Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
Αστο φιλε...Μην ερχεσαι καλυτερα. Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον...

κριμα τυπε :S.πανω που ετοιμαζομουν να ερθω μου εριξες πορτα.δεν πειραζει,σου στελνω αμα θες και ετσι το ποσοστο απο την προμηθεια που θα παιρνες.ωχ,σορυ,ξεχαστηκα,δεν το κανετε για τα φραγκα αλλα για τη φαση :S :S :S
 

PhantomQ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Κριτικές
10
Like
218
Πόντοι
291
πολύ ενδιαφέρουσα η ιδέα σας κύριοι καλή επιτυχία και από μένα!!  :hi:
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
κριμα τυπε :S.πανω που ετοιμαζομουν να ερθω μου εριξες πορτα.δεν πειραζει,σου στελνω αμα θες και ετσι το ποσοστο απο την προμηθεια που θα παιρνες.ωχ,σορυ,ξεχαστηκα,δεν το κανετε για τα φραγκα αλλα για τη φαση :S :S :S

Προς τι αυτή η ειρωνεία? Δεν μπορώ να καταλάβω...
Εσύ όταν πας με "συνοδούς" θες να πεις ότι δεν το κάνουν για τα φράγκα... αλλά για την φάση.  :2funny: :2funny: :2funny:

Και να σου θυμίσω τι γράφεις....
Ηταν 2 πμ,το παρταρισμα με τον κολλητο σε πασιγνωστο club ηταν στο απογειο,μουνια καθε ειδους μας τριγυρναγαν αλλα εμεις  ριχναμε τα ακυρα βροχη,ψαχναμε το πιο γαμευσιμο.
Καποια στιγμη με πλησιασε ο μουναρος,αρχισε να μου μιλαει,της λεω κατευθειαν στο ψητο ποσο για short time,μου λεει 2.000 baht.kαλα της λεω,αντε γεια,μου λεει ποσα δινεις,της
λεω 1000 baht για 2 ξεφορτωματα,μου λεει οκ.


Πλήρωσες? ή δεν πλήρωσες?... αλλά είπαμε.... δεν έγινε για τα φράγκα, αλλά για την φάση!


Φίλε.... ας τα πάρουμε από την αρχή και να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα γιατί οι ειρωνείες δεν νομίζω ότι έχουν θέση μέσα σε αυτό το νήμα.
1)  Εμείς... δηλαδή εγώ και ο Zadren κάνουμε ένα ΔΙΚΟ ΜΑΣ και ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ πριβέ πάρτυ. Κι αν δεν το κατάλαβες να στο πω και πιο απλά λόγια ... είναι σαν να έχω γενέθλια και καλό όποιον γουστάρω στο πάρτυ μου.
2)  ΔΕΝ σε υποχρεώσαμε να έρθεις και βασικά δεν σου είπαμε ότι μπορείς και να έρθεις.
3)  Καλώς ή κακώς... για να οργανωθεί το πάρτυ χρειάζονται κάποια χρήματα. Όπως και εσύ... όταν ενηλικιωθείς, θα πρέπει να πληρώνεις μόνο σου την γενέθλεια τούρτα σου και όχι να στην αγοράζουν οι γονείς σου όπως
    γίνετε μέχρι τώρα. Επίσης, θα μάθεις ότι όταν καλούν οι γονείς σου τους φίλους στο δικό σου πάρτυ έχουν προνοήσει να έχουν αναψυκτικά, φαγητό, έχουν ήδη πληρώσει προσκλητήρια για να καλέσεις τους φίλους σου, κλπ.
    Αυτά είναι έξοδα. Και εννοήτε ότι τα πληρώνουν οι γονείς σου από την τσέπη τους γιατί σε αγαπάνε. Στην προκειμένη περίπτωση όμως, εσύ και ο κάθε εσύ δεν μου βγάζετε αγάπη. Αρά... γιατί εγώ να πληρώσω από την
    τσέπη μου ώστε να επωφεληθείς εσύ?
4)  Ξέρεις εσύ καμία επιχείρηση που θα σου έδινε τον χώρο της χωρίς οικονομικό όφελως????? Εάν ναι... πρότεινε μας να πάμε εκεί για το πάρτυ.
5)  Ξέρεις εσύ καμία κοπέλα συνοδό (εκτός από την Ταιλανδή που σε ερωτεύτηκε και δεν σου πήρε φράγκα) που θα σε συνόδευε χωρίς κάποιο όφελως????

Λοπόν.... για μία τελευταία φορά.... εάν κάποιος θέλει να έρθει στο πάρτυ μας, θα πρέπει να μας στείλει ένα πμ ότι τον ενδιαφέρει να έχει παρουσία εκεί. Αυτό ΔΕΝ σημαίνει ότι και εμείς θα πρέπει να τον δεχτούμε για πολλούς
και διάφορους λόγους. Εκ τον οποίον ο πιο σημαντικός είναι ότι θέλουμε άτομα παρέα μας να διασκεδάσουμε τα οποία ΔΕΝ θα έχουν σκοπό να δημιουργήσουν προβλήματα, είτε σε εμάς, είτε στο μαγαζί, είτε στις κοπέλες.
Πρέπει να είναι άτομα σοβαρά, Κύριοι, ευγενικοί, χαμογελαστοί και όχι κατσούφιδες, να έχουν ντυθεί ευπρεπώς και όχι με φόρμα αθλητική, να είναι καθαροί και να μην μυρίζουν οι μασχάλες τους, άνθρωποι ήπιον τόνων που
σκοπός τους είναι να περάσουν μία υπέροχα ξεχωριστή βραδυά που για τα Ελληνικά δεδομένα θα είναι πρωτότυπη.

Αυτά....
Οπότε, όποιος ΔΕΝ ενδιαφέρεται να έρθει καλό θα ήταν να μην μπαίνει εδώ μέσα και να καυλαντίζει. Υπάρχουν άλλα νήματα για αυτό.
Όπως και επίσης οι κατηγορίες του τύπου "το κάνουν για την φάση και όχι για τα φράγκα", είναι φράσεις κακόβουλες κατά εμένα που
δεν έχουν κανένα άλλο σκοπό εκτός από "μιζέρια".

 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Σ αυτό το εγχείρημα θα παίζουν και κορίτσια γραφείων ή μόνο ανεξάρτητες? :pipa3:
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Και μιας και αναφέρθηκε το χρηματικό... να πω το εξής για όλους τους ενδιαφερόμενους και θα θέλαμε να ακούσουμε την γνώμη σας σχετικά με το εάν θα υπάρξει τιμή εισόδου στο πάρτυ ή όχι.


Μέχρι στιγμής οι επιλογές είναι οι εξής:

1)  Η είσοδος να είναι δωρεάν. Το μαγαζί χρεώνει τα απλά (όχι special) αλκοολούχα ποτά € 8,00 ευρώ. Αυτή είναι και η κανονική τιμή ποτών στο μαγαζί όποτε και να πάτε.

2)  Η είσοδος θα έχει κόστος € 20 ευρώ. Η τιμή αυτή συμπεριλαμβάνει δύο (2) απλά (όχι special) αλκοολούχα ποτά.

3)  Η είσοδος θα έχει κόστος € 50 ευρώ. Η τιμή αυτή συμπεριλαμβάνει όσα απλά (όχι special) αλκοολούχα ποτά θέλετε και αντέχετε. Επίσης θα υπάρξει μαζί με το ποτό και μία έκπληξη από εμάς για όλους εσάς.


Αναμένουμε να μας πείτε την επιλογή σας ή τυχόν άλλη πρόταση.


:hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Σ αυτό το εγχείρημα θα παίζουν και κορίτσια γραφείων ή μόνο ανεξάρτητες? :pipa3:
Ανεξαρτητες, κοπελες γραφειων, φιλες, χορευτριες, showgirls, promogirls, studio girls. Συν αλλες δυο κατηγοριες που ακομα διαπαγματευομαι...

ΥΓ Με τον ορο ανεξαρτητες εννοω κοπελες απο εδω μεσα αλλα ΚΑΙ κοπελες που δεν εχουν αναφερθει εδω μεσα ΠΟΤΕ!
Με τον ορο φιλες, εννοω prive κοπελες φιλων μας....
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Ανεξαρτητες, κοπελες γραφειων, φιλες, χορευτριες, showgirls, promogirls, studio girls. Συν αλλες δυο κατηγοριες που ακομα διαπαγματευομαι...

ΥΓ Με τον ορο ανεξαρτητες εννοω κοπελες απο εδω μεσα αλλα ΚΑΙ κοπελες που δεν εχουν αναφερθει εδω μεσα ΠΟΤΕ!
Με τον ορο φιλες, εννοω prive κοπελες φιλων μας....
Τέλεια!!!!περιλάμβανει τα πάντα.ευελπιστω να συμπεριληφθουμε.να δούμε και ανθρώπους που τα λέμε από εδώ και δεν γνωρίζουμε. Συν τις κοπέλες.αναμενουμε νέα.οσο για το αντίτιμο που προαναφερθηκε θέλει λίγο προσοχή με την έννοια του παραδείγματος των προσκλήσεων σε μεγάλα strip.μαζευεται ότι να ναι πίνει τζαμπε μια μπύρα,παίρνει.μονο μάτι και τπτ άλλο! Καλή συνέχεια....
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Σχετικά με το εάν θα υπάρχει τιμή εισόδου ή όχι....
Εάν θέλετε να ξέρετε την δική μου γνώμη, εγώ θα προτιμούσα τα € 50 ευρώ είσοδο και μπορώ να τεκμηριώσω την άποψη μου.

1)  Είναι ένας τρόπος φιλτραρίσματος.

2)  Πόσα χρήματα θα πλήρωνε κάποιος που θα πήγαινε με τον/τα φιλαράκια του σε ένα κλάμπ?
    α)  Τα ποιο πολλά κλάμπ χρεώνουν είσοδο από €15 -€20 ευρώ. Πολλά από αυτά δεν συμπεριλαμβάνουν το πρώτο ποτό. Κάποια άλλα ναι.
    β)  Πόσα ποτά θα έπινες μέσα σε ένα κλάμπ που θα πέρναγες καλά και θα είχες κέφι? 1, 2, 3.... 15?
    γ)  Θα κέρναγες έστω ένα ποτό ή σφηνάκι τον/τους φίλους σου? 

3)  Δεν θα είχα το άγχος του τύπου.... ήπια ήδη 4 ποτά άρα έχω ακόμα διαθέσιμα χρήματα για ποτό, για να πιώ άλλα 2.


Βέβαια οι γνώμες διίστανται και για αυτό το συζητάμε. Ειλικρινά θα ήθελα να ακούσω και την δική σας γνώμη επ' αυτού.
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Σχετικά με το εάν θα υπάρχει τιμή εισόδου ή όχι....
Εάν θέλετε να ξέρετε την δική μου γνώμη, εγώ θα προτιμούσα τα € 50 ευρώ είσοδο και μπορώ να τεκμηριώσω την άποψη μου.

1)  Είναι ένας τρόπος φιλτραρίσματος.

2)  Πόσα χρήματα θα πλήρωνε κάποιος που θα πήγαινε με τον/τα φιλαράκια του σε ένα κλάμπ?
    α)  Τα ποιο πολλά κλάμπ χρεώνουν είσοδο από €15 -€20 ευρώ. Πολλά από αυτά δεν συμπεριλαμβάνουν το πρώτο ποτό. Κάποια άλλα ναι.
    β)  Πόσα ποτά θα έπινες μέσα σε ένα κλάμπ που θα πέρναγες καλά και θα είχες κέφι? 1, 2, 3.... 15?
    γ)  Θα κέρναγες έστω ένα ποτό ή σφηνάκι τον/τους φίλους σου? 

3)  Δεν θα είχα το άγχος του τύπου.... ήπια ήδη 4 ποτά άρα έχω ακόμα διαθέσιμα χρήματα για ποτό, για να πιώ άλλα 2.


Βέβαια οι γνώμες διίστανται και για αυτό το συζητάμε. Ειλικρινά θα ήθελα να ακούσω και την δική σας γνώμη επ' αυτού.
Είναι ένας τρόπος φιλτραρίσματος.
Ο πιο σωστός λογος!!!!
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Και μιας και αναφέρθηκε το χρηματικό... να πω το εξής για όλους τους ενδιαφερόμενους και θα θέλαμε να ακούσουμε την γνώμη σας σχετικά με το εάν θα υπάρξει τιμή εισόδου στο πάρτυ ή όχι.


Μέχρι στιγμής οι επιλογές είναι οι εξής:

1)  Η είσοδος να είναι δωρεάν. Το μαγαζί χρεώνει τα απλά (όχι special) αλκοολούχα ποτά € 8,00 ευρώ. Αυτή είναι και η κανονική τιμή ποτών στο μαγαζί όποτε και να πάτε.

2)  Η είσοδος θα έχει κόστος € 20 ευρώ. Η τιμή αυτή συμπεριλαμβάνει δύο (2) απλά (όχι special) αλκοολούχα ποτά.

3)  Η είσοδος θα έχει κόστος € 50 ευρώ. Η τιμή αυτή συμπεριλαμβάνει όσα απλά (όχι special) αλκοολούχα ποτά θέλετε και αντέχετε. Επίσης θα υπάρξει μαζί με το ποτό και μία έκπλ.


Αναμένουμε να μας πείτε την επιλογή σας ή τυχόν άλλη πρόταση.


:hi:

επιλογες 1 ή 2 οι καλυτερες νομιζω
προσωπικα θα διαλεγα τη 2 αν και δε πινω ποτα σε μαγαζια του ειδους.
μπυριτσα και μονο μπυριτσα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Τέλεια!!!!περιλάμβανει τα πάντα.ευελπιστω να συμπεριληφθουμε.να δούμε και ανθρώπους που τα λέμε από εδώ και δεν γνωρίζουμε. Συν τις κοπέλες.αναμενουμε νέα.οσο για το αντίτιμο που προαναφερθηκε θέλει λίγο προσοχή με την έννοια του παραδείγματος των προσκλήσεων σε μεγάλα strip.μαζευεται ότι να ναι πίνει τζαμπε μια μπύρα,παίρνει.μονο μάτι και τπτ άλλο! Καλή συνέχεια....
Ποτε δεν θα εκανα ενα παρτυ σε στριπ....Ποσο βαρετο ρε φιλε θα ηταν αυτο....Σιγα την πρωτοτυπια...Εμεις ειπαμε παμε για το διαφορετικο...Παμε για κατι αλλο. Θα δουμε την επομενη τι θα λεμε....Ελπιζω να πανε ολα καλα.
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
επιλογες 1 ή 2 οι καλυτερες νομιζω
προσωπικα θα διαλεγα τη 2 αν και δε πινω ποτα σε μαγαζια του ειδους.
μπυριτσα και μονο μπυριτσα

Να πω το εξής... και εγώ δεν πίνω ποτά καθότι δεν μου αρέσει το ακλοόλ. Βέβαια με καλή παρέα και τσακίρ κέφι κάνω μερικές παραβάσεις και πίνω.
Επίσης... λες ότι πίνεις μπύρες. Και η μπύρα πόσο νομίζεις έχει? Να σου πω την αλήθεια δεν ρώτησα αλλά εάν δεν έχει € 8 ευρώ σίγουρα θα έχει € 7 ευρώ.
Άρα εάν είσαι κάπου που περνάς καλά και θα κάτσεις 5-6 ώρες.... πόσες μπύρες θα πιείς????

Όμως όπως είπα... η τιμή εισόδου εκτός από κάποιες επιπλέον "εκπληξούλες" που θα μπορούμε να έχουμε μαζί με την τιμή εισόδου, το ποιό βασικό
είναι το εν μέρη φιλτράρισμα.


Τέλος να αναφέρω ότι εγγυούμαστε για την καθαρότητα των ποτών. ¨Εχει γίνει θέμα και έχει σηζητηθεί και μας επιβαιβέωσαν και επίσης εγγυήθηκαν
και από την πλευρά τους ότι όλα τα ποτά θα είναι καθαρά!!!



 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Ποτε δεν θα εκανα ενα παρτυ σε στριπ....Ποσο βαρετο ρε φιλε θα ηταν αυτο....Σιγα την πρωτοτυπια...Εμεις ειπαμε παμε για το διαφορετικο...Παμε για κατι αλλο. Θα δουμε την επομενη τι θα λεμε....Ελπιζω να πανε ολα καλα.
Σίγουρα σε strip θα ήταν βαρετό και μια από τα ίδια.απλα το έφερα σαν παράδειγμα γιατί μαζεύονται πιτσιρικάδες να καυλαντησουν.
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Σίγουρα σε strip θα ήταν βαρετό και μια από τα ίδια.απλα το έφερα σαν παράδειγμα γιατί μαζεύονται πιτσιρικάδες να καυλαντησουν.

Ακριβώς... σε καμία περίπτωση δεν θα θέλαμε να κάνουμε "άλλο ένα πάρτυ". Τέτοια γίνονται παντού κάθε μέρα, κάθε ώρα.
Σε "ένα ακόμα πάρτυ", δεν χρειάζεστε και εμάς... πάτε και μόνοι σας με την παρεούλα σας.
Εδώ πάμε να κάνουμε κάτι προτότυπο, αξιόλογο και όμορφο. Για αυτό και εγώ επιμένω από την θέση μου στο θέμα του φιλτραρίσματος.
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Να πω το εξής... και εγώ δεν πίνω ποτά καθότι δεν μου αρέσει το ακλοόλ. Βέβαια με καλή παρέα και τσακίρ κέφι κάνω μερικές παραβάσεις και πίνω.
Επίσης... λες ότι πίνεις μπύρες. Και η μπύρα πόσο νομίζεις έχει? Να σου πω την αλήθεια δεν ρώτησα αλλά εάν δεν έχει € 8 ευρώ σίγουρα θα έχει € 7 ευρώ.
Άρα εάν είσαι κάπου που περνάς καλά και θα κάτσεις 5-6 ώρες.... πόσες μπύρες θα πιείς????

Όμως όπως είπα... η τιμή εισόδου εκτός από κάποιες επιπλέον "εκπληξούλες" που θα μπορούμε να έχουμε μαζί με την τιμή εισόδου, το ποιό βασικό
είναι το εν μέρη φιλτράρισμα.


Τέλος να αναφέρω ότι εγγυούμαστε για την καθαρότητα των ποτών. ¨Εχει γίνει θέμα και έχει σηζητηθεί και μας επιβαιβέωσαν και επίσης εγγυήθηκαν
και από την πλευρά τους ότι όλα τα ποτά θα είναι καθαρά!!!


:hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Τέλεια!!!!περιλάμβανει τα πάντα.ευελπιστω να συμπεριληφθουμε.ν[size=10pt][size=10pt]α δούμε και ανθρώπους που τα λέμε από εδώ και δεν γνωρίζουμε[/size][/size]. Συν τις κοπέλες.αναμενουμε νέα.οσο για το αντίτιμο που προαναφερθηκε θέλει λίγο προσοχή με την έννοια του παραδείγματος των προσκλήσεων σε μεγάλα strip.μαζευεται ότι να ναι πίνει τζαμπε μια μπύρα,παίρνει.μονο μάτι και τπτ άλλο! Καλή συνέχεια....
Εκει θα δεις πολλα...Πραγματα που δεν τα περιμενεις. Θα δεις ανθρωπους τελικα αξιολογους που μιλας απο εδω καθε μερα και αυτο και μονο ειναι μια ομορφη εμπειρια.... ;)
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Εκει θα δεις πολλα...Πραγματα που δεν τα περιμενεις. Θα δεις ανθρωπους τελικα αξιολογους που μιλας απο εδω καθε μερα και αυτο και μονο ειναι μια ομορφη εμπειρια.... ;)
Αντε να δουμε φιλε..εγω μεσα ειμαι και το γνωριζεις ηδη αυτο.
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Αντε να δουμε φιλε..εγω μεσα ειμαι και το γνωριζεις ηδη αυτο.

Θα χαρούμε Naruto-Sasuke να σε δούμε παρέα μας. Αυτό όμως που θέλω να πω για ακόμη μία φορά να πω, είναι το εξής....
Όσοι θέλετε να έρθετε θα σας παρακαλούσαμε να μας στείλετε ένα πμ (προσωπικό μήνυμα).
Επίσης... εάν θέλετε να φέρεται κάποιον φίλο/φίλους ή γνωστό/γνωστούς, παρέα σας, τότε θα σας παρακαλούσαμε να μας το πείτε και αυτό.
Εννοήτε ότι εφόσον σας έχουμε δεχτεί, θα πρέπει με την σειρά σας να εγγυηθείτε εσείς για τον φίλο ή την παρέα που θα φέρεται.

:hi:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom