Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ΟΛΟΙ λοιπον στη ενορια της καβλας!!ολοι οι πιστοι θα προσελθουμε!  :priest:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
αποκλειεις δλδ μερικοι "μορφονιοι"να κανουν κρα για φοτος με τα κοριτσια..
αυτο και γω γουσταρω στην ολη φαση,οτι παιζετε σε πμ θα ειπωθει λαιβ.



αν το κανουν αυτο καιγομαστε ολοι!!θα παρει ο φακος ξοφαλτσα εμενα η εσενα που εχουμε πει στις γυναικες οτι παμε για μπεκατσες στο βουνο και θα γινουμε τσιμπουκι σπιτι
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
αν το κανουν αυτο καιγομαστε ολοι!!θα παρει ο φακος ξοφαλτσα εμενα η εσενα που εχουμε πει στις γυναικες οτι παμε για μπεκατσες στο βουνο και θα γινουμε τσιμπουκι σπιτι
που να εχεις κανονισει και να γυρισεις και με μπεκατσες σπιτι.....βγαλε ακρη μετα χαχαχααχαχαχα
 

stavros_alani

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
56
Like
1.701
Πόντοι
7.335
αποκλειεις δλδ μερικοι "μορφονιοι"να κανουν κρα για φοτος με τα κοριτσια..
αυτο και γω γουσταρω στην ολη φαση,οτι παιζετε σε πμ θα ειπωθει λαιβ.
οχι ρε συ δε νομιζω να υπαρξει θεμα αν θελει να βγαλει καποιος μια φωτο να μιλησει παραπανω με καποια να παιξει να γνωριστει η κατι παραπανω..ειπαμε λογικα δεν θα παμε να παιξουμε χαρτια..γαμαει η προταση παιδια..εγω ειμαι μεσα αλλα το θεμα ειναι σε ποιο μερος και λογικα αυτες για να βρισκονται εκει ποιος θα τις πληρωσει???η θα σκασουνε αφιλοκερδως???
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
οχι ρε συ δε νομιζω να υπαρξει θεμα αν θελει να βγαλει καποιος μια φωτο να μιλησει παραπανω με καποια να παιξει να γνωριστει η κατι παραπανω..ειπαμε λογικα δεν θα παμε να παιξουμε χαρτια..γαμαει η προταση παιδια..εγω ειμαι μεσα αλλα το θεμα ειναι σε ποιο μερος και λογικα αυτες για να βρισκονται εκει ποιος θα τις πληρωσει???η θα σκασουνε αφιλοκερδως???
γιατι οχι????οι αντιπροσωπειες αυτοκινητων πληρωνουν για να παρουν περιπτερο στην εκθεση!
 

stavros_alani

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
56
Like
1.701
Πόντοι
7.335
γιατι οχι????οι αντιπροσωπειες αυτοκινητων πληρωνουν για να παρουν περιπτερο στην εκθεση!
ρε μαζι σου μπορει..αλλα καλυτερα ας μας απαντησει ο φιλος που εδωσε την ιδεεα..
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
ρε μαζι σου μπορει..αλλα καλυτερα ας μας απαντησει ο φιλος που εδωσε την ιδεεα..
Περα απο την πλακα ειδικα για οσους ειμαστε πελατες ανεξαρτητων,καλο ειναι να τις δουμε απο κοντα εστω να τις γνωρισουμε να μην εχουμε το αγχος καθε φορα που ανοιγει η πορτα σπιτιου ή ξενοδοχειου!
 

stavros_alani

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
56
Like
1.701
Πόντοι
7.335
Περα απο την πλακα ειδικα για οσους ειμαστε πελατες ανεξαρτητων,καλο ειναι να τις δουμε απο κοντα εστω να τις γνωρισουμε να μην εχουμε το αγχος καθε φορα που ανοιγει η πορτα σπιτιου ή ξενοδοχειου!
ισχυει φιλε αλλα οι περισσοτεροι απο εδω μεσα τις περισσοτερες τις εχουμε δει..παντως γενικα θα εχει φαση να γνωριστουμε και εμεις μεταξυ μας..προτεινω οντως καρτελακι με nickname...
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ισχυει φιλε αλλα οι περισσοτεροι απο εδω μεσα τις περισσοτερες τις εχουμε δει..παντως γενικα θα εχει φαση να γνωριστουμε και εμεις μεταξυ μας..προτεινω οντως καρτελακι με nickname...


Για να πεσουν καρπαζιες/??  :grin: :grin:
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
ισχυει φιλε αλλα οι περισσοτεροι απο εδω μεσα τις περισσοτερες τις εχουμε δει..παντως γενικα θα εχει φαση να γνωριστουμε και εμεις μεταξυ μας..προτεινω οντως καρτελακι με nickname...
αν εχεις σφαιρικη αποψη ανεξαρτητων εχω θεσει ερωτημα στο αντιστοιχο νημα των ανεξαρτητων.πες μια γνωμη....
 

stavros_alani

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
56
Like
1.701
Πόντοι
7.335
αν εχεις σφαιρικη αποψη ανεξαρτητων εχω θεσει ερωτημα στο αντιστοιχο νημα των ανεξαρτητων.πες μια γνωμη....
που για στειλε λιγο κανα λινκ γιατι ειναι και περασμενη η ωρα...μπορει να μην το δα...
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
οχι ρε συ δε νομιζω να υπαρξει θεμα αν θελει να βγαλει καποιος μια φωτο να μιλησει παραπανω με καποια να παιξει να γνωριστει η κατι παραπανω..ειπαμε λογικα δεν θα παμε να παιξουμε χαρτια..γαμαει η προταση παιδια..εγω ειμαι μεσα αλλα το θεμα ειναι σε ποιο μερος και λογικα αυτες για να βρισκονται εκει ποιος θα τις πληρωσει???η θα σκασουνε αφιλοκερδως???


οσες εχουν γκομενους που δε ξερουν τι δουλεια κανουν θα χουν θεμα στο να ερθουν αργαμησι,κατα δευτερον πολλες ελληνιδες παιζει να δουνε συγγενεις κτλ εκει οπως και μεις να δουμε γνωστους η γνωστες ,ειναι περιεργο το σκηνικο και θελει σωστο στησιμο μην εχουμε δραματα και κλαιμε αγκαλια ολοι μαζι!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
χαχαχ λες ε..???χαχαχαχ//εγω το λεω για να γνωριστουμε και μεταξυ μας..τεσπα αναμενουμε τοτε...


ε σκεψου τωρα εμενα με τον ''σαδε ντρεπεσαι'' τον zebu που μου χει αχτι,θα χουμε και πονταρισμα.. και νοκ αουτ χαχαχ
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
γιατι οχι????οι αντιπροσωπειες αυτοκινητων πληρωνουν για να παρουν περιπτερο στην εκθεση
ωραιος!!!!!ετσι ειναι!
 

stavros_alani

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
56
Like
1.701
Πόντοι
7.335
ε σκεψου τωρα εμενα με τον ''σαδε ντρεπεσαι'' τον zebu που μου χει αχτι,θα χουμε και πονταρισμα.. και νοκ αουτ χαχαχ
θα κανω εγω τοδιατιτη ρε και θα μοιραζω καρτες..ελπιζω να μην βγαλω κοκκινη...χαχαχα
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
γιατι οχι????οι αντιπροσωπειες αυτοκινητων πληρωνουν για να παρουν περιπτερο στην εκθεση
ωραιος!!!!!ετσι ειναι!
καλα οχι και να πληρωσουν!!!!!αλλα οπως ειπα θα ξερεις τι ψωνιζεις και να μην κανεις τον σταυρο σου πριν ανοιξεις πορτα!
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
εχω και αλλη προταση,αλλα μη με κραξετε...
να καλεσουμε και της γυναικες που μπαινουν και γραφουν στο σαιτ!!!!
χλωμο να ερθει καμια βεβαια,αλλα λεμε τωρα!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
θα κανω εγω τοδιατιτη ρε και θα μοιραζω καρτες..ελπιζω να μην βγαλω κοκκινη...χαχαχα


φιλε σαν τα κοαλα θα φυγουν καποιοι σ λεω. με μαυρισμενα ματια..παρατηρησε κοντρες κτλ εδω μεσα ε φαντασου αυτοι να ναι σε ενα μερος μαζεμενοι!κοκορομαχιες θα παιχτουν και οι γκομενες θα φυγουν κλασμενες στο γελειο  :badair:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom