Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 556K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Beirut

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
0
Αφήστε την συζήτηση για τις πολυκατοικίες και πείτε κάποιος για την εμπειρία με κάποια από τις κοπέλες του μαγαζιού να γουστάρουμε!
Helen: κορυφαίο μινιόν κορμί και μια αίσθηση μυστηρίου, σαν νέα γκόμενα που έχεις πολλά να ανακαλύψεις. Ωραία κουβέντα, μόνο αγγλικά. Μασάζ επίμονο και καλό με πολύ λάδι, της αρέσει και να δέχεται. Σεξ με το κορίτσι σου. Δουλεύει και στριπ οπότε συχνά κουρασμένη.

Βάνα: Σουπερ με τα ρούχα, όταν τα βγάλει τρως ένα άκυρο, όταν αρχίσει το ματς καλύτερα να λήξει γρήγορα. Εγώ έφαγα μεγάλη απογοήτευση, μασάζ μηδέν, σεξ μηδέν, διάθεση μηδέν. Έχουν γράψει κι άλλοι παίχτες.

Βικτώρια : όμορφη, περαστική όπως δηλώνει από το επάγγελμα, κορυφαίο μασάζ, και ωραίο σεξ. Γιόγκισα.

Νάντια: Συνεύρεση παλαιότερα αλλού (Κατεχάκη). Ωραία Ασιάτισσα, πολύ καλό μασάζ, διεκπεραιωτικό σεξ, δεν της πάει το έργο.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Πολύ ωραία φίλε Beirut!
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
979
Κριτικές
34
Like
3.165
Πόντοι
2.596
Helen: κορυφαίο μινιόν κορμί και μια αίσθηση μυστηρίου, σαν νέα γκόμενα που έχεις πολλά να ανακαλύψεις. Ωραία κουβέντα, μόνο αγγλικά. Μασάζ επίμονο και καλό με πολύ λάδι, της αρέσει και να δέχεται. Σεξ με το κορίτσι σου. Δουλεύει και στριπ οπότε συχνά κουρασμένη.

Βάνα: Σουπερ με τα ρούχα, όταν τα βγάλει τρως ένα άκυρο, όταν αρχίσει το ματς καλύτερα να λήξει γρήγορα. Εγώ έφαγα μεγάλη απογοήτευση, μασάζ μηδέν, σεξ μηδέν, διάθεση μηδέν. Έχουν γράψει κι άλλοι παίχτες.

Βικτώρια : όμορφη, περαστική όπως δηλώνει από το επάγγελμα, κορυφαίο μασάζ, και ωραίο σεξ. Γιόγκισα.

Νάντια: Συνεύρεση παλαιότερα αλλού (Κατεχάκη). Ωραία Ασιάτισσα, πολύ καλό μασάζ, διεκπεραιωτικό σεξ, δεν της πάει το έργο.
Το ρόστερ είναι αυτό;
Έχει και άλλες θεραπευτριες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Ωραίος ο Beirut . Οπου Βικτώρια = μάλλον Βερόνικα ? ..:wink: Κάποια ινφο για τις άλλες υπαρχει ? πχ Τζένη, Μαρία , Κάρμεν ..
 

Beirut

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
0
Ωραίος ο Beirut . Οπου Βικτώρια = μάλλον Βερόνικα ? ..:wink: Κάποια ινφο για τις άλλες υπαρχει ? πχ Τζένη, Μαρία , Κάρμεν ..
Βερόνικα, σωστά! Θυμάμαι καλά την επίσκεψη αλλά με τα ονόματα δεν το έχω και πολύ.

Τζενη, δεν έχω δει. Η Μαρία είναι εντυπωσιακή ξανθιά. Ακούω για καλό μασάζ ρωσσικής σχολής αλλά δεν είχα την τύχη. Κάρμεν, πρέπει να τα έσπαγε παλιά αλλά περνάνε τα χρόνια για όλους και δεν πέρασα.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Βερόνικα, σωστά! Θυμάμαι καλά την επίσκεψη αλλά με τα ονόματα δεν το έχω και πολύ.

Τζενη, δεν έχω δει. Η Μαρία είναι εντυπωσιακή ξανθιά. Ακούω για καλό μασάζ ρωσσικής σχολής αλλά δεν είχα την τύχη. Κάρμεν, πρέπει να τα έσπαγε παλιά αλλά περνάνε τα χρόνια για όλους και δεν πέρασα.
Η Μαρία αντικειμενικά είναι πολύ όμορφη και αριστοκρατική γυναίκα. Κάνει καλό μασάζ στα υπόλοιπα ξεκίνησε χλιαρά όταν ξεκίνησε στο μαγαζί αλλά τελευταία έχει ανεβάσει πολλές στροφές στο δωμάτιο και είναι και στο δεύτερο μέρος πάρα πολύ καλή
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Το μεσημερι στο Silver Spa,

Η Βάνα,η γνωστή μιλφαρα.Μελαχρινη με ίσιο μαλλια πλέον πιασμένα πίσω.Μαυρη ρόμπα με κατι τιγρε/λεοπαρδαλε διέκρινα από μέσα...:erection:
Η Κάρμεν λατίνα από το Μεξικό.Οπως συστήθηκε...Μιλφ και αυτή για ιδιαίτερα γούστα...
Η Βερόνικα η Τσέχα...Είχα να την δω από πέρυσι τέτοιο καιρό αν θυμάμαι καλά...Πιο αδυνατισμένη με κανονικό σώμα και προστυχο πρόσωπο.
Η Τζένη ήταν στο δωμάτιο.
Και σε ερώτηση για την Helen.Απο Τετάρτη θα είναι στο πόστο της...:wink:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Helen: κορυφαίο μινιόν κορμί και μια αίσθηση μυστηρίου, σαν νέα γκόμενα που έχεις πολλά να ανακαλύψεις. Ωραία κουβέντα, μόνο αγγλικά. Μασάζ επίμονο και καλό με πολύ λάδι, της αρέσει και να δέχεται. Σεξ με το κορίτσι σου. Δουλεύει και στριπ οπότε συχνά κουρασμένη.

Βάνα: Σουπερ με τα ρούχα, όταν τα βγάλει τρως ένα άκυρο, όταν αρχίσει το ματς καλύτερα να λήξει γρήγορα. Εγώ έφαγα μεγάλη απογοήτευση, μασάζ μηδέν, σεξ μηδέν, διάθεση μηδέν. Έχουν γράψει κι άλλοι παίχτες.

Βικτώρια : όμορφη, περαστική όπως δηλώνει από το επάγγελμα, κορυφαίο μασάζ, και ωραίο σεξ. Γιόγκισα.

Νάντια: Συνεύρεση παλαιότερα αλλού (Κατεχάκη). Ωραία Ασιάτισσα, πολύ καλό μασάζ, διεκπεραιωτικό σεξ, δεν της πάει το έργο.
δε ξέρω ρε παιδιά που το είδατε το τόσο άκυρο με την Βάνα....εγώ μια χαρά τα πέρασα με την πάρτη της....και οκ δεν είναι πρωτο νιάτο αλλά να έχει χαλάσει τόσο πολύ από τον Ιούνιο που την είδα τελευταία φορά??? περίεργα μου τα λέτε....και ξαναλέω αν η λία από στουρνάρη ή η ελένη από ηλιουπόλεως γαμούν και δέρνουν , τότε η Βάνα που είναι και πιο νέα....γαμεί και Γδέρνει....

όσο για την HELEN άψογη περιγραφή...
 

Beirut

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
0
δε ξέρω ρε παιδιά που το είδατε το τόσο άκυρο με την Βάνα....εγώ μια χαρά τα πέρασα με την πάρτη της....και οκ δεν είναι πρωτο νιάτο αλλά να έχει χαλάσει τόσο πολύ από τον Ιούνιο που την είδα τελευταία φορά??? περίεργα μου τα λέτε....και ξαναλέω αν η λία από στουρνάρη ή η ελένη από ηλιουπόλεως γαμούν και δέρνουν , τότε η Βάνα που είναι και πιο νέα....γαμεί και Γδέρνει....

όσο για την HELEN άψογη περιγραφή...
Η εμπειρία μου με την Βάνα ήταν ακριβώς όπως στην κριτική του Ν. Smirni76


Μπορεί να ήταν η μέρα, η ώρα, η στιγμή αλλά έτσι πήγε.

Μερσι για τα καλά λόγια για την Helen. Το κορίτσι ειναι συναρπαστικό:sunglasses:
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
δε ξέρω ρε παιδιά που το είδατε το τόσο άκυρο με την Βάνα....εγώ μια χαρά τα πέρασα με την πάρτη της....και οκ δεν είναι πρωτο νιάτο αλλά να έχει χαλάσει τόσο πολύ από τον Ιούνιο που την είδα τελευταία φορά??? περίεργα μου τα λέτε....και ξαναλέω αν η λία από στουρνάρη ή η ελένη από ηλιουπόλεως γαμούν και δέρνουν , τότε η Βάνα που είναι και πιο νέα....γαμεί και Γδέρνει....

όσο για την HELEN άψογη περιγραφή...
Δεν μπορώ να μην συμφωνήσω με κύριο μπηχτεριους!
Είναι Μιλφαρα με μια ελαφρά χαλάρωση στο σώμα πράγμα απόλυτα αποδεκτό για τους λάτρεις των μιλφ. Αν κάποιος θελει σφιχτό κορμί 29 Χρόνης τότε ,πάω πάω πάσο.
Θα βάλω άλλη μια υποσημείωση για Βάνα....είναι από αυτές που γουστάρουν ορισμένους πελάτες και εκεί τα δίνουν όλα όπως κατάλαβα. Αν είστε από αυτούς τους τυχερούς μετά δεν θα είναι την αλλάζετε
Και σε καμιά α περίπτωση δεν αμφισβητω τις κριτικές των συναγωνιστών που δεν πέρασαν καλά εννοείται
 
Τελευταία τροποποίηση:

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Δεν μπορώ να μην συμφωνήσω με κύριο μπηχτεριους!
Είναι Μιλφαρα με μια ελαφρά χαλάρωση στο σώμα πράγμα απόλυτα αποδεκτό για τους λάτρεις των μιλφ. Αν κάποιος θελει σφιχτό κορμί 29 Χρόνης τότε ,πάω πάω πάσο.
Θα βάλω άλλη μια υποσημείωση για Βάνα....είναι από αυτές που γουστάρουν ορισμένους πελάτες και εκεί τα δίνουν όλα όπως κατάλαβα. Αν είστε από αυτούς τους τυχερούς μετά δεν θα είναι την αλλάζετε
Και σε καμιά α περίπτωση δεν αμφισβητω τις κριτικές των συναγωνιστών που δεν πέρασαν καλά εννοείται
Σεβαστές απόψεις μόνο που ο φίλος τη συγκρίνει με δυο «ιερά τέρατα» του χωρου....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Ποια είναι τα τέρατα? :hi:
Έλενα απο Μπακνανα και Λια απο Στουρνάρη. Η εμφανιση είναι θέμα γούστου, αλλα οι υπηρεσιες απο τις δυο κύριες κατα την ταπεινή μου αποψη (συνδυασμός μασαζ και σεξ, φουλ πακέτο) δεν υπάρχουν σε καμμία αλλη....
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Έλενα απο Μπακνανα και Λια απο Στουρνάρη. Η εμφανιση είναι θέμα γούστου, αλλα οι υπηρεσιες απο τις δυο κύριες κατα την ταπεινή μου αποψη (συνδυασμός μασαζ και σεξ, φουλ πακέτο) δεν υπάρχουν σε καμμία αλλη....
Σωστά
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Έλενα απο Μπακνανα και Λια απο Στουρνάρη. Η εμφανιση είναι θέμα γούστου, αλλα οι υπηρεσιες απο τις δυο κύριες κατα την ταπεινή μου αποψη (συνδυασμός μασαζ και σεξ, φουλ πακέτο) δεν υπάρχουν σε καμμία αλλη....
Νομίζω ότι η πρώτη αναφέρθηκε σαν Ελένη από Ηλιουπόλεως .Είναι η Ελένη η Ρουμάνα και όχι η Έλενα από Μπακνανά.
Όχι ότι και αυτή ότι υστερει σε υπηρεσίες.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom