Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ξέρει κανείς αν γυρισε η αρετή του οσμοσε η έστω αν έχει βρεθεί σε κάποιο άλλο γραφειο
Προς το Παρων Δεν την εχω Δει σε κανενα Γραφειο..

ουτε και ανεξαρτητη σε αγγελια την εχω πετυχει
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ιωάννα, Μαίρη και πενυ τερματίζουν η Ιωάννα είναι η πιο καυλιαρα, τον παίρνει κ από πισω οι άλλες 2 καλουλες!
Εχω περασει κ εγω κ οι φιλοι μου ωραια και με τις 3

ιωαννα μαιρη ΤΖΟΙ

και με Πενυ ΝΤελουξ

Μια Χαρα κοπελες να περνας καλα

Δεν θα τις παντρευτουμε κιολας...
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
Σιγά μην λέει στον καθένα τι κάνει στις συναντήσεις για μασάζ. Αυτή έχει βρει γερά πορτοφόλια όπως φαίνεται και μπράβο της κάνει και τα ταξιδάκια της
Η αληθεια ειναι οτι οταν βρουν αναμεσα μας καποιον που να το φυσαει το χρημα και να τους παρεχει οτι γουσταρουν,,πολυ πιθανον να τραβηχτουν μαζι του και να αφησουν το σεξυ μασαζ για...τις δυσκολες στιγμες...αν χρειαστει μελλοντικα ?
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Ποιος το συμπέρανε αυτό?????? Εγώ μόνο hotel έχω πάει από deluxe...
Και σε μένα φίλε αρνήθηκαν να στείλουν κοπέλα σε ξενοδοχείο. Ίσως επειδή είμαι καινούργιος στο συγκεκριμένο γραφείο.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλησπέρα

Όπως ειχα πει ειχα σκοπό να κανω το κασκαντεριλικι με τη MassageLifestyle by Dimitra (πρωην Γεωργιαννα του Βελβετ)

Το ραντεβού έγινε στο χώρο μου...! Η κοπέλα ήρθε ευδιαθετη και στο προσωπο είναι συμπαθητική, ιδια ακριβως όπως στη φωτο που στελνει... Το σώμα της για τα γούστα μου είναι στα "ΔΕΝ" με κιλά παραπάνω και μεγάλη περιφέρεια... Ωστόσο δεν με χάλασε, γιατι ετσι κ αλλιως ρούχα δε βγάζει και το προσωπο της μου άρεσε και ηταν ότι ειχα δει στη φωτο.

Στα του μασαζ...

Μπρούμυτα - Μασαζ χωρις πετσετα σε ολο το σώμα... Γενικα ηταν ΟΚ και σε οποια σημεία της ζήτησα να επικεντρωσει και βαλει περισσότερη πίεση, το εκανε με επιτυχία... Εκανε CC swipes και περάσματα χαϊδεύοντας της μπάλες μου, το οποίο με καύλωσε ιδιαιτέρως...! Γενικα παντως θα ελεγα ότι η τεχνική της Γεωργίας από Βελβετ ηταν καλύτερη και θα τη προτιμούσα!

Ανάσκελα- Μου ζήτησε να γυρισω και άρχισε να μου κανει μασαζ σε πόδια, κοιλιά και στήθος και στο τελος προχωρησε στο παρασύνθημα όπου με τελειωσε με ωραια φραπεδια.. Να σημειώσω εδώ ότι ενώ είχα αναφέρει ότι ενδιαφέρομαι για εξτραδακια, δεν ειχα πει τι ακριβώς και οτι θα το συζητούσαμε από κοντα... Παρόλα αυτά το ξεχασα και δεν ανέφερα τιποτα, ωστόσο η κοπέλα προχώρησε από μόνη της στη φραπεδια (που ηταν και αυτο που ηθελα) το οποίο το εκτίμησα!

Συνοψίζοντας
Εμφάνιση - 5/10
Μασαζ - 6.5/10
Διαθεση - 8.5/10

Καλημέρα! Μπορείς να μου πεις που τη βρίσκουμε? Googlaρα αλλά δε μπορώ να τη βρω. Σ' ευχαριστώ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αναφέρθηκε πρόσφατα η Χριστιάνα από Βέλβετ αλλά μου είπαν σταμάτησε, ξέρει κανείς κάτι;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Εχω περασει κ εγω κ οι φιλοι μου ωραια και με τις 3

ιωαννα μαιρη ΤΖΟΙ

και με Πενυ ΝΤελουξ

Μια Χαρα κοπελες να περνας καλα

Δεν θα τις παντρευτουμε κιολας...
Ρε ‘σύ η νεφέλη από deluxe τις έκοψε τις μπριζόλες;;
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Πρόσφατη εμπειρία από Χρυσάννα Ντελούξ
Τυπικότατη και διεκπεραιωτικότατη. Καμία σχέση με αυτά που είχα διαβάσει ή μου είχαν στείλει σε πμ. Χέρι και αυστηρά μέχρι εκεί ...
Πρώτη εμπειρία με μασάζ, ξενερωτική και καλύτερα γιατί δεν είμαστε για άλλα κόλπα, πιο καλά μόνο με τα παραδοσιακά σπορ ...
Καλά να περνάτε
:hi:
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
53
Like
129
Πόντοι
0
Πρόσφατη εμπειρία από Χρυσάννα Ντελούξ
Τυπικότατη και διεκπεραιωτικότατη. Καμία σχέση με αυτά που είχα διαβάσει ή μου είχαν στείλει σε πμ. Χέρι και αυστηρά μέχρι εκεί ...
Πρώτη εμπειρία με μασάζ, ξενερωτική και καλύτερα γιατί δεν είμαστε για άλλα κόλπα, πιο καλά μόνο με τα παραδοσιακά σπορ ...
Καλά να περνάτε
:hi:
Έτσι ακριβός ...
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Joy εμεινα πολύ ευχαριστημένος με Αννα διμετρος πιπίναρος με δυνατά χερια καλή τεχνική και τελεια κατάληξη..προχωράμε αφοβα με το κορίτσι...

deluxe προ μιας βδομάδας περίπου μασαζ με Αφροδίτη μου την έστειλαν στο viber..είδα κάνει χωρίς πετσέτα ωραία κοπέλα είπα να δοκιμάσω....δεν ξέρω αν με βλέπει ο μάγκας που έχει το deluxe αλλά αυτή η νταλικερισα δεν κάνει ούτε για ταξιτζου....μπήκε μέσα στο δωμάτιο με ύφος καρδιναλίων και μαγκιά κλανια...αγενέστατα σαν να μίλαγα με μπεταντζη....τους πήρα και τους έκραξα...αναγωγή μέχρι αηδίας...
Φίλε μου αυτές πρέπει να τις διώχνουμε αμέσως. Αυτές και όταν με το photo shop έρχονται άλλες αντί άλλων.
Πρέπει να διατηρούμε το δικαίωμα της επιστροφής και να το κάνουμε αμεσως.
Όμως με όλα όσα διαβάζω εδώ μέσα δεν αναρωτιέται πλέον για τίποτα.
Όπως είχα ξαναγράψει πριν καιρό εάν εγώ είχα γραφείο θα είχα την τιμή στα 1000 εβρα το λεπτό.
Οι αγαπουληδες βρίαζουν,
Το είδος δεν θα εκλείψει ποτέ.
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.247
Κριτικές
95
Like
12.480
Πόντοι
18.036
Φίλε μου αυτές πρέπει να τις διώχνουμε αμέσως. Αυτές και όταν με το photo shop έρχονται άλλες αντί άλλων.
Πρέπει να διατηρούμε το δικαίωμα της επιστροφής και να το κάνουμε αμεσως.
Όμως με όλα όσα διαβάζω εδώ μέσα δεν αναρωτιέται πλέον για τίποτα.
Όπως είχα ξαναγράψει πριν καιρό εάν εγώ είχα γραφείο θα είχα την τιμή στα 1000 εβρα το λεπτό.
Οι αγαπουληδες βρίαζουν,
Το είδος δεν θα εκλείψει ποτέ.
Πρόσφατη εμπειρία από Χρυσάννα Ντελούξ
Τυπικότατη και διεκπεραιωτικότατη. Καμία σχέση με αυτά που είχα διαβάσει ή μου είχαν στείλει σε πμ. Χέρι και αυστηρά μέχρι εκεί ...
Πρώτη εμπειρία με μασάζ, ξενερωτική και καλύτερα γιατί δεν είμαστε για άλλα κόλπα, πιο καλά μόνο με τα παραδοσιακά σπορ ...
Καλά να περνάτε
:hi:
Συνάντηση με ΑΓΑΠΗ από deluxe, μασάζ αρκετά καλό σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν, ευδιαθετη καλή παρουσία, πήρα ενώ ήξερα ότι δεν θα πάρω κάτι παραπάνω από φραπέ κλπ και όντως έτσι έγινε. Δεν με χάλασε όμως εφόσον ήξερα τι διάλεγα. Καλή περίπτωση για μασαζ κ μόνο.
Οταν εγραψα πριν μερες οτι το Ντελουξ ειναι κοροιδία,πέσανε καποιοι να με φανε.
Ορίστε λοιπόν.
Το γραφειο αυτο προμοτάρεται ασυστολα και χωρις να το αξιζει,αυτο ειναι το βασικο.
 

alexbritti

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
27
Like
156
Πόντοι
0
ενημερωση για Αννα απο vip, όπως εχει πει και ο φιλος gravity η κοπελα εχει σταματησει λογω της πανδημιας.
ηταν απο τις ελάχιστες που εδινε μπριζολα ακαποτα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ρε ‘σύ η νεφέλη από deluxe τις έκοψε τις μπριζόλες;;
η νεφελη 2 παλια εδινε μπριζολες λιγο ακριβα

τωρα δεν εχω ιδεα

σιγουρα κανει φραπε - καλαμακι

ωραιο μωρο η νεφελη
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Οταν εγραψα πριν μερες οτι το Ντελουξ ειναι κοροιδία,πέσανε καποιοι να με φανε.
Ορίστε λοιπόν.
Το γραφειο αυτο προμοτάρεται ασυστολα και χωρις να το αξιζει,αυτο ειναι το βασικο.
Φίλε το Deluxe δεν είναι Osmoose ούτε prive ούτε κάτι άλλα που υπάρχουν στον χώρο. Παρέχει εξ' αρχής μασάζ και φτάνει με κάποιες κοπέλες σε φραπέ και ίσως σε πολύ ελάχιστες περιπτώσεις και καλαμάκι. Εγώ προσωπικά ήξερα τι έπαιρνα όπως ξέρω και θα ξαναπάρω, εάν δεν θέλω κάτι παραπάνω από μασάζ. Ο καθένας όπως την βρίσκει και ανάλογα τις διαθέσεις του. Δεν είπε κανείς ότι μπριζολιάζοντε στο Deluxe και εν τέλει δεν κάνουν τίποτα, αντιθέτως έχουν δοθεί πλήρες πληροφορίες για τον εν λόγο γραφείο σε πολλές δημοσιεύσεις.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Συνάντηση με Ιωάννα από joy, όπως έχουν αναφερθεί οι προλαλήσαντες ένα κορίτσι ευδιάθετο με το μασάζ του (μέτριο) αλλά και με extra υπηρεσίες (αρκετά καλές) με άνεση στον χρόνο (κάτι λιγότερο από 2ωρο) και φυσιολογική συμπεριφορά. Μιλάει λίγο παραπάνω εάν δεν θες αλλά σε αποζημιώνει με την όλη κατάσταση, οπότε το ξεχνάς.
Κόστος 80,00 γραφείο (1,5 ώρα) + 30,00 έδωσα 40,00 τα extra για προσωπικούς λόγους !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom