Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Για Μελίνα από Όσμοσε: Αρχές καλοκαιριού την πήρα, για μια ώρα.. Μέτριο μασάζ, έκανε λίγη ώρα, δεν είναι και φυσιοθεραπευτής, αλλά κάποια στιγμή με ρώτησε μόνη της αν θα ήθελα... περαιτέρω χαλάρωση. Με +50 έκανε φραπέ και καλαμάκι, καλό μου φάνηκε τότε, δεν ξέρω αν ήταν πολλά τα έξτρα χρήματα που ζήτησε, εγώ τα έδωσα πάντως, ήμουν και καινούργιος στο χώρο του μασάζ. Έβγαλε και τα πάνω ρούχα και είχα και καλή θέα.
Γύρω στα 25, πάνω - κάτω; . Γεματούλα με κιλάκια και πιασίματα, αλλά όχι αντιασιθητική.
Φίλε τα 50 για να κάμψεις κάποια που νομίζεις -γιατί μπορεί να μην είναι και έτσι- ότι δεν τόχει ξανακάνει ,πάει και έρχεται αν και νομίζω ότι είναι πολλά αλλά ας όψεται το παραμύθι,αλλά τόσα λεφτά για κάποια που δεν ξέρει μασαζ και είναι απο ένα γραφείο ''μπουρδελάκι'' με τα ταμπέλα μασαζ για τον Νόμο. ΟΧΙ είναι πάρα πολλά,άλλωστε για αυτό πήγε εκεί όχι να κουράζει τα χέρια της με το μασαζ.
Ο πρόεδρος του Εδεσαικού είσαι παραδέξου το
τι δεν καταλαβαίνεις ;

Τον πρόεδρο του Εδεσσαϊκού όλοι τον καταλαβαίνουν ο άνθρωπος είναι μύθος....είναι ιστορία είναι είδωλο....
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.270
Πόντοι
446
Για Μελίνα από Όσμοσε: Αρχές καλοκαιριού την πήρα, για μια ώρα.. Μέτριο μασάζ, έκανε λίγη ώρα, δεν είναι και φυσιοθεραπευτής, αλλά κάποια στιγμή με ρώτησε μόνη της αν θα ήθελα... περαιτέρω χαλάρωση. Με +50 έκανε φραπέ και καλαμάκι, καλό μου φάνηκε τότε, δεν ξέρω αν ήταν πολλά τα έξτρα χρήματα που ζήτησε, εγώ τα έδωσα πάντως, ήμουν και καινούργιος στο χώρο του μασάζ. Έβγαλε και τα πάνω ρούχα και είχα και καλή θέα.
Γύρω στα 25, πάνω - κάτω; . Γεματούλα με κιλάκια και πιασίματα, αλλά όχι αντιασιθητική.
Για φραπέ και καλαμάκι μόνο τα +50 ειναι σίγουρα πολλά...με δεδομένο οτι απο αυτό το γραφείο ολες προχωράνε μεχρι το τέρμα,σιγουρα μπορουσες περισσοτερα φίλε μου...τεσπα απο την περιγραφή σου το κορίτσι μετράει οντως, οποτε μπαινει στα υπόψην...να σαι καλα!!!!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπέρα σας να σας ρωτήσω πείτε καμιά καλή μασέρ που να είναι και call girl?

Η Αγνη , ειναι Ουγγαρεζα ανεξαρτητη, κανει καλο μασαζ και σεξ!:woldman::rockon:
Καλη φαση αυτη
τη ξερω κ εγω
μετρια εμφανιση αλλα σε ολα τα αλλα θεματα φυσαει
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Για Μελίνα από Όσμοσε: Αρχές καλοκαιριού την πήρα, για μια ώρα.. Μέτριο μασάζ, έκανε λίγη ώρα, δεν είναι και φυσιοθεραπευτής, αλλά κάποια στιγμή με ρώτησε μόνη της αν θα ήθελα... περαιτέρω χαλάρωση. Με +50 έκανε φραπέ και καλαμάκι, καλό μου φάνηκε τότε, δεν ξέρω αν ήταν πολλά τα έξτρα χρήματα που ζήτησε, εγώ τα έδωσα πάντως, ήμουν και καινούργιος στο χώρο του μασάζ. Έβγαλε και τα πάνω ρούχα και είχα και καλή θέα.
Γύρω στα 25, πάνω - κάτω; . Γεματούλα με κιλάκια και πιασίματα, αλλά όχι αντιασιθητική.

Ναι ετσι ειναι
και εγω τη πηρα
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Για σας τα κοριτσια απο τα μασαζ δεν ειναι επικυνδινα για κορονοιο ? δηλαδη πανε καθε μερα με 10 διαφορετικους πελατες απο οσο ξερω πριν καραντινας τωρα θα εχει μειωθει η δουλεια τους? και κατι αλλο απο τα 100 ευρω που παιρνει μια κοπελα στο ραντεβου η 120 το γραφειο που την στελνει ποσα περνει απο αυτα τα μισα ποιο πολλα η ποιο λιγα?

Δεν εχεις αδικο

Ρισκο ειναι..
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Για σας τα κοριτσια απο τα μασαζ δεν ειναι επικυνδινα για κορονοιο ? δηλαδη πανε καθε μερα με 10 διαφορετικους πελατες απο οσο ξερω πριν καραντινας τωρα θα εχει μειωθει η δουλεια τους? και κατι αλλο απο τα 100 ευρω που παιρνει μια κοπελα στο ραντεβου η 120 το γραφειο που την στελνει ποσα περνει απο αυτα τα μισα ποιο πολλα η ποιο λιγα?
Όχι ρε τι επικίνδυνα να είναι, βλέπεις εσύ κανέναν κίνδυνο; ... από τα 120 τα 20 κρατάει η κοπέλα και τα 100 μαζί με μια πίπα δώρο τα δίνει στον ιδιοκτήτη του μασάζ
τι λες ρε φιλε που παιρνει μονο 20 ευρω πας καλα το γραφειο παιρνει ποιο λιγα εχω την εντυπωση αποκλειεται αυτο που λες δεν παιζει!!!!
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Όσο αφορά τα ραντεβού από velvet τουλάχιστον, μου είχαν πει ότι μέχρι 3 την ημέρα κάνει η κάθε κοπέλα. Τώρα αλήθεια ψέμα, αυτές ξέρουν.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Για σας τα κοριτσια απο τα μασαζ δεν ειναι επικυνδινα για κορονοιο ? δηλαδη πανε καθε μερα με 10 διαφορετικους πελατες απο οσο ξερω πριν καραντινας τωρα θα εχει μειωθει η δουλεια τους? και κατι αλλο απο τα 100 ευρω που παιρνει μια κοπελα στο ραντεβου η 120 το γραφειο που την στελνει ποσα περνει απο αυτα τα μισα ποιο πολλα η ποιο λιγα?
Όχι ρε τι επικίνδυνα να είναι, βλέπεις εσύ κανέναν κίνδυνο; ... από τα 120 τα 20 κρατάει η κοπέλα και τα 100 μαζί με μια πίπα δώρο τα δίνει στον ιδιοκτήτη του μασάζ
τι λες ρε φιλε που παιρνει μονο 20 ευρω πας καλα το γραφειο παιρνει ποιο λιγα εχω την εντυπωση αποκλειεται αυτο που λες δεν παιζει!!!!
δεν μιλάω κυριολεκτικά ρε φίλε.. τρολάρο. Μα ήταν ερώτηση εάν υπάρχει κίνδυνος με τον κορονοϊό; Φυσικά και υπάρχει! Αναφορικά με τα χρήματα τα έξτρα που ζητάει η κοπέλα φυσικά και τα κρατάει όλα η κοπέλα. Μόνο τα 50€ του μασάζ είναι μισά μισά με το γραφείο
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Παιδιά τα λεφτά δεν είναι μαρούλια ,καλό είναι να το καταλάβουνε και τα γραφεία αλλά κυρίως τα ''κορίτσια'' ,το +50 μαύρα σημαίνει 100 τουλάχιστον νόμιμα,ας πάνε να τα βγάλουνε!
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Παιδιά τα λεφτά δεν είναι μαρούλια ,καλό είναι να το καταλάβουνε και τα γραφεία αλλά κυρίως τα ''κορίτσια'' ,το +50 μαύρα σημαίνει 100 τουλάχιστον νόμιμα,ας πάνε να τα βγάλουνε!

Πλέον συνάδελφοι μου τα γραφεία και οι κοπέλες θα παρακαλάνε να κάνουν ραντεβού, τα χειρότερα έρχονται για τους επόμενους μήνες ....ας βάλουμε όλοι μας λίγο πιο κάτω τις απαιτήσεις μας και οι κοπέλες και τα γραφεία και οι πελάτες....

Αλλά όσες νομίζουν ότι για ένα φραπεδακι και καλαμακι πρέπει να ζητούν τρελά χρήματα , ας θυμούνται αυτές τις εποχές....όταν θα στεγνώσουν όλοι από μετρητά και δεν θα υπάρχει ευρώ στην αγορά θα φαντάζει ο Οκτώβριος τέλειος μήνας....

 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλησπέρα σας να σας ρωτήσω πείτε καμιά καλή μασέρ που να είναι και call girl?

Η Αγνη , ειναι Ουγγαρεζα ανεξαρτητη, κανει καλο μασαζ και σεξ!:woldman::rockon:
Καλη φαση αυτη
τη ξερω κ εγω
μετρια εμφανιση αλλα σε ολα τα αλλα θεματα φυσαει

καλησπέρα,,μπορείς να μου στείλεις με πμ στοιχεία για το που μπορούμε να βρούμε την Αγνή;;
ευχαριστώ
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36

σε ευχαριστώ καλή συνέχεια στην ημέρα σου
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
204
Like
131
Πόντοι
1
Για σας τα κοριτσια απο τα μασαζ δεν ειναι επικυνδινα για κορονοιο ? δηλαδη πανε καθε μερα με 10 διαφορετικους πελατες απο οσο ξερω πριν καραντινας τωρα θα εχει μειωθει η δουλεια τους? και κατι αλλο απο τα 100 ευρω που παιρνει μια κοπελα στο ραντεβου η 120 το γραφειο που την στελνει ποσα περνει απο αυτα τα μισα ποιο πολλα η ποιο λιγα?
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
204
Like
131
Πόντοι
1
Για σας τα κοριτσια απο τα μασαζ δεν ειναι επικυνδινα για κορονοιο ? δηλαδη πανε καθε μερα με 10 διαφορετικους πελατες απο οσο ξερω πριν καραντινας τωρα θα εχει μειωθει η δουλεια τους? και κατι αλλο απο τα 100 ευρω που παιρνει μια κοπελα στο ραντεβου η 120 το γραφειο που την στελνει ποσα περνει απο αυτα τα μισα ποιο πολλα η ποιο λιγα?
Το λιγότερο που πρέπει να σκέφτεσαι κάνοντας ραντεβού με τα εν λόγω κορίτσια είναι ο COVID-19 τόσα παράσημα κουβαλάνε με τόσα ραντεβού που κάνουν κάθε μέρα και πολλές από αυτές δεν τηρούν ούτε τις στοιχειώδης προφυλάξεις
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Για σας τα κοριτσια απο τα μασαζ δεν ειναι επικυνδινα για κορονοιο ? δηλαδη πανε καθε μερα με 10 διαφορετικους πελατες απο οσο ξερω πριν καραντινας τωρα θα εχει μειωθει η δουλεια τους? και κατι αλλο απο τα 100 ευρω που παιρνει μια κοπελα στο ραντεβου η 120 το γραφειο που την στελνει ποσα περνει απο αυτα τα μισα ποιο πολλα η ποιο λιγα?
Το λιγότερο που πρέπει να σκέφτεσαι κάνοντας ραντεβού με τα εν λόγω κορίτσια είναι ο COVID-19 τόσα παράσημα κουβαλάνε με τόσα ραντεβού που κάνουν κάθε μέρα και πολλές από αυτές δεν τηρούν ούτε τις στοιχειώδης προφυλάξεις

Πολύ σωστός ο φίλος , άσε που σου λένε πόσο σε γουστάρουν και συ τρως κουτοχορτο...

Αλλά τι να κάνουμε είναι το σπορ σπουδαίο και γουστάρουμε λίγο το παραμύθι.
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Για σας τα κοριτσια απο τα μασαζ δεν ειναι επικυνδινα για κορονοιο ? δηλαδη πανε καθε μερα με 10 διαφορετικους πελατες απο οσο ξερω πριν καραντινας τωρα θα εχει μειωθει η δουλεια τους? και κατι αλλο απο τα 100 ευρω που παιρνει μια κοπελα στο ραντεβου η 120 το γραφειο που την στελνει ποσα περνει απο αυτα τα μισα ποιο πολλα η ποιο λιγα?
Το λιγότερο που πρέπει να σκέφτεσαι κάνοντας ραντεβού με τα εν λόγω κορίτσια είναι ο COVID-19 τόσα παράσημα κουβαλάνε με τόσα ραντεβού που κάνουν κάθε μέρα και πολλές από αυτές δεν τηρούν ούτε τις στοιχειώδης προφυλάξεις

Πολύ σωστός ο φίλος , άσε που σου λένε πόσο σε γουστάρουν και συ τρως κουτοχορτο...




Αλλά τι να κάνουμε είναι το σπορ σπουδαίο και γουστάρουμε λίγο το παραμύθι.

30€ το γραφειο κ 20€ η κοπελα ! Τα εξτρα ειναι της κοπελας που σημαινει πως τα κοριτσια φευγουν με κανα 70αρι απο καθε ραντεβου δεν ειναι κ ασχημα !

 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Με osmose massage τι παιζει ? Ξέρεις κανείς ? Μου αρέσει μία Βερόνικα κοκκινομάλλα την ξέρει κανείς ? Αξίζει να πάρω αυτήν ή κάποια άλλη απο εκεί δεν μιλάω μόνο για μασάζ φυσικά .
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
διαβασε και λίγο ρε φιλαρακι πριν ρωτήσεις, ανα σελιδα υπαρχουν αναλυσεις επι αναλυσεων για το εν λογω γραφειο... και για να σου απαντησω ... αν τα σκασεις θα γαμησεις
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Παιδιά έχετε μήπως κάτι σε μασάζ μικρή σε ηλικία εκτός από στεφανία ανεξάρτητη η γραφείο που κάνει με το χέρι εκτόνωση; έστειλα σε velvet κ lux μου παν ότι είναι κλείστα κ στο vip που πήγα να πάρω την Έλενα μου είπαν ότι δεν δουλεύει σήμερα. Pm ή εδώ αν μπορεί κανείς. Θεεενκς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom