Νέα

Σεξ με χοντρη. Να το ξανακανω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 736
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

satsok13

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
44
Like
6
Πόντοι
0
Βασικο να εχει ωραιο προσωπο.
Μετα με τον $%^& στο στομα δειχνει ακομα πιο ομορφη.
Αλλα αλλο να ειναι μια υπερβαρη η χοντρουλα και αλλο μπετονιερα.
Οτι ειναι γκααααβββλιαρες ισχυει.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Οι γεματούλες,όχι πολύ παχουλές,καλές είναι..Τι πιο καυλωτικό από το να νιώθεις το μαλακό και αφράτο κορμί της.
 

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
106
Like
21
Πόντοι
1
Παιδιά κι εγώ είμαι κοντά στο πηδήξω μία χοντρή και λίγο ασχημούλα. Κάτι η μακρά αποχή μου από το σεξ ανευ πληρωμής, κάτι ότι σκέφτομαι το πόσο άγρια θα είναι στο κρεβάτι η εν λόγω κοπέλα μετά από το δικό της μεγάλο διάστημα αποχής, με έχουν βάλει σε καυλωτικές σκέψεις. Τώρα να δούμε τι θα βγει και στην πράξη. Το προβλημα είναι κυρίως μετά το γαμήσι που θα θέλει βολτές, εξόδους και τα σχετικά της κανονικής σχέσης, αλλά αυτά θα πρέπει να κοπούν μη μας βγει και το όνομα.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Εγώ απ τις έξι απλήρωτες που έχω γαμησει στην ζωή μου,οι τρείς ήτανε χοντρές.Η μια χοντρή με κακόγουστο στυλ ντυσίματος, οπότε και έγινε ουαν ναϊτ σταντ φάση,η δεύτερη γαμω τα τυπακια,σαν φιλαράκια που γαμιομασταν ήταν και η τρίτη πολύ χοντρή, με απίστευτα μάτια τύπου χάσκυ και μαλλί που μόνο που το άγγιζα, πρωτόγνωρο βίτσιο για μένα, έχυνα.Μ αυτή θα μπορούσα να το κράταγα αλλά τρελό πρήξιμο-ανασφαλης.

Εγώ που ήμουν κατά στο να χει η άλλη δέκα γραμμάρια πάνω απ το κανονικό της βάρος.

Γαματε παιδιά ότι βρεθεί και ποτέ κανείς δεν ξέρει τι θα προκύψει.Οι χοντρές γυναίκες κολλητών μου είναι τα καλύτερα κορίτσια,τους βλέπω και τους χαίρομαι με την επικοινωνία που χουν,οι πιο αδύνατες κ εμφανίσιμες είναι για κλωτσιές, ανοίγουν το στόμα κ φεύγουν ρουκέτες.

Αρκεί να μην είναι τοοοοοσο χοντρή σε βαθμό κακουργηματος, όπως επίσης να μην τρώει σαν ζώο, απλά να μην ήταν τυχερή με τον μεταβολισμό της.Εαν είναι να βγαίνουμε κ να θέλει να φάει τα πάντα, τότε είναι άσχημο.

Προς τιμήν των κοριτσιών που γάμησα, απλά δεν τις έκατσε με τον μεταβολισμό και στο τέλος το κάναν απόλαυση.Περισσοτερο το πιοτό  :cum:  :cum:  παρά μασαμπουκωμα
 

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
64
Like
147
Πόντοι
0
Τον να την έχεις φίλη ή γυναίκα καλή είναι η χοντρούλα όχι όμως να πληρώσεις
 

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
64
Like
147
Πόντοι
0
Εξάλλου υπάρχει περίπτωση αν έχεις και εσύ κοιλιά να μην βρίσκεστε εύκολα
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
5
Like
449
Πόντοι
281
Πάντως για στοματικό είναι μια χαρά. Μόνο να μην σου ζητήσουν και κάνα 69 μετα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Πάντως για στοματικό είναι μια χαρά. Μόνο να μην σου ζητήσουν και κάνα 69 μετα

Βεβαίως και θα κάνετε το εξηνταεννιά
στο κορμί σου ν'ακουμπάνε οι στηθάρες κι η κοιλιά
αυτή είναι η πρέπουσα η σαρκική επαφή
της αλληλολειχίας τη μαγική στιγμή

Μα και στο σεξ ν'ανέβει από πάνω σου μετά
άμα ξέρει να λικνίζει τη λεκάνη ειδικά
κι έλα να διηγηθείς το στόρυ εδώ στο μπου
απ'το τρέμουλο θα φαίνεται σαν συνταγή γιατρού
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Πάντως εγώ  δύο φορές που έκανα σχέση με "εύσωμες" κοπέλες (η μία σχέση ήταν με κοπέλα απο την δουλειά μου και παντρεμένη με παιδί,και η άλλη ήταν με κοπέλα που γνώρισα μεσω φίλου και κράτησε τέσσερις μήνες γιατί έπρεπε να φύγω εξωτερικό και χαθήκαμε) ευχαριστήθηκα τις καλύτερες πίπες, αλλά και στο σεξ πολύ δυνατές. Ευχαρίστως θα το ξανακανα. Προϋποθέση να βλέπονται.
Βέβαια τώρα είμαι παντρεμένος αλλά η γυναίκα μου είναι αδύνατη.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035

Συνημμένα

  • posgenenafto.jpg
    posgenenafto.jpg
    10,2 KB · Εμφανίσεις: 41

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
252
Πόντοι
21
Πάντως εγώ  δύο φορές που έκανα σχέση με "εύσωμες" κοπέλες (η μία σχέση ήταν με κοπέλα απο την δουλειά μου και παντρεμένη με παιδί,και η άλλη ήταν με κοπέλα που γνώρισα μεσω φίλου και κράτησε τέσσερις μήνες γιατί έπρεπε να φύγω εξωτερικό και χαθήκαμε) ευχαριστήθηκα τις καλύτερες πίπες, αλλά και στο σεξ πολύ δυνατές. Ευχαρίστως θα το ξανακανα. Προϋποθέση να βλέπονται.
Βέβαια τώρα είμαι παντρεμένος αλλά η γυναίκα μου είναι αδύνατη.
Η αλήθεια είναι ότι κάνουν δυνατό σεξ. Δεν το έχουν σε κορμί. Επομένως μόνη τους λύση το δυνατό γαμήσι.
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
έλα ντε... από το ένα άκρο στο άλλο.δεν υπάρχει σωτηρία.. άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Είστε τυχεροί όσοι μπορείτε τα πολλά κιλά. Μία φορά μόνο στα 35 χρόνια ερωτικής ζωής είχα επιλέξει γκόμενα με 10 κιλά παραπάνω.
Τώρα φίλη μου καλή στην κατηγορία αυτή μου την πέφτει όλο και πιο δυνατά, γαμώ τα πρόσωπα και άτομα.
Θα πρέπει να πιω πολύ μια και πηδάω σχεδόν κάθε μέρα την δικιά μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom