Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 371K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Φίλοι μου ηρεμήστε και παρακαλώ μη ποστάρετε ότι μ@λ@κίες διαβάζετε στο νετ! Ότι γράφτηκαν παραπάνω δεν είναι σωστά 100% (και δεν είναι και λάθος φυσικά)! Κάπου διάβασα ότι τα χλαμύδια και οι τριχομονάδες μεταδίδονται με ακάποτο στοματικό σεξ!!! Τι άλλο??? Ήρεμα λοιπόν! Στο άρθρο παραπάνω μίλησα για σμν που κολλάει ο άνδρας από στοματικό έρωτα χωρίς προφυλάξεις.Αν ο άνδρας κάνει στοματικό έρωτα σε γυναίκα χωρίς προφυλάξεις (!!!) κινδυνεύει περισσότερο και για περισσότερα νοσήματα...Στα κολπικά υγρά κρύβονται τα περισσότερα σμν και μπορούμε να τα κολλήσουμε ακόμα και στο φάρυγγα!!! Προσοχή λοιπόν παιδιά και να το αποφεύγετε...Μία ερώτηση που διάβασα παραπάνω (δεν θυμάμαι ποιος ρώτησε, συγγνώμη) είναι αν ο άνδρας κολλάει πιο δύσκολα από μια γυναίκα σμν...Η αλήθεια είναι πως ΝΑΙ! Τα γεννητικά όργανα της γυναίκας είναι πιο φιλικά στα σμν (υγρά, ζεστά κλπ) με αποτέλεσμα αν ένας άντρας έχει σμν να το μεταδίδει με σχετική ευκολία στις γυναίκες! Υπάρχει και η θετική πλευρά όμως...Το ποσοστό γυναικών με τον ιό του AIDS είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ από το αντίστοιχο των ανδρών! Ακόμα πολλά σμν στον άνδρα δεν έχουν τις ίδιες σοβαρές επιπτώσεις που έχουν στη γυναίκα. Για παράδειγμα, ο ιός HPV δεν προκαλεί συνήθως τίποτα στον άνδρα (πέρα από κονδυλώματα και κακουχία), αλλά στη γυναίκα μπορεί να οδηγήσει σε καρκίνο του τράχηλου (αν είναι επιθετικός ιός). Σας προτείνω να κάνετε που και που γενικές εξετάσεις ούρων και καλλιέργεια ούρων και σπέρματος, που είναι ανώδυνες, πάρα πολύ φθηνές (ακόμα και χωρίς βιβλιάριο) και αρκετά σοβαρές! Ενδεικτικά αναφέρω τις τιμές:
Γενίκή Ούρων...7 με 10 ευρώ
Καλλιέργεια Ούρων...15 με 25 ευρώ
Εξέταση σπέρματος για χλαμύδια...περίπου 25ευρώ
καλλιέργεια σπέρματος...25-35ευρώ
Δεν ανέφερα παραπάνω ότι από στοματικό σεξ μπορούμε να κολλήσουμε ακόμα και μύκητες, και μάλιστα αρκετά εύκολα, οι οποίοι μπορούν να μας ταλαιπωρήσουν για αρκετό διάστημα.Περνάνε με αλοιφή και χάπια όμως!
Να σας πω ακόμα ότι ιοί όπως HIV,HSV,HPV,HBV και άλλοι μένουν για πάντα στον οργανισμό μας και μπορούν να προκαλέσουν πολλά επεισόδια, κάποια πολύ άσχημα. Να είστε όλοι καλά και ΠΑΝΤΑ προφυλακτικό...
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Κάτι ακόμα...Κάποιος ρώτησε αν μπορεί να κολλήσει κάτι μέσω πρωκτικού σεξ με προφυλακτικό. Η αλήθεια είναι ότι ακόμα και με κολπικό σεξ με προφυλακτικό μπορείς να κολλήσεις κάτι! Τι??? Λοιπόν, αν η γυναίκα έχει κονδυλώματα, δυστυχώς το προφυλακτικό δεν παρέχει 100% προστασία καθώς δεν καλύπτει ΌΛΗ τη περιοχή! Αν τα ακουμπήσετε μπορεί και να κολλήσετε...Το ίδιο ισχύει και για τον έρπη και τη ΣΥΦΙΛΗ (πρέπει να είναι ενεργό σύδιλικό έλκος ή ερπητικό έλκος)...Γι'αυτό προσοχή, ΠΑΝΤΑ πλενόμαστε καλα μετα...Αν δούμε κάποια πληγή στη περιοχή της κοπέλας ΔΕΝ κάνουμε τίποτα και μποϊκοτάρουμε τον εν λόγω οίκο...Μη φοβάστε να πείτε από ποια κοπέλα και σε ποιόν οίκο κολλήσατε κάτι...Είναι χρεός τους να προσέχουν πάνω από όλα τον εαυτό τους αλλά και ΕΜΑΣ! Οι πιο πολλές κοπέλες δεν είναι δηλωμένες...Απόδειξη είναι ότι όταν πέφτει σήμα για αστυνομία κλπ, κλείνουν γρήγορα γρήγορα και μετά από καμιά ώρα ανοίγουν ξανά...ΠΡΟΣΟΧΗ και μην εμπιστεύεστε κανέναν και τίποτα (εκτός και αν δείτε χαρτιά φυσικά)...
Συμβουλή: Μετά από σεξ ΠΑΝΤΑ να ουρήτε, καθώς σας προστατεύει αυτό από διάφορα σμν (όχι 100%, αλλά κάτι κάνει)!!!
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Μη βαράς ντε, το κατάλαβα ότι δεν είπε αδύνατον :2funny:

Και πάλι όμως δεν το καταλαβαίνω απόλυτα... στην πίπα δηλαδή είναι λίγες οι πιθανότητες να κολλήσεις (η γυναίκα) αν δεν καταπιείς το τελικό "φορτίο", εντάξει. Και είναι ελάχιστες οι πιθανότητες να κολλήσει τον άλλο η γυναίκα με την πίπα, σύμφωνοι.
Όμως όταν ο άντρας γλείφει τη γυναίκα δεν κινδυνεύει εξίσου με το να κάνει σεξ χωρίς προφυλάξεις;

Εντάξει, ο op μιλάει για ακάποτη πίπα στον αγοραίο έρωτα, αλλά πειράζει που έχω περαιτέρω απορίες;  :boobies:

Οι πιθανότητες να κολλήσει η γυναίκα HIV κάνοντας στοματικό έρωτα σε οροθετικό άνδρα είναι ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ περισσότερες, αλλά και πάλι ισχύει αυτό που ανέφερα...ΣΧΕΔΟΝ αδύνατον. Οι απόψεις επί του θέματος ποικίλουν...Στην Ελλάδα οι γιατροί από φόβο συνιστούν εξετάσεις με το παραμικρό (δεν διαφωνώ μαζί τους), αλλά στην Αμερική θεωρείται και αυτο ΣΧΕΔΟΝ αδύνατον...Προς Θεού, μη καταπίνετε το σπέρμα στο στοματικό σεξ από αγνώστους...Υπάρχει κίνδυνος (μικρός και πάλι) για άλλα...Βέβαια, οι γυναίκες μπορούν να κολλήσουν χλαμύδια και γονόκκοκο στο φάρυγγα, έρπη στο στόμα (HSV 1 and 2) και υπερβολικά σπάνια και HPV στο στόμα...Για πρώτη φορά και ύστερα από πολλά χρόνια απομονώθηκε ο ιός HIV και τα πράγματα είναι πολύ αισιόδοξα! Σε 20-30 χρόνια πιστεύω θα έχουμε εμβόλιο ή και φάρμακα που θα σκοτώνουν τον ιό...Μέχρι να γίνουθα πρν οι δοκιμές και οι έρευνες όμως θέλουμε αρκετά χρόνια ακόμα...Εσύ που έχεις HPV τώρα, θα πρέπει να κάνεις τεστ Παπ τακτικά και φυσικά να ξέρεις αν είναι επιθετικός ή όχι...Υπάρχει πλέον το εμβόλιο βέβαια, αλλά αφορά γυναίκες που ΔΕΝ έχουν τον ιό...Σύντομα πιστεύω θα υπάρχουν και νεώτερα φάρμακα για τον έρπητα (ίσως και εμβόλιο, αν και το θεωρώ πάρα πολύ δύσκολο).ΠΑΝΤΑ προφυλάξεις και μετά από στοματικό χωρίς προφυλάξεις (αν το κάνετε παρόλα αυτά) να είστε σε εγρήγορση για 30 μερες το πολύ...Οι άνδρες τα μεταδίδουμε όλα, ακόμα και αν δεν έχουμε συμπτώματα...ΠΡΟΣΟΧΗ!
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Έχω απορίες τώρα!!

Είμαι κοπέλα και με έχουν κολλήσει HPV, ο αδελφός μου κόλλησε την κοπέλα του και ξέρω δύο άλλες κοπέλες που το κόλλησαν. Το κείμενό σου αναφέρεται σε άντρες; Δηλαδή είναι πιο εύκολη η μετάδοση σμν από άντρα σε γυναίκα παρά από γυναίκα σε άντρα;  >:(

Όσο για τον HIV, όταν λες ότι "στα 25 χρόνια που γνωρίζουμε τον ιό δεν υπάρχει μέχρι στιγμής ούτε ένα γνωστό  περιστατικό ανθρώπου που να του μεταδόθηκε ο ιός με αυτόν τον τρόπο" (στοματικό σεξ), μπορείς να μου εξηγήσεις πώς εξετάζεται πώς μεταδίδεται ο ιός;  :huh:

Και μπορείς σε παρακαλώ να μου εξηγήσεις πώς, από τη στιγμή που και στο στοματικό σεξ ανταλλάσσονται σωματικά υγρά (με τα οποία μεταδίδεται ο ιός κατά τη συνουσία-δεν εννοώ το σάλιο), υπάρχουν ελάχιστες πιθανότητες μόλυνσης με αυτό τον τρόπο;

Δεν τα γράφω αυτά για να σε αμφισβητήσω, είναι ειλικρινείς απορίες  :boobies:

1.Το κείμενό μου αναφέρεται σε άνδρες που δεχονται στοματικό από γυναίκα χωρίς προφυλάξεις...Οι γυναίκες κολλάνε σμν πιο εύκολα από τους άντρες.Πάντως αναφέρθηκα μόνο σε στοματικό σεξ.

2.Οι μελέτες έχουν γίνει με ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ μεθόδους και φυσικά με εργαστηριακές μελέτες.Στο σάλιο δεν υπάρχει αρκετή ποσότητα του ιού ώστε να ΄μεταδοθεί ο ιός. Στα κολπικά υγρά όμως υπάρχει, αλλά ο ιός δεν ζει στον αέρα και σκοτώνεται (όχι ακριβως) από συστατικά που βρίσκονται στο σάλιο. Η πιθανότητα υπάρχει ΜΟΝΟ αν η κοπέλα αιμοραγεί από το στόμα τόσο, που κανένας δεν θα πήγαινε μαζί της!Δεν είναι εύκολο να μεταδοθεί ο ιός και δεν είναι τυχαίο ότι η συντριπτική πλειοψηφία οροθετικών ανθρώπων είχαν ομοφυλοφιλικές σχέσεις (άνδρες κυρίως)...

Μπορείτε να δείτε πληροφορίες σχετικά με σμν, αλλά και άλλες ασθένεις στο site , όπου απαντούν στο φόρουμ άνθρωποι με εμπειρία ΚΑΙ γιατροί...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Εξαιρετικό θρεντ και μακάρι να ισχύουν όλα αυτά που γράφτηκαν.
Δεν παύει πάντως να είναι καλύτερη πηγή ενημέρωσης ο προσωπικός μας γιατρός(ή ακόμα καλύτερα γιατροί).
Επίσης προσοχή γιατί η πλήρης ενημέρωση και πρόληψη απέχει μια κλωστή από την αρρωστοφοβία, η οποία απέχει μια κλωστή από την τρέλα.
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Εξαιρετικό θρεντ και μακάρι να ισχύουν όλα αυτά που γράφτηκαν.
Δεν παύει πάντως να είναι καλύτερη πηγή ενημέρωσης ο προσωπικός μας γιατρός(ή ακόμα καλύτερα γιατροί).
Επίσης προσοχή γιατί η πλήρης ενημέρωση και πρόληψη απέχει μια κλωστή από την αρρωστοφοβία, η οποία απέχει μια κλωστή από την τρέλα.

Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου. Γι'αυτό ανέφερα παραπάνω ενδεικτικές τιμές εξετάσεων, τις οποίες και συνιστώ να γίνονται τακτικά.Μία επίσκεψη για εξέταση στο νοσ.Συγγρός από ειδικούς κοστίζει μόλις 3Ευρώ!!!Πάνω από όλα η υγεία μας...
Εγώ προσωπικά, αν και γνωρίζω το θέμα, ΠΑΝΤΑ χρησιμοποιώ προφυλακτικό όταν πηγαίνω με μία άγνωστη...Λίγες πιθανότητες ΔΕΝ σημαίνει αδύνατο! α! Και ΝΑΙ! Όλα τα παραπάνω μπορούν να συμβούν στον καθένα μας και με μία μόνο φορά. ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν. Ότι εγραψα δεν το έγραψα για να απενεχοποιήσω τους "ακάποτους", αλλά γιατί είναι η επιστημονική αλήθεια και είχα βαρεθεί να διαβάζω ότι να'ναι επί του θέματος! Το ρίσκο είναι μικρό, ΑΛΛΑ υπάρχει. Προσωπικά πάντως αν κάποιος κόλλησε κάποιο άλλο σμν από στοματικό έρωτα χωρίς προφυλάξεις, από αυτά τα ΤΡΙΑ που ανέφερα παραπάνω (3 χωρίς το HIV, 4 μαζί με μύκητες) να μου το πει...Θα γινόταν φοβερό πειραματόζωο!
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
απο ακαποτες πιπες, οχι σε φτηνιαρικα μπουρδελα αλλα με κυριλε cg, εχω αρπαξει χλαμυδια 2 φορες, εχω παρει τις αντιβιοσουλες μου, τωρα ειμαι καθαρος, και ακαποτο δεν ξανακανω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, μοναδικη εξαιρεση η κοπελα μου βεβαια...
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
απο ακαποτες πιπες, οχι σε φτηνιαρικα μπουρδελα αλλα με κυριλε cg, εχω αρπαξει χλαμυδια 2 φορες, εχω παρει τις αντιβιοσουλες μου, τωρα ειμαι καθαρος, και ακαποτο δεν ξανακανω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, μοναδικη εξαιρεση η κοπελα μου βεβαια...

Από ακάποτες πίπες??? Είσαι σίγουρος? Χλαμύδια κι όλας??? Τι να πω? Μου φαίνεται αδύνατο ΕΚΤΟΣ και αν έπαιζαν και φιλάκια και 69...Η πιθανότητα να κολλήσεις χλαμύδια από στοματικό σεξ είναι πάρα πάρα πολυ μικρές.Μήπως εννοείς ουρηθρήτιδα (προερχόμενη ενδεχομένως από χλαμύδια)?
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Από ακάποτες πίπες??? Είσαι σίγουρος? Χλαμύδια κι όλας??? Τι να πω? Μου φαίνεται αδύνατο ΕΚΤΟΣ και αν έπαιζαν και φιλάκια και 69...Η πιθανότητα να κολλήσεις χλαμύδια από στοματικό σεξ είναι πάρα πάρα πολυ μικρές.Μήπως εννοείς ουρηθρήτιδα (προερχόμενη ενδεχομένως από χλαμύδια)?
ειμαι εντελως σιγουρος, τα φιλακια και το 69 τι σχεση εχουνε?
φιλακια με πουτανες δε κανω ποτε, μεγαλο σιχαμα...και πραγματικα λυπαμαι τους στερημενους απο σχεσεις με γυναικες που το κανουνε..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
απο ακαποτες πιπες, οχι σε φτηνιαρικα μπουρδελα αλλα με κυριλε cg, εχω αρπαξει χλαμυδια 2 φορες, εχω παρει τις αντιβιοσουλες μου, τωρα ειμαι καθαρος, και ακαποτο δεν ξανακανω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, μοναδικη εξαιρεση η κοπελα μου βεβαια...
φιλαρακι χωρις παρεξηγηση και η κοπελα σου( και δεν ειναι θεμα καθαριοτητας ουτε αν πηγε τοτε με αλλον),γιατι υπαρχουν και ασυμπτωματικες καταστασεις) παιζει να σε κολλησε....μηπως ,λεω μηπως ηταν συμπτωματικη η φαση με τα κολ γκερλ;και μιλαω να εκανες ελευθερα κολπικη διεισδυση βεβαια...
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
ειμαι εντελως σιγουρος, τα φιλακια και το 69 τι σχεση εχουνε?

Το λέω γιατί είναι απίστευτα σπάνιο αυτό...Καλά κάνεις και το λες όμως γιατί ΑΝ και η πιθανότητα είναι μικρή το κόλλησες. Αυτό είναι και το θέμα μας άλλωστε. Έκανες εργαστηειακές εξετάσεις για χλαμύδια ή η διάγνωση έγινε από απλή εξέταση? Είχες και γονόρροια μαζί? Το 69 έχει σχέση (τα φιλιά όχι, ήμουν υπερβολικός) καθώς στα κολπικά υγρά υπάρχουν οι ιοί...
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
φιλαρακι χωρις παρεξηγηση και η κοπελα σου( και δεν ειναι θεμα καθαριοτητας ουτε αν πηγε τοτε με αλλον),γιατι υπαρχουν και ασυμπτωματικες καταστασεις) παιζει να σε κολλησε....μηπως ,λεω μηπως ηταν συμπτωματικη η φαση με τα κολ γκερλ;και μιλαω να εκανες ελευθερα κολπικη διεισδυση βεβαια...
Πολύ καλή ερώτηση...
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
φιλαρακι χωρις παρεξηγηση και η κοπελα σου( και δεν ειναι θεμα καθαριοτητας ουτε αν πηγε τοτε με αλλον),γιατι υπαρχουν και ασυμπτωματικες καταστασεις) παιζει να σε κολλησε....μηπως ,λεω μηπως ηταν συμπτωματικη η φαση με τα κολ γκερλ;και μιλαω να εκανες ελευθερα κολπικη διεισδυση βεβαια...
φιλε μου οχι γιατι αν με ειχε κολησει η κοπελα μου θα κολαγα και θα ξανακολαγα συνεχεια, οταν εκοψα τα ακοποτα με τις πουτανες κοπηκανε και τα χλαμυδια, ενω η κοπελα μου μου κανει στοματικο συνεχεια...
και τωρα τι μου λες να ητανε συμπτωματικη η φαση με τα κολ γκερλ που τη γαμανε 10 τη μερα και υποπτη με τη κοπελα μου?
να ειμαστε και λογικοι...!
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου οχι γιατι αν με ειχε κολησει η κοπελα μου θα κολαγα και θα ξανακολαγα συνεχεια, οταν εκοψα τα ακοποτα με τις πουτανες κοπηκανε και τα χλαμυδια, ενω η κοπελα μου μου κανει στοματικο συνεχεια...

Εργαστηριακές εξετάσεις για χλαμύδια έκανες ή από επίσκεψη σε γιατρό? Το λέω γιατί τα συμπτώματα πολλές φορές είναι ίδια και φυσικά μία καλή αντιβίωση κάνει για όλα!
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Εργαστηριακές εξετάσεις για χλαμύδια έκανες ή από επίσκεψη σε γιατρό? Το λέω γιατί τα συμπτώματα πολλές φορές είναι ίδια και φυσικά μία καλή αντιβίωση κάνει για όλα!
εκανα ναι, και οντως η αντιβιωση που διδουνε για αυτη τη περιπτωση ειναι μπαλαντερ, στις ενδειξεις μεχρι και ακμη και τσιμπιματα απο τσιμπουρια λεει!!
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
εκανα ναι, και οντως η αντιβιωση που διδουνε για αυτη τη περιπτωση ειναι μπαλαντερ, στις ενδειξεις μεχρι και ακμη και τσιμπιματα απο τσιμπουρια λεει!!

Πολύ σπάνιο φίλε μου. Μα ΠΑΡΑ πολύ σπάνιο. Θα το πω και σε καθηγητή μου γιατί έχει πολύ ενδιαφέρον...Από περιέργεια, είχες ενοχλήσεις και σε ΕΝΑΝ όρχι ή όχι? Μετά από πόσο καιρό το κατάλαβες? Ποια ήταν τα συμπτώματα? Αν θες απαντάς φυσικα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
φιλε μου οχι γιατι αν με ειχε κολησει η κοπελα μου θα κολαγα και θα ξανακολαγα συνεχεια, οταν εκοψα τα ακοποτα με τις πουτανες κοπηκανε και τα χλαμυδια, ενω η κοπελα μου μου κανει στοματικο συνεχεια...
και τωρα τι μου λες να ητανε συμπτωματικη η φαση με τα κολ γκερλ που τη γαμανε 10 τη μερα και υποπτη με τη κοπελα μου?
να ειμαστε και λογικοι...!
αν ειναι ετσι πασο...
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Πολύ σπάνιο φίλε μου. Μα ΠΑΡΑ πολύ σπάνιο. Θα το πω και σε καθηγητή μου γιατί έχει πολύ ενδιαφέρον...Από περιέργεια, είχες ενοχλήσεις και σε ΕΝΑΝ όρχι ή όχι? Μετά από πόσο καιρό το κατάλαβες? Ποια ήταν τα συμπτώματα? Αν θες απαντάς φυσικα!
εγω πηγα σε ουρολογο για ασχετο λογο και το πηρα χαμπαρι, εκτος απο ενα τσουξιμο που και που στο κατουρημα τιποτα..
και πιστευω οτι ο μεσος μπορδελιαρης που κανει ακαποτα εχει στανταρ καποιο αφροδισιο οπως χλαμυδια μυκητες η ουρεοπλασμα, απλα δε το ξερει γιατι δεν εχουνε συμπτωματα...
και δεν ειμαι γιατρος οποτε μη λεω πολλα και πω και καμια μαλακια
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Πολύ σπάνιο φίλε μου. Μα ΠΑΡΑ πολύ σπάνιο.
τι να σου πω ρε φιλε, μπορει να της εβαλα μουνοδαχτυλο πριν βαλω καποτα, μετα να αγγιξα τυχαια το πουτσοκεφαλο μου και να κολλησα ετσι ... αβυσσος το σεξ με τις πουτανες!!!
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
τι να σου πω ρε φιλε, μπορει να της εβαλα μουνοδαχτυλο πριν βαλω καποτα, μετα να αγγιξα τυχαια το πουτσοκεφαλο μου και να κολλησα ετσι ... αβυσσος το σεξ με τις πουτανες!!!

xaxa! Και αυτό που λες είναι σχεδόν αδύνατο! Καμία μαλακία δεν είπες! Σωστά μίλησες και σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom