Νέα

Σία Κοσιώνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikassos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 553K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
56
Like
6.167
Πόντοι
3.556
Της έσπαγα άνετα τα μπλαζέ μούτρα της  :uzi:

http://[URL unfurl="true"]www.inthevip.gr/wp-content/uploads/sia1.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Εγω θα ελεγα αντι να ξεστομιζετε τετοιες κακιες να μαζευομασταν να τις χυναμε ολοι μαζι τα μουτρα. Ακουσε εκει να της σπαγανε τα μουτρα της πουτσοξινης.
Καντε σεξ! Οχι πολεμο!! :2funny: :2funny:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
τι ειναι αυτο το μπαζο ρε
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
μα τι ερωτησεις ειναι αυτες...

απλο... ο ιεραποστολος το προτιμα ιεραποστολικο ενω η Σια πισωκολλητο...

Ε μα ρε τύπε είναι μερικοί που θέλουν να τους τα κάνεις όλα νιανιά  :grin:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
[quote author=mpozanis  link=topic=112152.msg4632278#msg4632278 date=1371653920]
τι ειναι αυτο το μπαζο ρε
[/quote]



ε οχι και μπαζο το εργαλειο :s&m_1:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
πόσο ζεστή να γίνει αγιούλη μου η ξινή ?

έχει κερδίσει με την αξιά της τίτλο ξινομούνας κυριλέ κυράτσας μαζί με τις επίσης προτεινόμενες για βρωμόξυλο στεφανίδου, μανωλίδου, χατζηβασιλείου

τι συγκρινεις τωρα ρε βιλμα;οι αλλες ειναι κατινες,εδω μιλαμε για καθαροαιμο  :rockon:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Τι να την κάνω ρε φίλε που τα μιλάει τα γερμανικά με την αδερφή τον υπουργό?

Εχώ θέλω να τη δω σε γερμανική τσόντα πως τα μιλάει τα γερμανικά!

Έχεις τέτοια?

Το παίρνω πίσω αυτό για την τσόντα.
Είδα τη συνέντευξη της με τον Σόϊμπλε.
Απέδειξε ότι είναι και δημοσιογράφος, και άτομο ΕΠΙΠΕΔΟΥ.
Γιατί δεν είναι εύκολο να κάνει κάποιος τέτοιου τύπου ερωτήσεις στο άτομο που έχει αυτή τη φήμη στη χώρα μας ("Τι λέτε για το γεγονός ότι κανείς δεν σας γουστάρει στην Ελλάδα?", "Γιατί έχετε κατά καιρούς κάνει δηλώσεις που δείχνουν ασέβεια στον Ελληνικό λαό?" και άλλες τέτοιες), όταν μάλιστα έχει έρθει για 5 ώρες μόνο και βλέπει μόνο τους 5-6 κορυφαίους πολιτικούς παράγοντες (πρωθυπουργός, ΠτΔ, Υπ.Οικ, κλπ).

Δε νομίζω κανείς από όλους αυτούς τους μπινέδες να του μίλησε για τέτοια πράματα.

Και πάλι μπράβο της.  :thumbsup:
Υποθέτω ότι σε λίγο θα μπορείτε να δείτε όλη τη συνέντευξη στο site του σκαϊ, κάτι τέτοια τα ανεβάζουν.


Και νομίζω ότι αδικείται (η γκόμενα) με το να είναι το bou νήμα της στην ίδια κατηγορία (Ελληνίδες διάσημες) με Σάσα Μπάστα, Στέλλα Μπεζαντάκου, Πετρούλα Κωστίδου, και όλες αυτές τις γλάστρες (μη πω τίποτ' άλλο) της κατηγορίας, που το μόνο κοινό που έχουν είναι το χρώμα των μαλλιών τους.
 

Συνημμένα

  • EvgeSia.jpg
    EvgeSia.jpg
    376,4 KB · Εμφανίσεις: 24

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
Μεσα στην καβλα σημερα με τα μαυρα
 

Επισκέπτης
Δεν λεω πολυ καλη η Κοσιωνη , αλλα εχει κατι αλλα καλα εξω που παρακαλας να γινει πολεμος για να εχει ολη την μερα ειδησεις  :cum:
σφαιρα αναμεσα στα ματια...κανενα ελεος...δεν θεωρειται γυναικα...ειναι ρομποτοειδες ξιπασμενο φρεσκοχωρισμενο που το πιο καυτο πραμα που εχει κανει ειναι femdom στο μαξιλαρι της...αντιερωτικη κρεμαστρα ο αμανες δε..εχει πιασει λιμνη τικικακα και νησους κουριλες....ξινομουνο...και νεοδημοκρατισσα συν τοις αλλοις..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.722
Like
67.899
Πόντοι
12.756
σφαιρα αναμεσα στα ματια...κανενα ελεος...δεν θεωρειται γυναικα...ειναι ρομποτοειδες ξιπασμενο φρεσκοχωρισμενο που το πιο καυτο πραμα που εχει κανει ειναι femdom στο μαξιλαρι της...αντιερωτικη κρεμαστρα ο αμανες δε..εχει πιασει λιμνη τικικακα και νησους κουριλες....ξινομουνο...και νεοδημοκρατισσα συν τοις αλλοις..

Με τσακισες αδερφε μου  :S , να πιασω καμια ξενη ? ή και αυτη θα μου την βγαλεις οφσαιντ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom