Νέα

Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Να ρωτήσω shinohara, τις πουτάνες στο mamba που διαβάζω είναι η πηγή του πληρωμένου ερωτα πως τις ξεχωρίζεις? τις γκόμενες που γάμησες σαν γαμπρός που λες μπορούσες να τις γαμήσεις και αυτές με ένα μικρό χρηματικό αντάλλαγμα η αυτές είναι σε άλλη κατηγορια? έκανα ένα λογαρισμό στο mamba και μίλησα με 2,3 αλλα είναι πολύ  βαρετό το παιχνίδι από εκεί!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Να ρωτήσω shinohara, τις πουτάνες στο mamba που διαβάζω είναι η πηγή του πληρωμένου ερωτα πως τις ξεχωρίζεις? τις γκόμενες που γάμησες σαν γαμπρός που λες μπορούσες να τις γαμήσεις και αυτές με ένα μικρό χρηματικό αντάλλαγμα η αυτές είναι σε άλλη κατηγορια? έκανα ένα λογαρισμό στο mamba και μίλησα με 2,3 αλλα είναι πολύ  βαρετό το παιχνίδι από εκεί!
Με αυτες που ειναι Ελλαδα λιγο δυσκολο,στην κυριολεξια περνουν 50-70 γραμματα καθε μερα αν εισαι Ρωσια Ουκρανια μια που εισαι νεος και ωραιος θα περνεις εσυ 5-15 γραμματα απο γυναικες καθε μερα και τζαμπα.Στην Ελλαδα τοσα χρονια εχω βγαλει απο μαμπα αλλα ειναι πολυ μεγαλος ο ανταγωνισμος.Δεν γουσταρουν ολες τα λεφτα αρκετες γουσταρουν και εσενα τον ιδιο
 

Επισκέπτης
Να ρωτήσω shinohara, τις πουτάνες στο mamba που διαβάζω είναι η πηγή του πληρωμένου ερωτα πως τις ξεχωρίζεις? τις γκόμενες που γάμησες σαν γαμπρός που λες μπορούσες να τις γαμήσεις και αυτές με ένα μικρό χρηματικό αντάλλαγμα η αυτές είναι σε άλλη κατηγορια? έκανα ένα λογαρισμό στο mamba και μίλησα με 2,3 αλλα είναι πολύ  βαρετό το παιχνίδι από εκεί!
καποτε στο μαμπα μια ουκρανη μου ειπε
υπαρχουν 3 ειδων πουτανες στην ουκρανια
οι επαγγελματιες
οι ημι=επαγγελματιες
και ολε  οι υπολοιπες ειναι απλα κρυφες

Ενας τροπος να το καταλαβεις ειναι απο την μπαρα απαντησεων καθε κοπελας
οι φουλ πρασινες ειναι επαγγελματιες 100%
αλλα με τιμες πολλαπλασιες απο αυτες που γραφω εγω συνηθως ζητανε απο 500(50 ευρω) γριβνες και πανω την ωρα

Σαν γαμπρος εχω γαμησει κυριως ρωσσιδες, ουκρανη μονο μια σαν γαμπρος
αλλα ναι ειναι αλλη κατηγορια
αυτες που κυνηγαω εγω ειναι κοπελιτσες οπου εκεινη την ωρα χρειαζονται καποια χρημματα να βγαλουν τον μηνα τους εκτάκτως, συνήθως μου απαντανε οι κιτρινο-κοκκινες εκει

Οι ημι επαγγελματιες ειναι αυτες που περιγραφει ο Λαδακης

το οτι ειναι βαρετα ειναι οντως
αλλα αντι να ξυνω τα αρχιδια μου αλλου στελνω 30 πμ (10 λεπτα με κοπυ=-πέϊστ)
συνηθως η θετικη αποκριση ειναι 15-20% αρχικα και με το ξεσκαρταρισμα της τιμης συνηθως 2 την ημερα
ε! μετα απο 10 μερες ψαξιματος εχω τουλαχιστον μετα απο μεγαλο ξεκαρταρισμα 8-9 κοπελες που αλληλογραφω και την τελικη επιλογη την κανω 4-5 μερες πριν φτασω
Αν δεν ξερεις εστω και λιγα ρωσσικα, απαραιτητα να γραφεις μονο σε αυτες που λενε οτι γνωριζουν αγγλικα
αλλα οι επιλογες ειναι λιγοτερες και το ψαξιμο περισσοτερο
αλλα παλι αξιζει τον κοπο
να επικεντρωθεις σε μια ηλικια
πχ 24 εως 24 και εξαντλησε την
θα δεις οτι θα εχεις αποτελεσματα

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙΜΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΜΙΣΘΟ ΠΕΡΝΟΥΝ
ΝΑ ΜΙΛΑΣ Ή ΜΕ ΔΟΛΛΑΡΙΑ Ή ΜΕ ΓΡΙΒΝΕΣ
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Γενικα στης χωρες ΚΑΚ εχουν περιεργο ντεκορ και περιεργη αποψη για τα εστιατορια
Λιγο κιτς με πολυελαιους και πολυ χαμηλο φωτισμο και καναπεδες, οι δε καρεκλες ειναι σαν σαλονιου μπαροκ στυλ
να μια φωτο απο εκει
Μπραβο πολυ καλο το μωρο
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.615
Πόντοι
2.356
καποτε στο μαμπα μια ουκρανη μου ειπε
υπαρχουν 3 ειδων πουτανες στην ουκρανια
οι επαγγελματιες
οι ημι=επαγγελματιες
και ολε  οι υπολοιπες ειναι απλα κρυφες
Όλες τα ίδια λένε παντού,μ'αρέσει πάντως αυτό που λένε και οι ρουμάνες για τις ουγγαρεζες:"στην ρουμανία έχουμε πολλές πουτάνες στην ουγγαρία είναι όλες τους πουτάνες":grin:
Εγώ πάλι ίντερνετ καμάκι δεν έχω κάνει ποτέ(ακόμα και όταν ήμουν ελλάδα),ούτε μάλλον πρόκειται να κάνω τώρα πια.Αν δεν δω πως μιλάει και πως κινείται η γκόμενα δεν μου λέει τίποτα,αυτό φυσικά είναι προσωπική άποψη απλά την καταθέτω.
Εσύ φίλε μου μπράβο που τα καταφέρνεις με αυτό τον τρόπο και που βλέπουμε όλοι ότι τα αποτελέσματα είναι άκρως ικανοποιητικά.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.681
Κριτικές
6
Like
8.747
Πόντοι
1.686
Δεν φανταζεσαι τι αστερια κυκλοφορουν σε ολες τις πολεις της Ουκρανιας,και ποσο υπεροχο ειναι να μπαινεις στο κλαμπ και να εισαι ο μονος ξενος. Ολα ειναι πολυ ευκολα και η κατασταση σου θυμιζει δεκαετια του ενενηντα. Τοτε ενταξει παντου μαμουσαμε αλλα ημασταν και 20+ τωρα δεν ειναι και τοσο ευκολο για τις πρωτοκλασατες στις μεγαλες και ανεπτυγμενες πολεις.

Εχεις δίκιο ! Μόνο που πρέπει κανείς να ξέρει τα ΡΩΣΣΙΚΑ και τη ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ !

Και το άλλο θέμα είναι οτι οι ντόπιοι ΖΗΛΕΥΟΥΝ τους τουρίστες και

θέλει προσοχή .Στις τουριστικές πόλεις όμως οι ντόπιοι δεν ενοχλούν

τόσο τους τουρίστες .
 

Επισκέπτης
Εχεις δίκιο ! Μόνο που πρέπει κανείς να ξέρει τα ΡΩΣΣΙΚΑ και τη ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ !

Και το άλλο θέμα είναι οτι οι ντόπιοι ΖΗΛΕΥΟΥΝ τους τουρίστες και

θέλει προσοχή .Στις τουριστικές πόλεις όμως οι ντόπιοι δεν ενοχλούν

τόσο τους τουρίστες .
Μην τα κανουμε τοσο τραγικα
ενταξει να ξερεις ρωσσικα ειναι πλεονεκτημα
αλλα στο πρωτο μου ταξιδι στη Μοσχα μια χαρα τα περασα με ενα λεξικο μονο και ενα ντα κι ενα νταβαϊ
υπαρχουν απο τοτε αρκετες αγγλομαθεις γκομενιτσες
Με το να ξερεις ρωσσικα καλα απλα εχεις πιο πολλες επιλογες

και στο πρωτο μου ταξιδι στο κιεβο σε 5 μερες πηρα 3 κοπελες και τοτε τα ρωσσικα μου ηταν πολυ κατω του μετριου
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Μην τα κανουμε τοσο τραγικα
ενταξει να ξερεις ρωσσικα ειναι πλεονεκτημα
αλλα στο πρωτο μου ταξιδι στη Μοσχα μια χαρα τα περασα με ενα λεξικο μονο και ενα ντα κι ενα νταβαϊ
υπαρχουν απο τοτε αρκετες αγγλομαθεις γκομενιτσες
Με το να ξερεις ρωσσικα καλα απλα εχεις πιο πολλες επιλογες

και στο πρωτο μου ταξιδι στο κιεβο σε 5 μερες πηρα 3 κοπελες και τοτε τα ρωσσικα μου ηταν πολυ κατω του μετριου

συμφωνώ! αλλα αν θες να χτυπήσεις μη επαγγελματία κανονική γκομενίτσα, αν δεν ξέρεις ρωσικα η αν δεν ξέρει αγγλικά είναι πολύ δύσκολο! αν πας για επαγγελματία και σουαχίλι να μιλάς θα τις δόσεις το αντίτιμο και θα την γαμήσεις!
 

Επισκέπτης
συμφωνώ! αλλα αν θες να χτυπήσεις μη επαγγελματία κανονική γκομενίτσα, αν δεν ξέρεις ρωσικα η αν δεν ξέρει αγγλικά είναι πολύ δύσκολο! αν πας για επαγγελματία και σουαχίλι να μιλάς θα τις δόσεις το αντίτιμο και θα την γαμήσεις!
εννοειτε οτι με επαγγελματια και σουαχιλι να μιλας μια χαρα
ασε που στις κανονιζει και η ρεσεψιον
Αλλα ανετα και με ελαχιστα ρωσσικα βγαζεις κανονικη γκομενιτσα
τουλαχιστον απο δικια μου εμπειρια και την δικια μου μεθοδο δεν μπορω να πω για αλλους ή για αλλες μεθοδους
την πρωτη φορα που πηγα εφερα μια κοπελιτσα απο Εκατερινμπουργκ, αλλα βεβαια τοτε το ειχα παιξει αγαπητικος  :2funny:
Εσυ δοκιμασες καθολου την μεθοδο μου;;;
αν δυσκολευεσε εχει εναν πολυ αξιολογο μεταφραστη απο αγγλικα σε ρωσσικα που σιγουρα θα σε βοηθησει

Απλα το μονο σιγουρο ειναι οτι αν εμενα πρωτη τιμη μου ζητανε 1000$ την εβδομαδα και με το ψαλιδι πεφτω στα μισα και κατω
οι αγγλομαθεις γκομενες δεν θα πεσουν κατω απο το χιλιαρικο σε δολαρια
δηλαδη 700 ευρω δηλαδη 100 ευρω την μερα
οπου και παλι για τα ελληνικα δεδομενα ειναι μια παρα πολυ καλη αξια γιατι μιλαμε για συνοδεια 24 ωρες το 24ωρο
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
εδω θα σας διαβαζω προσεκτικα :rockon:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Εχεις δίκιο ! Μόνο που πρέπει κανείς να ξέρει τα ΡΩΣΣΙΚΑ και τη ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ !

Και το άλλο θέμα είναι οτι οι ντόπιοι ΖΗΛΕΥΟΥΝ τους τουρίστες και

θέλει προσοχή .Στις τουριστικές πόλεις όμως οι ντόπιοι δεν ενοχλούν

τόσο τους τουρίστες .
Στην Ρωσια ειναι καπως με τους ντοπιους, Ουκρανια ποτε δεν ειχα προβληματα ακομα και στα πιο μικρα χωρια.Γενικα οι Ουκρανοι ειναι φιλικοι και αν εχουν και καποιο συμφερον απο σενα σε κανουν νιωθεις σαν να σε ξερουν 20 χρονια. Δεν ξερω αν ειχες εσυ καποιο προβλημα με τους ντοπιους Κωστα Λαδακη αλλα αν ειχες γραψε να ξερουμε γιατι οσο ζεις μαθαινεις.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Ο γυρος της Κριμαιας 2009
 

Συνημμένα

  • P1020245.JPG
    P1020245.JPG
    103 KB · Εμφανίσεις: 53
  • P1020244.JPG
    P1020244.JPG
    93,5 KB · Εμφανίσεις: 57

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Ο γυρος της Κριμαιας 2009
 

Συνημμένα

  • P1010230.JPG
    P1010230.JPG
    141,8 KB · Εμφανίσεις: 49
  • P1020204.JPG
    P1020204.JPG
    139,8 KB · Εμφανίσεις: 50

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Ο γυρος της Κριμαιας 2009
 

Συνημμένα

  • P1020262.JPG
    P1020262.JPG
    103,2 KB · Εμφανίσεις: 50
  • P1020252.JPG
    P1020252.JPG
    128,7 KB · Εμφανίσεις: 35

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Ρε τυπε νυχτεριδα μας εχεις αρρωστησει ρε,θελω να παω και εγω σ αυτα τα κωλοκρατοι.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Απριλιο παω Μολδαβια με καποια παιδια απο εδω,αν θες στειλε ΠΜ να τα πουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom