Νέα

Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Έρχονται.Φέτος έφερα δύο,μπορεί να φέρω αλλη μία.Έρχονται αν τάξεις δώρο 500 ευρώ και πάνω και πληρώσεις τα πάντα,αεροπορικά,ξενοδοχεία,εστιατόρια κτλ.
Βέβαια βγαίνει μια χιλιοπεντακοσάρα μίνιμουμ.
Βέβαια μετά θα πανε στον Ιταλό,τον Άραβα,τον Τούρκο,τον Ισραηλιτη κτλ,είναι γενικώς ταξιδιαρες,τους αρέσει η Μεσόγειος και το Ντουμπάι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Έρχονται.Φέτος έφερα δύο,μπορεί να φέρω αλλη μία.Έρχονται αν τάξεις δώρο 500 ευρώ και πάνω και πληρώσεις τα πάντα,αεροπορικά,ξενοδοχεία,εστιατόρια κτλ.
Βέβαια βγαίνει μια χιλιοπεντακοσάρα μίνιμουμ.
Βέβαια μετά θα πανε στον Ιταλό,τον Άραβα,τον Τούρκο,τον Ισραηλιτη κτλ,είναι γενικώς ταξιδιαρες,τους αρέσει η Μεσόγειος και το Ντουμπάι.
δεν ρισκαρω παω εγω εκει.σου απαντησα για κιεβ αν ειδες τι παιζει με αυτες που προτεινα λεφτα.
η με κανουν μπλοκ η θελουν να τα φανε χωρις σεξ!σε κοβουν η πονηρο η βλακα ξενο
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
δεν ρισκαρω παω εγω εκει.σου απαντησα για κιεβ αν ειδες τι παιζει με αυτες που προτεινα λεφτα.
η με κανουν μπλοκ η θελουν να τα φανε χωρις σεξ!σε κοβουν η πονηρο η βλακα ξενο

Εσένα κόβουν πονηρό ή βλακα ξένο.Εμένα με κοβουν καυλωμένο,φορτωμένο ξένο,άτομο εμπιστοσύνης και έρχονται.
Άμα πληρώσεις το αεροπορικό τι θα κερδίσει αυτή να μην έρθει?Ίσα ίσα θα χάσει τα 500-600 δώρο.Αμα δεν έρθει κάνει ζημιά σε εσένα και στην ίδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom