Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Παιδιά έχετε μήπως κάτι σε μασάζ μικρή σε ηλικία εκτός από στεφανία ανεξάρτητη η γραφείο που κάνει με το χέρι εκτόνωση; έστειλα σε velvet κ lux μου παν ότι είναι κλείστα κ στο vip που πήγα να πάρω την Έλενα μου είπαν ότι δεν δουλεύει σήμερα. Pm ή εδώ αν μπορεί κανείς. Θεεενκς

Έλενα μακριά, πέτα τα λεφτά αλλού.
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Ευχαριστώ! Ήταν η μόνη που μου άρεσε αλλά δεν δουλεύει σήμερα, έχεις να προτείνεις κάτι άλλο μικρό σε ηλικία;
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Καλησπέρα και από εμένα, Βικτώρια από osmose εχει κάποιος κάνει μασαζ μαζί της?
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Το osmose είναι γενικά ξεπέτα.
Call girl είναι μασάζ δεν κάνουν γιατί δεν ξέρουν για σεξ έρχονται κ πιπα
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Το osmose είναι γενικά ξεπέτα.
Call girl είναι μασάζ δεν κάνουν γιατί δεν ξέρουν για σεξ έρχονται κ πιπα
Το γνωρίζω, έχω ξανακάνει ραντεβού από εκει. Είδα τη Βικτώρια , μου θυμίζει παρα πολύ μιοα κοπέλα από ενα μπαρ στην τρούμπα που είχα φαει σκάλωμα περσι και θέλω να την πάρω. ρωτάω απλα αν έχει κάποιος μια καλύτερη γνώμη, μην τα πετάξω τζάμπα.
 

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
Μετά από καιρό και λόγω της πόρτας που έχει παιχτεί πήρα μιλανα από το deluxe massage.
Αντιπροσωπευτική η φωτογραφία της όπως και της Ρίας που είχα πάρει πιο παλιά..
Το θέμα είναι τώρα ότι η Μιλανα δεν παίζεται...Χαλαρωτικό μασαζακι το ευχαριστήθηκα όπως και το φιναλε.Πολυ οκ τύπος κοπέλας στανταρακι άνετα γίνεται...:P
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.226
Πόντοι
446
Το osmose είναι γενικά ξεπέτα.
Call girl είναι μασάζ δεν κάνουν γιατί δεν ξέρουν για σεξ έρχονται κ πιπα
Το γνωρίζω, έχω ξανακάνει ραντεβού από εκει. Είδα τη Βικτώρια , μου θυμίζει παρα πολύ μιοα κοπέλα από ενα μπαρ στην τρούμπα που είχα φαει σκάλωμα περσι και θέλω να την πάρω. ρωτάω απλα αν έχει κάποιος μια καλύτερη γνώμη, μην τα πετάξω τζάμπα.
Γνώμη μου καθαρά....εφόσον γουστάρεις το μωρό και σου θυμίζει καποια που γούσταρες πολύ,πάρε το,σκίσε το και γράφεις εσυ εντυπώσεις μετά...μην βασίζεσαι στις ιδιαίτερες προτιμήσεις και τα γούστα του καθενός,καποιος αλλος μπορει να την έχει βρεί ακυρη για χιλιους δυο απίθανους λόγους,γιατι πρεπει να σε επηρεάζει εφοσον εσυ κάνεις κέφι...τα περισσότερα ερωτήματα που τίθονται εδω ειναι για το αν κάποια προχωράει περα απο το μασαζ και πόσο...εφόσον απο το συγκεκριμένο γραφείο ολες γαμιούνται (εξακριβομένο) μην ρωτάς τιποτα και κανεναν...έμπαινε και αν θες ενημέρωσε τους συναγωνιστες!!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Μετά από καιρό και λόγω της πόρτας που έχει παιχτεί πήρα μιλανα από το deluxe massage.
Αντιπροσωπευτική η φωτογραφία της όπως και της Ρίας που είχα πάρει πιο παλιά..
Το θέμα είναι τώρα ότι η Μιλανα δεν παίζεται...Χαλαρωτικό μασαζακι το ευχαριστήθηκα όπως και το φιναλε.Πολυ οκ τύπος κοπέλας στανταρακι άνετα γίνεται...:P

όταν λες "φινάλε" μπορείς να γίνεις περισσότερο συγκεκριμένος (φραπέ; μπριζόλα;); και ποιο ήταν το συνολικό κόστος;
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Μετά από καιρό και λόγω της πόρτας που έχει παιχτεί πήρα μιλανα από το deluxe massage.
Αντιπροσωπευτική η φωτογραφία της όπως και της Ρίας που είχα πάρει πιο παλιά..
Το θέμα είναι τώρα ότι η Μιλανα δεν παίζεται...Χαλαρωτικό μασαζακι το ευχαριστήθηκα όπως και το φιναλε.Πολυ οκ τύπος κοπέλας στανταρακι άνετα γίνεται...:P

Μίλανα είναι εγγύηση η κοπέλα συμφωνώ με το φίλο, επίσεις επέστρεψε η Ιρίνα ,η Ξανθιά δημετρη Ρωσίδα...

 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Ειναι κορυφαία η Μιλανα..επιβεβαιωνω...δοκίμη μετά από καιρό Λόγω της κατάστασης Ξανά στο στανταρακι μου το deluxe..νεφέλη Μεταγραφη από βελβετ...άλλο επίπεδο το μασαζ της μελαχροινή κουκλίτσα φοβερή σε όλα της!!μπραβο για μια ακόμα φορά στο γραφείο για τις άριστες θεραπεύτριες Και το άψογο Σέρβις...
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201
Μετά από καιρό και λόγω της πόρτας που έχει παιχτεί πήρα μιλανα από το deluxe massage.
Αντιπροσωπευτική η φωτογραφία της όπως και της Ρίας που είχα πάρει πιο παλιά..
Το θέμα είναι τώρα ότι η Μιλανα δεν παίζεται...Χαλαρωτικό μασαζακι το ευχαριστήθηκα όπως και το φιναλε.Πολυ οκ τύπος κοπέλας στανταρακι άνετα γίνεται...:P

όταν λες "φινάλε" μπορείς να γίνεις περισσότερο συγκεκριμένος (φραπέ; μπριζόλα;); και ποιο ήταν το συνολικό κόστος;
φινάλε της καρδιάς μου και έρωτα μου σου το έλεγα πως θα σαι μόνο εσυυυυ... Νότης Σφακιανάκης
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Αγαπητοί μου φίλοι και συνάδελφοι ήρθε η ώρα να σας χαιρετίσω ,σας εύχομαι καλή συνέχεια στο σπορ και πάνω από όλα υγεία, δύναμη και υπομονή για τις δύσκολες μέρες που έρχονται...

Καλές γιορτές
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.440
Like
3.646
Πόντοι
456
Καλο αερα στα πανια σου λεβεντη :rockon:
Και οτι πληροφοριες αποκτας για μασαζ στα λιμανια που πιανεις να μας λες και εμας ,που ξερεις μπορει να βρεθουμε και εμεις σε εκεινα τα μερη να ξερουμε που ειναι τα καλα
:bounce-glasses:
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Καλο ταξιδι φιλε!θα σου εχουμε αποτι φαινεται πολυ υλικο να διαβασεις οταν γυρισεις..ουτε στην εμποροπλοιαρχων δεν θα ειχες τοσο.Η ομαδα εδω φαινεται δυνατη και ολο μεγαλωνει.Θα στειλω τις επομενες μερες ολοκληρωτικη ενημερωση για ολα τα γραφεια.μονο ομως τις καινουριες αφιξεις ( το τελευταιο μηνα). Τις παλιες τις ξερουμε δεν εχει νοημα να τα επαναλαμβανουμε. ✌️
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
Μαριάννα και Βικτώρια από osmoses massage , έχεις κάποιος συνάδελφος και συναγωνιστής άποψη και γνώμη ?


Μαριάννα, όπως στη φωτογραφία, γεματούλα, αλλά ζουμερά σεξουλιάρα, ρωσίδα.
Καλαμάκι με σκούφο, μπριζόλα. Από μασάζ δεν ξέρω.
Ξεπέτα στο πρόγραμμα, αλλά φιλική και συζητήσιμη, γλυκο κι ευγενικό παιδί. Στο σαραντάλεπτο είχε φύγει.
Τιμή 100-120
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201
Μαριάννα και Βικτώρια από osmoses massage , έχεις κάποιος συνάδελφος και συναγωνιστής άποψη και γνώμη ?


Μαριάννα, όπως στη φωτογραφία, γεματούλα, αλλά ζουμερά σεξουλιάρα, ρωσίδα.
Καλαμάκι με σκούφο, μπριζόλα. Από μασάζ δεν ξέρω.
Ξεπέτα στο πρόγραμμα, αλλά φιλική και συζητήσιμη, γλυκο κι ευγενικό παιδί. Στο σαραντάλεπτο είχε φύγει.
Τιμή 100-120
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.817
Like
404
Πόντοι
36
Μαριάννα και Βικτώρια από osmoses massage , έχεις κάποιος συνάδελφος και συναγωνιστής άποψη και γνώμη ?


Μαριάννα, όπως στη φωτογραφία, γεματούλα, αλλά ζουμερά σεξουλιάρα, ρωσίδα.
Καλαμάκι με σκούφο, μπριζόλα. Από μασάζ δεν ξέρω.
Ξεπέτα στο πρόγραμμα, αλλά φιλική και συζητήσιμη, γλυκο κι ευγενικό παιδί. Στο σαραντάλεπτο είχε φύγει.
Τιμή 100-120


..δηλαδη μαστορακο ποσα πλερωσες στα καλαμκι με σκουφο, μπριζολα??? 100-120€???????????????????
...το συζητατε ακομα και δεν εχετε καταληξει????
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Μαριάννα και Βικτώρια από osmoses massage , έχεις κάποιος συνάδελφος και συναγωνιστής άποψη και γνώμη ?


Μαριάννα, όπως στη φωτογραφία, γεματούλα, αλλά ζουμερά σεξουλιάρα, ρωσίδα.
Καλαμάκι με σκούφο, μπριζόλα. Από μασάζ δεν ξέρω.
Ξεπέτα στο πρόγραμμα, αλλά φιλική και συζητήσιμη, γλυκο κι ευγενικό παιδί. Στο σαραντάλεπτο είχε φύγει.
Τιμή 100-120
ΚΑλημερα φιλε τωρα με την καραντινα την πηρες η πριν την καραντινα εννοω σε ξεναδοχειο παει τωρα με την καραντινα ?100η 120 πηρε ? επισης οποιος αλλος εχει εμπειρια με την συγκεκριμενη ας πει?
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
7
Like
8.996
Πόντοι
1.336
Μαριάννα και Βικτώρια από osmoses massage , έχεις κάποιος συνάδελφος και συναγωνιστής άποψη και γνώμη ?


Μαριάννα, όπως στη φωτογραφία, γεματούλα, αλλά ζουμερά σεξουλιάρα, ρωσίδα.
Καλαμάκι με σκούφο, μπριζόλα. Από μασάζ δεν ξέρω.
Ξεπέτα στο πρόγραμμα, αλλά φιλική και συζητήσιμη, γλυκο κι ευγενικό παιδί. Στο σαραντάλεπτο είχε φύγει.
Τιμή 100-120
ΚΑλημερα φιλε τωρα με την καραντινα την πηρες η πριν την καραντινα εννοω σε ξεναδοχειο παει τωρα με την καραντινα ?100η 120 πηρε ? επισης οποιος αλλος εχει εμπειρια με την συγκεκριμενη ας πει?








100 παει ουσιαστικα χωρις μασαζ , καλαμακι με σκουφο και μπριζόλα που δεν τρωγεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom