Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 371K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπερα μαγκες help..Ηρθα σε επαφη χθες με μια κοπελα "του γνωστου χώρου"(αρκετα γνωστο στουντιοκοριστο) και δεν χρησιμοποιησα προφυλακτικο.. :headbang:  :headbang:Θα ζησω..?

Χοντρή μαλακία έκανες φίλε. Πάντως χαλάρωσε δεν κολλάς και τόσο εύκολα. Πήγαινε σε 2 μήνες να κάνεις εξετάσεις να έχεις τα κεφάλι σου ήσυχο.

 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
+1..
Ηθελα να δοκιμασω μια φορα χωρις(ετσι για την εμπειρια)..(θα με ρωτησετε με πουτανα βρηκες ρε φιλε..)..ενταξει τι να κανω, εγινε τεραστια μλκια μου το ξερω..οτι και να πειτε λιγο ειναι..!
Οσο για την τυπισσα δεν με ρωτησε αν θελω με ή χωρις απο μονη της μου τον αρπαξε και τον εχωσε μεσα της...

Τώρα ότι έγινε έγινε, μην πεθάνεις και από το άγχος. Κατά τη γνώμη μου πάντως δεν έχεις τπτ, τώρα σε έχει κυριέσει η αγωνία (δεν κολλάς και τόσο εύκολα).

Τεστ για ΗΙV γίνονται 2 μήνες μετά την τελευταία επαφή.

Αν φοβάσαι τόσο πολύ βέβαια μπορείς μέσα στις 72 ώρες να πας να πάρεις αγωγή. Τσέκαρε αυτό [ftp=ftp://[URL unfurl="true"]http://www.hivaids.gr/homepage.php?id=pliroforisi/test]http://www.hivaids.gr/homepage.php?id=pliroforisi/test[/ftp[/URL]].

ΠΡΟΣΟΧΗ: Άν έχετε τη βάσιμη υποψία ότι μολυνθήκατε πολύ πρόσφατα με τον ιό HIV, επικοινωνήστε ΑΜΕΣΩΣ με την πλησιέστερη Μονάδα Ειδικών Λοιμώξεων για να διαπιστωθεί αν χρειάζεται να πάρετε αντιρετροϊκή προφύλαξη για να αποφύγετε την χρόνια λοίμωξη ή αν πρέπει να κάνετε τεστ ανίχνευσης του ιού με άλλες πιο εξειδικευμένες μεθόδους που ανιχνεύουν τον ιό στο αίμα πριν αναπτυχθούν αντισώματα (ειδικό RNA τεστ).

Και μην κάνεις τέτοιες μαλακίες φίλε στο μέλλον, προσέχουμε (όσο μπορούμε) για να έχουμε.
 

marston

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πολυ θελω να δωσω ονομα..!Ενταξει η κοπελιτσα ηταν καλη..Στο κατω-κατω και οι δυο μαλακιστηκαμε(κυριως εγω) επρεπε να ζητησω καποτα απο την αρχη να ειμαι κυριος...!!
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
16
Πόντοι
6
Καλά εσύ δεν είχες μυαλό. Η πουτάνα πως δέχτηκε???
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Τυπε μ αυτα δεν παιζουνε δωσε ονομα να μας γλιτωσεις απο κανα μπλεξιμο
 

marston

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε μ αυτα δεν παιζουνε δωσε ονομα να μας γλιτωσεις απο κανα μπλεξιμο
Δεν θα γλυτωσω κανεναν με το να δωσω το ονομα της...Στο κατω-κατω εσεις οι εξυπνοι οτι και αν σας συμβει να χρησιμοποιησετε καποτα..
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Δεν θα γλυτωσω κανεναν με το να δωσω το ονομα της...Στο κατω-κατω εσεις οι εξυπνοι οτι και αν σας συμβει να χρησιμοποιησετε καποτα..
οπως νομιζεις τυπε ελπιζω να μην κολλησες τιποτα και ολα να πανε καλα.μονο που οταν εχεις κανει τετοια μαλακια οι ειρωνιες δεν χρειαζονται
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
οπως νομιζεις τυπε ελπιζω να μην κολλησες τιποτα και ολα να πανε καλα.μονο που οταν εχεις κανει τετοια μαλακια οι ειρωνιες δεν χρειαζονται
Εγω παντως δεν τον πολυπιστευω .
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Μακαρι να λεει ψεμματα
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
16
Πόντοι
6
Η πουτάνα πρέπει να έχει το μεγαλύτερο άγχος χαχαχα!
 

Επισκέπτης
Μπορω να σου πω, βασει στατιστικων στοιχειων, οτι οι μη-ιεροδουλες κανουν ακαποτα πολυ πιο ευκολα και συχνοτερα απ'οτι οι ιεροδουλες.
Για δωσε τα στατιστικα τυπε.
Πηγε η στατιστικη υπηρεσια σε μπουρδελα και ρωταγε τις πουτανες καθε ποτε κανουν ακαποτα?
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Δεν πειραζει...Πες μας τωρα ποια ειναι...Ξερασε τα ολα


Θα μιλησεις σπρωχτη τ'ακουσες θα μιλησεις.....αχαχχαχααχαχχααχχαχααχαχ καλα ελιωσα μιλαμε το βιντεακι κολλαει γαντι στην περιπτωση του τυπου :rockon:
 

manual123

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΘ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΚΑΤΙ...ΕΧΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥΤΣΟΥ ΜΟΥ(ΟΧΙ ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ) ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΜΙΑΣ ΑΣΠΡΙΛΑΣ(ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΠΡΟ,ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΣΠΡΗ ΚΟΙΛΙΔΑ)..ΕΧΟ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΗΣΤΕΙ ΚΑΤΙ..ΕΠΙΣΗΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΣΟΥΖΕΙ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΤΙ..

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΘ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΚΑΤΙ...ΕΧΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥΤΣΟΥ ΜΟΥ(ΟΧΙ ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ) ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΜΙΑΣ ΑΣΠΡΙΛΑΣ(ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΠΡΟ,ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΣΠΡΗ ΚΟΙΛΙΔΑ)..ΕΧΟ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΗΣΤΕΙ ΚΑΤΙ..ΕΠΙΣΗΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΣΟΥΖΕΙ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΤΙ..

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ?

πολυ, αλλα θα περιμενουμε τον απολυτο για να μας πει ...
 

manual123

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ..ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ..
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • dr apolytos.jpg
    dr apolytos.jpg
    15,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom