Νέα

Σεξοψυχίατρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagon85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Τι κάνετε παιχτούρες;

Μετά από πολύ καιρό ανενεργίας επέστρεψα λίγο πιο ώριμος. Ψυχίατρος και σεξολόγος στο επάγγελμα. Και μέσα σε αυτόν το συνδυασμό μου ήρθε μια ιδέα... "Που μπορώ να τη μοιραστώ?" σκέφτηκα... ΜΑ ΣΤΟ bourdela! Εκτός από τα παραπάνω είμαι και Ατομο με Αναπηρία (αδυνατω να κουνήσω χέρια ή πόδια) και κάποια περίοδο ήθελα να βρεθώ με κάποια από τα κορίτσια αλλα τελικά δεν έγινε! Φοβήθηκα τα πως και τι θα ειπωθεί. Η αληθεια είναι ότι το είχα ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ! Τα χρόνια πέρασαν βρήκα το δρόμο μου και την πορεία μου. Δεν έχω την ανάγκη για κατι τέτοιο (όχι βέβαια πως αν βρεθεί στο δρόμο μου θα πω όχι! :dancing: ).

Θέλω λοιπόν να προλάβω καταστάσεις και οι νέοι να με αναπηρία να νοιωθουν πιο άνετα και ελεύθερα για κάτι τέτοιο. Ετσι θέλω κατι να κάνω ένα μικρό λιθαράκι. Δε ξέρω πως αλλά το γουστάρω! Από την άλλη και οι περισσότερες κοπέλες δεν είναι "εκπαιδευμένες" για κατι τέτοιο.

Θέλω λοιπόν να καλύψω αυτό το χάσμα, να δημιουργησω μια συμβουλευτική διαδικασία για κοπέλες που θέλουν να μάθουν τέτοια ζητήματα! ΕΡΩΤΩ... γνωρίζετε κοπέλες που ίσως ενδιαφέρονται να έρθουμε σε επαφή με αυτό το σκεφτικό;
τυπε πως θα γινει να μου γραψεις συνταγη για ζαναξ?με τοσα ψυχολογικα που εχουν οι γκομενες εκει εξω θα πρεπει να παρω τα μετρα μου για οποια γνωριζω να της δινω κανα ζαναξ μηπως γαμησω.. :S :S :S
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Οι ελληνιδες το παιζουν δυσκολες για να μην τις πουν πουτανες. Ετσι τις εμαθαν.. Ο πατερας, ο αδελφος,
ο θειος,ο φιλος, και παει λεγοντας.. Ειναι ενας φαυλος κυκλος που ξεκινα απο τα αρσενικα κυριως.
Δηλαδη τους γινεται μια σταδιακη μια πλυση εγκεφαλου. Λεγοντας τους συνεχως την φραση,
<<μην σε γαμησει και σε κοροιδεψει>>. Και αλλες παρομοιες ενοχικες βλακειες. Απο την αλλη 400 χρονια κατω απο
τον οθωμανικο ζυγο επηρεαζουν την κοινωνια μας μεχρι σημερα, και το βλεπουμε στην καθημερινοτητα.
=
Υπάρχει μια σχετική αλήθεια σε αυτό, η οποία όμως δεν είναι και η απόλυτη. Παίζει μεγάλο ρόλο το τρίπτυχο Πατριδα-Θρησκεια-Οικογένεια (βγάλτε εκτός το πατρίδα). Το γαμήσι εκτός γάμου είχε συνδεθεί (λόγω θρησκείας) με την αμαρτία και την πορνεία. Οι γυναίκες που ήταν πόρνες ηταν ατιμασμένες. Επίσης το σεξ γινοταν μεταξυ του ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥ ζευγους για την τεκνοποιηση και όχι την απόλαυση. Ολα αυτά είναι πεποιθησεις που αλλάζουν σιγά σιγά
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
τυπε πως θα γινει να μου γραψεις συνταγη για ζαναξ?με τοσα ψυχολογικα που εχουν οι γκομενες εκει εξω θα πρεπει να παρω τα μετρα μου για οποια γνωριζω να της δινω κανα ζαναξ μηπως γαμησω.. :S :S :S
Φίλος, οι σχέσεις γενικότερα είναι γαμησε τα. Δε χρειάζεται ζαναξ γιατί τοτε ουτε εσύ θα το απολαύσεις. ίσως χρειάζεται λίγο να δεις τον τρόπο που προσεγγίζεις
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Αυτα που αναφερεις ειναι το απολυτως προφανες. Απο την αλλη ειπες για "τσαρλατανους", και επειδη η ιατρικη, ο κλαδος της ψυχικης υγειας ειναι αρκετα σοβαρος, πρεπει να ξερεις οτι δεν πειθουν παντα οι προφανεις προτασεις για οσα υποστηριζεις οτι εισαι, την στιγμη που υπαρχει πληθωρα σχετικης πληροφοριας στο internet με ενα απλο search.

Ευκολα καποιος που θελει να το παιξει γιατρος, ψαχνει και κανει copy+paste απο διαφορα sites ιατρικου περιεχομενου.

Παμε τωρα στην αυτοαναφορα της ιδιοτητα του ιατρου και της ειδικευσης του...

Ακομα και αν οι αυτοαναφορες ειναι αληθεις, τοτε απλα ο συγκεκριμενος γιατρος διψα για αυτοπροβολη (Ψωνιο).
Δεν θα εμπιστευομουν ποτε τα λεγομενα καποιου τετοιου ιατρου ακομα και αν ηταν σωστος στη δουλεια του.

Ευτυχως ομως οι αυτοαναφορες συνηθως αποδεικνυονται με το χρονο, ψευδεις.



 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ειναι απλα. Αυτα τα ατομα εχουν σοβαρα ψυχολογικα προβληματα. Πρεπει να ξερει καλα η κοπελα. Να εχει σπουδασει και τους δυο εγκεφαλους
Το σοβαρά ψυχολογικα προβλήματα πως προέκυψε; Η σεξουαλική πράξη ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ είναι πολλα περισσότερα από το γαμάω. Η κοπέλα χρειάζεται απλά να είναι ενήμερη χωρίς σπουδές ή κάτι εξειδικευμενο
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Αυτα που αναφερεις ειναι το απολυτως προφανες. Απο την αλλη ειπες για "τσαρλατανους", και επειδη η ιατρικη, ο κλαδος της ψυχικης υγειας ειναι αρκετα σοβαρος, πρεπει να ξερεις οτι δεν πειθουν παντα οι προφανεις προτασεις για οσα υποστηριζεις οτι εισαι, την στιγμη που υπαρχει πληθωρα σχετικης πληροφοριας στο internet με ενα απλο search.

Ευκολα καποιος που θελει να το παιξει γιατρος, ψαχνει και κανει copy+paste απο διαφορα sites ιατρικου περιεχομενου.

Παμε τωρα στην αυτοαναφορα της ιδιοτητα του ιατρου και της ειδικευσης του...

Ακομα και αν οι αυτοαναφορες ειναι αληθεις, τοτε απλα ο συγκεκριμενος γιατρος διψα για αυτοπροβολη (Ψωνιο).
Δεν θα εμπιστευομουν ποτε τα λεγομενα καποιου τετοιου ιατρου ακομα και αν ηταν σωστος στη δουλεια του.

Ευτυχως ομως οι αυτοαναφορες συνηθως αποδεικνυονται με το χρονο, ψευδεις.
Που βρήκες τις αυτοαναφορες στις αναρτησεις μου; Έτσι απλά κουβέντα να γίνεται
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Πρίν από 20 χρόνια, αρχές δεκαετίας 90, όταν είχε έρθει το πρώτο κύμα κοριτσιών από το Ανατολικό μπλόκ, έκανα τσάρκα στο Μετάξι. Τότε αν θυμάμαι καλά υπήρχε μιά Τσέχα ή κάτι τέτοιο στο Ιάσωνος 43 και γινόταν λαϊκό προσκύνημα κάθε βράδυ. Γύρω στις 2 το πρωί, στην μέση της Ιάσωνος πέτυχα έναν τύπο, γύρω στα 45-50, ο οποίος είχε μπει με το αμάξι του στον πεζόδρομο, σταμάτησε μπροστά από τα σπίτια, και μπήκε μέσα σ ένα απ αυτά (νομίζω στο 20Β). Μετά από μερικά δευτερόλεπτα μπήκα κι εγώ στον οίκο και τον βλέπω να συζητάει στο σαλόνι με την κοπέλα (ΕλΛηνίδα νταρντάνα MILF, με σχετικά μακριά καστανά μαλλιά, δεν θυμάμαι το όνομα της). Ακούω την κοπέλα να του λέει "Βεβαίως !!! Αν δεν κάνουμε εμείς αυτή τη δουλειά, ποιός θα την κάνει?". Πηγαίνει μέσα στο δωμάτιο υπηρεσίας, ρίχνει μιά ρόμπα επάνω της και βγαίνουν έξω μαζί με τον κύριο. Μαζί βγήκα κι εγώ γιατί κατάλαβα οτι η κοπέλα δεν θα ασχολιόταν με τους υπόλοιπους πελάτες.

Λίγα μέτρα πιό κάτω ήταν παρκαρισμένο το αυτοκίνητο και μέσα ήταν μάλλον ο γιός του κυρίου, ένα παλληκάρι περίπου 20-25 ετών, τον οποίο το έβγαλε ο πατέρας του και τον έβαλε να καθήσει σε αναπηρικό καροτσάκι. Απομακρύνθηκα διακριτικά αλλά απ ότι κατάλαβα Το παιδί πρέπει να είχε και κάποιο νοητικό πρόβλημα, εκτός από το πρόβλημα της κίνησης. Με το που κάθησε στο αναπηρικό καροτσάκι, η κοπέλα πήγε δίπλα του και άρχισε να του μιλάει πολύ ζεστά και ανθρώπινα, και άρχισαν να κατευθύνονταν προς την είσοδο του οίκου. Με το που έφτασαν, η κοπέλα πήγε μπροστά και άνοιξε την πόρτα, ενώ μετά από λίγο φανερώθηκε από μέσα και η τσατσά, κάπως απρόθυμη, και βοήθησαν να σηκώσουν το καρότσι για να μπεί μέσα (αν θυμάμαι καλά είχε 1-2 σκαλάκια η είσοδος του συγκεκριμένου οίκου). Ο πατέρας σήκωνε το καρότσι από πίσω. Μετά από λίγο έσβησε και το κόκκινο φως.

Κατηφόρισα την Ιάσωνος εκεί που είχα παρκάρει το παπάκι μου σχεδόν βουρκωμένος.

 
Ξέρεις τι θα ήθελα για την εποχή μας; να μπορεί ο καθένας να απολαμβάνει μια σεξουαλική ζωή με αξιοπρέπεια και όχι τόσο κόπο. Σε ευχαριστώ για αυτην την κατάθεση. Μακάρι να υπάρχει κατι πιο ανθρωπινο
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ψυχίατρος και σεξολόγος στο επάγγελμα.

Αλλά θεωρώ πως είναι κατι διαφορετικο. πχ εγώ είμαι ψυχιατρος.

τωρα δε θες να ξεκινησω τα ιατρικά μου !


Εδω ειναι οι αυτοαναφορες.
Πιστεψε με οτι σε αυτο το site μπορουν πολυ ευκολα παρα πολλα ατομα να υποστηριξουν αυτες τις προτασεις δηλαδη να παρουσιαζουν τον εαυτο τους για γιατρο, χωρις οι ιδιοι να ειναι ιατροι.

Προσωπικα πιστευω οτι δεν λες αληθεια για οσα υποστηριζεις οτι εισαι.
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Εδω ειναι οι αυτοαναφορες.
Πιστεψε με οτι σε αυτο το site μπορουν πολυ ευκολα παρα πολλα ατομα να υποστηριξουν αυτες τις προτασεις δηλαδη να παρουσιαζουν τον εαυτο τους για γιατρο, χωρις οι ιδιοι να ειναι ιατροι.

Προσωπικα πιστευω οτι δεν λες αληθεια για οσα υποστηριζεις οτι εισαι.
σε ευχαριστώ που λες τις σκέψεις σου. αυτές τις αναφορές τις κάνω γιατί θέλω να δείξω ότι με ενδιαφέρει πραγματικά το θέμα και όχι από κάποιο φετιχισμό ή καποια παραφιλία. Κι αυτό με το ιατρικά το είπα για να μη βαρυνω το θεμα 
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
λες να κοροιδευω; υπάρχει σύστημα! κουνω το πάνω κεφάλι και γραφω

με το συμπάθειο
αλλά αν είχες λεφτά για τέτοια gadgets δεν θα χρειαζόσουν μεροκάματο  :S όπως γράφεις

Συμφωνώ απόκυτα για το μεροκάματο. Αλλά θεωρώ πως είναι κατι διαφορετικο. πχ εγώ είμαι ψυχιατρος. το σεξουαλικο το έμαθα για κατι καλύτερο. Κι πίστεψε με , στην Ελλάδα με αναπηρία χρειαζεσαι αυτό το μεροκάματο. Αλλά επένδυσα για κατι καλύτερο

και θα έκαναν ουρά όχι μόνο ιερόδουλες αλλά και tv παρουσιάστριες για να σου κάτσουν
οπότε ψιλομπούρδα μου φαίνεται

πέρυσι βοήθησα για λίγο καιρό ένα άτομο με 99% αναπηρία, ακριβώς για να είμαι τα χέρια του στον υπολογιστή.

υγ. σε νεαρούς πάντως με κινητικά προβλήματα θα γούσταρα να τους την παίζω όποτε έχουν καύλες :cheesy: αρκεί να μου αρέσουν
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
με το συμπάθειο
αλλά αν είχες λεφτά για τέτοια gadgets δεν θα χρειαζόσουν μεροκάματο  :S όπως γράφεις

και θα έκαναν ουρά όχι μόνο ιερόδουλες αλλά και tv παρουσιάστριες για να σου κάτσουν
οπότε ψιλομπούρδα μου φαίνεται

πέρυσι βοήθησα για λίγο καιρό ένα άτομο με 99% αναπηρία, ακριβώς για να είμαι τα χέρια του στον υπολογιστή.

υγ. σε νεαρούς πάντως με κινητικά προβλήματα θα γούσταρα να τους την παίζω όποτε έχουν καύλες :cheesy: αρκεί να μου αρέσουν
δεν εχω σίγουρα τόσα λεφτά. και για το φίλο σου πες του πωπως υπάρχουν σχετικά οικονομικές λύσεις. μπορεί απλά να μην τις γνωρίζει
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
δεν εχω σίγουρα τόσα λεφτά. και για το φίλο σου πες του πωπως υπάρχουν σχετικά οικονομικές λύσεις. μπορεί απλά να μην τις γνωρίζει

Δεν είναι φίλος μου :P για δουλειά είχα πάει, με πλήρωνε για να χειρίζομαι τον υπολογιστή
αφού έκανε δουλειά ακόμα,
και πλήρωνε και άτομα για την φροντίδα του 24h/24 εννοείται
παρόλα αυτά σταμάτησα γιατί δεν μου έδωσε κάποια χρήματα όπως είχαμε συμφωνήσει :P
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Δεν είναι φίλος μου :P για δουλειά είχα πάει, με πλήρωνε για να χειρίζομαι τον υπολογιστή
αφού έκανε δουλειά ακόμα,
και πλήρωνε και άτομα για την φροντίδα του 24h/24 εννοείται
παρόλα αυτά σταμάτησα γιατί δεν μου έδωσε κάποια χρήματα όπως είχαμε συμφωνήσει :P

Ούτε μια μαλακια σε κουλό δεν είσαι άξιος  να τραβήξεις ρε πούστη   :S
 
OP
OP
L

lagon85

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
169
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι φίλος μου :P για δουλειά είχα πάει, με πλήρωνε για να χειρίζομαι τον υπολογιστή
αφού έκανε δουλειά ακόμα,
και πλήρωνε και άτομα για την φροντίδα του 24h/24 εννοείται
παρόλα αυτά σταμάτησα γιατί δεν μου έδωσε κάποια χρήματα όπως είχαμε συμφωνήσει :P
πολλές φορές τα έξοδα είναι τεράστια
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Λοιπόν, για την ιστορία που προανέφερα. Είχα την υπόνοια οτι ο πατέρας είχε μπεί σε πολλά σπίτια και είχε φάει άρνητική απάντηση, πριν του πει το ΝΑΙ η συγκεκριμένη κοπέλα.

Βούρκωσα γιατί ενώ εμείς θεωρούμε κάποια πράγματα ως δεδομένα, πχ καβαλάω το παπάκι μου και πάω μπουρδελότσαρκα στο Μετάξι και επιλέγω ΕΓΩ την τάνα που θα πάω, το συγκεκριμένο παλληκάρι δεν είχε αυτές τις επιλογές, λόγω του προβλήματος του. Ο πατέρας του ΗΡΩΑΣ.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Λοιπόν, για την ιστορία που προανέφερα. Είχα την υπόνοια οτι ο πατέρας είχε μπεί σε πολλά σπίτια και είχε φάει άρνητική απάντηση, πριν του πει το ΝΑΙ η συγκεκριμένη κοπέλα.

Βούρκωσα γιατί ενώ εμείς θεωρούμε κάποια πράγματα ως δεδομένα, πχ καβαλάω το παπάκι μου και πάω μπουρδελότσαρκα στο Μετάξι και επιλέγω ΕΓΩ την τάνα που θα πάω, το συγκεκριμένο παλληκάρι δεν είχε αυτές τις επιλογές, λόγω του προβλήματος του. Ο πατέρας του ΗΡΩΑΣ.

καλά ηρέμησε λίγο
ο κόσμος είναι γεμάτος αδικίες
άλλοι δεν έχουν δεδομένο ούτε το νερό
:hi:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.614
Πόντοι
216
Να προτεινω Σαντυ Κουτσοσταματη για πολυ ψυχολογια του βαθους
 

Fagosss

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα!! Έχω μια απορία ρε μάγκες και θέλω βοήθεια..
Εχω γαμησει μουνι με Καποτά και χωρίς.. επίσης γάμησα και Κόλο αλλά μόνο με Καποτά.. αλλά δεν ξεπαρθενιαστηκα.. μήπως πρέπει να γαμησω κολαρακι χωρίς Καποτά??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom