Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Cinteros

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
83
Like
155
Πόντοι
0
Το να κολησεις aids απο πεολειχια ειναι σαν να σου πεσει ο ουρανος στο κεφαλι


Μετάγγιση αίματος 90%

Μητέρα σε βρέφος (εγκυμοσύνη και τοκετός και θηλασμός χωρίς θεραπεία) 25%

Χρήση κοινής σύριγγας 0,67%

Παθητική πρωκτική επαφή χωρίς προφύλαξη 0,5% έως1,7%

Ενεργητική πρωκτική επαφή χωρίς προφύλαξη 0,62%

Κολπική διείσδυση, κίνδυνος για τη γυναίκα 0,10%

Κολπική διείσδυση, κίνδυνος για τον άνδρα 0,05%

Ενεργητική πεολειχία 0,01%

Παθητική πεολειχία 0,005%



Anestis83 αυτη που σου πηρε πιπα πρεπει να ηταν πολυ μπουμπουνοκεφαλη που δεν το κατεχει καθολου το αθλημα
Οταν την πουτσα την μετατραπουν σε τρομπα σαφως μπορει να υπαρξουν προσωρινοι τρραυματισμοι  που θα κρατησουν 3-4 μερες μεχρι να περασουν
Μου εχει συμβει και μενα

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Παιδεια ειχα ενα σοβαρο ατύχημα χθες το βραδυ.Ειχα παει με μια κοπελα απο αγγελιες και εσπασε η καποτα οπως το καναμε.Το χειροτερο απ ολα ειναι οτι την ωρα που εσπασε της το ειχα βαλει στον κωλο αλλα το εβγαλα οταν αντιληφθήκαμε οτι εσπασε.Αυτη μου ειπε οτι δεν ειχε κατι και μου εδειξε εξετασεις της οι οποιες ομως εγραφαν ημερομηνια 12/2017 δηλαδη πριν απο ενα χρονο.Ποσο πιθανο ειναι να εχω κολλησει HIV? Χθες το βραδυ με το που εφηγα απο το σπιτι της πηγα κατευθειαν στο νοσοκομειο συγγρου που εφημέρευε, με ρωτησε ο γιατρος αν πηγα με ιεροδουλη του λεω οχι ηταν απο αγγελιες και μου λεει οι πιθανοτητες να εχεις κολλησει κατι ειναι απειροελάχιστες αλλα καλου κακου ελα να μου δωσουμε μια θεραπεια ρε αντιρετροιο (καπως ετσι την ειπε) μιας και εισαι στο περιθορειο 72 ωρων απο την ερωτητη επαφη. Εχει παθει κανεις κατι αντιστοιχο? Αυτη τη θεραπεια θα με βαλει να την πληρωσω? Οποιος ξερει κατι ή εχει περασει κατι παρομοιο θα το εκτιμούσα αν με βοηθαγε...
η πιθανοτητα να εχεις κολλησει είναι οντως πολύ μικρη αν θυμαμαι καλα 1 στις 20 ΑΑΑΑΑΑΑΝ είναι φορεας. ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΑΠΟ ΕΠΑΝΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ 0,62%
τα λεφτα μην τα σκέφτεσαι, νομιζω είναι δωρεαν, αλλα και να σκασεις κανενα 700ρι μπροστα στην ζωη σου δεν είναι τιποτα.
 

protaris2018

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
368
Κριτικές
33
Like
2.576
Πόντοι
2.471
Τότε μηπως ειναι συφιλη? Καλά θα πάω κ αυριο και θα κάνω τα σχετικά. Δε ξερω τί είναι αλλά ξερω απο που το κολλησα γιατί όλες τις αλλες φορές εγινε με προφύλαξη. Γι αυτο ειμαι σιγουρος. Εκτος κ αν ειναι πολύ παλιά ιστορία.

Δεν μας ειπες τελικα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
επισης πρεπει να εχω μαζι μου βιβλιαριο ή κατι τετοιο?
θα στα πουν οι γιατροι στο συγγρος.

παντως μην σε ανησυχει το οικονομικο , είναι το τελευταιο που πρεπει να σε ανησυχησει.

δεν ξεκινησες την θεραπεια που σου εδωσε ο γιατρος?

αν υπηρχε οικονομικο θα στο ελεγε ο ιδιος
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Παιδεια ειχα ενα σοβαρο ατύχημα χθες το βραδυ.Ειχα παει με μια κοπελα απο αγγελιες και εσπασε η καποτα οπως το καναμε.Το χειροτερο απ ολα ειναι οτι την ωρα που εσπασε της το ειχα βαλει στον κωλο αλλα το εβγαλα οταν αντιληφθήκαμε οτι εσπασε.Αυτη μου ειπε οτι δεν ειχε κατι και μου εδειξε εξετασεις της οι οποιες ομως εγραφαν ημερομηνια 12/2017 δηλαδη πριν απο ενα χρονο.Ποσο πιθανο ειναι να εχω κολλησει HIV? Χθες το βραδυ με το που εφηγα απο το σπιτι της πηγα κατευθειαν στο νοσοκομειο συγγρου που εφημέρευε, με ρωτησε ο γιατρος αν πηγα με ιεροδουλη του λεω οχι ηταν απο αγγελιες και μου λεει οι πιθανοτητες να εχεις κολλησει κατι ειναι απειροελάχιστες αλλα καλου κακου ελα να μου δωσουμε μια θεραπεια ρε αντιρετροιο (καπως ετσι την ειπε) μιας και εισαι στο περιθορειο 72 ωρων απο την ερωτητη επαφη. Εχει παθει κανεις κατι αντιστοιχο? Αυτη τη θεραπεια θα με βαλει να την πληρωσω? Οποιος ξερει κατι ή εχει περασει κατι παρομοιο θα το εκτιμούσα αν με βοηθαγε...

Παλιά ήταν τσάμπα. Απίθανο να σου ζητήσουν να πληρώσεις. Δεν στα έδωσε τα χάπια ; ΑΝ ΣΤΑ ΕΔΩΣΕ ΠΑΡΤΑ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ.
Δεν θα έχεις πρόβλημα.
 

tiltman

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θα πάθεις τπτ  υο έχω πάθει καο εγώ με την θεραπεία κ τα φάρμακα όλα κλα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
οχι μου ειπε δευτερα πρωι να παω

Παίζει να σου δώσει αυτά
combivir_tab.png


2 τη μέρα ανά 12ωρο , για ένα μήνα. Για αυτή τη διάρκεια , δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.
Μην αρχίσεις να ψάχνεις μαλακίες στο ίντερνετ. Οι παρενέργειες αφορούν μακροχρόνια χρήση .
Αν στα δώσει , τα παίρνεις άφοβα , αμέσως, χωρίς άλλη σκέψη .
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
439
Like
517
Πόντοι
81
Παιδεια ειχα ενα σοβαρο ατύχημα χθες το βραδυ.Ειχα παει με μια κοπελα απο αγγελιες και εσπασε η καποτα οπως το καναμε.Το χειροτερο απ ολα ειναι οτι την ωρα που εσπασε της το ειχα βαλει στον κωλο αλλα το εβγαλα οταν αντιληφθήκαμε οτι εσπασε.Αυτη μου ειπε οτι δεν ειχε κατι και μου εδειξε εξετασεις της οι οποιες ομως εγραφαν ημερομηνια 12/2017 δηλαδη πριν απο ενα χρονο.Ποσο πιθανο ειναι να εχω κολλησει HIV? Χθες το βραδυ με το που εφηγα απο το σπιτι της πηγα κατευθειαν στο νοσοκομειο συγγρου που εφημέρευε, με ρωτησε ο γιατρος αν πηγα με ιεροδουλη του λεω οχι ηταν απο αγγελιες και μου λεει οι πιθανοτητες να εχεις κολλησει κατι ειναι απειροελάχιστες αλλα καλου κακου ελα να μου δωσουμε μια θεραπεια ρε αντιρετροιο (καπως ετσι την ειπε) μιας και εισαι στο περιθορειο 72 ωρων απο την ερωτητη επαφη. Εχει παθει κανεις κατι αντιστοιχο? Αυτη τη θεραπεια θα με βαλει να την πληρωσω? Οποιος ξερει κατι ή εχει περασει κατι παρομοιο θα το εκτιμούσα αν με βοηθαγε...

δεν εβαλες λιπαντικο στον κολο της καργιας τυπε???
 

Nickthedick123

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
26
Like
5
Πόντοι
0
Μήπως θα ήταν καλύτερα να ξεκινήσω από σήμερα την θεραπεία ? Αν πεταγομουν στο νοσοκομείο και του έλεγα αντί για αύριο σήμερα λέτε να δεχόταν ?

Μια δοκιμη θα σε πεισει. Δεν νομιζω να εχεις να χασεις κατι εκτος απο λιγο  χρονο.
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Μακαρι να ειναι δωρεαν οπως λες γιατι ειμαι 21 χρονων και δεν το εχω πει ουτε καν στους γονεις μου, επισης ξερεις για ποσο καιρο πρεπει να την κανω αυτη τη θεραπεια?
Το μη χείρον βέλτιστων : Καλυτερα να τους πεις οτι γαμησες  εσκορτ  ,παρα να τους πεις οτι εχεις  aids . Tωρα σου φαινεται βουνο , αλλα η υγεια σου ειναι δικο σου θεμα και οχι των γονιων σου  . Να εχεις την ευθυνη των πραξεων σου 
 

thrakiotis16

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Για τον HIV ζητήσετε απλά μια εξέταση σε όποιο νοσοκομείο αργούν λίγο τα αποτελέσματα και καλύπτεται από τα προσωπικά δεδομένα οπότε ούτε να φοβάστε ούτε να ντρέπεστε...
 

thrakiotis16

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Για πληροφορίες σχετικά με hiv/aids είναι πολύ εξυπηρετικοί δεν θα σας ρωτήσουν καν όνομα και μπορούν σας βοηθήσουν σε ότι απορία εχετε
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
8
Like
1.377
Πόντοι
216
Παιδεια ειχα ενα σοβαρο ατύχημα χθες το βραδυ.Ειχα παει με μια κοπελα απο αγγελιες και εσπασε η καποτα οπως το καναμε.Το χειροτερο απ ολα ειναι οτι την ωρα που εσπασε της το ειχα βαλει στον κωλο αλλα το εβγαλα οταν αντιληφθήκαμε οτι εσπασε.Αυτη μου ειπε οτι δεν ειχε κατι και μου εδειξε εξετασεις της οι οποιες ομως εγραφαν ημερομηνια 12/2017 δηλαδη πριν απο ενα χρονο.Ποσο πιθανο ειναι να εχω κολλησει HIV? Χθες το βραδυ με το που εφηγα απο το σπιτι της πηγα κατευθειαν στο νοσοκομειο συγγρου που εφημέρευε, με ρωτησε ο γιατρος αν πηγα με ιεροδουλη του λεω οχι ηταν απο αγγελιες και μου λεει οι πιθανοτητες να εχεις κολλησει κατι ειναι απειροελάχιστες αλλα καλου κακου ελα να μου δωσουμε μια θεραπεια ρε αντιρετροιο (καπως ετσι την ειπε) μιας και εισαι στο περιθορειο 72 ωρων απο την ερωτητη επαφη. Εχει παθει κανεις κατι αντιστοιχο? Αυτη τη θεραπεια θα με βαλει να την πληρωσω? Οποιος ξερει κατι ή εχει περασει κατι παρομοιο θα το εκτιμούσα αν με βοηθαγε...

Υπαρχει κανεις που τον πιστευει τον φιδεμπορα ??
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Μήπως θα ήταν καλύτερα να ξεκινήσω από σήμερα την θεραπεία ? Αν πεταγομουν στο νοσοκομείο και του έλεγα αντί για αύριο σήμερα λέτε να δεχόταν ?

Αν σε δεχθούν στο συγγρού, πήγαινε. Σε καμία περίπτωση μην ασχοληθείς σε άλλο νοσκομείο με ... παθολόγους.
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Παιδεια ειχα ενα σοβαρο ατύχημα χθες το βραδυ.Ειχα παει με μια κοπελα απο αγγελιες και εσπασε η καποτα οπως το καναμε.Το χειροτερο απ ολα ειναι οτι την ωρα που εσπασε της το ειχα βαλει στον κωλο αλλα το εβγαλα οταν αντιληφθήκαμε οτι εσπασε.Αυτη μου ειπε οτι δεν ειχε κατι και μου εδειξε εξετασεις της οι οποιες ομως εγραφαν ημερομηνια 12/2017 δηλαδη πριν απο ενα χρονο.Ποσο πιθανο ειναι να εχω κολλησει HIV? Χθες το βραδυ με το που εφηγα απο το σπιτι της πηγα κατευθειαν στο νοσοκομειο συγγρου που εφημέρευε, με ρωτησε ο γιατρος αν πηγα με ιεροδουλη του λεω οχι ηταν απο αγγελιες και μου λεει οι πιθανοτητες να εχεις κολλησει κατι ειναι απειροελάχιστες αλλα καλου κακου ελα να μου δωσουμε μια θεραπεια ρε αντιρετροιο (καπως ετσι την ειπε) μιας και εισαι στο περιθορειο 72 ωρων απο την ερωτητη επαφη. Εχει παθει κανεις κατι αντιστοιχο? Αυτη τη θεραπεια θα με βαλει να την πληρωσω? Οποιος ξερει κατι ή εχει περασει κατι παρομοιο θα το εκτιμούσα αν με βοηθαγε...
Δεν κολλας ετσι ευκολα..
Πρεπει να ειναι οριοθετικη αλλα και να ερθεις σε επαφη με αιμα..

Το εχω παθει και γω..παλια..
Απλα να παρεις αγωγη,αντιβιωση γιατι σιγουρα εχεις κολλησει
μικροβια μιας και η συγκεκριμενη περιοχη ειναι γεματη απο δαυτα..
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
Σε καμια εικοσαετία σε βλεπω να ξαναγαμας  :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom