Νέα

Shemale LibertyGR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.789
ξερω ναι μαθαινω οτι προκειται περι κουκλας τα βλεπω και στο fb βεβαια
δεν μου λες αυτη εχει μια φιλη που κανει πιατσα με το ιδιο ονομα με σενα??
θα σε γελασω ως προς το αν ειναι φιλη της,εχω ακουσει ομως οτι δουλευει μια Τζουλη προς τα κει
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
θα σε γελασω ως προς το αν ειναι φιλη της,εχω ακουσει ομως οτι δουλευει μια Τζουλη προς τα κει
δυστηχως τετοιο πλασμα εκανε την μεγαλη μαλακια βεβαια περαστικα της :headbang: :headbang:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
θα σε γελασω ως προς το αν ειναι φιλη της,εχω ακουσει ομως οτι δουλευει μια Τζουλη προς τα κει
κορμαρα αγαλμα την ειχα πετυχει παλια χωρις αμαξη μου πεσαν τα σαγονια αλλα δυστηχως με χαλαει η ιδεα οτι δεν ειναι γυναικα κ δεν ξερω μερικη θα το ξερετε διαφορα με τη μητρα ειναι τεραστια
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.789
κορμαρα αγαλμα την ειχα πετυχει παλια χωρις αμαξη μου πεσαν τα σαγονια αλλα δυστηχως με χαλαει η ιδεα οτι δεν ειναι γυναικα κ δεν ξερω μερικη θα το ξερετε διαφορα με τη μητρα ειναι τεραστια
ευτυχως που δεν το εκανα γιατι τοτε δεν θα χα καμια τυχη....κουαξ... :-*
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
κορμαρα αγαλμα την ειχα πετυχει παλια χωρις αμαξη μου πεσαν τα σαγονια αλλα δυστηχως με χαλαει η ιδεα οτι δεν ειναι γυναικα κ δεν ξερω μερικη θα το ξερετε διαφορα με τη μητρα ειναι τεραστια
ρε βατραχε για την νικολ λες τωρα??
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
καλησπερα κ παλι μετα απο πολυ καιρο ,ευχαρηστω για τα γλυκα λογια οσων μεγνωριζουν προσωπηκα,ο λογος που εφυγα απο το σαιτ σας ειναι η κακια που βγαζετε σε κοριτσια του χωρου μας επιανα των εαυτο μου να εξηγουμαι κ απολογουμαι κανοντας κακο μονο σεμενα κ στονομα μου
 

Συνημμένα

  • ShowPhoto.jpg
    ShowPhoto.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 227
  • ShowPhoto.jpg
    ShowPhoto.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 224

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
εχω μαθει να λειτουργω σαν καθρεπτης συγνωμη που σε μερικους δεν αρεσει αυτο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom