Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (12 μέλη και 24 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0
Όντως συμφωνώ ότι δεν αξίζει να την πάρεις για μασαζ και να στον παίξει μόνο. Εγώ την πήρα μια φορά έτσι για την εμπειρία και είπα να την πάρω δεύτερη μήπως και κολλαγε την πρώτη. Αλλά τίποτα τα ίδια. Και μαρούλι της έδειξα αλλα δεν. Οπότε για μένα για μια φορά για την εμπειρία οκ αλλά ως εκεί.Καρινα από deluxe είναι στα δεν.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.268
Πόντοι
446
Όντως συμφωνώ ότι δεν αξίζει να την πάρεις για μασαζ και να στον παίξει μόνο. Εγώ την πήρα μια φορά έτσι για την εμπειρία και είπα να την πάρω δεύτερη μήπως και κολλαγε την πρώτη. Αλλά τίποτα τα ίδια. Και μαρούλι της έδειξα αλλα δεν. Οπότε για μένα για μια φορά για την εμπειρία οκ αλλά ως εκεί.Καρινα από deluxe είναι στα δεν.
Τουλάχιστον πέταξε βυζάρες εξω να την στολίσεις με φλόκια ρε μπρο ή εμεινε με τα ρουχα της δουλειάς???
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0
Τουλάχιστον πέταξε βυζάρες εξω να την στολίσεις με φλόκια ρε μπρο ή εμεινε με τα ρουχα της δουλειάς???
Με τα ρούχα της δουλειάς Bro της είπα να τα βγάλει και καλά να τελειώσω πιο γρήγορα και μου λέει όχι. Την δεύτερη φορά στο τσακ δεν τα έφαγε στη μάπα της λερωσα την μπλούζα μονο. Την πρώτη κράταγε απόσταση.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.268
Πόντοι
446
Με τα ρούχα της δουλειάς Bro της είπα να τα βγάλει και καλά να τελειώσω πιο γρήγορα και μου λέει όχι. Την δεύτερη φορά στο τσακ δεν τα έφαγε στη μάπα της λερωσα την μπλούζα μονο. Την πρώτη κράταγε απόσταση.
Μαλακία...κυριολέκτικα και μεταφορικά!!!!Δεν πειράζει παιχτη μου....προχωράμε σοφότεροι!!!!Τα ειπαμε και με τους άλλους συναγωνιστές πιο πάνω...θέλουν διαχείρηση και ευρώπουλα οι...παραχωρήσεις αυτές και εννοειται η κοπελια πρέπει να σε γουστάρει κιολας για να σου δωσει παραπάνω παροχές!!!Αν δεν γίνουν πραγματακια στην πρώτη συνάντηση,σχεδον αδύνατον να γινουν στη δεύτερη!!!!Πας σε άλλη και ξεσκάς...αυτα...γαμάτε γιατι χανόμαστε!!!!
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0
Μαλακία...κυριολέκτικα και μεταφορικά!!!!Δεν πειράζει παιχτη μου....προχωράμε σοφότεροι!!!!Τα ειπαμε και με τους άλλους συναγωνιστές πιο πάνω...θέλουν διαχείρηση και ευρώπουλα οι...παραχωρήσεις αυτές και εννοειται η κοπελια πρέπει να σε γουστάρει κιολας για να σου δωσει παραπάνω παροχές!!!Αν δεν γίνουν πραγματακια στην πρώτη συνάντηση,σχεδον αδύνατον να γινουν στη δεύτερη!!!!Πας σε άλλη και ξεσκάς...αυτα...γαμάτε γιατι χανόμαστε!!!!
Όπως τα λες απλά εγώ ευτυχώς δεν τα Έκλαψα τα λεφτά μου. Την πρώτη φορά της έδωσα ένα 10ρικο έξτρα από μόνος μου χωρίς να ζητήσει και την δεύτερη μου ζήτησε στο τέλος 30 και της είπα βλέπεις τα 2 50ρικα στο κομοδίνο για σένα ήταν αν προχώραγες και άλλο αφού δεν προχώρησες αυτά θα πάνε σε call girl και τα έχασε. Ούτε 10ρικο την δεύτερη δεν πήρε. Έπαιξε και έχασε.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.268
Πόντοι
446
Όπως τα λες απλά εγώ ευτυχώς δεν τα Έκλαψα τα λεφτά μου. Την πρώτη φορά της έδωσα ένα 10ρικο έξτρα από μόνος μου χωρίς να ζητήσει και την δεύτερη μου ζήτησε στο τέλος 30 και της είπα βλέπεις τα 2 50ρικα στο κομοδίνο για σένα ήταν αν προχώραγες και άλλο αφού δεν προχώρησες αυτά θα πάνε σε call girl και τα έχασε. Ούτε 10ρικο την δεύτερη δεν πήρε. Έπαιξε και έχασε.
Καλά ξηγήθηκες στο τέλος έμεινες με το κεφάλι ψηλά...την δίκασες ωραία!!!!Μετα απο αυτο το πάθημα μπορει και να άλλαξε...κοσμοθεωρία η δύσκολη!!!!Σωστός...!!!!!!
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0
Καλά ξηγήθηκες στο τέλος έμεινες με το κεφάλι ψηλά...την δίκασες ωραία!!!!Μετα απο αυτο το πάθημα μπορει και να άλλαξε...κοσμοθεωρία η δύσκολη!!!!Σωστός...!!!!!!
Έτσι είναι αδερφέ. Ας ψάξει αλλού για μαλακές. Τώρα αν κάποιος κατάφερε μετά να πάρει κάτι άλλο μαγκιά του και του βγάζω το καπέλο. Μηπως και ξυπνήσει το κορίτσι. Αν δεν τα γουστάρεις αυτά τότε μην τα ξεκινάς καθόλου και μείνε με το μασάζ μονάχα όχι θα στον παιξω αλλά μόνο αυτό τίποτα παραπάνω.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
237
Like
982
Πόντοι
81
Καλά ξηγήθηκες στο τέλος έμεινες με το κεφάλι ψηλά...την δίκασες ωραία!!!!Μετα απο αυτο το πάθημα μπορει και να άλλαξε...κοσμοθεωρία η δύσκολη!!!!Σωστός...!!!!!!
Μπορει να περναει κλιμακτηριο η θεια Καρινα και να μην εχει ορεξεις,μην την κατηγορειτε ετσι ?
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.268
Πόντοι
446
Μπορει να περναει κλιμακτηριο η θεια Καρινα και να μην εχει ορεξεις,μην την κατηγορειτε ετσι ?
Οχι και θεία ρε φίλε....μιλφάκι την κόβω γύρω στα 32...μην την βγάλουμε και σουφραφρά νεα κοπελα ειναι...εκτως κι αν ξέρεις κατι παραπάνω!!!!
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Καλησπέρα Σε όλα τα μέλη του φόρουμ ως μάνατζερ του VIP massage
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι από σήμερα η εταιρεία μας διαθέτει την τηλεφωνική γραμμη επικοινωνίας

μέσω του τηλεφωνικου
αριθμού 698 0 280 270
Οχι viber εδω

Δημιουργήσαμε μία νέα ξεχωριστή γραμμή επικοινωνίας αποκλειστικά για την εφαρμογη
Viber

698 097 27 78 γραμμη viber

www.vipmassage.gr
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0
Μπορει να περναει κλιμακτηριο η θεια Καρινα και να μην εχει ορεξεις,μην την κατηγορειτε ετσι ?
Όχι και θεία ρε Bro 29 χρόνων είναι το κορίτσι και δεν της φαίνεται. Εκτός και αν την δούμε γυμνή με τέρμα κυτταρίτιδα.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Παιδιά θέλω βοήθεια. Χρειάζομαι πληροφορία για κορίτσια από το τζοι αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος με πμ ευχαριστώ
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
310
Like
92
Πόντοι
1
Η ίνα από αττικα κάνει μόνο χέρι? Βγάζει ρούχα? Bodytobody κάνει? Ευχαριστω
 

Handyman

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας παιδιά ξέρετε αν δουλεύει το ντελουξ εστειλα μνμ στο βιμπερ αλλα μου ειπαν δεν λειτουργεί ειναι σε αναστολή
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας παιδιά ξέρετε αν δουλεύει το ντελουξ εστειλα μνμ στο βιμπερ αλλα μου ειπαν δεν λειτουργεί ειναι σε αναστολή

Δουλεύει κανονικά απλά είναι αυτό που λέγαμε και στις πιο πίσω σελίδες ότι λειτουργούν πιο "VIP" ας πούμε στους παλιούς πελάτες!
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
80
Like
184
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας παιδιά ξέρετε αν δουλεύει το ντελουξ εστειλα μνμ στο βιμπερ αλλα μου ειπαν δεν λειτουργεί ειναι σε αναστολή
Πάρε τους ένα τηλέφωνο πρώτα να συνεννοηθείτε και μετά θα σου στείλουν.
 

danny74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Έχει κάποιος νέα από Δανάη ντελουξ; έχω καιρό να την δω, σταμάτησε το κορμί;
Δυστυχώς σταμάτησε...κ το γραφείο το λέει αλλά κ η Φιλη της Αλεξάνδρα που δουλεύει στο ίδιο γραφείο το επιβεβαιώνει
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Νεα άφιξη στο joy... Αννα...η κοπέλα απλά κορυφή...σικατη ψηλή μοντελε χαμογελαστή κορμάρα απίστευτη στο χαλαρωτικό μασαζ απίστευτο άγγιγμα ..νεαρά ελληνιδα της διπλανής πόρτας....επικοινωνιακή έχει όλο το πακέτο....νεα στο χώρο...πραγματικά τοπ...αν είχα χρόνο θα καθόμουν 3 ωρακι χαλαρό μαζί της...θα γίνει Χαμουλης με τη πάρτη της νόμιζω...το joy με τη τριάδα ιωαννα Μαίρη Αννα νομίζω θα κάνει πάταγο...στα συν η τρομερή εξυπηρέτηση της τηλεφωνήτρια...το επίπεδο έχει ανεβεί πολύ το τελευταίο διάστημα και αυτό είναι πολύ πολύ καλο!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom