Νέα

Shemale LibertyGR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimbeast

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
οχι απλα παω αλλου χιχιχιιχιχ συχενομαι τα στενα με τις πετρες(δε μπορω να περπατησω τις γοβες χαχαχαχ)και τις λατρευω γαμωτο
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
οχι απλα παω αλλου χιχιχιιχιχ συχενομαι τα στενα με τις πετρες(δε μπορω να περπατησω τις γοβες χαχαχαχ)και τις λατρευω γαμωτο
ε εισαι γνωστη φιγουρα εσυ.μονο καμια βολτα στα λουτρα εισαι εκει αλλιως τρεχεις αλλου με τιποτα φιλες κομμωτριες απο κατω απο τα ανατολικα χωρια...?? :grin: :grin: :grin:
η γουσταρεις να χορευεις στα αστρα...?? αν και δεν σε κοβω φαν του ρεπερτοριου... :grin: :grin:
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
ε εισαι γνωστη φιγουρα εσυ.μονο καμια βολτα στα λουτρα εισαι εκει αλλιως τρεχεις αλλου με τιποτα φιλες κομμωτριες απο κατω απο τα ανατολικα χωρια...?? :grin: :grin: :grin:
η γουσταρεις να χορευεις στα αστρα...?? αν και δεν σε κοβω φαν του ρεπερτοριου... :grin: :grin:
ναι προτυμω καλιθεα
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
:fuck2:ναι προτυμω καλιθεα
μωρε καλα ειπα εγω με τις φιλες απο ανατολικα χωρια.ειναι μαζι και μια εγχειρισμενη στην παρεα απο τα εν λογω μερη? :grin: :grin:
γουσταρεις φαση με μαυρακια στο φαληρακι για αυτο πας εκει? :grin:
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
μωρε καλα ειπα εγω με τις φιλες απο ανατολικα χωρια.ειναι μαζι και μια εγχειρισμενη στην παρεα απο τα εν λογω μερη? :grin: :grin:
γουσταρεις φαση με μαυρακια στο φαληρακι για αυτο πας εκει? :grin:
χαχαχαχχα τη παιδικη μου φιλη Σεσση λες?οχι εχει ενα απιθανο μπαρακι παραλιακα  πανω στη καλλιθεα απλα δε το βρισκω καπου στο ytube
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
:s&m_1:
χαχαχαχχα τη παιδικη μου φιλη Σεσση λες?οχι εχει ενα απιθανο μπαρακι παραλιακα  πανω στη καλλιθεα απλα δε το βρισκω καπου στο ytube
aa και δε παω με ξενους προτυμω ελληναρες αλλιως ακους τη σου κανω πουτανακι μου στη γλωσσα σου?χαχαχχα
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
μαικ ειχες δικαιο φιλε απο πισω κινηση και ειδικα στα ποδια ειναι απλα ασυναγωνιστη η κυρια γιατρε :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
γεννηθικα παλια πολη την εφαγα μ το κουταλι γιαυτο κοντα στο παλατι των ιπποτων
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
γεννηθικα παλια πολη την εφαγα μ το κουταλι γιαυτο κοντα στο παλατι των ιπποτων
το ξερα οτι εισαι παιδι του λαου...για αυτο γουσταρεις χαιλικια προς καλλιθεα μερια... :grin: :grin:
ψιτ παλαιοπολιτισα... σουλατσαρες παλια περιξ και ανωθεν της ταφρου...?? :grin:
και ροδος φουλ ε?οχι διαγοριτισα? :grin:
γυμναζεις γλουτους βλεπω φουλ... :grin: :grin:
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
το ξερα οτι εισαι παιδι του λαου...για αυτο γουσταρεις χαιλικια προς καλλιθεα μερια... :grin: :grin:
ψιτ παλαιοπολιτισα... σουλατσαρες παλια περιξ και ανωθεν της ταφρου...?? :grin:
και ροδος φουλ ε?οχι διαγοριτισα? :grin:
γυμναζεις γλουτους βλεπω φουλ... :grin: :grin:
xaxaxax blepv jereiw polla gia palia polh nai trella paixnidia sth tafro paidakia tote...το σωμα ειναι ναος τις ψυχης και λατρευω το ναο μου ναι μαρεσει να προσεχω των εαυτο μου απο τη στιγμη που μαρεσει ο αδρας με ωραιο σωμα πρεπει να το κατεχω κ γω χιχιχι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom