Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 557K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.992
Κριτικές
490
Like
36.686
Πόντοι
41.447
Όλοι ζητάνε διεύθυνση κτλ κάνεις όμως από όσους ζητούν και λαμβάνουν αυτές τις πληροφορίες από τους συναγωνιστές δεν επανέρχεται να γράψει δύο λόγια για την εμπειρία του εδώ στο θρεντ η να ανεβάσει κάποια κριτικη
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
82
Πόντοι
0
Όλοι ζητάνε διεύθυνση κτλ κάνεις όμως από όσους ζητούν και λαμβάνουν αυτές τις πληροφορίες από τους συναγωνιστές δεν επανέρχεται να γράψει δύο λόγια για την εμπειρία του εδώ στο θρεντ η να ανεβάσει κάποια κριτικη
Ο λόγος είναι απλός βαριούνται να ψάξουνε και βαριούνται να γράψουνε what else?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.621
Κριτικές
190
Like
48.698
Πόντοι
41.443
Όλοι ζητάνε διεύθυνση κτλ κάνεις όμως από όσους ζητούν και λαμβάνουν αυτές τις πληροφορίες από τους συναγωνιστές δεν επανέρχεται να γράψει δύο λόγια για την εμπειρία του εδώ στο θρεντ η να ανεβάσει κάποια κριτικη
αυτοι ειναι οι λεγομενοι παρτακηδες ή σταρχιδιστες.
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Ώπα! θα το διασταυρώσω και θα επανέλθω!
Με κάθε επιφύλαξη θα πω ότι μπορεί να πρόκειται για Αγγελική από Μπακνανα η οποία ήταν ως αντζελινα σε παλιότερα ιδρύματα. Νεαρή Ελληνίδα με ωραία πιασίματα και ωραίο πάτο. Ζερο το αφήνω πάνω σου
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
Φήμες λένε για νέα παρουσία. Δανάη με φοβερό πάτο. Ελληνίδα
Είδα το ποστ σου και πήρα τηλέφωνο...!:hi:
Δαναη όπως το λες.Πιτσιρικα με κανονικό σώμα και ωραίο πρόσωπο δήλωσε στο τηλέφωνο η κυρία...Για εμάς που μας αρέσουν τα πιπινακια νομίζω πρέπει να το δούμε το μωρό...Θα κοιτάξω να περάσω δύο τσιγαρα δρόμος είναι...:2funny:
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Με κάθε επιφύλαξη θα πω ότι μπορεί να πρόκειται για Αγγελική από Μπακνανα η οποία ήταν ως αντζελινα σε παλιότερα ιδρύματα. Νεαρή Ελληνίδα με ωραία πιασίματα και ωραίο πάτο. Ζερο το αφήνω πάνω σου
Από την φωτογραφία σε άλλη πηγαίνει το μυαλό μου.. Πάντως όταν ακούω πιτσιρικά εδώ μέσα κάτι με πιάνει και σχεδόν πάντα είναι 30+ ? Νομίζω από το σώμα, τον πατο και αυτό που φοράει στο χέρι ότι ξέρω ποια είναι.. θα τσεκάρω και θα επανέλθω. Αν είναι αυτή που νομίζω είναι με κρεμασμένο βυζι (ήταν γεματουλα εως χοντρή) και από πλαδαρότατα καλά κρατεί! Αν είναι αυτή… μην χαίρεστε συναγωνιστές μάπα το καρπούζι και είχα δοκιμάσει αρκετές φορές
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Από την φωτογραφία σε άλλη πηγαίνει το μυαλό μου.. Πάντως όταν ακούω πιτσιρικά εδώ μέσα κάτι με πιάνει και σχεδόν πάντα είναι 30+ ? Νομίζω από το σώμα, τον πατο και αυτό που φοράει στο χέρι ότι ξέρω ποια είναι.. θα τσεκάρω και θα επανέλθω. Αν είναι αυτή που νομίζω είναι με κρεμασμένο βυζι (ήταν γεματουλα εως χοντρή) και από πλαδαρότατα καλά κρατεί! Αν είναι αυτή… μην χαίρεστε συναγωνιστές μάπα το καρπούζι και είχα δοκιμάσει αρκετές φορές

Φήμες λένε για νέα παρουσία. Δανάη με φοβερό πάτο. Ελληνίδα
Πέρασε κάνεις να το επιβεβαιώσει;
Και κάτι άλλο.Η Τζένη είναι;
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.357
Πόντοι
7.636
Με κάθε επιφύλαξη θα πω ότι μπορεί να πρόκειται για Αγγελική από Μπακνανα η οποία ήταν ως αντζελινα σε παλιότερα ιδρύματα. Νεαρή Ελληνίδα με ωραία πιασίματα και ωραίο πάτο. Ζερο το αφήνω πάνω σου
Από μασάζ η νεαρή πως τα πάει;το κατέχει;Γιατί από τη παραπάνω περιγραφή πρέπει να είναι καλή.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
H παραπάνω περιγραφή του new- intown ..ταιριαζει και με μια Δανάη Ελληνίδα που ήταν .. πριν 10 χρόνια στο RIP Kων/ πολεως 61 ..:cheesy:

 

Peterthegreat1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.068
Κριτικές
2
Like
2.650
Πόντοι
736
Από την φωτογραφία σε άλλη πηγαίνει το μυαλό μου.. Πάντως όταν ακούω πιτσιρικά εδώ μέσα κάτι με πιάνει και σχεδόν πάντα είναι 30+ ? Νομίζω από το σώμα, τον πατο και αυτό που φοράει στο χέρι ότι ξέρω ποια είναι.. θα τσεκάρω και θα επανέλθω. Αν είναι αυτή που νομίζω είναι με κρεμασμένο βυζι (ήταν γεματουλα εως χοντρή) και από πλαδαρότατα καλά κρατεί! Αν είναι αυτή… μην χαίρεστε συναγωνιστές μάπα το καρπούζι και είχα δοκιμάσει αρκετές φορές
Τελικά το διασταυρωσες συνάδελφε; Επιβεβαιωσες τις αρχικές σου υποψίες; Μη μας αφήνεις στο σκοτάδι
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Τελικά το διασταυρωσες συνάδελφε; Επιβεβαιωσες τις αρχικές σου υποψίες; Μη μας αφήνεις στο σκοτάδι
Όχι αλλά μεγαλη πιθανότητα να αυτή είναι.. Αν είναι αυτήν πάντως.. ούτε με σφαίρες! Αν πάω θα ειναι για την Βίκυ που είναι το απωθημένο μου εκεί
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Όχι αλλά μεγαλη πιθανότητα να αυτή είναι.. Αν είναι αυτήν πάντως.. ούτε με σφαίρες! Αν πάω θα ειναι για την Βίκυ που είναι το απωθημένο μου εκεί
Βίκυ;ποια είναι;Βανα ξέρω Ελληνίδα.
 

Peterthegreat1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.068
Κριτικές
2
Like
2.650
Πόντοι
736
Όχι αλλά μεγαλη πιθανότητα να αυτή είναι.. Αν είναι αυτήν πάντως.. ούτε με σφαίρες! Αν πάω θα ειναι για την Βίκυ που είναι το απωθημένο μου εκεί
Αν με προλάβεις και πας πρώτος ενημέρωσε το κοινό γιατί και εμένα ο νους μου κάπου πάει.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Τελικά το διασταυρωσες συνάδελφε; Επιβεβαιωσες τις αρχικές σου υποψίες; Μη μας αφήνεις στο σκοτάδι
Πέρασα σήμερα αλλά έλειπε.. και τα δωμάτια ήταν άδεια.. οπότε δεν ήταν μέσα :headbang:
 

Peterthegreat1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.068
Κριτικές
2
Like
2.650
Πόντοι
736
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom