε 1000 ευρώ παρτε 10 free fucks με κληρωση σε  όσους παρεβρέθηκαν.
Στην αντίθετη περίπτωση θα βάλετε πολλά από την τσέπη σας, γιατι μεγάλες προσδοκίες μεγάλα τα έξοδα.
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Να τα πάρουμε με την σείρά ένα ένα...


Εγώ είπα οτι θα βγουν φράγκα και κακό δεν ειναι και πεσατε να με φάτε.

Εϊχες γράψει μαλακίες (σόρρυ για το ύφος μου γιατί δεν το συνηθίζω) αλλά μαλακίες. Και πιο συγκεκριμένα είχες πει...
"Και σιγά μην μαζευτούν 150 μαλάκες και 150 πουτάανες ή έστω 80 που καλές θα είναι οι 10 και θα έχουν ουρά ενώ οι άλλες θα το ξύνουν να ματώσει.
Καλά κάνουν τα παιδιά, λεφτά θέλουν να βγάλουν αλλά δεν ειναι εφικτό σε τέτοια έκταση.
10-15 άτομα την φορά 5-6 διαλεχτές κοπέλες καθε 15 μέρες είναι ποιο εύκολα πραγματοποιήσιμο και ποιο ρεαλιστικό."



Πάμε παρακάτω...


Το ποτο έχει καθαρό κόστος λιγοτερο από 1 ευρώ, οι κοπέλες 0 οι σερβιτορες παίζουν με την ώρα και την μέρα.
Αν ερθουν λοιπόν 200 ατομα με 15 ευρώ είσοδο εχεις είσπραξη 3000, αφαιρείς κοστοι και σου μένει ένα καλό μερακαματο αν εχεις κάνει καλή διαχείρηση.

Επειδή ΔΕΝ είχα, ούτε έχω μπάρ... δεν έχω ιδέα ποιο είναι το καθαρό κόστος των ποτών. Στο κάτω κάτω ΔΕΝ είναι δική μας επιχείρηση.
Εϊναι κλαμπ επώνυμο, το οποίο έχει ιδιοκτήτη επιχειρηματία και αυτός σου λέει... "φίλε εγώ για να κλείσω το μαγαζί μου για εσάς, η επιχείρηση μου δεν πρέπει να μπει μέσα".
Απλά πράγματα. Οπότε είτε 1 ευρώ έχει καθαρό κόστος το ποτό είτε 5 ευρώ... εμείς ΔΕΝ μπορούμε να του πούμε τα ποτά θα μας τα δίνεις 1 ευρώ. Στο κάτω κάτω, η κάθε
επιχείρηση δεν έχει κόστος μόνο τα ποτά. ¨Εχει ρεύμα, έχει υπαλλήλους, έχει ενοίκια, έχει ένφια, έχει ΙΚΑ, έχει τα μαλιά της κεφαλής της έχει.... οπότε τι δεν καταλαβαίνεις?

Εκτός εάν έχεις εσύ ένα δικό σου καλό μαγαζί που θα μπορούσες να μας το δώσεις με 1 ευρώ το ποτό και με τριάντα ευρώ μεροκάματο την σερβιτόρα. Εκεί πάω πάσο φίλε.
Απλά πες μου να το κάνουμε στο μαγαζί σου.
Και πάλι όμως, να ξέρεις... ΚΑΜΙΑ ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ να δουλέψει με 30 ευρώ μεροκάμματο για αυτά που θα την βάλουμε να κάνει και να παρουσιάσει.
Οπότε.... και εκεί άκυρω τρωως!


Και συνεχίζουμε...


Υποχρεωτικά σκοπευεις στο να έχεις κερδος, γιατί αλλιώς θα μπεις μέσα. Αν πραγματικά δεν θέλετε να βγάλετε λεφτά, κάνετε μία σούμα και λέτε βγάλαμε 1000 ευρώ
παρτε 10 free fucks με κληρωση σε  όσους παρεβρέθηκαν. Στην αντίθετη περίπτωση θα βάλετε πολλά από την τσέπη σας, γιατι μεγάλες προσδοκίες μεγάλα τα έξοδα.

Θα σε παρακαλούσα εφόσον εγώ και ο κ. Zadren κάνουμε αυτό το πριβε VIP πάρτυ εν ονόματι SINNERS, να αφήσεις την όλη διαχείρηση σε εμάς.
Και εμείς από την πλευρά μας θα είμαστε υπάιτιοι για το εάν θα μπούμε μέσα ή "έξω". Για το εάν θα μείνουν οι καλεσμένοι ευχαριστημένοι ή όχι.
Για το εάν θα έχουν ξαναδεί κάτι τέτοιο ή όχι.... κλπ.
Το πόσο θα κοστίσει η είσοδος... είναι πάλι δικό μας θέμα. Απλά να ξέρεις ότι ότι πληρώνεις.... παίρνεις. Αυτό ισχύει στα πάντα.
Και επειδή εμείς θέλουμε να "πάρουμε" για εμάς και τους καλεσμένους μας... θα πληρώσουμε.
Και όπως είπες καλός στο τέλος... ναι κάποια χρήματα πιθανόν θα τα βάλουμε από την τσέπη μας... αλλά αυτό πάλι αφορά εμάς και την καύλα μας.

Αυτα....
:hi:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom