Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

pussymaniac

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
448
Πόντοι
21
πε παιδια παιζει τιποτα τελικα με καποιες η τσαμπα συζητηση γινεται?
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Απο τις συζητήσεις που γίνονται, τι έχεις καταλάβει;
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Οι καινούργιες που αναφέρεστε στο lux είναι απλά μεταγραφή από velvet... Ιρίνα και Μαριλού... όσο για το vip και το osmose το πρώτο έχει ηλικίες 50φεύγα και το δεύτερο 150φεύγα σε κιλά...
αχαχαχαχαχ φίλε συμφωνώ μακριά από τα συγκεκριμένα γραφεία....ο άλλος πάνω πήρε λέει την Ολυμπια από vip...ρε μεγάλε ποια σου ήρθε η χωψονιδου και δεν το ξέρουμε γιατί εμένα ήρθε μια χοντρή καμία σχέση με τις Φωτος...μακριά δεν είναι καιρός να πετάμε χρήμα..
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Εγώ πάντως δεν θα άφηνα να μου ξυρίσει τ' αρχίδια ούτε ο κουρέας της Σεβίλλης, όχι η κάθε μουρλή :think:
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
εχει επικοινωνησει κανεις με αθενς εαν δουλευει καμια κορασιδα?

παντως ελπιζω μετα την καραντινα να το ξανασκεφτουνε και να βαλουν και καμια εξτρα υπηρεσια
κι ελπιζω τα κοριτσια στο μαγαζι να αλλαξουνε λιγακι στυλιστικα
να φορανε εστω τη ριμπιτσα που φορανε στις φωτογραφιες κι οχι οτι ντεκαβλο θελει η καθεμια:wink:
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
εχει επικοινωνησει κανεις με αθενς εαν δουλευει καμια κορασιδα?

παντως ελπιζω μετα την καραντινα να το ξανασκεφτουνε και να βαλουν και καμια εξτρα υπηρεσια
κι ελπιζω τα κοριτσια στο μαγαζι να αλλαξουνε λιγακι στυλιστικα
να φορανε εστω τη ριμπιτσα που φορανε στις φωτογραφιες κι οχι οτι ντεκαβλο θελει η καθεμια:wink:

Φοβούνται οι παρθένας (από τα αυτιά ) μη τους πιάσει κανείς το κωλο κ τις κακο χαρακτηρίσει .
Στα μπουρδελο ξενοδοχεία που μπαίνουν όμως δε ντρέπονται αν τις πάρει κανας γνωστός μάτι ... Άσε που νομίζουν ότι ξέρουν κ μασαζ μη χεσω .
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
εχει επικοινωνησει κανεις με αθενς εαν δουλευει καμια κορασιδα?

παντως ελπιζω μετα την καραντινα να το ξανασκεφτουνε και να βαλουν και καμια εξτρα υπηρεσια
κι ελπιζω τα κοριτσια στο μαγαζι να αλλαξουνε λιγακι στυλιστικα
να φορανε εστω τη ριμπιτσα που φορανε στις φωτογραφιες κι οχι οτι ντεκαβλο θελει η καθεμια:wink:

Φοβούνται οι παρθένας (από τα αυτιά ) μη τους πιάσει κανείς το κωλο κ τις κακο χαρακτηρίσει .
Στα μπουρδελο ξενοδοχεία που μπαίνουν όμως δε ντρέπονται αν τις πάρει κανας γνωστός μάτι ... Άσε που νομίζουν ότι ξέρουν κ μασαζ μη χεσω .

δε θελω να ειμαι αδικος. τα κοριτσια του αθενς καραξερουν μασαζ!

απλα δε δουλευουν το κομματι "χαλααααρωση"?
 

Kavligator31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
139
Πόντοι
280
Καλησπερα στην παρεα...
Εχω διαβασει αρκετα απο αυτα που γραφονται και θελω ετσι συνολικα να ρωτησω, αν τελικα αξιζει να προτιμήσει κανεις μια κοπελα απο μασαζ, που φτανει μεχρι τελους το παιχνιδι, απο μια κοπελα γραφειου που με 120 ευρω σου κανει τα παντα...
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλά οι κοπέλες του athens δεν πηγαίνουν σε ξενοδοχείο μόνο κατ οίκον... είναι γνωστό πως είναι στα δεν το συγκεκριμένο γραφείο..
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλά οι κοπέλες του athens δεν πηγαίνουν σε ξενοδοχείο μόνο κατ οίκον... είναι γνωστό πως είναι στα δεν το συγκεκριμένο γραφείο..
To δεχομαι και θα διορθωσω και την αναρτηση μου. Συγκεκριμενα την εσβησα, αλλα θα ξαναπω τωρα, οτι τα 60€ την ωρα που ζητανε ασφαλως και δεν τα παιρνουν επαγγελματιες φυσικοθεραπευτες. Επισης στην σελιδα τους λεει οτι κανουν μονο μασαζ και δεν ειναι θεραπευτικο ( πχ για αποκατασταση). Οποτε τι να λεμε... Μπορει να ειναι στα δεν το συγκεκριμενο, να μην προσφερει αλλες υπηρεσιες, απλα βρησκουν και τα κανουν... Μονο να δεις τα βιντεακια που ανεβαζουν με τις ανυπαρκτες σε μηκος φουστες... Τελος παντων.
Επαναλαμβανουμε οτι κανουν μονο μασαζ και τιποτα αλλο.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλά οι κοπέλες του athens δεν πηγαίνουν σε ξενοδοχείο μόνο κατ οίκον... είναι γνωστό πως είναι στα δεν το συγκεκριμένο γραφείο..

Ε τότε με άλλη χαιρετήθηκα τυχαία έξω από το hotel που είχε έρθει πριν 1 εβδομάδα σπίτι μου . Θα ήταν του Larissa massage κ ετυχε να έρθει Αθήνα ...Οκ δεν πανε ...
 

George Delis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Συναγωνιστες μπορει καποιος να μου δωσει υπευθυνα πληροφοριες για Τεα?
Μεχρι που προχωραει?
Ποσο κοστιζει?
Αξιζει τοσο πολυ οσο λενε ορισμενοι?
Και σε πμ αν θελετε, ευχαριστω..
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.093
Πόντοι
11.836
Βαλέρια από lux σήμερα.
Και μασάζ καλό και συνέχεια καλή και εμφάνιση οκ μια χαρά το μιαμισαωρο πήγε...πρώην velvet από ότι είδα γράψατε....
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
Βαλέρια από lux σήμερα.
Και μασάζ καλό και συνέχεια καλή και εμφάνιση οκ μια χαρά το μιαμισαωρο πήγε...πρώην velvet από ότι είδα γράψατε....

Τη μαριλου μαλλον ειδες όρων velvet . Καλή για 35αρα .
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.093
Πόντοι
11.836

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Τι γίνετε χαμουλης γίνετε..έφυγε από το lux η τεα;δουλεύει μόνη της;φύγανε από velvet πήγανε deluxe..Πολλές αλλαγές συνάδελφοι ...το lux έφερε καινουργιες χαμος πολύ ενδιαφέρουσες εξελιξεις...η καινούργιες του lux ινεσα,Βαλέρια,χριστινα λένε τίποτα πολύ δυνατά όπλα φαίνονται..
Ινεσα lux ξανθια αδύνατη μοντέλε.
Το meeting τα σπάει μαζί της..
Είχα και καιρό να τιμήσω τα κατ'οικων αλλά μου βγήκε καλό με σωστή επιλογή...
Μασαζ με technical details...Άλλο level.Αξιζε μέχρι και το τελευταίο λεπτό...
 

Ragnar(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
101
Πόντοι
0
Η ΤΕΑ έχει δικο της χώρο ρε παίδες; Προχωρά έως τέρμα η οχι;Τιμή;Ξέρει κάποιος να απαντήσει;
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Τι γίνετε χαμουλης γίνετε..έφυγε από το lux η τεα;δουλεύει μόνη της;φύγανε από velvet πήγανε deluxe..Πολλές αλλαγές συνάδελφοι ...το lux έφερε καινουργιες χαμος πολύ ενδιαφέρουσες εξελιξεις...η καινούργιες του lux ινεσα,Βαλέρια,χριστινα λένε τίποτα πολύ δυνατά όπλα φαίνονται..
Ινεσα lux ξανθια αδύνατη μοντέλε.
Το meeting τα σπάει μαζί της..
Είχα και καιρό να τιμήσω τα κατ'οικων αλλά μου βγήκε καλό με σωστή επιλογή...
Μασαζ με technical details...Άλλο level.Αξιζε μέχρι και το τελευταίο λεπτό...
η Ιρίνα του velvet...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
μα καλα τι γινεται? πολλες μεταγραφες παιζουν τελευταια:confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom