Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.667
Like
8.489
Πόντοι
1.056
Μετα απο μεγαλη αποχη, και αρκετο δισταγμο να πω την αληθεια, ειπα να κανω μια αποπειρα.
ΔΕΝ πηρα (ακομα) καμια κοπελα...

ΑΛΛΑ

Εβγαλα μαλλον λαυρακι απο τη ΤΕΑ

Λοιπον, αυτονομηθηκε. Δεν δουλεθει πλεον σε γραφειο, παρα μονο μονη της και κατ'οικον. Θα συνδιζεται με καποιες κοπελες για διπλο

Οι τιμες εχουν μια καποια διαφορα, αλλα θα επανελθω γιατι μου τα ειπε στα γρηγορα (δεν ειχα ανεση να μιλησω), οποτε νεα, μετα το ραντεβου ή αν ξαναμιλησω. (μπορει και σημερα)

Προσοχη και υπομονη σε ολους
Ακριβώς όπως τα είπε ο φίλος απο πάνω.

Πλέον η Τέα έλυσε την συνεργασία της με οποιοδήποτε γραφείο μετά από απαίτηση των πελατών της για καλύτερες υπηρεσίες κ τιμές. Ήμουν παλιός πελάτης δικός της πριν δύο χρόνια στον χώρο που είχε τότε στην Πεύκη ο τρόπος προσέγγισης της ήταν εξαιρετικά φροντιστικος και τίμιος,με τα μπουρνουζια μας,τις πετσέτες μας,τις μουσικές,τα κεριά,την καθαριότητα και μας έκανε κ μπάνιο χωρίς να μας χρεώνει ποτέ οτιδήποτε έξτρα. Κατόπιν επικοινωνίας μαζί της ενημερώθηκα ότι πλέον δεν συνεργάζεται με κανένα γραφείο αλλά παρέχει υπηρεσίες κατ οικον με δικό της γραφείο σε πολύ καλύτερες τιμές κ έξτρα υπηρεσίες γιατί πάνω από όλα την ενδιαφέρει να φροντίζει τους πελάτες της και να έχουν ποιότητα και ποικιλία υπηρεσίων σε καλύτερες τιμές κ καλύτερη προσέγγιση κ όχι κάτω από το πρίσμα ενός μεσάζοντα γραφείου, χωρίς ξεπετες και πασαλείμματα. Υπηρεσίες όπως μπάνιο του πελάτη, ξύρισμα γεννητικών οργάνων, ταντρικό μασάζ, κ πολλά άλλα δεν θα χρεώνονται και είναι μέσα στις τιμές της περιποίησης του μασάζ από την Τέα. Έχω την εμπειρία των μαγικών χεριών της καθώς με έχει κάνει και μπάνιο και είναι ιδιαίτερα τρυφερή και ερωτική. πραγματικά μια κατηγορία από μόνη της όπως έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές και δείχνει τον χαρακτήρα της και τον επαγγελματισμό της με κάθε τρόπο.
Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6986588878 κ 6979398952 και μύνημα μέσω viber.

Τα τηλέφωνα τα ανεβάζω δημόσια κατόπιν δικής της επιθυμίας.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Συμφωνώ με τους προλαλησαντες... Μετά από επικοινωνία μαζί της Πλέον η Τεα άνοιξε ένα καινούργιο γραφείο. Σύντομα θα υπάρχει site και νέες κοπέλες. Οι τιμές είναι αρκετά καλές σε σχέση με πριν. Στα τηλ που έδωσε ο φίλος περαματιωτης μπορείτε να μιλήσετε και να μάθετε λεπτομέρειες.
Ένα όντως ενδιαφέρον νέο στο χώρο του μασάζ.
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Τι γίνετε χαμουλης γίνετε..έφυγε από το lux η τεα;δουλεύει μόνη της;φύγανε από velvet πήγανε deluxe..Πολλές αλλαγές συνάδελφοι ...το lux έφερε καινουργιες χαμος πολύ ενδιαφέρουσες εξελιξεις...η καινούργιες του lux ινεσα,Βαλέρια,χριστινα λένε τίποτα πολύ δυνατά όπλα φαίνονται..
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Τι γίνετε χαμουλης γίνετε..έφυγε από το lux η τεα;δουλεύει μόνη της;φύγανε από velvet πήγανε deluxe..Πολλές αλλαγές συνάδελφοι ...το lux έφερε καινουργιες χαμος πολύ ενδιαφέρουσες εξελιξεις...η καινούργιες του lux ινεσα,Βαλέρια,χριστινα λένε τίποτα πολύ δυνατά όπλα φαίνονται..
Ναι την έχουν κοπανησει από velvet πολλες....
Deluxe παίζει δυνατή μπαλα με πολλές επιλογές!Αύριο έχω κλείσει ινεσα!!!Από Luxmassage...Πρώτη φορά από το γραφείο αυτο...Έχει κάνει τις τελευταίες μέρες ανανέωση στο ρόστερ και βλέπω δυνατές εμφανίσεις...
Όπως και η ινεσα που την βλέπω δυνατή...Ξανθια εμφανίσιμη...!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
για την ΤΕΑ το περιμενα οτι καποια στιγμη θα παει μονη της.......δεν ειναι χαζη....!!!!!!!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Μετα απο μεγαλη αποχη, και αρκετο δισταγμο να πω την αληθεια, ειπα να κανω μια αποπειρα.
ΔΕΝ πηρα (ακομα) καμια κοπελα...

ΑΛΛΑ

Εβγαλα μαλλον λαυρακι απο τη ΤΕΑ

Λοιπον, αυτονομηθηκε. Δεν δουλεθει πλεον σε γραφειο, παρα μονο μονη της και κατ'οικον. Θα συνδιζεται με καποιες κοπελες για διπλο

Οι τιμες εχουν μια καποια διαφορα, αλλα θα επανελθω γιατι μου τα ειπε στα γρηγορα (δεν ειχα ανεση να μιλησω), οποτε νεα, μετα το ραντεβου ή αν ξαναμιλησω. (μπορει και σημερα)

Προσοχη και υπομονη σε ολους
Ακριβώς όπως τα είπε ο φίλος απο πάνω.

Πλέον η Τέα έλυσε την συνεργασία της με οποιοδήποτε γραφείο μετά από απαίτηση των πελατών της για καλύτερες υπηρεσίες κ τιμές. Ήμουν παλιός πελάτης δικός της πριν δύο χρόνια στον χώρο που είχε τότε στην Πεύκη ο τρόπος προσέγγισης της ήταν εξαιρετικά φροντιστικος και τίμιος,με τα μπουρνουζια μας,τις πετσέτες μας,τις μουσικές,τα κεριά,την καθαριότητα και μας έκανε κ μπάνιο χωρίς να μας χρεώνει ποτέ οτιδήποτε έξτρα. Κατόπιν επικοινωνίας μαζί της ενημερώθηκα ότι πλέον δεν συνεργάζεται με κανένα γραφείο αλλά παρέχει υπηρεσίες κατ οικον με δικό της γραφείο σε πολύ καλύτερες τιμές κ έξτρα υπηρεσίες γιατί πάνω από όλα την ενδιαφέρει να φροντίζει τους πελάτες της και να έχουν ποιότητα και ποικιλία υπηρεσίων σε καλύτερες τιμές κ καλύτερη προσέγγιση κ όχι κάτω από το πρίσμα ενός μεσάζοντα γραφείου, χωρίς ξεπετες και πασαλείμματα. Υπηρεσίες όπως μπάνιο του πελάτη, ξύρισμα γεννητικών οργάνων, ταντρικό μασάζ, κ πολλά άλλα δεν θα χρεώνονται και είναι μέσα στις τιμές της περιποίησης του μασάζ από την Τέα. Έχω την εμπειρία των μαγικών χεριών της καθώς με έχει κάνει και μπάνιο και είναι ιδιαίτερα τρυφερή και ερωτική. πραγματικά μια κατηγορία από μόνη της όπως έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές και δείχνει τον χαρακτήρα της και τον επαγγελματισμό της με κάθε τρόπο.
Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6986588878 κ 6979398952 και μύνημα μέσω viber.

Τα τηλέφωνα τα ανεβάζω δημόσια κατόπιν δικής της επιθυμίας.

....το δεύτερο τηλνο το είχε από τότε που έκανε "ενεργειακές θεραπείες σε συνδυασμό με ολιστικό ενεργειακό μασαζ".... καλωσορίζουμε την επιστροφή της στα παλιά....
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
σιγά μωρέ νταξει...το χουν κάνει και άλλες αυτό αλλά δε πήρε καιρό ...Η σόλο καριέρα δεν έχει διάρκεια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Εμπειρία πιο πολύ από deluxe έχω με Ρούλα Καρινα Βαλέρια και Αλεξάνδρα Λυδία διπλό...Τώρα είπα να πάρω από lux πρωτιά την καινούργια...Θα ρίξω ενημέρωση και τα σχετικά...την έχετε δει αλλού;είναι μεταγραφή?
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
56
Like
6.101
Πόντοι
11.836
Τι γίνετε χαμουλης γίνετε..έφυγε από το lux η τεα;δουλεύει μόνη της;φύγανε από velvet πήγανε deluxe..Πολλές αλλαγές συνάδελφοι ...το lux έφερε καινουργιες χαμος πολύ ενδιαφέρουσες εξελιξεις...η καινούργιες του lux ινεσα,Βαλέρια,χριστινα λένε τίποτα πολύ δυνατά όπλα φαίνονται..
Στάνταρ παίζει τώρα αλαλούμ από μεταγραφές...
Αυτή η Βαλέρια πολύ τούμπανο...
Έχει κανείς δοκιμάσει;
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
56
Like
6.101
Πόντοι
11.836
Τι γίνετε χαμουλης γίνετε..έφυγε από το lux η τεα;δουλεύει μόνη της;φύγανε από velvet πήγανε deluxe..Πολλές αλλαγές συνάδελφοι ...το lux έφερε καινουργιες χαμος πολύ ενδιαφέρουσες εξελιξεις...η καινούργιες του lux ινεσα,Βαλέρια,χριστινα λένε τίποτα πολύ δυνατά όπλα φαίνονται..
Ναι την έχουν κοπανησει από velvet πολλες....
Deluxe παίζει δυνατή μπαλα με πολλές επιλογές!Αύριο έχω κλείσει ινεσα!!!Από Luxmassage...Πρώτη φορά από το γραφείο αυτο...Έχει κάνει τις τελευταίες μέρες ανανέωση στο ρόστερ και βλέπω δυνατές εμφανίσεις...
Όπως και η ινεσα που την βλέπω δυνατή...Ξανθια εμφανίσιμη...!!
τσεκ pm
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Την ΤΕΑ την έψαχνα όταν δούλευε στο γραφείο αλλά δεν κατάφερα ποτέ να κλείσω ραντεβού, ήταν συνέχεια κλεισμένη. Με όσα έχω ακούσει γι αυτήν θα έκανα πάλι μια προσπάθεια. Τώρα που έφυγε από το γραφείο την έχει καλέσει κανεις;
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.735
Κριτικές
56
Like
6.101
Πόντοι
11.836
Την ΤΕΑ την έψαχνα όταν δούλευε στο γραφείο αλλά δεν κατάφερα ποτέ να κλείσω ραντεβού, ήταν συνέχεια κλεισμένη. Με όσα έχω ακούσει γι αυτήν θα έκανα πάλι μια προσπάθεια. Τώρα που έφυγε από το γραφείο την έχει καλέσει κανεις;
Τι γίνεται με αυτήν? μπριζόλα δείνει?
Εγώ πάντως όπου ακούω πολλά κεράσια...
Βλέπω μεταγραφικός πυρετός...
Η Χριστιάνα από ντελουξ?παίζει κάπου τώρα;

 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Βερόνικα απο Osmose Massage την εχει πάρει κανείς ?
 

Chef(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2020
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, παιδιά επειδή έχω κλείσει με την Ελένη από Vip, ξέρει κανείς σε τι προχωράει και πόσο; είναι καλή η θα ξενερώσω;
 

Chef(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2020
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, παιδιά επειδή έχω κλείσει με την Ελένη από Vip, ξέρει κανείς σε τι προχωράει και πόσο; είναι καλή η θα ξενερώσω;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
ςγω παντως εχω στειλει μην στην τεα κ δεν απανταει!
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Την ΤΕΑ την έψαχνα όταν δούλευε στο γραφείο αλλά δεν κατάφερα ποτέ να κλείσω ραντεβού, ήταν συνέχεια κλεισμένη. Με όσα έχω ακούσει γι αυτήν θα έκανα πάλι μια προσπάθεια. Τώρα που έφυγε από το γραφείο την έχει καλέσει κανεις;
Τι γίνεται με αυτήν? μπριζόλα δείνει?
Εγώ πάντως όπου ακούω πολλά κεράσια...
Βλέπω μεταγραφικός πυρετός...
Η Χριστιάνα από ντελουξ?παίζει κάπου τώρα;
η Κρίστη εννοείς μαλλον...massagelux είναι φιλαράκο....
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Οι καινούργιες που αναφέρεστε στο lux είναι απλά μεταγραφή από velvet... Ιρίνα και Μαριλού... όσο για το vip και το osmose το πρώτο έχει ηλικίες 50φεύγα και το δεύτερο 150φεύγα σε κιλά...
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
ηρεμα με την τεα ρε παιδια,μη την τρελανετε στα τηλ.οπως παλια...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom