Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 371K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
έκανα τεστ για HIV και δυο μηνες μετά την ύποπτη επαφή βγήκε αρνητικό. στο νετ όμως διαβάζω πως ποικίλλει ο χρόνος για να δημιουργήσει αντισώματα ο οργανισμός. τι ισχυει?

Θα εξηγησω πως παει η φαση με τα αντισωματα. Αν ζεις σε χωρα του Δυτικου Πολιτισμου, δηλαδη τρεφεσαι κανονικα, δεν εχεις καποια σοβαρη ασθενεια και γενικα δεν εισαι υποσιτισμενος, τοτε, αντισωματα αποκτας μεσα στον πρωτο μηνα. Ο λογος που δινουν 3 μηνες οριο ειναι διοτι στις υποσαχαριες περιοχες, οπου βρισκονται και οι περισσοτεροι φορεις, εχουν τεραστιο προβλημα υποσιτισιμου, που ουσιαστικα αποδυναμωνει το ανοσοποιητικο συστημα σε τετοιο βαθμο, που αργουν παρα πολυ να δημιουργησουν αντισωματα, οι ανθρωποι αυτοι(3 μηνες κλπ).

Επισης, αυτο που λενε οτι καποιο ποσοστο δε νοσει ακομα και αν τσιμπησει τον ιο ειναι ουσιαστικα ανηκουστο σε Δυτικου Τυπου κοινωνιες, διοτι η δημιουργια αντισωματων ερχεται αφ'οτου εχεις νοσησει (εντονος πυρετος, flu-like symptoms).

Π 

 

bosikos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
287
Like
0
Πόντοι
1
2107222222 ΤΗΛ.ΓΡΑΜΜΗ ΓΙΑ ΤΟ AIDS ! ΑΝΩΝΥΜΑ  ΜΠΟΡΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ! ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ .

έχω προσπαθήσει αλλά είναι συνέχεια απασχολημένο το δίκτυο. :tickedoff:
 

tribute

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Απο την στιγμη που σου τυχενει κατι (εχω αναφερθει στο αλλο θεμα) μπαινεις σε μια διαδικασια συνεχης αγωνιας μεχρι να παρεις τα αποτελεσματα ιδιως αν το σκεφτεσαι συνεχεια και ασχολησαι με αυτο οπως εγω. μεγαλο αγχος μεχρι να μπορω να κανω τα αποτελεσματα σε 2 μηνες και εχω αφησει και ποσες υποχρεωσεις πισω μου για αυτο ψαχνοντας ολη την ωρα για συμπτωματα και εξετασεις.  :think:
Ευχομαι να μην συμβει σε κανεναν η αν ποτε συμβει να το αντιμετωπισει με ψυχραιμια.
Αυτα απο εμενα και προσοχη  :bottom:
 

marston

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες help..Ηρθα σε επαφη χθες με μια κοπελα "του γνωστου χώρου"(αρκετα γνωστο στουντιοκοριστο) και δεν χρησιμοποιησα προφυλακτικο.. :headbang:  :headbang:Θα ζησω..?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Καλησπερα μαγκες help..Ηρθα σε επαφη χθες με μια κοπελα "του γνωστου χώρου"(αρκετα γνωστο στουντιοκοριστο) και δεν χρησιμοποιησα προφυλακτικο.. :headbang:  :headbang:Θα ζησω..?








θα ζησεις αλλα με την περικεφαλαια του ΜΑΛΑΚΑ για μια ζωη!!
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
26
Like
2.335
Πόντοι
6.955
Καλησπερα μαγκες help..Ηρθα σε επαφη χθες με μια κοπελα "του γνωστου χώρου"(αρκετα γνωστο στουντιοκοριστο) και δεν χρησιμοποιησα προφυλακτικο.. :headbang:  :headbang:Θα ζησω..?

Πέρα απο οτι έκανες ΜΑΛΑΚΙΑ θέλω να μου απαντήσεις σε μια απορία. Πώς έγινε αυτό? Η πουτάνα πως δέχετε να την γαμείς χωρίς προφυλακτικο?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.770
Κριτικές
183
Like
3.161
Πόντοι
8.535
Καλησπερα μαγκες help..Ηρθα σε επαφη χθες με μια κοπελα "του γνωστου χώρου"(αρκετα γνωστο στουντιοκοριστο) και δεν χρησιμοποιησα προφυλακτικο.. :headbang:  :headbang:Θα ζησω..?
δε γινονται αυτα ... :headbang: :headbang: :headbang:
ρε παλικαρι σε τι πλανητη ζεις? :headbang:
 

stevesteve

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου αν μου επιτρεπεις καποιες συμβουλες.α)μην τρελενεσαι,το ανχος θα σε τρελανει!οι πουτανες ειναι πιο καθαρες απο τις ελλεινηδες.β)για μια βδομαδα ξεχασε το(μετα με η χωρις συμ/τα πηγαινε οπωσδηποτε γιατρο)γ)μην πας με καμια αλλη(μην εισαι καφρος δηλαδη) και Δ)ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :idiot: :headbang:
 

marston

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ενταξει παιδες βριστε αφοβα..το ξερω και εγω οτι εκανα απιστευτη παπαρια..η μαλακια εγινε..σε ερωτηση που εκανα σημερα στην κοπελα η απαντηση της ηταν: "μην φοβασαι ειμαι κομπλε απο γιατρους.."
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Πέρα απο οτι έκανες ΜΑΛΑΚΙΑ θέλω να μου απαντήσεις σε μια απορία. Πώς έγινε αυτό? Η πουτάνα πως δέχετε να την γαμείς χωρίς προφυλακτικο?

ορθή ερώτηξις...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Εγώ πάντως φρικάρω που διαβάζω καθημερινά για γλυφομούνια σε ιερόδουλες, extra χρήματα για 69 κλπκλπ!! Και είναι τόσοι πολλοί που το κάνουν!! Καλά δεν καταλαβαίνουν ότι δεν είναι ασφαλές να γλύφεις τα υγρά μιας εκδιδόμενης γυναίκας που όσο να'ναι τόσους πελάτες έχει.Δεν μπορείς να ξέρεις την υγεία των πελατών της και τι κάνει!
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Εγώ πάντως φρικάρω που διαβάζω καθημερινά για γλυφομούνια σε ιερόδουλες, extra χρήματα για 69 κλπκλπ!! Και είναι τόσοι πολλοί που το κάνουν!! Καλά δεν καταλαβαίνουν ότι δεν είναι ασφαλές να γλύφεις τα υγρά μιας εκδιδόμενης γυναίκας που όσο να'ναι τόσους πελάτες έχει.Δεν μπορείς να ξέρεις την υγεία των πελατών της και τι κάνει!

χαλαρωσε, δε παει ετσι η φαση. διαβασε παραπανω και μη γινεσαι υποχονδριος
 

tzinakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
τον κυριευσε η καβλα τον ανθρωπο.. στον καθενα μπορει να συμβει..θα συμβει και μετα δεν θα το ξανακανει..να σε προσεχουμε φιλε για να σε εχουμε...ενταξει?......
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Yποχόνδριος όποιος φοβάται να γλύψει εκδιδόμενη? Όχι ρε φίλε!! Έλεος!

Γιατι εχεις την εντυπωση οτι οι εκδιδομενες κουβαλανε πιο πολλες ασθενειες απο τις μη-εκδιδομενες? Το εχεις διαβασει καπου, η' το θετεις με βαση την κοινη λογικη? Μπορω να σου πω, βασει στατιστικων στοιχειων, οτι οι μη-ιεροδουλες κανουν ακαποτα πολυ πιο ευκολα και συχνοτερα απ'οτι οι ιεροδουλες. Αν θελεις να εισαι προσεκτικος, θα σου συνιστουσα να μη γλυφεις μη-ιεροδουλες, απο το πρωτο ραντεβου, τουλαχιστον.

Αν θελεις, ρωτα και φιλους και γνωστους και πες μας ποσοι εχουν πηδηξει μη-ιεροδουλη ακαποτα και ποσοι ιεροδουλη ακαποτα. Τοτε, θα δεις πως βγαινουν τα στατιστικα. Αυτο που αναφερεις, λεγεται στιγμα και δεν εχει σχεση με τη πραγματικοτητα. Καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο αλλα πλεον οι πιο πολλες ιεροδουλες, ειναι αρκετα μορφωμενες και ξερουν τι ειναι καλο για την υγεια τους.

Π

Π
 

marston

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τον κυριευσε η καβλα τον ανθρωπο.. στον καθενα μπορει να συμβει..θα συμβει και μετα δεν θα το ξανακανει..να σε προσεχουμε φιλε για να σε εχουμε...ενταξει?......
+1..
Ηθελα να δοκιμασω μια φορα χωρις(ετσι για την εμπειρια)..(θα με ρωτησετε με πουτανα βρηκες ρε φιλε..)..ενταξει τι να κανω, εγινε τεραστια μλκια μου το ξερω..οτι και να πειτε λιγο ειναι..!
Οσο για την τυπισσα δεν με ρωτησε αν θελω με ή χωρις απο μονη της μου τον αρπαξε και τον εχωσε μεσα της...
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Πες μας το ονομα της να μην περναμε ουτε απ εξω απ το στουντιο
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ενταξει παιδες βριστε αφοβα..το ξερω και εγω οτι εκανα απιστευτη παπαρια..η μαλακια εγινε..σε ερωτηση που εκανα σημερα στην κοπελα η απαντηση της ηταν: "μην φοβασαι ειμαι κομπλε απο γιατρους.."
Εισαι επωνυμος τυπε?
Γιατι αν εισαι την πατησες ο Χαρος εχει βγει παγανια!
:2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom