Νέα

Shemale LibertyGR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Φίλε για 200 000 Ευρώ μιλάς??? Κατά τη άποψη μου, για δυο εβδομάδες πρέπει να σου φτάνουν 50 Ευρώ ανά άτομο και άνετα!!! Είναι κατάσταση εκτάκτου ανάγκης!!!! Μιλάμε για βασικά, όχι για πολυτέλεια!!!

Θα σου κάνω ένα μικρό μάθημα, χωρίς παρεξήγηση, μάλιστα, μπορεί να είναι χρήσιμο και για κάποιους άλλους. Έκανα 7 χρόνια στην Ελλάδα και το οφείλω!

Σε τέτοιες περιπτώσεις αγοράζουμε πράγματα, τα όποια αντέχουν μεγάλο χρονικό διάστημα – ρύζι, ζυμαρικά, ξηρά δημητριακά, κονσέρβες με διαφορά προϊόντα, φρούτα μη ώριμα στο 100/100  – για βιταμίνες και τα τρώμε γρήγορα. Βιταμίνες περνούμε στα φαρμακεία. Άκρως ακραίο για βιταμίνη, παίξε το πουλί και φάε το σπέρμα – στρατιωτική συνταγή για επιβίωση. Περιέχει όλες βιταμίνες.
το σπερμα ; Όχι μην μου λες τέτοια !! Είμαι που είμαι για φούντο λόγο της καταστάσεις όχι να φάω και το σπερμα μου ..!!
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Δεν χρειάζεται χρήματα για να βοηθεισεις κάποιον γλυκε.μου εγώ είπα στη γειτόνισσα μου που είναι 78 ετών κ δε ξέρει από ίντερνετ να τις κάνω τα ψώνια ηλεκτρονικα έχει κ το τηλ Μ αν χρειαστεί κάτι μη ξεχνάμε πως ειδικά η 3η ηλικία δεχεται το μεγαλυτερο πλήγμα ....ότι μπορείς να κάνεις καλό είναι έστω κ με απλές  πράξεις που δε κοστίζουν κ τίποτα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Δεν χρειάζεται χρήματα για να βοηθεισεις κάποιον γλυκε.μου εγώ είπα στη γειτόνισσα μου που είναι 78 ετών κ δε ξέρει από ίντερνετ να τις κάνω τα ψώνια ηλεκτρονικα.......ότι μπορείς να κάνεις καλό είναι έστω κ με απλές  πράξεις που δε κοστίζουν κ τίποτα
Σύμφωνο έχεις απόλυτο δίκιο αστέρι ομορφο !! Μπορούμε να βοηθήσουμε και έτσι ανθρώπινα !! Αλλά έτσι όπως μας έχουν κάνει βλέπεις και εγώ τα αργύρια σκευτομαι πρώτα ... όπως και να έχει ευχομε σε όλους να βγούμε νικητές το λέω από καρδιάς σαν να σας έσω δίπλα μου και να σας το λέωσφιγκοντας  σας το χέρι !!
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Όπως το πες πρέπει να ξεκινήσουμε να σκεφτόμαστε πρώτα ανθρώπινα κ όχι υλικά κ το τι θα κερδίσουμε απ' αυτό ..ο καθένας μας μπορεί να βοηθήσει από τη μεριά του με το δικό του τρόπο κ να μάθουμε να περνούμε ικανοποίηση από τη αφιλοκερδώς προσφορά...Πάσχα έρχεται τι ποιο επίκαιρο .... αυτό μας διδάσκει αυτή η γιορτή άλλωστε, τη προσφορά στον συνάνθρωπο σου
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746
το σπερμα ; Όχι μην μου λες τέτοια !! Είμαι που είμαι για φούντο λόγο της καταστάσεις όχι να φάω και το σπερμα μου ..!!
Ναι, ναι φίλε! Γιατί δεν θα πω την αλήθεια? Μπορεί να μη το γουστάρεις, μπορεί χίλια και δυο, αλλά είναι αλήθεια. Δεν σε πιέσω, δεν σου δίνω διαταγή τίποτε. Από τη βάση της ψυχής μου είναι δημοκρατικός, κάνε ότι θέλεις, ότι νομίζεις σωστό. Ούτε να σε περιορίζω. Η ελευθερία έχει δικαιώματα και υποχρεώσεις. Βάση αυτού αναγνωρίζω την απόφαση σου και το δικαίωμα σου να μη σου αρέσει.

VhKPCNm.jpg

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ναι, ναι φίλε! Γιατί δεν θα πω την αλήθεια? Μπορεί να μη το γουστάρεις, μπορεί χίλια και δυο, αλλά είναι αλήθεια. Δεν σε πιέσω, δεν σου δίνω διαταγή τίποτε. Από τη βάση της ψυχής μου είναι δημοκρατικός, κάνε ότι θέλεις, ότι νομίζεις σωστό. Ούτε να σε περιορίζω. Η ελευθερία έχει δικαιώματα και υποχρεώσεις. Βάση αυτού αναγνωρίζω την απόφαση σου και το δικαίωμα σου να μη σου αρέσει.

VhKPCNm.jpg
σπερμα λοιπόν σε έκτακτη ανάγκη !!
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Το θέμα είναι, ότι όλοι πολίτες δεν είναι οικονομικά ανεξάρτητοι για να μπορούν να το κάνουν, αυτό είναι το πρόβλημα. Ο κόσμος δεν έχει αποθέματα για δυο εβδομάδες, μερικοί δεν έχουν για δυο ημέρες και αυτό κάνει τη κατάσταση δυσκολότερη!
Ξέρω εποχές, που το κάθε παιδί στο δημοτικό είχε τη μάσκα του, ήξερε σε πια κρύπτη θα πάει, υπήρχαν και αποθέματα φίλτρων  και ο κόσμος ήταν προετοιμασμένος για τέτοια περιστατικά. Επί ψυχρού πόλεμου, μάλιστα. Σε σοσιαλιστικές χώρες. Σε καπιταλιστικές χώρες δεν υπολόγιζαν κίνδυνο. Λόγος??? Η διαφορά είναι ότι στο σοσιαλισμό τη μεγαλύτερη αξία ήχε άνθρωπος και οι γνώσεις του και στο καπιταλισμό τα λεφτά!
Και εγώ προσωπικά το είδα έτσι μέχρι το 1982 στη Λιβύη. Όταν με πυροβόλησαν στο πόδι άλλαξα γνώμη.  Καλά να έχεις λεφτά, καλά να υπάρχουν να μην έχεις ανάγκη, αλλά δεν είναι το ΠΑΝ !!!
Σε πέρασαν για Αμερικάνο τύπε;  :S
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Καλημέρα αγορινες μου
 

Συνημμένα

  • IMG_20200319_112730.jpg
    IMG_20200319_112730.jpg
    161 KB · Εμφανίσεις: 30

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Δόξα το Θεό καλά ακόμα μωρακο το ίδιο ελπίζω για όλους μας καλημέρα κ καλό κουράγιο σε όλους μας
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
469
Like
274
Πόντοι
21
Καλημερα στην παρεα και κυριος στην ωραια ρια μας :rose: :rose: :rose:
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Έτσι μωρακο μου με αναιβαζμενο το ηθικό να σας βλεπω ;)
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.653
Πόντοι
746
Φαντασία άνευ όρια …
VQAeige.jpg

Οι άνθρωποι έχουν διαφορές ιδέες
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Πάλι καλά που υπάρχεις κ εσύ ρε μωρό να μας ανεβάζεις λίγο με deep house και την παρουσία σου. Είσαι τροφή για πολύ σκεψη.... :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom