Νέα

Σία Κοσιώνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikassos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 560K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Συνημμένα

  • SIA 401.png
    SIA 401.png
    176,3 KB · Εμφανίσεις: 45

Επισκέπτης
Με τσακισες αδερφε μου  :S , να πιασω καμια ξενη ? ή και αυτη θα μου την βγαλεις οφσαιντ ?
κοιτα...τα ιδια χαρακτηριστικα προσωπου εχουν αμετρητα καυκασια μωρακια...ομως ο χαρακτηρας της κανει μπαμ...μεγαλη γαλοτσα...νεα εννοια στην λεξη κυρατσα λινατσα και πατημα επι πτωματων...αδιστακτη ανερωτικη...χωρις να εχει καν κλειτοριδα...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.082
Like
68.568
Πόντοι
12.756
κοιτα...τα ιδια χαρακτηριστικα προσωπου εχουν αμετρητα καυκασια μωρακια...ομως ο χαρακτηρας της κανει μπαμ...μεγαλη γαλοτσα...νεα εννοια στην λεξη κυρατσα λινατσα και πατημα επι πτωματων...αδιστακτη ανερωτικη...χωρις να εχει καν κλειτοριδα...

Αυτες μου αρεσουν οι ξινές  :cum:   , ρε μπραδερι ....τις κανω κεφι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.082
Like
68.568
Πόντοι
12.756
Σου αρέσει αυτό το ψυχρό, ανοιχτόχρωμο, βρετανικό στυλ?

Μ αρεσει η ξινιλα σε ολες τις αποχρωσεις ( εκτος απο μαυρες γαζελες ) και σε ολα τα στυλ ... :rockon: :rockon:

Δεν λεω και οι αλλες που ειναι γλυκουλες καλα γαμιουνται , αλλα οι ξινες ρε φιλε απο τα δεδομενα που εχω μεχρι τωρα κανουν ενα γαμησι ανεπανάληπτο ... προσοχη δεν λεω τις γενικως ξινομουνες που δεν γουσταρουν να γαμιουντε ( αν και σε αυτες αν τα καταφερεις θα παρεις καλα αποτελεσματα ) , λεω για αυτες που εχουν υφακι ξινιλας ... αυτες γινονται στο γαμησι αεροπλανα ......
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Σου αρέσει αυτό το ψυχρό, ανοιχτόχρωμο, βρετανικό στυλ?
ελα ρε γιατρε ολλανδε κλασσικη γκομενα του καπιταλισμου ειναι η τυπισσα βγαλμενει λες και ειναι απο το σιτι του λονδινου :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Αυτες μου αρεσουν οι ξινές  :cum:   , ρε μπραδερι ....τις κανω κεφι
πρεπει να σου μπανισω απο τις γνωστες κανα τετοιο κρυομπλαστρο λεφτουδικο που ειναι μοντελακι και απαρτο λογω φλώρικου περιγυρου...να το παρεις να του κατεβασεις μηχανη...μεσα σε ενα μηνα..
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
σφαιρα αναμεσα στα ματια...κανενα ελεος...δεν θεωρειται γυναικα...ειναι ρομποτοειδες ξιπασμενο φρεσκοχωρισμενο που το πιο καυτο πραμα που εχει κανει ειναι femdom στο μαξιλαρι της...αντιερωτικη κρεμαστρα ο αμανες δε..εχει πιασει λιμνη τικικακα και νησους κουριλες....ξινομουνο...και νεοδημοκρατισσα συν τοις αλλοις..

Γνήσια Αλβανόφατσα, σίγουρα η φάρα της θα μιλάει καλά τα Αλβανικά .... απο ποιό Αρβανιτοχώρι κατάγεται ?
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
ελα ρε γιατρε ολλανδε κλασσικη γκομενα του καπιταλισμου ειναι η τυπισσα βγαλμενει λες και ειναι απο το σιτι του λονδινου :grin: :grin: :grin:

Όχι, αυτό το στυλ μου αρέσει....τις θεωρώ γοητευτικές γυναίκες!
Κατά τα άλλα, δεν διαφωνώ!
 

Επισκέπτης
ελα ρε γιατρε ολλανδε κλασσικη γκομενα του καπιταλισμου ειναι η τυπισσα βγαλμενει λες και ειναι απο το σιτι του λονδινου :grin: :grin: :grin:
Ευστοχοτατο το γραφομενο σου...πιο καθεστωτικο νιμου δεν εχει η χωρα...πανω σε κοινωνικη αναταραχη θα κουρευτει γουλι...θα της δωσουν το μνημονιο σελιδα σελιδα να το φαει...και μπιτονι πετρελαιο...και τερμα..η μοιρα των προδοτων του Εθνους...που πιπιλανε το μυαλο του πικραμενου πολιτη..
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Όχι, αυτό το στυλ μου αρέσει....τις θεωρώ γοητευτικές γυναίκες!
Κατά τα άλλα, δεν διαφωνώ!
τι γοητευτικες ρε αυτες να σου δωσω να καταλαβεις τι βλεπεις και λες εχει να γαμηθει απ την πενταημερη στο λυκειο
 

Επισκέπτης
Γνήσια Αλβανόφατσα, σίγουρα η φάρα της θα μιλάει καλά τα Αλβανικά .... απο ποιό Αρβανιτοχώρι κατάγεται ?
κοσωνη...μιρ μιρ..αλο...γι'αυτο το υφακι της και αλλων πολλων τετοιων...γουσταρω Εθνικιστικη εξουσια να ψαχνουν το κεφαλι τους...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Ευστοχοτατο το γραφομενο σου...πιο καθεστωτικο νιμου δεν εχει η χωρα...πανω σε κοινωνικη αναταραχη θα κουρευτει γουλι...θα της δωσουν το μνημονιο σελιδα σελιδα να το φαει...και μπιτονι πετρελαιο...και τερμα..η μοιρα των προδοτων του Εθνους...που πιπιλανε το μυαλο του πικραμενου πολιτη..
κομμουνι εισαι γιατρε? :S
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
τι γοητευτικες ρε αυτες να σου δωσω να καταλαβεις τι βλεπεις και λες εχει να γαμηθει απ την πενταημερη στο λυκειο

Μα γι' αυτό δεν είπα οτι την θεωρώ ωραία γκόμενα!Δεν διαφωνώ!Απλά πιστεύω οτι είναι γοητευτική!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.082
Like
68.568
Πόντοι
12.756
πρεπει να σου μπανισω απο τις γνωστες κανα τετοιο κρυομπλαστρο λεφτουδικο που ειναι μοντελακι και απαρτο λογω φλώρικου περιγυρου...να το παρεις να του κατεβασεις μηχανη...μεσα σε ενα μηνα..

με επιασες αμεσως μπραδερι , οταν εχουν και λεφτα ειναι ακομα πιο ξινες και γουσταρω με τρελα  :fuck1:... και οταν βλεπουν οτι εγω εχω περισσοτερα ... ισιωνουν αμεσως και κοβουν τους αεριδες και γινονται γατακια ...καριολες ολες με τα δηθεν και τις μαλακιες τους ..πιο τσοκαρα ειναι και απο τις φτωχες που ειναι απλα κοριτσια
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Μα γι' αυτό δεν είπα οτι την θεωρώ ωραία γκόμενα!Δεν διαφωνώ!Απλά πιστεύω οτι είναι γοητευτική!
και τελικα δεν μας ειπες ρε γιατρε καταφερες την χωρισες την αρραβωνιαρα απ το δικο της? :grin: :grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.082
Like
68.568
Πόντοι
12.756
πρεπει να σου μπανισω απο τις γνωστες κανα τετοιο κρυομπλαστρο λεφτουδικο που ειναι μοντελακι και απαρτο λογω φλώρικου περιγυρου...να το παρεις να του κατεβασεις μηχανη...μεσα σε ενα μηνα..

Στειλε κοσμο απο εδω και θα στην κανω εγω αυτη jetski , σουζα θα πηγαινει ολη μερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom