Νέα

emma trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα plivios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
το οτι αναγκαστηκα να παω σε ουρολογο απο μαλακια δυκια της λεει σε καποιους κατυ η στ παπαρια σας ??????τελος παντων τ λεω τωρα εγω τραβαται να φατε καμια ξεπετα τωρα αντε
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Σαν ντολμαδάκι είναι, δεν μου αρέσει καθόλου
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
το θεμα ηταν οτι τις επομενες ημερες υπήρξε σοβαρο θεμα κ αναγκαστικα ν επισκευτω γιατρο..αυτα

στον πηρε ακαποτα πιπα?  πως σε κολλησε? εχω ακουσει οτι κολλας ακομα κ με μαλακια να σου τραβηξει αν πεζει και το δικο της με το ιδιο χερι. για να ξερουμε να προστατευομαστε
 

emma transexual

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
αφου τ χεις διαβασει ετσι θα ειναι συγουρα αυτη που τ γραφουν την εχουν παρει
emma transexual den ime ksepeta opos lene oli kano to kALITERO SEX ALA AMA MOU ERTI KAPIOS XONDROS APLITOS ME KAKA STO KOLO EEE OXI SINITOS AFTI AFINON THETIA SXOLIA
I KATI PAPUDES I KATI POU DINUN  LIGA APETUN POLA EMMA DEN GINETE ETSI
 

emma transexual

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το Σαββστο το βραδυ πιατσαρε εξω απο το ξενοδοχειο,στο τριγωνο με τις πιατσες,στο ξενοδοχειο που ειναι στο καθετο στενο της Γ Σεπτεμβριου,μετα την πλατεια.

Ξεπετα.
Την ειχα "φορτωσει" οταν δουλευε σε εναν οικο ανοχης.
Με 10 ευρω τοτε,αλλα υπηρεσιες μηδενικες.
gia na ekana afto pou grafis simeni isun agenis aplitos ke prixti an isun kataros peripimenos me diatesi gia kalo sex ta ixes ales apodosis apo mena
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
περιεργο ρε φίλε... σε όλες τις ξεπέτες τυχαίνουν οι άπλυτοι, οι γέροι με τις μπυροκοιλιές και οι φαφούτηδες πισωγλέντηδες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
δεν τ χα δει καν αυτο οπως και ν χει ξεπετα
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
2
Like
2.448
Πόντοι
456
emma transexual den ime ksepeta opos lene oli kano to kALITERO SEX ALA AMA MOU ERTI KAPIOS XONDROS APLITOS ME KAKA STO KOLO EEE OXI SINITOS AFTI AFINON THETIA SXOLIA
I KATI PAPUDES I KATI POU DINUN  LIGA APETUN POLA EMMA DEN GINETE ETSI
gia na ekana afto pou grafis simeni isun agenis aplitos ke prixti an isun kataros peripimenos me diatesi gia kalo sex ta ixes ales apodosis apo mena
Ωραία, επειδή λοιπόν εμείς σας πληρώνουμε κι εμείς φταίμε, θα σταματήσουμε να σας πληρώνουμε για να σταματήσουμε και να φταίμε.
Κοπελιά, άμα ο άλλος είναι όπως τα λες, τότε τον διώνχεις. Δεν πας μαζί του. Αν πάρεις τα χρήματα τότε δεν κάνεις εκπτώσεις στις υπηρεσίες. Κάνεις τη δουλειά σου και λες κι ένα τραγούδι. Δεν είναι μαλάκας ο άλλος που πληρώνει κι εσύ η έξυπνη.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Ωραία, επειδή λοιπόν εμείς σας πληρώνουμε κι εμείς φταίμε, θα σταματήσουμε να σας πληρώνουμε για να σταματήσουμε και να φταίμε.
Κοπελιά, άμα ο άλλος είναι όπως τα λες, τότε τον διώνχεις. Δεν πας μαζί του. Αν πάρεις τα χρήματα τότε δεν κάνεις εκπτώσεις στις υπηρεσίες. Κάνεις τη δουλειά σου και λες κι ένα τραγούδι. Δεν είναι μαλάκας ο άλλος που πληρώνει κι εσύ η έξυπνη.
  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Και να μην ξεχναμε την περιβοητη μπιχλα,της κολοκυνθους... :rockon:
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Προφανως    η  απαντηση  σου  αφορα  τον  Cocos  30....k  οχι  εμενα.
Εγω  απλως  μου  φανηκε  παραξενο...τα  10ε!!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
στη 5αδα και με τ υδροτα της....η ξεπετα
πως λεγεται αυτη που ενω την εχεις πληρώσει και την ωρα που την γαμας σε κωβει ο στριγκος της ??
της ζυτας να των βγαλει και αυτη κανει πως δεν ακουει ?????φευγωντας εχεις διαπηστωσει ειναι σοβαρο τ θεμα ????για πιτε μου τωρα εσεις ξαναπας?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom