Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (9 μέλη και 45 επισκέπτες)

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
Νεα άφιξη στο joy... Αννα...η κοπέλα απλά κορυφή...σικατη ψηλή μοντελε χαμογελαστή κορμάρα απίστευτη στο χαλαρωτικό μασαζ απίστευτο άγγιγμα ..νεαρά ελληνικά της διπλανής πόρτας....επικοινωνιακή έχει όλο το πακέτο....νεα στο χώρο...πραγματικά τοπ...αν είχα χρόνο θα καθόμουν 3 ωρακι χαλαρό μαζί της...θα γίνει Χαμουλης με τη πάρτη της νόμιζω...το joy με τη τριάδα ιωαννα Μαίρη Αννα νομίζω θα κάνει πάταγο...στα συν η τρομερή εξυπηρέτηση της τηλεφωνήτρια...το επίπεδο έχει ανεβεί πολύ το τελευταίο διάστημα και αυτό είναι πολύ πολύ καλο!!!!
Την είχα πάρει velvet και δεν παιζόταν!!!
Μοντέλακι από τα λίγα η τύπισσα.
Και καλό μασάζ για χαλάρωση...Μπαίνει στα υπόψιν να την πάρω!
Πολλές μεταγραφές βλέπω στο deluxe και το joy....
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Κατι να μου προτεινει κανεις για late night massage?-Eυχαριστω πολυ.
Φίλε έστειλα prive και έκλεισα Ηλιανα μου είπε ότι εξυπηρετεί σήμερα μέχρι 1:00

αν δεν έχεις βρει κάτι ακόμη Αξιζει φίλε ? Ηλιανα παλια Μονικα φοβερή κάνε ένα Τσεκ και θα δεις ?? δεν υπάρχει!!!!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Νεα άφιξη στο joy... Αννα...η κοπέλα απλά κορυφή...σικατη ψηλή μοντελε χαμογελαστή κορμάρα απίστευτη στο χαλαρωτικό μασαζ απίστευτο άγγιγμα ..νεαρά ελληνιδα της διπλανής πόρτας....επικοινωνιακή έχει όλο το πακέτο....νεα στο χώρο...πραγματικά τοπ...αν είχα χρόνο θα καθόμουν 3 ωρακι χαλαρό μαζί της...θα γίνει Χαμουλης με τη πάρτη της νόμιζω...το joy με τη τριάδα ιωαννα Μαίρη Αννα νομίζω θα κάνει πάταγο...στα συν η τρομερή εξυπηρέτηση της τηλεφωνήτρια...το επίπεδο έχει ανεβεί πολύ το τελευταίο διάστημα και αυτό είναι πολύ πολύ καλο!!!!
ΤΕΛΕΙΑ

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΜΕΣΑ ΔΟΚΙΜΗ ΜΕ ΑΝΝΑ
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Φίλε έστειλα prive και έκλεισα Ηλιανα μου είπε ότι εξυπηρετεί σήμερα μέχρι 1:00

αν δεν έχεις βρει κάτι ακόμη Αξιζει φίλε ? Ηλιανα παλια Μονικα φοβερή κάνε ένα Τσεκ και θα δεις ?? δεν
αυτη δεν είναι που την κράζανε όταν ήταν στη τεα επειδή δεν είχε καμία σχέση με τις φωτος ;γενικα το prive στέλνει ότι ναναι φωτος αδερφέ..σου στέλνουν φωτό γυναίκας και άου σκάει ντολμάς θέλει προσοχη...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Θέμης88

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Κριτικές
49
Like
5.235
Πόντοι
7.636
Νεα άφιξη στο joy... Αννα...η κοπέλα απλά κορυφή...σικατη ψηλή μοντελε χαμογελαστή κορμάρα απίστευτη στο χαλαρωτικό μασαζ απίστευτο άγγιγμα ..νεαρά ελληνιδα της διπλανής πόρτας....επικοινωνιακή έχει όλο το πακέτο....νεα στο χώρο...πραγματικά τοπ...αν είχα χρόνο θα καθόμουν 3 ωρακι χαλαρό μαζί της...θα γίνει Χαμουλης με τη πάρτη της νόμιζω...το joy με τη τριάδα ιωαννα Μαίρη Αννα νομίζω θα κάνει πάταγο...στα συν η τρομερή εξυπηρέτηση της τηλεφωνήτρια...το επίπεδο έχει ανεβεί πολύ το τελευταίο διάστημα και αυτό είναι πολύ πολύ καλο!!!!
Δυνατή λογικά ε;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Φίλε έστειλα prive και έκλεισα Ηλιανα μου είπε ότι εξυπηρετεί σήμερα μέχρι 1:00

αν δεν έχεις βρει κάτι ακόμη Αξιζει φίλε ? Ηλιανα παλια Μονικα φοβερή κάνε ένα Τσεκ και θα δεις ?? δεν υπάρχει!!!!
Tην Ηλιάνα (Μόνικα )την ξέρουμε,έχω γράψει και κριτική ... Για Κατερίνα θα μας πείς κάτι ?
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.315
Πόντοι
446
Δυστυχώς σταμάτησε...κ το γραφείο το λέει αλλά κ η Φιλη της Αλεξάνδρα που δουλεύει στο ίδιο γραφείο το επιβεβαιώνει
Το έλεγε το κορίτσι ότι κουραστηκε μετράει αντίστροφα...δεν μπορούσε άλλο...κρίμα γιατί έμενε κ φραπέ μόνο ενώ θα μπορούσε να προχωράει παρακάτω
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
352
Like
1.742
Πόντοι
201
Μου το είχε πει και μένα στην τελευταία συνάντηση ότι πάει για μπιστόλι απλά δεν το είχε ανακοινώσει στο γραφείο.
Χάσαμε το καλύτερο σιλικονάτο βυζί στον κόσμο!!!!!!!
Έργο τέχνης!!!!
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
47
Like
7.118
Πόντοι
5.646
Μου το είχε πει και μένα στην τελευταία συνάντηση ότι πάει για μπιστόλι απλά δεν το είχε ανακοινώσει στο γραφείο.
Χάσαμε το καλύτερο σιλικονάτο βυζί στον κόσμο!!!!!!!
Έργο τέχνης!!!!
Καλά οχι και το καλύτερο...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Νεα άφιξη στο joy... Αννα...η κοπέλα απλά κορυφή...σικατη ψηλή μοντελε χαμογελαστή κορμάρα απίστευτη στο χαλαρωτικό μασαζ απίστευτο άγγιγμα ..νεαρά ελληνιδα της διπλανής πόρτας....επικοινωνιακή έχει όλο το πακέτο....νεα στο χώρο...πραγματικά τοπ...αν είχα χρόνο θα καθόμουν 3 ωρακι χαλαρό μαζί της...θα γίνει Χαμουλης με τη πάρτη της νόμιζω...το joy με τη τριάδα ιωαννα Μαίρη Αννα νομίζω θα κάνει πάταγο...στα συν η τρομερή εξυπηρέτηση της τηλεφωνήτρια...το επίπεδο έχει ανεβεί πολύ το τελευταίο διάστημα και αυτό είναι πολύ πολύ καλο!!!!
Τόκαψες το κορίτσι χαζούλη!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Το έλεγε το κορίτσι ότι κουραστηκε μετράει αντίστροφα...δεν μπορούσε άλλο...κρίμα γιατί έμενε κ φραπέ μόνο ενώ θα μπορούσε να προχωράει παρακάτω
εκτός αν ''φόρτωσε'' τηλέφωνα,με τη μισή δουλειά διπλάσια λεφτά!
 

danny74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Όχι αυτή .Στο privemassagebaby instagram αναφέρομαι
Πολύ διαφορετική από τις φωτό.Γεματουλα με τεράστιο στηθοσ. Πολυ χαρούμενος ανθρωπος ,πολύ άνετη κ δε κολλάει σε ότι της ζητήσεις
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.378
Πόντοι
1.011
Έστειλα στο lux μηνυνατακι και έχει εμπλουτιστεί το ρόστερ...
Μια ξανθούλα που πρέπει να ήταν και παλιά και ξαναγύρισε...
Και μια καινούργια αρκετά εμφανίσιμη...Ξερεουμε κάτι;Έλλη νομίζω...
Δεν πήρα κάτι γιατί το στανταρακι μου η Βαλέρια δεν ήταν διαθέσιμη...
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Πολύ διαφορετική από τις φωτό.Γεματουλα με τεράστιο στηθοσ. Πολυ χαρούμενος ανθρωπος ,πολύ άνετη κ δε κολλάει σε ότι της ζητήσεις
Ποια από όλες?Κατερίνα μιλφ διάβασα πίσω ντελουξ αυτή?
Την έχω τιμήσει και εγώ την Κατερίνα και από vip που δούλευε ως ολυμπια και από Τεα με όνομα Αμαρυλλίς.

καλή ηταν άνετη προχωραει με αυτούς που θέλει. Διαφέρει ελαχιστα από τις φωτό έχει λίγα πιασιματακια παραπάνω αλλά είναι μωρο με καμπύλες
?


στην προτείνω ανεπιφύλακτα φίλε
?
δοκίμασε πρώτα όμως από prive την πρώην Μονικα
??

ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ κορμάκι φοβερό τέλειες αναλογίες. Φοβερό body to body
?
?
εν δοκιμάσεις γράψε κριτική!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Την έχω τιμήσει και εγώ την Κατερίνα και από vip που δούλευε ως ολυμπια και από Τεα με όνομα Αμαρυλλίς.

καλή ηταν άνετη προχωραει με αυτούς που θέλει. Διαφέρει ελαχιστα από τις φωτό έχει λίγα πιασιματακια παραπάνω αλλά είναι μωρο με καμπύλες
?


στην προτείνω ανεπιφύλακτα φίλε
?
δοκίμασε πρώτα όμως από prive την πρώην Μονικα
??

ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ κορμάκι φοβερό τέλειες αναλογίες. Φοβερό body to body
?
?
εν δοκιμάσεις γράψε κριτική!!!

Την έχω τιμήσει και εγώ την Κατερίνα και από vip που δούλευε ως ολυμπια και από Τεα με όνομα Αμαρυλλίς.

καλή ηταν άνετη προχωραει με αυτούς που θέλει. Διαφέρει ελαχιστα από τις φωτό έχει λίγα πιασιματακια παραπάνω αλλά είναι μωρο με καμπύλες
?


στην προτείνω ανεπιφύλακτα φίλε
?
δοκίμασε πρώτα όμως από prive την πρώην Μονικα
??

ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ κορμάκι φοβερό τέλειες αναλογίες. Φοβερό body to body
?
?
εν δοκιμάσεις γράψε κριτική!!!

Την έχω τιμήσει και εγώ την Κατερίνα και από vip που δούλευε ως ολυμπια και από Τεα με όνομα Αμαρυλλίς.

καλή ηταν άνετη προχωραει με αυτούς που θέλει. Διαφέρει ελαχιστα από τις φωτό έχει λίγα πιασιματακια παραπάνω αλλά είναι μωρο με καμπύλες
?


στην προτείνω ανεπιφύλακτα φίλε
?
δοκίμασε πρώτα όμως από prive την πρώην Μονικα
??

ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ κορμάκι φοβερό τέλειες αναλογίες. Φοβερό body to body
?
?
εν δοκιμάσεις γράψε κριτική!!!
Έχει πέσει πείνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom